Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

01 paź 2008, 23:36

no ja moze ze 2 a tak dokladniej to troche rzezby ciala by sie przydalo...a z tymi posladkami tak sie smieje bo ja lubie z siebie samej sie smiac :-D
ale posladki bede cwiczyc :-D
wysoka jestes!!!A wazysz tyle ile przed ciaza???

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

01 paź 2008, 23:38

ogladam twoje foty na n-k,ale posladki widac jedynie w sukni slubnej, ktora troche zaburza :-D Marczysko odbrało, juz jedzie. Nie zgrywał głupa, ze nie slyszal tylko z pelna szczeroscia powiedzial ze nie mogl. A kłamac on nie umie, chociaz czasem pozwalam mu myslec ze jest inaczej :-D

[ Dodano: 2008-10-01, 23:41 ]
wysoka jestes!!!A wazysz tyle ile przed ciaza???
3 kg mniej, ale przed ciaza przytyłam jeszcze . Dobra zdradze jaka jestem gruba bo sie gubie w obliczeniach. Teraz waze 67, przed ciaza bylo 70, ale pół roku wczesniej przytyłam 5kg. Chciałabym zejsc do 62 ew, 64 bo estem klocem.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

01 paź 2008, 23:43

no to marczysku nalezy sie klaps w posladki :-D

w sukni to byly ekstra odstajace posladki :-D

[ Dodano: 2008-10-01, 23:47 ]
kloca to ty chyba masz w glowie a raczej kota :-D !!!!no to dasz sie skusic na silke albo basenik skoro chcesz schudnac???Moze z niania zostanie Lenka albo podczas okienka sobie skoczymy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

01 paź 2008, 23:47

ej no nie mogę. Wrócił syn marnotrawny. Powiedział, że chciał mi cos kupic, ale nie wiedział co, bo jak przynosi czekolade to marudze, ze mnie tuczy, więc przyniósł mi dwa słoiki musztardy :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

01 paź 2008, 23:50

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: umre zaraz!!!Musztarda!!!Jak romantycznie!!!No nie mozesz byc na niego zla!!!!!

[ Dodano: 2008-10-01, 23:54 ]
Ide spac!!!!Karaluchy pod poduchy a co niektorym to smacznej musztardy zycze :-D !!!
No to pa!!!!

[ Dodano: 2008-10-02, 01:37 ]
miałam isc spac ale kupilam nelci wozek o taki ohttp://allegro.pl/item436698548_wozek_chicco_liteway_lite_way_spiworek_kol_97.html :-D
teraz juz na serio ide :ico_papa:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

02 paź 2008, 02:00

nooo fajny ten wózek :-D :-D martuunia1, musze Ci powiedzieć, ze dobrze Ci się te typy urody zmieszały :-D taka refleksja po wczesniejszym oglądaniu zdjęć. Ja też już idę spać, a musztardę może jutro zjem :-D :-D

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

02 paź 2008, 09:25

Ale narzekacie na wagę a naprawdę nie macie na co. Ja ważę jak 80 prcent amerykanek. Przy 164 cm. 65 kg. Przed ciążą było 60, a trzy lata temu (ślub) 56 i tak jakbym wazyła to byloby idealnie. A na poczatku studiów 50 i aż strach. wyglądałam paskudnie. Zastanawiam się czy ta waga to nie jest czasem od tabletek antykoncepcyjnych, bo jem jak wczesniej, ruszam się więcej, a przytyłam i mam wrażenie, ze waga rośnie. Zwłaszcza, ze teraz raczej zmieniłam kuchnię na bardziej gotowaną niż smażoną. Tak więc za dwa tygodnie pogadam z ginem o tym. ale jakos tak nie czuję sie źle z taką figurą i tymi kilogramami. Talia jest jak była, piersi większe, no pupa jak to mówi mój M inna od wszystkich (taka duża jak JLopez :-D ), czyli iście kobiece kształty.
amelcia zaczęła się budzić w nocy na jedzenie. A ząbek idzie i idzie i mam nadzieję, ze wyjdzie. U nas wychodzi słońce. tak więc może w końcu spacer. Katar znowu taki zielony i doszedł mokry kaszel, ale gorączki nie ma i w sumie zachowuje się normalnie.
Lenka na pewnos się znajdzie dobrze w klubie. Są tam inne dzieci, tak więc się nimi zainteresuje. A u nas w żłobku się zdziwiłam, ze wychodzę, zostają pieluchy, a na drugi dzień ich nie ma i przez noc w żłobku Amelka wirtualnie zużywa 5 pieluch. Pani wytłumaczyła, ze po prostu z rana biorą pieluchy i szykują dla dzieci. Pełna komuna, tylko mnie się ta komuna nie podoba. Co dzień donosze po 4, 5 pieluch, a nie śpię na kasie, zeby sponsorować innych rodziców.
A i pochwalę się, że pierwsze aplikacje w sprawie pracy już poszły. Na razie się sprawdze, a potem zobaczymy.
Ale z musztardy się uśmiałam.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

02 paź 2008, 09:52

w żłobku Amelka wirtualnie zużywa 5 pieluch.
Mam nadzieję, że tu nie będzie takich problemów, w koncu Patryczek jest większy więc w razie czego podzieli się tylko z kolezanka. Tak sie boje, ze to tez nie wypali :ico_placzek: a wtedy nie wiem co zrobię...Myslałam nad urlopem z prawem do zdawania egzaminów, ale to odsunie problem na jeszcze bardziej buntowniczy wiek 2 lat. Chyba trzeba bedzie zacisnac posladki i poczkac, az się mała dostosuje.

[ Dodano: 2008-10-02, 09:54 ]
Talia jest jak była, piersi większe, no pupa jak to mówi mój M inna od wszystkich (taka duża jak JLopez ), czyli iście kobiece kształty.
Ja niestety takich kształtów nie mam. Talii prawie w ogóle, cyc trochę większy, a uda całe mi się rozlewaja jeszcze mam koszmarnie wielkie łydki.

sylwia77
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 21 mar 2007, 22:31

02 paź 2008, 10:24

Dziewczyny, podziwiam, że macie siły tak po nocach przy kompie siedzieć. Ja wróciłam z aquaaerobicu o 21.30, jeszcze pranie wstawić, posprzątać bo mąż kąpał Patryka i cały bałagan zostawił i o 23 byłam już w łóżeczku. Patryk się obudził o 5.29 i koniec spania. Masakra z tym jego wczesnym wstawaniem. Dodam tylko, że spać poszedł o 20.30 więc nie jakoś bardzo wcześno.

Też się uśmiałam z tej musztardy :-) :-)

Dziewczyny ja też mam 164 a ważę 53,5 kg. Za to całe życie byłam straszliwie chuda i w wieku 19 lat ważyłam 47 kg a później na pierwszym roku studiów doszłam do 53 i tak zostało. To już całe 12 lat ta waga. Latka lecą. Tali osy nie mam tak jak pisałam wcześniej i to chyba najbardziej mi przeszkadza.

Ania współczuje Ci, że się tak nudzisz w pracy. Nie ma nic gorszego, czas powoli leci. A te baby to chyba faktycznie hermetyczne środowisko i muszą się przyzwyczaić do nowych osób.

Ela w jakim charakterze szukasz pracy???
Z tymi pieluchami to przegięcie. Musisz im zwrócić uwagę bardzo ostro żeby poskutkowało.

Mojej siostry Milenka już nie chodzi do żłobka. Załapała jakąś infekcję i zwracała, do tego rozwolnienie. Tak się męczy bidula od kilku dni. Zmizerniała okrutnie, sama skóra i kości. Ciekawe czy siostra ją wyśle do żłobka jak wyzdrowieje.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

02 paź 2008, 10:36

Lenka spi od 20 do 8, wczoraj padła o 19.10. Chciałam ją jeszcze przytrzymać, zaczęłam jej czytać bajeczki,ale usneła na mnie :-D Teraz tez lula więc idę się umyć. Pranko już gotowe, tylko rozwiesic. Jednak dobry jest ten system, zeby załadowac cała pralkę i przygotowac wszystko tak zeby rano wcisnąć tylko start. Pranie robi się nie wiem kiedy :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości