malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

06 paź 2008, 22:18

cyn.inspiration z tym częstym bieganiem do łazienki to ponoć standard - trzeba się przyzwyczaić i już, tym bardziej że im dalej tym częściej się chodzi :) ale cóż

BeWu to moja pierwsza ciąża i do tego jeszcze bardzo wyczekiwana więc coś z tym zakręceniem wokół niej to fakt. Ale dobrze że są jeszcze inni którzy też tak reagują - czyli jestem normalna w swojej nienormalności.
Fajnie być w ciąży :ico_ciezarowka: :-D

[ Dodano: 2008-10-06, 22:19 ]
aga29 Ty i Twój brzuszek wyglądacie prześlicznie :)

Awatar użytkownika
katia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1788
Rejestracja: 06 wrz 2007, 14:31

07 paź 2008, 09:21

aga29, dziękuje, mam nadzieję, że minie szybko :ico_olaboga:

cyn.inspiration, moje biedactwo, widzę że mamy podobny problem

a mówiłam wam że czuje takie delikatniusie ruchy?

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

07 paź 2008, 09:41

cyn.inspiration ja też jeszcze niedawno byłam blondynką, ale jak tylko dowiedziałam się o ciąży to poszłam do fryzjera zrobić sobie kolorek taki zbliżony do mojego naturalnego i jest spoko, odrostów ani ani, może spróbuj tak, a jak urodzisz to możesz sobie wrócic do blonDu jezeli bedziesz miała ochotę

malgoskab moim zdaniem w tym jak się cieszysz z ciąży nie ma nic nienormalnego a wręcz przeciwnie! :ico_brawa_01: gorzej byłoby gdybys miała odwrotne uczucia

katia
gratuluje pierwszych ruchów :ico_brawa_01:
no i życzę ci żeby rozłąka z mężem szybciutko Ci minęła

Awatar użytkownika
katia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1788
Rejestracja: 06 wrz 2007, 14:31

07 paź 2008, 09:43

BeWu, to takie delikatne że czasami wydaje mi się, że sie mylę i może to moje kiszki :ico_olaboga: ale czuje to od piatku w nocy, więc chyba sie nie mylę co? tak jakby mi jakiś robaczek albo motyl przebiegł pod skóra, łaskocze aż

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

07 paź 2008, 11:40

katia to napewno maluszek daje o sobie znać :ico_brawa_01:

a ja tak sobie spoglądam na suwaczek i za tydzień będe na półmetku :ico_olaboga:
jednak dosyc to leci, tymbardziej że jak narazie /oprócz przeziębienia :ico_chory: / nic mi nie dolega i czsami wręcz zapominam że jestem :ico_ciezarowka: hehe
ale wiecie co kompletnie nie mam ochoty na żadne używki, przy Kali to normalnie tak mi piwo smakowało, że nie mogłam sobie odmówić raz w tygodniu szklaneczki nie wspomne o papierosku :ico_wstydzioch: po którym zawsze miałam wyrzuty sumienia, ale normalnie tak strasznie mnie ciągło że szok
a teraz kompletnie nie, i dobrze! dla maleństwa napewno lepiej :-D
a Wy macie jakieś zakazane zachcianki? przyznawać mi się tu sdzybciutko! hehe

Awatar użytkownika
aga29
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 09 lip 2008, 12:15

07 paź 2008, 13:20

BeWu ja znowu odwrotnie, z Finiem nawet kawki nie piłam a o piwie w ogóle nie pomyślałam , za to teraz strasznie mam ochotę na piwko i winko. Staram się nie ulegać ale ze dwa razy nie wytrzymała. Jak nigdy nie miałam ochoty na napoje gazowane nawet jak nie byłam :ico_ciezarowka: tak teraz mogła bym pić cole litrami, pozwalam sobie na jedną 2l cole tygodniowo. Co poradzić siła wyższa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
katia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1788
Rejestracja: 06 wrz 2007, 14:31

07 paź 2008, 13:27

BeWu, ja nie mam takich zachcianek :ico_nienie: moze dlatego, ze ogólnie jestem prawieże abstynetką. piwa nie lubię, po winie się źle czuję a wódki prawie do ust nie biorę! Ale czasami jakiegoś likierku..mmm np adwokata to z checia. Ale czasami... ale odkad wiem o :ico_ciezarowka: to nic, kategorycznie

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

07 paź 2008, 13:45

BeWu z tymi zachciankami to różnie u mnie bywa. Z piciem alkoholu to ja podobnie podobnie jak Katia. Natomiast baaardzo chętnie choć z dużymi wyrzutami sumienia po chipsy. Mogłabym to jeść paczkami i najchętniej popijać colą :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Noemi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 05 lut 2008, 19:35

07 paź 2008, 15:49

aga slicznie wygladasz!!! I jaki masz fajny brzuszek :ico_ciezarowka:

cyn ja tez bylam blondynka , ale tak mnie zaczely denerwowc odrosty ze zrobilam sobie szamponem jasny braz.
Na poczatku nie czulam sie w tym kolorze ale jaka WYGODA!!!!
Po porodzie wroce do blondu ... troche to potrwa bo mam swoje wlosy bardzo dlugie ale co tam... jakos fryzjerki dadza rade :ico_oczko:

cola ... kiedys bardzo ja lubilam a teraz jak jestem w ciazy to nie bardzo mi podchodzi .. wezme lyka ale nie wiecej bo mi smak nie odpowiada :ico_haha_01:
tak mi sie pozmienialo :ico_haha_01:
piwko male z soczkiem ale BEZALKOHOLOWE raz na jakis czas wypije ... ale tez nie za czesto.

A tak w ogole to od kilku dni mam straszna ZGAGE!! :ico_olaboga:
i spac nie moge :ico_olaboga:

katia gratuluje ruchow maluszka!!!! :ico_brawa_01:
ja tez takie laskotanie juz czuje!!! albo takie kopniecie .... moge je porownac... jakbym ja chciala kopnac w wodzie cos takiego :ico_haha_01:
Super uczucie :-D

Awatar użytkownika
katia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1788
Rejestracja: 06 wrz 2007, 14:31

07 paź 2008, 16:22

Noemi, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to chyba to :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość