Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

30 wrz 2008, 15:00

Motylek22, no to teraz kochana odpoczywaj ile się da! Bardzo się cieszę że z Filipkiem wszystko dobrze, a z tym ciśnieniem to się nie martw, bo to nawet pogoda może na to wpływac, no i lepiej miec niskie niż za wysokie

Wczoraj urodziła moja znajoma chłopczyka, ważył ponad 3 kilo. Ona rodziła w wodzie i mówiła że poród łatwy, ale ona w Szwajcarii rodziła :-)

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

30 wrz 2008, 15:03

Anetka29 gratulacje dla znajomki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: u mnie w szpitalu też można rodzić w wodzie i zastanawiam się nad tym. Żona mojego kolegi z pracy tak rodziła, poród trwał 2h i był do zniesienia.

Ps. przepis dla Ciebie na poprzedniej stronie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

30 wrz 2008, 15:15

My już po obiadku, dzisiaj była zupka ognowa, uwielbiam.. tym bardziej, że chciało mi się jej ze 2 tygodnie jeszcze przed szpitalem..

Motylku, to szyjka faktycznie króciutka, moja miała 1,5 tygodnia temu 2 cm, ale mam rozwarcie na palec więc jest troszke gorzej.. Ciekawe co tam się dzieje, bo mam takie głupie uczucie, że kości mi się rozchodzą, a gdzieś wyczytałam, że tak się może robić przed porodem, zobaczymy co to będzie..

Ja ostatnio też zrobiłam się leniwa, to pewnie dlatego, że za cokolwiek się nie wezme, to zaraz sapie ze zmęczenia..najchętniej to cały dzień przechodziłabym w piżamie, bo nie chce mi się ubierać..

Musze jeszcze sprzątnąć kuchnie po obiadku, ale chwilowo nie mam siły.. teraz 5 min relaksu no może 10.. albo ile się da.. :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

30 wrz 2008, 15:25

#ania# oj ja też się szybko męczę i chyba zaraz się położę na jakieś pół godzinki. Moja szyjka od początku ciązy była krótka bo w 9tc miała 2cm a już od 13tc 1,5cm a teraz 1 cm ale to też dlatego że ja jestem malutka :ico_oczko:

Ja dziś na obiadek robię gyrosa bo na nic innego nie mam siły a to takie szybkie danko :ico_oczko:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

30 wrz 2008, 15:49

A ja mam twardy brzuszek przez wiekszosc dnia i rano chyba mialam dwa skurczyki. Jutro sie okaze. Na obiad byly pierogi z kapusta i grzybkami swojej roboty ale cos nie chcą sie przetrwac i chyba bedzie zgaga :( Ale za to zamówilam firanki do sypialni :)

Buziaki bo zaraz mam korepetycje :)

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

30 wrz 2008, 16:30

Motylku najważniejsze ze z Filipkiem wszystko ok:)Szyjka jakos wytrzyma. Najważniejsze, abys duzo odpoczywała. Ja za godzinke jade na wizytę.

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

30 wrz 2008, 17:52

Oto wózek retro

https://ssl.allegro.pl/item425186088_in ... _calu.html

długo na taki chorowałam :)

[ Dodano: 2008-09-30, 17:53 ]
http://www.90n.pl/sklep/product/p/147/i ... trino.html

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

30 wrz 2008, 18:18

blumek, właśnie o czymś takim myślałam, rewelacyjny ten wózek :-)

Ja też się dzisiaj czuje tak jakoś.. zauważyłam że chyba brzuszek mam jakoś niżej, albo już jestem przewrażliwiona i wymyślam no i jeszcze jakoś dziwnie mnie ciągnie ten mój brzuch tak jak na @ Mam nadzieje, że to tylko moja wyobraźnia się rozszalała i wszystko jest w porządku na tyle na ile to możliwe.. Kurcze, nie chcę się jeszcze rozdwajać, bo wiem, że to dla Jasia nie byłoby za dobre..

Motylku to faktycznie krótka ta Twoja szyjka :-) ale najważniejsze, że z Filipkiem wszystko dobrze..

Jak ja bym chciała, żeby już było jutro.. po wizycie, byłabym spokojniejsza..

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

30 wrz 2008, 18:52

Motylek22, dziękuję za przepis :-)

my sobie odpoczywamy, bo był u nas taki 3 letni rozrabiaka :-D z nim 2 godziny to jak cała wiecznośc. Ja teraz nie mam tyle siły żeby się z nim bawic, a on ciągle coś nowego wymyśla i rozrabia i krzyczy... jestem wykończona :ico_sorki:

Dostałam dzisiaj reklamówke kolejnych ciuszków i cały śliczny komplet do łóżeczka :-D :ico_brawa_01: z tego kompletu do łóżeczka jestem bardzo zadowolona, bo wcale nie jest taki tani, a pieniążki zawsze na coś innego się przydadzą.
Spakowałam dzisiaj mężusiowi torbę do szpitala z ciuszkami dla malutkiej jak po nas przyjedzie, jeszcze tylko torba dla mnie i już będe spokojna, bo tak to nie wiem co on by mi przywoiózł :ico_olaboga: ach ci mężczyźni... :-D

ide jakąś kolację wciągnąć :ico_oczko:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

30 wrz 2008, 20:17

Anetka29, jeszcze nie przyszla - wczoraj wieczorem zrobilam przelew i maja 3 dni :ico_brawa_01: wiecej im nie daje :ico_nienie: hehe

ja dzis narobilam z mama pierogow 180 :ico_brawa_01: wyszly pysiu...

#ania#, napisz co u lekarza!!! :ico_sorki:

Moj synek tak sie rusza dzisiaj fajniutko :ico_brawa_01: no mowie wam :ico_ciezarowka: tylko kopie ciagle po prawe stronie wiec sie nie przekrecil :( :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość