octavi
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 07 gru 2007, 20:39

07 paź 2008, 21:32

GLIZDUNIA, właśnie moja córcia zidentyfikowała cię z forum wizaż :ico_oczko:

kurcze ale jestem szczęśliwa, że admini naprawili błąg i mogę bez problemu wchodzić na tą stronkę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

od 7 grudnia 2007 na to czekałam!!! :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

WITAJCIE!!! mam nadzieje ... for ever... :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

07 paź 2008, 21:39

co ja to mialam napisac hmm....Maye usypia tatus dzis....ze niby szybciej mu idzie,no zobaczymy... :ico_oczko: ale zabawka szla z nami az do lazienki do kapieli...naprawde fajna....bynajmniej dla Mayci i pewnie na dlugo bedzie bo od 1-5 lat przewidziana :-D ...wiec zakup dlugoterminowy...i droga ale skoro kasa byla to wole to niz jednak wizyte w spozywczaku bo za woreczek winogron,kurczaka,2 piwa i 3 chleby mam te zabawke na dluzej :ico_oczko: .....wiec jakbyscie nie mialy pomyslu na swieta to polecam!!!zawsze rodzinie mozna podpowiedziec :ico_oczko:

Zborra,no to kombinuj z tym necikiem!!!i jescze w radiu mozesz sie oglosic!!!

Jagodka,a wiesz ze mozesz miec racje z ta syslekcja....to nic tak wielce strasznego.....kurka,tylko czemu niczego nie mozna tak konkretnie stwierdzic nie? :ico_noniewiem:

Massumi,no wlasnie w czym spi Ulka?

Lady,fotke poprosze i Milke tez pokaz w nowej grzywie!!!

[ Dodano: 2008-10-07, 21:44 ]
Octavi witamy witamy po raz kolejny...dziwnie mialas z tym bledem....a forum wizaz???kurka ja za bardzo nie wiem o czym mowisz...mozesz mi linka podac?moze ja sie kiedys gdzies pozapisywalam jakos?ale nie mam pojecia...moze w ciazy jak lenistwo sie panoszylo :ico_haha_01:

Massumi,aha czyli juz doczytalam...panowie w parku??!! :ico_szoking: :ico_olaboga: ....no 2 sem to krotko,kasy duzo ale zrobisz i masz...jakby co to robote latwiej znajdziesz nie? :ico_noniewiem:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

07 paź 2008, 21:49

glizdunia nie zartuj sobie, chyba napisałam ze wygladam jak sierotka bez makijazu, wiec nie pokaze sie na pewno dzisiaj, no a Milce jeszcze nie szczeliłam, ale wyglada bardzo podobnie jak ost tyle ze teraz ma troche bardziej pocieniowana ta grzywe, ale sie zdziwiłam, bo jak byłysmy w salonie to siedziała grzecznie, a w domu to normalnie "wyginam smiało ciało" i nie sżło tak łatwo ładnie jej obciac

octavii no oby ci juz nic nie przeszkodziło w kontaktach z nami :-)

zbora mowisz nie kasowałas?taki gratis czy tak dla znajomych za darmo?a ty ten gabinet masz w tej miejscowosci co mieszkasz, czy w jakims wiekszym miescie?

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

07 paź 2008, 21:55

no wlasnie w jakim miescie ty masz ten gabinet?
moze kiedys bede przejeżdzac

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

07 paź 2008, 21:59

Massumi iść!!! zawsze to dla Ciebie większy plus i kolejne doświadczenie!!!
Glizdunia masz rację, trzeba rodzince podszepnąć co na święta
Octavi witaj, a jaki błąd kochana?
Jagódka a...no tak..to w takim razie pozostaje mi tylko życzyć Wam dużo szczęścia i zdrowia i siły!!!
Lady no wiesz...to znajoma, żona lekarza, dzięki któremu mamę położyli wtedy na badania...poza tym...no dla pierwszych 10klientek i tak mam gratis do czegoś tam stylizację brwi..więc już nie kasowałam od niej...nie można być pazernym...ja na tym nie zbiednieję, a ją może zachęciłam w ten sposób. Do tego w październiku każda klientka dostaje swój kupon z numerkiem, wrzucam do słoika i na koniec miesiąca wylosuję kogoś i wygra mikrodermabrazję która kosztuje 120-160zł :-D

uciekam już, bo późno...papapapap

a...Massumi to ubierz jej pajaca na zamek!

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

07 paź 2008, 22:08

cholewcia zbora a co to ta mikro..cos :ico_haha_01: :ico_wstydzioch: no i co za darmoche ma piekne brwi i jeszcze szanse na taki zabieg..no no..pieknie, chyba za mało ludu wie o tym twoim gabineciku..ja bym na pewno wpadła :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-10-07, 22:10 ]
a no własnie massumi to Ula tryska inteligencja!!moja by chyba nie wpadła na to zeby porozpinac pajaca, a teraz tylko w takich na zatrzaski spi :ico_noniewiem: :-)

Awatar użytkownika
MagdalenaW-G
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:30

07 paź 2008, 22:17

Glizdunia No niestety na zdjęciach nie wygladam az tak zle, ale rzeczywistosc jest nieco inna. Po porodzie szybko zrzucilam 20 kg, nawet wazylam 6 kg mniej niz przed. Ale w ostatnim miesiacu masakra. Jak uda mi sie zrobic fotke w tej sukience na dniach to Wam udowodnie, ze nie jest tak kolorowo. No nic, dziekuje za rady i pomoc. Uciekam usypiac synia i sama bedesie pewnie zbierac do snu. Kolorowych snow zycze i do jutra... Pa pa

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

07 paź 2008, 22:19

magda na tym zdjeciu w podpisie Szymonek jest taki słodziutki :-) jak laleczka :ico_wstydzioch:

ja tez lece dlo meza, on juz od poł godz :555:
do jutra

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

07 paź 2008, 22:24

Muszę jutro się naradzic z husbandem :ico_sorki: oby oby zobaczymy :-)

Ona taka szprytna, bo Michu ją dużo uczy, no i konsekwentnie jak on się ubiera do przedszkola z rańca - to Ona gorsza być nie może... :-D

A co to za fajny dzień combeaków :ico_haha_01: witaj Octavi :-)

Lady
ja to MisiUli nie mam co pbcinać kurcze... kurczaka nieopierzonego hoduję :-D

Glizdunia fajnie, że macie Arka dla SIEBIE :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wykręćcie go jak cytrynkę :-D

[ Dodano: 2008-10-07, 22:26 ]
zborra pisze:a...Massumi to ubierz jej pajaca na zamek!
:ico_smiechbig: Bożesz Ty mój, przecież ona to robi z takim pałerem, że jeszcze by mi do roboty doszło zamki w piżamkach wszywać :ico_haha_01:
Ostatnio zmieniony 07 paź 2008, 22:35 przez massumi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

07 paź 2008, 22:30

hihihi Massumi,wykecamy wykrecami...juz mi tu Sikorka podejrzenia robila o ten jogurt na suficie...ze niby A. taki wycisniety :ico_oczko: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

kurka dziewczyny pisalam Wam kiedys ze probuje pozbyc sie luzpiezu i tak ostatnio znalazlam NIzoral u nas nawet ale kupilam w koncu jakis T-Gel z Neutrogeny i smierdzi tak ze dusznosci dostaje...zdechnac mozna....i po pierwszym myciu nie bylo efektow-stosowala to ktoras moze?

Magda,czekam na fotke w kiecce w takim razie :ico_oczko:

Zborra gratisami rzucasz niezle...bo ja sie z tej Anglii wybiore :-D

[ Dodano: 2008-10-07, 22:32 ]
Massumi to ja chyba w odpowiednim momencie zamienilam Mayci pajace na pizammki bo tez juz te cekunki odpinac potrafi,tak mocna szarpnie ze sie odpinaja same...ale z pizamy mi nie wylezie jeszcze... :-D :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość