Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

01 paź 2008, 14:42

Zalatwione wszystkie papiery ale ile dostane i przez ile nie powiedzieli tylko ze jak juz nie beda pieniadze wplywac na konto to mam przyjsc (jezeli dalej pracy nie bede miec) po pomoc na dziecko zawsze to cos choc mam nadzieje ze w koncu cos znajde

Majeczka dzisiaj jest straszna maruda troche ma podniesiona temperature i nie chce byc z babcia tylko ze mna i tata rano jak szla z babcia na spacer spotkali meza przed blokiem to tak plakala za nim ze mama myslala ze do domu sie wroca

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

01 paź 2008, 16:04

mary, ja opuscilam bo Amelka jak siedziala to zaczynala dzwigac pupe ale teraz jak ma obnizone to w lozeczku nie staje.Co do karmienia to Amelka je ale wszystko jest wokol brudne tragedia

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

01 paź 2008, 16:20

dziewczyny powiedzcie mi od czego jest zapalenie jamy ustnej? wiem jak się objawia bo pytałam dzisiaj pediatry bo byliśmy tam akurat to zajrzałam. A jakaś tragedia z tą zarazą wogóle jest bo ona sama mówi że wcześniej to raz na miesiąc może miała a dzisiaj już trzy widziała a normalnie dwie godziny przyjmowała dopiero. Myna szczęście nie mamy :ico_sorki: ale pytałam bo była wczoraj u nas szwagierka z małą która to niedawno miała i wolałam zobaczyć zanm coś wyniknie, żeby się znów jakimś paskuctwem nie zaraził.
Mam nadzieję że mnie zrozumiałyście bo trochę pogmatwałam :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-10-01, 19:45 ]
A co tu tak puściutko?
My zaraz się idziemy kąpać i spać, Marcinkowi głowa pęka (dosłownie, bo ma taka górkę na głowie :ico_oczko: ) i jutro do neurologa jedzimy i do ortopedy, normalnie wszystko się na nas zwaliło,
a i jeszcze mam chorą sytuację w domu, babcia mnie wyzywa (że wyrodna mata, biedy Arturek bo teraz go nikt nie prowadz i wogóle takie głupoty same :ico_puknij: ) i się do mnie nie odzywa jestem normalnie powietrzem dla niej ale ona już taka jest i się nie zmieni, tylko że ja jej drogi nie będę zalatywać. Ale starzy ludzie są okropni a jeszcze grosza ...eh cóż będę smęcić, wkurza mnie po prostu takie niedojrzałe zachowanie :ico_zly: to moje dziecko i jak chcę na dwór wyjść jak jest zimniej to przecież go ubieram ... a co będzie w zimie :ico_olaboga:
Dobra uciekam bo już mi Pysiek pada ze zmęczenia.
Do juterka

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

01 paź 2008, 20:05

Jejki coraz nizej spadamy

Majunia poszla spac dalam jej panadol bo ma lekko podniesiona temperature no a to tez jest przeciwbolowe boje sie bo robila dzisiaj 4 razy kupe i to taka wodnista (przepraszam za szczegoly) ale normalnie ma apetyt tylko troche marudna jest wiec nie wiem czy to jakies przeziebienie czy na zeby

na razie uciekam mam nadzieje ze jeszcze zagladniecie

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

01 paź 2008, 22:55

Uciekam spac widze ze tutaj cisza na forum

zycze wszystkim slodkich snow

[ Dodano: 2008-10-02, 08:13 ]
Witam z ranka widze ze nikt nie zagladal od wczoraj

stawiam na przebudzenie kawe z torcikiem

moja niunia jeszcze spi a ja wstalam z wielkim bolem glowy juz nie wiem co mam robic

musze dzisiaj na zakupy jechac i pokupic ostatnie rzeczy na wyjazd babci

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

02 paź 2008, 08:56

witam dzieki za kawke i torcik.Dziewczyny moja Amelka mnie wykonczy tymi pobudkami w nocy wprawdzie spi dlugo bo jeszcze nie wstala ale w nocy potrafi z 10 razy sie przebudzic.Ona jak idzie spac to wypije 120mleka potem kolo 23 90 bo wiecej nie chce i kolo 5 120mleka i pozniej o 9 120 wiec wydaje mi sie ze duzo przez noc pije .Nie wiem moze jakos melise bede jej podawac na noc zeby byla spokojna bo ona strasznie sie zuca w nocy.
Pogoda super dzisiaj ale drzewa juz sa gole az plakac sie chce ze to juz jesien.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

02 paź 2008, 08:59

Kurcze dziewczyny moja niunia chora jest wczoraj na wieczor zrobila dwa razy kupe raz w nocy i raz rano do tego jeszcze ma goraczke czekam na meza i jedziemy do lekarza dobrze ze ma apetyt

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

02 paź 2008, 09:49

Ja tez sie witam i dzieki za :ico_kawa: :ico_tort:

Iwona, zeby to tylko nie bylo nic powaznego, daj znac jak wrocicie od lekarza! :ico_sorki:

Moj synek dzisiaj nie dal pospac babci, zrobil pobudke o 4.30, potem jeszcze do 6.00 spanko... Moj spi spokojne w nocy, przewaznie sie nie budzi wcale, albo ma jedna pobudke, ale nie wiem od czego to zalezy... :ico_noniewiem:

Mary, nie martw sie na zapas, my wcale nie spuscilismy jeszcze lozeczka, Pawelek dobrze siedzi, ale raczkowanie tez mu nie idzie za bardzo... nie wiem czy wogole bedzie sie przemieszczal w ten sposob, moze znajdzie jakis inny, albo od razu bedzie chodzic.... kazde dziecko jest inne. W lozeczku jak sie po posadzi to sie podniesie, ale tylko na kolana, na nogi jeszcze nigdy sam nie stanal....

cos mialam jeszcze pisac, ale wylecialo mi z glowy :ico_puknij:
dzisiaj u ans piekna pogoda, ale na weekend ma sie popsuc :ico_zly:

[ Dodano: 2008-10-02, 09:52 ]
no i dla Nadusi :ico_tort: :ico_tort: niech mamie rosnie zdrowo piekna dziewczyna!!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

02 paź 2008, 11:13

iwona83, nie panikuj obiawy wyglądają mi poprostu na zęby mój tak miała jak wychodziły mu ząbki to typowe obiawy tęperatura to nawet do 39 moze skoczyc rozwolnienie też normalane mój robił kupe z 5-8 razy dziennie i to taką jak woda masakra ale niestety dzieci tak przechodzą te zęby. Jednak dla świetego sopkoju możesz przejś się do lekarza pewnie . mysle ze bedzie wszystko ok,
Mary, nie martw sie na zapas, my wcale nie spuscilismy jeszcze lozeczka, Pawelek dobrze siedzi, ale raczkowanie tez mu nie idzie za bardzo... nie wiem czy wogole bedzie sie przemieszczal w ten sposob, moze znajdzie jakis inny, albo od razu bedzie chodzic.... kazde dziecko jest inne. W lozeczku jak sie po posadzi to sie podniesie, ale tylko na kolana, na nogi jeszcze nigdy sam nie stanal....
Jestem tego samego zdanai nie ma co się martwić.
mz74, mojej szwgierki synek też nie raczkował stwierdził chyba ze poco sobie zdzierać kolanak :ico_smiechbig: poprostu odrazu zaczoł chodzioć jak skończył 11miesiecy.
Sto lat dla Nadusi :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
mariola, ja kupiłam Kamilkowi taką herbatke na uspokojenie ziołową melisa rumianek i lipa i daje mu do picia jak jest taki jakiś marudny czy rozdrażniony jest ok to z Hipa. Dawałam mu jak był malutki bo tak niespokojnie spała , teraz daje mu czasem.

U nas nocka tak se bo strasznie wiałao w nocy a unas to wtedy tak huczy w kominach wentylacyjnych ze i dorosły by się przestraszył i mały budził sie co chwile marudził i popłakiwał raz o 00:00 potem około 2 potem o 4 i o 6 masakra :ico_olaboga: i w końcu o 7 było już po spanku

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

02 paź 2008, 11:24

cześć dziewczyny, ja tylko na chwile, bo Gabriel drzemie, ale to są krótkie drzemki chorobowe-cieknie mu z noska, w nocy się co chwilę budził z płaczem i zasypialiśmy razem-Gabcioch mi leżał na brzuszku i mu nuciłam do uszka, żeby spał... zakropiliśmy mu nosek rano i daliśmy syropek, Kuba pojechał do klubu, a ja nie wyrabiam, Gabriel nic nie cieszy, taki jest miałczący, więc co chwilę Go usypiam :ico_noniewiem:

Chciałam dzisiaj spuścić łóżeczko na sam dół, bo wczoraj wieczorem Gabik tak harcował :ico_olaboga: już się o wszystko podnosi, najzabawniejsze jest jak się wspina po mojej nogawce :ico_haha_01: i w łóżeczku wczoraj wstawał i nie chciał spaći obserwowałam co robi-jakby mnie nie było to by na 100% wypadł, ale asekurowałam Go-tak po prostu byłam ciekawa czy da radę się ewakuować z łóżeczka...
rano się jednak okazało, że jedna dziurka się w łóżeczku nie zgadza na dole i muszę czekać na Kubę-może coś źle robiłam, a może spartaczone łóżeczko i trzeba będzie nową dziurkę robić, ale to Kuba musi ocenić.

A tym, że dzidzia nie siada, czy nie wstaje, albo nie raczkuje nie należy się przejmować, tak jak mówicie, każde dziecko jest inne i zdarza się wiele takich przypadków, kiedy dziecko z leżnia przechodzi do chodzenia z nienacka...

[ Dodano: 2008-10-02, 11:25 ]
i sto lat dla Nadii oczywiście :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości