Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

06 paź 2008, 15:21

Jestem zachwycona kraina maluszków. Dziecię było dziś grzeczniusieńkie, pobuczała tylko przed spaniem, ale to norma u niej patryczek (2lata) podchodzi, głaszcze Lenke po glowie i mowi "moja, moja" no pięknie jest zobaczymy co będzie dalej. Marek byl w szoku jak lenke odprowadzlismy bo wie ze normalnie jak wyjde z pokoju to od razu jest ryk, a teraz nic, pomachala, usmiechnela sie i poszlismy szok.
Ika202, do kwietnia bedzie OK, a raczej nie bedzie @ :-)
a no i jeszcze jedno - przed drugą ciążą muszę schudnąć, bo inaczej do setki dobiję
dietka lekkostrawna-zdrowo, wartosciowo i przy okazji lżej, troche czasu jeszcze masz wiec mozesz chudnac powoli. Ile przytyłas z Kubuisiem?
ja już nie moge doczekać sie wizytu u Lekarza i podglądnieńcia mojej małej Kropeczki
Tez czekam :-) a najbardziej jestem ciekawa czy to siostra czy braciszek

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

06 paź 2008, 16:12

dietka lekkostrawna-zdrowo, wartosciowo i przy okazji lżej, troche czasu jeszcze masz wiec mozesz chudnac powoli. Ile przytyłas z Kubuisiem?
25 kg!!!! Już 3 miesiąc jestem na diecie lekkostrawnej. 3 razy w tygodniu chodzę na basen i nic! :ico_placzek: waga nawet nie drgneła, a nawet odkąd wróciłam do pracy przytyłam kolejne 2 kg! (z nerw) i na prawdę nie przesadzam, że dobiję do setki, bo niewiele mi już brakuje :ico_placzek: dlatego też nie fotografuję się wcale i nie wiecie jak wyglądam. Może ze 2 zdjęcia mam odkąd Kubuś się urodził

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

06 paź 2008, 16:18

kilolek, zacznijmy od tego, ze musisz uwierzyc w to ze sie uda :-) a moze idz do dietetyka, ewentualnie zbadaj hormony, a i dużo wapnia!
Lenka zrobila dzis numer :-D zawsze jak bierze do zabawy cos czego nie powinna to zabieram jej to i daje w zamian jej zabawke. Siedzialysmy sobie na łóżeczku, Lenka dostała wafelka ryżowego do schrupania, a ta cwaniara wyjela z mojej torebki klucze, wlozyła tam wafelka i "zamknela" torebke :-D :-D

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

06 paź 2008, 17:33

kilolek, ja zawsze z nerwów chudnę ale jakoś ost nikt nie chce mnie denerwować :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

06 paź 2008, 19:42

Siedzialysmy sobie na łóżeczku, Lenka dostała wafelka ryżowego do schrupania, a ta cwaniara wyjela z mojej torebki klucze, wlozyła tam wafelka i "zamknela" torebke :-D :-D
ja dzisiaj w pracy wyciagnłam z torebki samochodzik :-D ktoś mi go tam wrzucił ukradkiem :ico_oczko:

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

07 paź 2008, 14:46

nie mam ikonek nie wiem dlaczego
a tak mi sie buźka uśmiechneła na te nasze szkraby, wszystko podglądają i naśladuja
Olenka jak tata przychodzi z pracy to od razu nadstawia swój buziak na całuska- A co tata tylko mamę bedzie całował na przywitanie. Dziś rano rozległ sie głośny lament tata zostawił córkę i poszedł do pracy- jak tak mozna
Ciesze sie ze Lence podoba sie w krainie maluszków, dzieci zawsze wolą jak mogą pobawić sie z innymi niz z taką obcą niania
Kilolek ja chętnie bym wzięła ciut kilogramów bo niestety po ciązy schudłam i wróciłam do wagi 43kg teraz moze ciut zostanie. Moja znajoma z pracy tez nie mogła uporać się z kilogramami po ciąży chodziła do dietetyka i pomogło o to bardzo

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

07 paź 2008, 16:05

Olenka jak tata przychodzi z pracy to od razu nadstawia swój buziak na całuska
Lenka sie nadstawia a jak tatus da buzi to ucieka :-D
Dzis Marek odprowadzał Lenke. Troszke płakała jak ja zostawiał.
A teraz numer miesiąca:
Lenka spała dzis ubrana w bodziak i spioszki, do wyjscia miala przygotowana koszulke, ogrodniczki i bluzeczke z dlugim rekawem, taka dluzsza - to tytułem wstępu.
Marek powiedzial mi ze nie wiedzial jak ja ubrac, cos mowil o jakims "bezspodenniku". nie wiedziałam o co chodzi za bardzo.
Wrocilysmy do domu, sciagnelam ta koszulke z dlugm rekawem, patrze, a na ogrodniczkach koszulka :ico_szoking: a pod spodem bodziak w którym spała :ico_szoking:
Wniosek: bezspodennik = body :-D
Poza tym nigdy nie bylam tak aktywna jak dzis na cwiczeniach, mam nadzieje ze tak zostanie - wtedy odpada mi połowa zaliczenia :ico_oczko:

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

07 paź 2008, 16:21

Olenka jak tata przychodzi z pracy to od razu nadstawia swój buziak na całuska-
Dominika jak widzi,że tata wraca z pracy idzie do niego na czworaka i się wtula z kilka minut a całusków nie lubi dawać ,woli się przutulać.Dominika ma ostatnio wielką pasje...telefon komórkowy.Jak do mnie dzwoni mąż mówie do niej że dzwoni tata a ona się cieszy,po czym zabiera mi telefon i przykłada do ucha i coś tam mówi w swoim języku,bardzo śmiesznie to wyglada :-D :-D :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Pozatym jestem trochę wkurzona bo mój luby był dziś u okulisty i został zlecenie na okulary oprawki 380 i szkła 456 zł razem 836,00 zł dużo kasy a tu do wyprawienia roczek.Ale trudno jakoś się wszystko ułoży.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

07 paź 2008, 16:52

myszka105, popytaj znajomych moze maja kupony do vision express. Ja u nic okulary za 550zl zaplacilam cos ponad 300.

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

07 paź 2008, 18:03

Janiolek, już za pózno mąż juz zlecił zrobienie okularów

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość