Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

28 wrz 2008, 14:41

CZeść! Ale dziś pięknie! Byliśmy w parku na spacerku, super, oby taka pogoda jeszcze została z miesiąc.
Mam pytanko, czy Wasze dzieciaczki dostaję kolację przed czy po kąpanku? Zuzia dostaje butlę po kąpaniu i zasypia.

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

28 wrz 2008, 21:58

Hi hi ja też właśnie wpadłam z pytaniem odnosnie jedzenia :-D Bo Olek ostatnio jakoś nie chce pić mleka tylko woli inne rzeczy np chleb z wędliną i pomidorem. Na razie dostaje butle 3razy dziennie (kaszek nie lubi) ale czuje że już niedługo będzie tylko butla rano i wieczorem. A wasze dzieci ile razy piją mleko??

Kocura Olek też dostaje mleko po kąpaniu a potem zaraz do łóżeczka spać.

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

28 wrz 2008, 22:45

to ja tylko z odpowiedzia, bo jestem w trakcie pisania zadania domowego :-(
Nell pila butle 2 razy dziennie plus kaszka, ale od tygodnia nie chce tej wieczornej wiec zostala jej butla rano (ale za to 270 ml :-)) i wieczorna kaszka, no i z nabialu to je codziennie danonka, albo dwa :-)

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

29 wrz 2008, 09:51

eSKa, Szymon pije nadal 3x dziennie
o 7.00, 10.00 i 19.00
on uwielbia mleko, az sie trzesie jak widzi :ico_oczko:

a ja uciekam na ranne zajecia stay&play

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

29 wrz 2008, 10:40

zostala jej butla rano (ale za to 270 ml )
No to Nelcia bije Olka na łepek bo Olo coś ostatnio obniżył poziom i teraz pije tylko ze 180 wody :ico_noniewiem: c.d.n

[ Dodano: 2008-09-29, 13:12 ]
No my po spacerku , teraz Olek spi a ja zajadam ciacho, podziele się z wami może to was troche zwabi :ico_oczko: :ico_tort:
Wiecie że dziś dopiero tak naprawdę doceniłam nasz wózek, tzn wiem że jeździ się nim dobrze i nigdy na niego nie narzekałam ale nie miałam za bardzo porównania z innymi wózkami , do dziś... :ico_noniewiem: Teraz mam pożyczoną od kuzynki spacerówke Baby Design i nie wiem czy któras ma taki ale ja po dzisiejszym spacerze przyszłam wykończona :ico_olaboga: Ten wóziol jeździ gdzie chce- a jeszcze wczoraj smialam się z mamy jak mi mówiła że pchała ten wózek i pewnie wyglądała jak narąbana :-D bo prosto nie dało się jechać. I te plastikowe kółka na moje spacerki się nie nadają :ico_nienie: Olkowi chwilowo się podobało bo jak tylko zrobił aaaaaaa to od razu "indianin" wychodził bez przytykania ręką :-D
Mam nadzieje że już niedlugo zwrócą nam naszego X landerka :ico_sorki: :ico_sorki:

Dobra biore się za obiad, dziś ziemniaki i jaja w sosie koperkowym, własnei znalazłam przepis na sosik bo jeszcze nigdy nei robiłam.

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

29 wrz 2008, 13:33

Witam ! my juz po imprezie.Wyszło w miare.Nie zdąrzyłam sama zrobić wszystkiego bo rano Misiek był na kacu i musiałam oprócz jedzenia zajać sie jeszcze Benkie,ale jak przyjechała tesciowa z rodzeństwem Miska to mi pomogły.Fakt że nieduzo bo tylko Kaśka uprasowała obrusek i zastawiły naczynia ale dla mnie i tak to duzo.Zrobiłam żurek w chlebkach
kurczaki z ziemniakami,
gyros z ryzem i brzoskwiniami,
na zimno
sałatka jarzynowa,
sałatka wiosenna
ryba po grecku
galaretki drobiowe
grzybki z jajek(banał ale jest 1 danie wiecej)
jajka z majonezie
i ten nieszczesny tort.
Udało mi sie go troche uratowac i zaraz po zrobieniu wyglądał tak
Obrazek

Obrazek
Skończyłam go o 1.30 w nocy. :-D

Potem jeszcze udekorowałam pokój balonami .Wiem ze kicz ale to urodziny dziecka a nie dorosłego więc....

Na koniec postawiłam miśka -prezent od nas - salonie i czekał az mały sie obudzi.Rano gdy otworzył drzwi i zobczył misia to na poczatkiu jego mina była dziwna-był chya zaskoczony a otem jak sie na niego rzucił, przytulał, skakał, przewracał ...Śmieszne to było
To Benek z misiem
Obrazek

Potem dostał jeszcze stolik od chrzestnej,Zdąrzył już nogi połamać

http://www.allegro.pl/item444495770_sto ... iatlo.html

Jezdzik od chrzestnego
Obrazek

zestaw ksiazeczek, klocki i bębenek od dziadków isiostry Miśka.

Do tego wczoraj chrzestan Benka miała urodziny wiec 100 lat było śpiewane 2 razy.
Była świeczka
http://www.allegro.pl/item431874655_sza ... tanna.html
Niestety nie mam jej zdjecia jak wybuchła bo ja ją odpalałam ale fotki robiła chrzestna wiec niedługo powinnam mieć.

Imprezka skończyła sie po 20.Wiec dopiero dzis na dobre zaczynam sprzątać.

I to by było chyba w skrócie.
A co do wychowawczego to tesć ma sie tam dziś dowiedziec co i jak i pewnie jutro tam pojade.Zobaczymy jeszcze.

Kicia super ze Wam sie udało z tym mieszkankiem :ico_brawa_01:

Eska u mni Benek potrafi jeszcze kaszę i kleik wcinać i 4 razy dziennie po 120 ml.Mleka samego do ust nie weźmie.Są dni ze wypije kaszę rano i wieczorem a potem je normalnie ale gdy go coś boli to wtedy jest tylko kaszka.

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

29 wrz 2008, 14:23

Ulamisiula i to ma być ten "nieudany" tort :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Chciałabym żeby mi się tak torty nieudawały :-D Jest boski !!!!!! Jak ty zrobiłaś tego puchatka i z czego? Bo ja to bym go nawet na papierze nie namalowała a co dopiero na torcie :ico_puknij:

Super że imprezka udana a te menu to mnie powaliło, jeju ale z Ciebie kuchara. Mega podziw w Twoją strone, jak ty dałaś rade to wszystko przygotować i to bez pomocy męża??
Dla Ciebie
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A dla męża
:ico_nerwusek: :wpale: :ico_nerwusek: :wpale: :ico_nerwusek: :wpale:
:ico_nerwusek: :wpale: :ico_nerwusek: :wpale:

Widać że Benio zadowolony z prezentów, a ten miś super, nie myślałam że on jest aż tak wielki :-D Schować to się go chyba za bardzo nie da co? :ico_oczko: :ico_haha_01:
Są dni ze wypije kaszę rano i wieczorem a potem je normalnie
to Olek chyba własnie mial takie dni bo dziś rano wypił już całe mleczko a nie pól tak jak ostatnio. Ciekawe jak będzie po południu :ico_noniewiem:

Ciekawe co tam u Agnieszki??

[ Dodano: 2008-09-29, 14:26 ]
Aha , Ulamisiula i jeszcze może te różyczki na torcie też sama robiłaś??? To wtedy już chyba z krzesła spadne z wrażenia :-D

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

29 wrz 2008, 14:38

wszystko robiłam sama.Różyczki i listki tez.ale to jest naprawdę bardzo proste.

Dziekuję za uznanie :ico_sorki:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

29 wrz 2008, 15:27

Jestem i ja :-)

Eska, dobrze ze ci sie wozek popsul, bo teraz wiesz co masz :-D
Ja mam tego buzza, i jestem bardzo zadowolona, tylko zasanawiam sie jak ja Nell tam w spiworze zmieszcze, bo ona taka baba jest... Hmmm... cos sie wymysli :-)

Ula, ja rowniez sle uznanie w Twoja strone :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Twoj Misiek to powinien taka kobiete po tylku calowac 3 razy dziennie.... Super ze Benio ma taka zaradna mamusie :ico_brawa_01: torcik sliczny, Czy to z Marcepana robilas ten wierzch? A z czego rozyczki? Bo ja tez takie na tyorcie chrzcielnym mialam, ale kupione of course ;-) z oplatka (takiego samego jak ten ktorym sie dzieli na Wigilie.

Czekam na zdjatka od Chrzestnej bo tylko ona miala aparat wsrod najblizszych, wtedy pochwale sie naszym torcikiem, bo mi sie bardzo podobal :-)

Nell wczoraj tez dostala jezdzidelko i szaleje za nim, tzn chodzi trzymajac sie tylu, bo sama jeszcze nie chce.
A misiu Benia iscie Wieeelgachny :-)

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

29 wrz 2008, 18:18

Różyczki i listki tez.ale to jest naprawdę bardzo proste.
to ja już więcej nic nie pisze :ico_szoking: :ico_oczko:
Eska, dobrze ze ci sie wozek popsul, bo teraz wiesz co masz
i tu masz racje za nic nie oddałabym mojego wózia :ico_nienie:
Czekam na zdjatka od Chrzestnej bo tylko ona miala aparat wsrod najblizszych, wtedy pochwale sie naszym torcikiem, bo mi sie bardzo podobal
Ja też czekam z niecierpliwością :-)
szaleje za nim, tzn chodzi trzymajac sie tylu,
Olek też tak lubi chodzić ale cholernie się wścieka jak dobije do ściany i juz iśc nie można :ico_haha_01: a nie obcykał jeszcze tego że można tego pchacza obrócić :ico_oczko:

A ja czekam bo moja mama napaliła się na psa, więc męzuś wziął Olka, mamę i pojechali obejrzeć małe pieski (kobieta dala ogłoszenie że odda za darmo :-) ) Niby owczarki ale jakos nie wierze. Zawsze mieliśmy jakiegoś psa (tzn zawsze to był owczarek) ale od roku nie mamy bo baliśmy sie że może cos zrobić Olkowi. Teraz to się bede bała że Olek coś zrobi psu :-D :-D Zobaczymy czy przywiozą tego psiaka czy nie :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość