Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

01 paź 2008, 20:22

#ania#, no no REWELACJA sama go kupuje dla Oliwierka - decyzja podjeta :ico_brawa_01: jest poprostu extra. Tylko my moze inny kolor...
Po drugie :ico_brawa_01: wielkie brawa dla niunia i ciebie ze wszystko OK.
Po trzecie ALE SLICZNY KOTEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tez bym chciala takiego, a najlepiej jakby nie rosl w ogole!!!!!!!!! :ico_brawa_01:

Anetka29, masz racje na chandre najlepiej jest sie polozyc, usnac, odpoczac i wstac na nowo. Pomaga!! mama nadzieje ze juz sie obudzilas i ze zle samopoczucie odlecialo w niepamiec!!! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

01 paź 2008, 20:40

Aniu Cieszę się że u Was wszystko wpożądku a wózek wygląda naprawdę fajnie i oby tak samo sprawdził się w użytkowaniu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A kotka macie uroczego, też odrazu zwróciłam na niego uwagę :-)

Anetko właśnie dziś chyba Filipek przekręcił się odwrotnie pupa jest teraz po prawej stronie a nogi po lewej :ico_haha_01: Ja na dołka też preferuje spanko :-)

Ja byłam dziś na spacerku z Gabrysią, fajnie było :ico_brawa_01: Już umie mówić ciocia :-D

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

01 paź 2008, 20:55

Motylek22, ja myslalam ze Gabrysia ma juz z 5-6 lat. A pewnie ma ze 2-3 skoro dopiero teraz umie powiedziec ciocia :ico_brawa_01: ale fajnie
Ja tez pamietam jak sie nie moglam doczekac az bratanek do mnie tak powie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

01 paź 2008, 21:36

Dziękuje Wam Kochane jesteście!!

Ja też się bardzo ciesze, że nie jest gorzej, chociaż jak rozmawiałam z ginką to mówiła,ze gwarancji nie daje na to że dotrwam do 36tc w całości, bo jak już mi wody odejdą to nie ma zmiłuj i trzeba rodzić, ale postaram się do tego nie dopuścić, szaleć też nie mam zamiaru, będe robić to co do tej pory, czyli 80% dnia odpoczywać i 20% próbować coś zrobić, jutro chcę zrobić sałatke gyros, dzisiaj już nie mam natvhnienia, po za tym kręgosłup mnie troche boli i kości po badaniu..

betka, ciesze się bardzo, że się zdecydowałaś, myśle że będziesz zadowolona, wózek wygląda 1000 razy lepiej na żywo niż na zdjęciach, lekko się prowadzi, próbowałam już z obciążeniem i jest całkiem nie źle..

Wiecie, że ja nawet nie zauważyłam, że kiciuś się zabunkrował na materacu :-) Ma już ze 3 tygodnie i sam chodzi, jest rewelacyjny..


Nasz Jaś teraz pupe ma po lewej stronie, ale u niego to ciężko z tym, żeby został po jednej ze stron, co chwila się przekręca, ale z drugiej strony to dobrze, przynajmniej wiadomo, że nic mu nie jest..

Teraz obejrze sobie You can dance i zmykam spac.. Dobrej nocki Mamusie :-)

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

01 paź 2008, 22:26

#ania#, napisz od kogo kupilas. Bo teraz juz nie moge znalezc tego... ale mam zapisanych dwoch od ciebie Jackmar wozki i happy-kids, i nie wiem u ktorego kupowalas.
Jutro moze uda nam sie sprzedac autko to bedziemy miec troszke kaski dla Olusia. :ico_brawa_01:
Odkurzacz i blender kupiony :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

02 paź 2008, 06:56

betka, my kupywaliśmy od Jack Mar wózki http://www.allegro.pl/item445943356_sup ... ratis.html
wybraliśmy oliwkowo- groszkowy, ale w gre wcgodził jeszcze bananowo-brązowy, reszta jakoś nie bardzo mi się podobała.

Ja dzisiaj jakoś nie mogłam spać w nocy przez dłuższy czas, znów miałam atrakcje z sercem, myslałam że mi wyskoczy, mówiłam wczoraj o tym gince i powiedziała, że tak może być, bo tak mój organizm reaguje na fenoterol i że jeśli do 30 min przechodzi, to nie jest groźne, tylko najpierw trzeba przetrwać te 30 min.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

02 paź 2008, 08:04

Witam się :ico_papa:

#ania# witaj ranny ptaszku, mi też się podobały te kolorki Twojego wózeczka :-) Mamy podobny gust jeśli chodzi o kolory :ico_oczko:

betka Gabrysia ma dokładnie rok i 4 miesiące i jest poprostu kochana :ico_brawa_01: Zawsze na mój widok się cieszy :-D Dzisiaj też się z nią zobaczę ale już z jej mamusią czyli moją siostrunią :-)

Dzisiaj chyba upiore pościel, :ico_duzepranko: a potem wyprasuje :ico_prasowanko: i będzie już czekała na łóżeczko :ico_brawa_01: Powinno przyjść w poniedziałek jak dobrze pójdzie bo przelew robiłam na poczcie a tam zawsze dłużej to trwa.

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

02 paź 2008, 10:28

Witam się i ja, troszkę niewsyspana i maruda i zawiedziona. Wczoraj bylismy na 4d ale nic z tego nie wyszło. Mala w ogole się nie chciała pokazać. I nie było 4d :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Ale gin ją obadał za to. Okazało się że Maja jest najprawdowpodobniej kudłata :-D Chciałabym zeby miała czarne włochy w duzej ilosci :) Poza tym jest juz ułożona do porodu i cierpliwie czeka. No ale jest baaaardzo malutka jeszcze. Drobinka taka, wazy niecałe 2200. Nawet lekarz powiedzila ze mam bardzo maly brzuszek. Ale przytyłam w normie, wody w normie. Wg rozmiaru Mai termin porody jest dopiero na 18go listopada :ico_olaboga: bo miesci sie w normie 33 tygodnia a my dzis zaczynamy 36. Gin powiedzial że powinna dobic do 3kg max, moze to i dobrzem bo moze poród bedzie lekki, zeby tylko zdrowiutka była. No i powiedział jeszcze że najprowdopodbniej urodzie się przed terminem, wszystko sie na to zanosi, a wg OM mam na 5go listopada.
Z szyjką nie jest tragicznie, ma 28mm i jest zamkniete wszystko. No to by było na tyle z wizyty. Przed wizyta zeżarłam snickersa i pół bounty a ona i tak sie nie przekreciła. Głowka przy brzuszku a łokcie przy kolankach. I nic nie zobaczylismy w 4d :ico_noniewiem: Ale za to cipulke i paluszki widzielismy w tym normalnym usg :ico_ciezarowka:

Bylismy tez na tych urodzinach, pojadlam pysznosci ale za to w domku bylismy po 1 w nocy. Nie wyspałam sie. Ostatnio codziennie bolą mnie plecki ale juz sama nie wiem, czy to wina brzuszka czy nowego łózka.

No to sie pozaliłam.

Widze ze u was dziewczynkmi w miare ok. Ania ma sliczny wózek i lepiej jest z maluszkiem. Super. Motylek czeka na łóżeczko, betka zrobila zakupki. Mi tez by sie przydał nowy odkurzacz bo stary jest tak zmeczony ze trzeba go bylo pokleic tasmą. Ale nic to, jak sie odkujemy po notariuszu to kupimy wózek i pewnie odkurzacz.
Milego dnia :)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

02 paź 2008, 10:50

Motyleku, fajnie, że mamy podobny gust :-) ja wybierałam patrząc troche na Jasia i troche na drugie dzieciątko w przyszłości, jakby nam w razie czego córcia wyskoczyła, to też będzie pasować, jeśli oczywiście Jaś go nie zmolestuje..

Kasiu, to faktycznie maleńka Majeczka, nasz Bąbel w 31 tc miał coś koło 1500g, teraz powinien mieć coś koło 1800g chociaż tak na prawde wszystko okarze się na USG we wtorek, jeszcze kilka dni i dowiemy się jak tam nasz Synuś :-)

Dzisiaj wstawiam ostatnie pranko, puki co.. :-)

Mnie coś dzisiaj brzuch boli, tak jakoś dziwnie ciągnie, wziełam nawet apap, ale jakoś nie bardzo mi pomógł, mam nadzieje że to nie zaczyna się poród.. Nie chcę jeszcze rodzić!!! Ale z drugiej strony Bąbel jakoś bardziej ruchliwy, a przed porodem podobno dzieci się uspokajają..

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

02 paź 2008, 10:55

Motylek22, w którym miesiacu robilas te usg??:) bo ja wybieram sie za 3 tyg i to bedzie 29 tydz mam nadzieje ze tak ladnie bedzie widac jak u ciebie:)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość