Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

03 paź 2008, 19:00

a ja sie pochwale jaka kretynka jestem :ico_olaboga: zamowilam wozek na allegro...tyle ze zapomnialam zmienic adresu i wyslali do lublina :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: jestem boska!!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Poza tym zamowilismy dekoder polsatu z antena i nie przywiezli anteny tylko sam dekoder :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2008-10-03, 19:02 ]
dzwonie do tych kretynow z polsatu i czekam na polaczenie 16 minut :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: jak ich tam zaraz opird...

[ Dodano: 2008-10-03, 20:02 ]
Sylwia zdjecia cudne!!!Świetny wypad!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

03 paź 2008, 20:04

O zdjęciach nie pisałam, naprawdę rewelacyjne.
Z polsatem ostatnio tesciowie mieli przeboje i rzeczywiście siarczysta reprymenda im się przydaje, a wózek dojedzie do KRakowa, tylko szkoda czekać.
Widzisz Justynko, Lenka jest dzielna dziewczynka. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

03 paź 2008, 20:19

umieram... termometr zadzialal i okazalo sie ze mam 38,2, teraz troche spadła po paracetamolu, cieknie mi z nosa i kaszle okropnie :ico_placzek:
Lenka calkiem niezle sie spisała, miala pare momentów, ze sobie przypomniala ze mnie nie ma, ale generalnie ok. zobaczymy co bedzie w poniedziałek.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

03 paź 2008, 20:26

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Lenki

[ Dodano: 2008-10-03, 20:27 ]
Biedna jestes Justynko!!!!Wygrzewaj sie!!!! :ico_chory:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

03 paź 2008, 20:36

oj grzeje sie. jestem pod koldra w skarpetkach frotowych i cieplych gaciach mam koszulke, sweter i bluze a i tak momentami mi zimno.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

03 paź 2008, 20:52

no to ładnie Cie rozklada!!!! :ico_chory: Moze przejdzie do poniedzialku!!!!

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

03 paź 2008, 21:03

witajcie:)
moze od poczatku Janiolku ja tez cie op... wyslalam ci zaproszenie na NK i poogladalam zdjecia i nie wiem z czego ty dziewczyno masz te kompleksy ladna buzia ladne wlosy do tego zadna klucha z ciebie... do tego 21 lat i cale zycie przed toba wiesz ja za rok stypa bo 30 walnie... a co do Lenki to git dziewczynka ja tez mysle ze Kacper by lepiej zniósł taki klug zreszta super sparawa u nas nic takiego nie mam... a co do meza z chlopami trzeba czasem batem a czasem marchewka ale do konca nie rozumiem o czym pisalas...
Martunia moj Kacper tez ostatnio tak przyfasolil w luzko metalowe dodam ze przy kopaniu skrzep krwi mu wyciagnelam ale nic mu nie bylo wiec z tym kaskiem to moze nie glupi pomysl...
Aga co moj maz robi to dokladnie nie wiem bo siedzi 600 kil. od domu wiec tylko moge ufac ze jest madrym mezczyzna... :ico_oczko: wlasnie wrucil i chyba znowu 2 kilo przez tydzen a lyka adipex... i ogranicza jedzenie... no i nie jest na mojej kuchni tylko hotelowej...
Yvone to witaj w klubie ja marudze caly czas wiec zadny przyklad ze mnie :ico_oczko:
a ja dzisiaj noc mialam zawalona bo Kacper ok 4 rozrabial kopal mnie cala noc... bylismy w miescie w hurtowni zabawek kupilam mu organki niech sie muzycznie rozwija i takie cos z piramida i roznymi klockami do wkladania w rozne miejsca... a jaki mial ubaw ze moze sobie w tych zabawkach pogrzebac... ciezko bylo go wyciagnac i zamiast byc wdzieczny to dal mamie popalic pod blokiem bo nie chcial do domu a poterm nic mi nie dawal zrobic bo mialam sie z nim bawic...
spadam bo Rysiek w domu a nie mozna czasu marnowac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

03 paź 2008, 21:16

Anita nie marnuj czasu nie marnuj :ico_oczko: !A tak na marginesie na allegro widzialam kaski dla dzieci uczacych sie chodzic :ico_noniewiem: facet ma ich 200 sztuk i jeszcze nikt nie kupil zadnego wiec jak cos to mozemy zalozycz jakis klub dzieci w kaskach :-D

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

03 paź 2008, 23:43

aaa mam 35,7 troszke mi lepiej po lipce z miodem i piwku z jajkiem tylko ten katar..... lenka tez dzis poleciała, z mojej winy z reszta bo przez nieuwage zapielam tylko dolne pasy w wozku. Niz sie nie stalo poza siniorem na czole i lekkim obdrapaniem noska. Ufff....

[ Dodano: 2008-10-04, 11:11 ]
martuunia1, masz juz harmonogram??

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

04 paź 2008, 11:59

Nie mam dalej tego cholernego harmonogramu :ico_zly:

Zgadnijcie gdzie bylismy dzis?????

Uwaga uwaga.....W.....IKEI......tara!!!!! :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: jeszcze raz tam pojade i :ico_zly:
ale przynajmniej wymienilam narzute na lozko i oddalam przescieradlo bo sie pomylilam i bez gumki wzielam :ico_puknij: .

Czekamy na faceta od polasatu i na hydraulika bo mamy awarie pod zlewem i potem do tesco na zakupy na caly tydz bo nie bedzie czasu....

Nel spi wiec mamy chwile dla siebie!!!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości