Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

06 paź 2008, 13:18

Witajcie!

Widzę, że temat zimowych butków został poruszony. Ja mam podobny dylemat co Kamilka - czy kupować już kozaczki, czy tez jakiejś lżejsze buciki?? W środę jedziemy na zakupy to rozjerzę się co w ogóle mają.

Madziu, butki i kombinezonik dla Marcinka superowe :ico_brawa_01: A co do Jego wagi,to te myślę, że jest taka, jaka byćp powinna.

Madziorka, rzuciły mi się w oczy Twoje fotki - widzę, że imprezka była udana :-)
Dziewczyny, więcej nie pamiętam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: czytałam na raty.
A teraz muszę się położyć, bo mi cosik słabo dziś. Poza tym Helenka ząbkuje i źle śpi w nocy. Na razie jej zębozbiór wzbogacił się o dwie górne czwórki, dolną trójkę i idą dalej, ale nie mam pojęcia które...
Krzyś pojechał jeszcze do szpitala po wypis; w pt Mu nie dali bo się komp zepsuł - polskie służba zdrowia :ico_zly: No i dziś okaże się ile dostanie zwolnienia; obstawiamy, ze ze 2 tyg na pewno; no cóż - zobaczymy.

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

06 paź 2008, 16:51

hej
jestem

oj szalone dni ostanio były i nie miałam kiedy do was napisać, i przyznaję się bez buicia że nie nadrobiłam zaległości

Więc zacznę od początku
w środe po pracy szwagierka farbowała mi włosy, zobaczycie na zdjeciu, kolor bardzo podobny do naturalnego bo taki chciałam :-D
w czwartek narzeczona szefa robiła mi paznokcie, a potem grałyśmy w karty, szef też przyszedł posiedzieć z nami. M. był na piwie z kolegami a jak wrócił to dołączył sie do nas. siedzieliśmy tak do 3 w nocy i wypiliśmy 3 butelki winka :-D

W piątek po pracy spakowaliśmy Emi i zaiwźliśmy ją do szwagierki no bo w sobote weselisko. Potem pojechałm jeszcze do kuzynki pożyczyć marynarkę i coś do ubrania na drugi dzień wersela. A jak wróciliśmy to poszliśmy do szefa na kolację, a ja oczywiście pograć z Justyną w karty. Posiedzieliśmy do 1 w nocy wypiliśmy po piwku i wróciliśmy do domu

W sobote dopołudnia wielkie przygotowania do wesela tzn, fryzura makijaż kiecka :-D Na 14 pojechaliśmy na ślub a potem na wesele. Wybawilłam się za wszystkie czasy, wytańczyłam, pojadłam, to było pierwsze wesele na którym zjadłam każde danie jakie serwowali, było przepyszne. Do domu wróciliśmy koło 5 rano :-D
W niedziel poprawiny, zabraliśmy na chwilkę Emi. I znów tance pyszne żarełko, zabawy no poprostu extra. Jako że impreza była na terenie kręgielni pograliśmy też w kręgle. Ponieważ M. szedł dziś na 2 zmianę wróciliśmy trochę wcześniej niż w 1 dzień
Dziś miałam wolne, wstaliśmy do południa pojechaliśmy po Emi. M poszedł do pracy a my z Emi na spacerek, teraz śpi moje słoneczko. Kurcze strasznie sie za nią stęskniłam przez te 4 dni chociaż ją wczoraj widziałam.
Teraz muszę doprowadzić mieszkanie do prządku bo nie było czasu sprzątać, wszędzie nasze ubrania poprostu mały burdelik się zrobił.
Powiem wam że trochę sie bałam, bo M. czasami nei ma ochoty do zabawy i tańczenia ale ni etym razem , tańczyliśmy prawie cały czas. Towarzystwo było spoko więc było super
Jutro do pracy, a od poniedziałku mam upragniony urlop :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
zgram teraz te zdjecia które mam na telefonie i wam pokaże moje kreacje :ico_haha_01:

AAAAAAAA przez te kilka dni Emi nabyła kilka nowych umiejętności, np. woła siusiu, jak się wysika od razu bije brawo więć wiem że moge ją zabrać z nocniczka, mówi be, jak np. dotyka czegoś czego nie wolno mówię jej Emi zostaw to jest ała i be tro ona pokazuje na to i powtarza be be. Jest coraz mądrzejsza na moja kruszynka. Nadal ma problemy z kupkami, robi co 3 dzien z wielkim bólami, nie ma kurcze p[omysłu jak jej ulżyć, wcina owoce codziennie, dużo pije a i tak m a problemy

Dobra biorę się za zdjęcia

[ Dodano: 2008-10-06, 17:02 ]
moja kreacja w pierwszy dzień
Obrazek

tak wyglądałam w drugi dzień, niestety moje silikonowe ramiączka nie wytrzymały parkietowych szaleństw
Obrazek

a to są moje nowe paznokcie :)
Obrazek

zdjięcie Emi w jej pięknej kreacji wam pokażę jak zgram zdjecia z aparatu

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

06 paź 2008, 17:47

asiula26, wyglądałaś super i fajnie że się dobrze bawiłaś... też bym poszła na wesele :ico_oczko: A ja po wczorajszym grilu mam katar! :ico_placzek: , wczoraj mieliśmy impreze, troche grila troche w domu, wieczorem jak Artur pójdzie do pracy to pokaże pare zdjęć

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

06 paź 2008, 20:01

UUUUUUUffffff mały pokoj wymalowany :-D kolor taki wrzosik ciemniejszy jak dla mnie super :-D jutro ciag dalszy,ale zwijamy sie do bratowej,mezulek sam da se rade :ico_oczko:


ANIU oby Krzys mial dlugo L4 i nazbieral sil :ico_oczko:


ASIULKA poprostu rewelacja wygladalas pieknie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i super ze sie wyszalalas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i dla Emi za zdolnosci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

06 paź 2008, 21:33

Asiu ale cudna suknia!!!!!!!!!! Nie przyćmiłas przypadkiem panny młodej?? A jakie ty masz duże piersi :-D . Ja o takiej sukni to sobie moge tylko pomarzyć. Nie miałabym co w nią wsadzić hehe.

Słuchajcie jadę w maju na koncer Depeche Mode!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Właśnie dziś potwierdzili przyjazd do warszawy i pokazały się bilety. Jarek z samego rana kupił i obudził mnie z wieścią, ze jedziemy!!!!!!!!!! Jupppiiiiiii. Kocham ten zespół.
Przypomina mi początki z Jarkiem. Kochaliśmy się przy ich muzyce codziennie....

A ja byłam w mieście i wydałam kupę kasy.
Madziu własnie się przyjrzałam butkom Marcinka i wyobraź sobie, ze okazuje sie, ze kupiłam takie same Tomkowi hehe. Tylko zielone. I tańsze bo 119,90. My bylismy w Smyku na Ku Słońcu. Jeszcze mierzyłam inne w Bartku, ale te nam sie bardziej spodobały. masz rację są rewelacyjne, mięciutkie i cieplutkie a to najważniejsze dla małej stopki.

Agniecha dawaj foty.

Aniu dużo zdrówka dla Krzysia.

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

06 paź 2008, 22:25

A jakie ty masz duże piersi :-D . Ja o takiej sukni to sobie moge tylko pomarzyć
Kamilko :ico_nienie: :ico_nienie: ja mam marne B i wogóle nie podobają mi się moje piersi, nigdy nie miałam takich małych jak teraz,, ale kupiłam taki rewelacyjny stanik, że tak powiększa optycznie bius, że jak stoję przed lustrem to sama sie nie moge napatrzeć. Poza tym sukienka ma taki krój że też troszkę optycznie biust powiększa
A Pani młodej na pewno nie przyćmiłąm bo ślicznie wyglądała
Mykam do spanka bo jutro 6.15 pobudka
dobranoc

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

07 paź 2008, 11:10

Ja wczoraj wieczorem już nie byłam, bo tak mnie bolała głowa, od kataru. położyłam się spać...Teraz Wam pokaże jakie my butki kupiliśmy, i może one już będą na zime, zobaczymy jak będzie w praniu, bo nie wiem czy Tomek już w tym roku będzie bardzo latał po śniegu, ale te butki wydają się ciepłe...
Obrazek

[ Dodano: 2008-10-07, 11:53 ]
Dobra teraz daje zdjęcia z niedzielnej imprezki
To była część naszych gości, 4 dzieciaków 3 chłopców i jedna dziewczynka, Tomek był zachwycony
Obrazek
Obrazek
to już siedzieliśmy na dworze...
Obrazek
dobra później dalsza czesc, bo mąż chce do kompa

[ Dodano: 2008-10-07, 13:05 ]
i dalej moje fotki...
Obrazek
a to już w domku, Tomek po drzemce siedzi u ojca i pożera fryty!
Obrazek
a tu uśmiechnięte mamuśki...
ObrazekA to już dzisiaj, zdemontowaliśmy Tomkowi krzesełko że ma swój własny stoliczek i krzesełko, bardzo mu się spodobało...
Obrazek

A tu już Tomek wczoraj przed wycieczką rowerową
Obrazek
i już gotowy do przejażdzki
Obrazek

[ Dodano: 2008-10-07, 13:20 ]
hej a jeszcze WQam pokaże film. który nakręciłam na wsi u teściów, jak Tomek uwielbia właźić na łóżko jak się rozkłada, już był taki zmęczony ale ciągle przychodził i piszczał...
http://pl.youtube.com/watch?v=6hnKQz1-xew

[ Dodano: 2008-10-07, 13:24 ]
A to jeszcze film jak Tomek ładnie się zanurza! nic kompletnie sobie z tego nie robi, super pływak...
http://pl.youtube.com/watch?v=aMSjxwY37Gc&feature=user

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

07 paź 2008, 15:55

Witam po pierwsze Wiki gdzieś wyrżła krew się lała z buzi strasznie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ale nie spanikowałam , dałam zimnej wody do przepłukania i wytarłam .Zobaczyłam czy nie ma gdzieś rozcięte bo tyle krwi było ale nic nie widziałam , teraz bidulka śpi , zobaczę jak to będzie wyglądało jak się obudzi.
Asiula kreacja rewelacyjna ja bym do niej najwyrzej ręke wsadziła hi hi hi
A pazurki hhhhmmmmm moje marzenie śliczne
a Emi jaka mądrala , szkoda że Wiki nie jest choc trochę taka pojętna .Ona sobie nie zdaje sprawy że może sobie krzywdę zrobic , tak jak naprzykład dziś

Co do butków to my dostaliśmy pełną reklamówę : adidasy , kozaczki , półbutki do sukienki , i jeszcze sandały ,(bartek) używane przez 1 dziecko , więc teraz sobie Wikunie stroję w buciki :-D

Frydza jak już będziesz miała po ręmąciku to foteczki proszę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Agniecha Tomkowe zdięcia super najbardziej mnie rozbawiły te basenowe

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

07 paź 2008, 16:04

czesc
u nas lenistwo cd hihi
jak wczoraj wstalismy o 12.30 tak dzis tylko 30 min szybciej
zaspalismy na nasze zajecia hihi ale co tam
jutro juz rano pobudka do szkoly hihi

i regenerujemy sily.. bo jutro w nocy przylatuje moja sister z chlopakiem
wiec trzeba ich przywitac godnie nie? hihi

widze ze wszystkie dzieciaki juz ubrane na zime
no ale my sie nie spieszymy bo tutaj takich mrozow nie ma
a do pl dopiero w grudniu lecimy heheh
zdarzymy

kamila zielone buciki musza byc bombowe hehe pokaz!
a depeche mode to mnie zaskoczylas.. jakas sadzilam ze inny typ muzy cie kreci heheh

ja kiedys tez mialam z nimi epizod.. ale daaawno temu

mnie adas podrywal na inna muze. taka ktorej wtedy nikt z moich znajomych nie znal
on zawsze mial swietny gust i byl/jest dosc zroznicowany, tzn nie poddany jednej muzyce hehe

agniecha no fajna imprezka... sporo gosci hihi wiec naapewno wesolo

asiulka no prezentowalas sie fantastyczznie hihi a sukienka rzezczywiscie powieksza biust albo po prostu nawet male B tak sie prezentuje. zwlaszcza ze ty jestes szczupla. i nie narzekaj. niejedna chcialaby taka miseczke nosic
jak dla mnie to wiecej nie trzeba hihi bo po co? hihi

spadam gotowac kapusniak
pierwszy raz lelkowi
a i my kupe lat go nie jedlismy

musze uciekac bo leon mnie ciagnie do zabawy
papa

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

07 paź 2008, 22:14

Witam jestem :-D caly dzien spedzilam u bratowej,dzieciaczki szalaly hihi fajnie bylo :ico_oczko:
Mezulek pomalowal pokoj podoba mi sie,jutro musze wszystko ogarnac :ico_oczko:
Słuchajcie jadę w maju na koncer Depeche Mode!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: teraz kumam twoj opis na gg :-)

ale kupiłam taki rewelacyjny stanik, że tak powiększa optycznie bius, że jak stoję przed lustrem to sama sie nie moge napatrzeć.
hoho ile takie cacko kosztuje??i w jakim sklepie kupilas??

agniecha772, fajniutkie butki,a Tomus twoj sliczny chlopczyk i imprezka widac udana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

edyta29, boze biedna Wikula,oby jej nic nie bylo :ico_sorki: :ico_sorki: pisz jak tam mała :ico_sorki: :ico_sorki:
Frydza jak już będziesz miała po ręmąciku to foteczki proszę
beda beda tylko ogarne wszystko!!

[ Dodano: 2008-10-07, 22:15 ]
i regenerujemy sily.. bo jutro w nocy przylatuje moja sister z chlopakiem
wiec trzeba ich przywitac godnie nie
to bedziecie miec wesolo!!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości