Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

06 paź 2008, 22:57

Sikorko przepięknie!!! no jacy zadowoleni jesteście!!! :ico_brawa_01:
a na wosk zapraszam...myślę, ze dałoby się to zrobić z uśmiechem :ico_haha_01:
Hanka też była kiedyś u świnek...ale nie były takie czyściutkie :-D

ja tylko wpadłam przekazać, że Irminka o nas nie zapomniałą...ale nie ma czasu...bo Domik ma komunię...i szkoła, basen, różaniec...Kinia zdrowa, gada i biega...a oni po przeprowadzce...czekają jescze na kanapy...no, obiecała znów, że wpadnie... :-D do nas...

dobranoc
mąż nadal przed tv...a mnie to dołuje i znów robię się zacięta...nie chce mnie to nie...niech spada...

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

07 paź 2008, 08:56

o pierwsza jestem :ico_szoking: :ico_szoking:
wiec sie witam i ide poczytac ...

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

07 paź 2008, 09:02

witam
ja walczę z biegunką u Ali. To chyba na zęby, bo nie ma ani gorączki, ani wymiotów, je chętnie i jest wesoła, więc wirusa wykluczam

Śpiąca jestem strasznie, pół nocy nie przespałam bo co 1,5h było "mama fe" i mimo że przewijałam bardzo szybko tyłek jej się odparzył.
Teraz młoda odsypia, jak się obudzi to lecimy do apteki po ziółka.

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

07 paź 2008, 09:05

No faktycznie, chyba reszta jeszcze śniadanko zajada :)))
A ja już lecę pranko wieszać i wafle przekładam, bo dziś idę na dyskotekę, jako zaopatrzeniowiec i obstawa do szkoły :))))

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

07 paź 2008, 09:09

Hejka!
Doris ja dzisiaj skrobałam rano szyby więc napewno był przymrozek :D
Sikorka, śliczny wypad na wieś :D
zborra, będzie lepiej, zobaczysz. Każda kolejna klienta będzie napędzać nowe. A za mamąDominika oczywiście że tęsknimy. Fajnie że u nich dobrze.

Ja dzisiaj dalej umieram ale bardzo mi się wydaje że to jednak nie boli mnie brzuch na @ tylko to coś innego bo nigdy takich bóli nie miałam i do tego trwających 2 dni na które ibuprom (2 tabletki) nie podziałaly. Kurde sama już nie wiem czy nie lepiej pojechać do lekarza bo myślę czy to nie zapalenie wyrostka :(

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

07 paź 2008, 09:13

no DOris trzymaj sie ... moze zrob mu niespodzianke i odwiedz go w Wawie na "jedna noc" moze to pomoze ...

a u mnie mgła ...
dzis idziemy na szczepienie ... ale na co nie pamietam ... hehe

Zbora a reklame jakas zrobiliscie ? ? Ulotki plakaty ??

Sikorko zdjecia sliczne a Ty wygladasz jak tegoroczna maturzystka ... olsniewajaco!!!

Ewcik ja poleciam make ziemniaczana na odparzonka pomaga natychmiastowo ... i przynosi ulge ...

ide sprzatac bo cadziennie jest bałagan wszedzie wrrr...

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

07 paź 2008, 09:27

hejka

ja juz mieszkanko ogarnełam, tzn kurze wszedzie starte, podłogi moze wieczorem jak juz A bedzie i Mili pojdzie spac, bo tak to by praca była na marne...
Troche mam stracha przed ta rozmowa bo w sumie nawet nie wiem co odp jak zapyta czemu chce tam pracowac :ico_haha_01: :ico_noniewiem:

zbora no to przykro ze taki kiepski poczatek, ale z kazdym dniem bedzie lepiej, jak wiecej ludzi usłyszy o twoim gabinecie :ico_oczko: a co ty sie zas czepiasz tego meza, nastepnym razem wskakuj do niego do łózka i poogladajcie razem, zagadaj przy tym i bedzie lepiej, ja tak robie..

ewcik nocy wspołczuje i tych biegunek tez :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

07 paź 2008, 09:47

witam witam

i wcale was nie zaniedbuję :ico_nienie: :-)
poprostu wieczorami mamy ultimatum z mężem i od czerwca bodajże nie siedzimy wieczorem na kompie... tylko mamy czas dla siebie... no chyba, że zostaje na noc u teściów po dłuższej pracy :ico_oczko: wtedy to jestem caaaaaała Wasza :-D

Dziś mam TĘ rade z panią prezydent :ico_noniewiem: i dowiemy się co i jak...

A mam jeszcze zdjęcia z weekendu i muszę Was doczytać :-)
No to stawiam :ico_kawa:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

07 paź 2008, 09:57

hejka z rana....
Arek czysci sufit bo zauwazylismy na nim plamki jak od jogurtu :ico_szoking: ....

Pati,idz do lekarza...bo moze byc zapalenie jajnika albo wyrostek...masz to z prawej strony?a potrafisz dociagnac prawa noge do brzucha?jak wyrostek to nie potrafisz bo z bolu bys padla...ale skoro leki nie dzialaja to pedzej czy pozniej i tak trafisz do lekarza-lepiej predzej niz pozniej!!biegnisz jaknajszybciej bo z tym nie ma zartow!!!

Lady,no nie dziwie Ci sie ze masz stresa...prawie kazdy ma przed rozmaowa o prace....a ak jeszcze nie wiesz co masz mowic to dopiero wesolo :ico_oczko:

Zborra,tesciu dal na pierwszy czynsz wiec teraz nie masz sie jeszcze czym martwic....mowisz ze pazdziernik taki martwy w tej branzy...moze jednak jeszcze ktos Cie dzis odwiedzi...zycze powodzenia!!!

Sikorko,jejka jak Ty mlodziutko wygladasz!!i fociaki jak z farmy,cudnie...juz widze Maycie jak by z Karolkiem zaczepiala kurki :ico_haha_01:

Ewcik,no pewnie zebulce....wiesz nam na pupe ostatnio dziala tormentiol najbardziej....goi szybko nawet takie duze krosty odparzeniowe...

Irmine zapraszamy oczywiscie na plotki...niech nam chociaz Kinge pokaze!!

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

07 paź 2008, 10:00

witam

ewcik wspolczuje nocki

sikorko wyglądasz bosko

zbora glowa do góry i nie burkaj się na niego, że przed tv siedzi, skoro ty przy kompie jesteś :ico_haha_01:

Kulka my tez dzisiaj mamy szczepienie

a ja znow humoru nie mam :(
chociaz dzwonila do mnie babka z tej firmy dla ktorej wykladam towar ze moze bedzie miala wiecej serwisów, wiec chociaz to dobra wiadomosc na dzis
z mezem dalej "na noże"
wyjazd do wawy na "jedną noc" jest niemożliwy ze wzgledow finansowych i tego ze nie mam kiedy, bo praca.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości