Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

06 paź 2008, 10:08

Kasiek dobrze ze mame w Gliwicach przyjma i sama pani ordynator sie nia zajmie..oby szybko zaczeli dzialac...

Moj czort marudny,wciqaz kaszle i ma katarek ale i tak licze ze nie bede musiala mu kupowac antybiotyku i bedzie to niepotrzebne...

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

06 paź 2008, 13:29

jednak jestem wcześniej
szybko udało mi sie zalatwic lekarza i przyszłam położyć tą pierdołę,bo marudny

potem pójdziemy jeszcze na chwile do dziadków

łobuz zasypia a ja posiedze w spokoju :ico_sorki:
mam dalej brać tabletki,lekarz pyta jak sie czuje,mówie mu ze beznadziejnie i że nerwówka cały czas i narazie raczej bez zmian będzie,wiec kazał dalej brac to samo i nerwosol,bo powiedziałam że nawet mi to pomaga
kiedys mi przepisał jakieś ziołowe tabletki uspokajające ale one na mnie nie działają,wiec ten nerwosol kazał mi brać i 26 listopada mam przyjsć znowu

oby Oskarkowi nie trzeba było antybiotyku :ico_sorki: Kacper czasem pokaszluje i na dworze troche kataru ma ale nic poza tym

[ Dodano: 2008-10-06, 13:29 ]
ciepło fajnie dziś tylko juz trochę pokropiło,zapowiadali na popoludnie deszcz,szkoda :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

07 paź 2008, 08:15

my dzis wolne od Roksany mamy, za niedlugo musimy wyjsc z domu na zakupy a potem musze 2 sprawy w szkole zalatwic, w zusie i do ksiegowej pojechac...
obiadek juz wymyslony,dzis upieke schabik a na jutro zrobie kotleciki schabowe albo zawijance bo duzy kawal schabu pieknego kupialm i teraz trzeba zrobic go...
do tego kapustka zasmazana,mam na nia ochote.. :ico_haha_01:

Oskar ma ta infekcje dlatego ten kaszel i kiatar,ale jesli do jutra wieczora nie polepszy sie musze kupic ten antybiotyk :ico_placzek: nie moge pozwolic aby tak kaszlaal, jeszcze dostanie zapalenia oskrzeli

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

07 paź 2008, 09:15

witam
to ty Nat dalej pilnujesz tej Roksany? poprawiło sie jej zachowanie?

Kacper wstał przed 7,pogoda do kitu,pada a my musimy wyjść ale może oprzejdzie bo dopiero za godzinke
idziemy do babci bo sama została,tato z siostrą pojechali mamę zawieźć do tych Gliwic
musz eisć jakis obiad zrobić żeby był jak przyjadą

o właśnie dostałam smsa moze od nich ,lece zobaczyć

[ Dodano: 2008-10-07, 09:16 ]
nie od nich,od drugiej siostry :ico_noniewiem:

mnie gardło cos zaczęło bolec i to tak nieźle :ico_chory:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

07 paź 2008, 14:01

hello jestem
kasiekk oby mamie pomogli w tych gliwicach :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
ale ja wierze że będzie dobrze jeszcze długo długo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Natashka, zdrówka dla Oskarka :ico_sorki:
właśnie z tego co pamiętam miałaś juz nie pilnować "złośnicy" :ico_oczko:

w szkole ok , juz mamy zadane z 2 przedmiotów na następny zjazd :ico_olaboga: a to dopiero początek :ico_szoking: ale cóż trzeba :ico_chory:

dziś idę z przyjaciółka do miasta kupić coś przyjaciółce na panieńskie na które idziemy w środę
tak się ciesze :ico_brawa_01: tak dawno nigdzie nie wychodziłam z koleżankami do pubu ,odbije sobie a co :ico_oczko: ale pewnie bez fochów mężusia się nie obejdzie :ico_zly: a może :ico_oczko: ale nie ważne ważne że sobie zabalujemy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

07 paź 2008, 15:48

Patka super avatar..taki radosny i widac ze jestes szczesliwa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja w czwartek ostatni raz pilnuje "placzki" :ico_haha_01: ...nie zostawie tez tak ludzi bez opieki z dnia na dzien..badzmy ludzmi :ico_haha_01:

Oskar zasnal o 14:20 i spi na fotelu...mylam podlogi a on sie bawil i gdy wrocilam on juz spal :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

07 paź 2008, 21:31

Natashka, dzięki zdjęcie robił sam kubuś ,dlatgo tak krzywo i jak można było się nie uśmiechać :ico_haha_02: :-) :ico_haha_01: :ico_haha_02: :-)

jak tam oski śpioszek ? z kaszelkiem
kasiekk , co u mamy ?

mój mąż u kolegi ,a ja jutro już nie mogę się doczekac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

07 paź 2008, 22:03

:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

mama w domu
lekarz powiedział że nic nie mogą zrobić,rak jest zaawansowany i te rpzerzuty które sa, są za duże,mówił że jest bardzo źle :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: tylko chemioterapia i powiedział ze najlepiej by mama miała ja blizej domu,bo do nich kawał drogi też jest a jej nie można tak meczyć :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
jak źle zareaguje na chemie to koniec,nic juz wiecej nie dostanie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
mama o tym nie wie,mówił do mojego taty i siostry,jej przy tym nie było
ale jak przyjechali mówi do mnie: widzisz nawet tam mnie juz nie chcą,ja dobrze wiem dlaczego :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
nie wierzę w to nie wierzę :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

mama przytyła od spadku półtora kg to dobrze,powiedział jej ż emusi sie dobrze odżywiać żeby miała dobre wyniki i mogła dostać chemie

mama jutro ma urodziny :ico_placzek: Boże mam nadzieje że nie ostatnie :ico_sorki: tak sie boje :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
zamówiłam torta,kupimy kwiaty i nie wiem co jeszcze??? :ico_puknij: :ico_noniewiem:

strasznie sie boję,boje sie o nią,o to że bedzie cierpiała,dlaczego?????

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

07 paź 2008, 22:21

kasiekk mocno cie przytulam kochana :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:
jeszcze nie wszystko stracone , jeszcze chemia :ico_sorki:
:ico_sorki: :ico_sorki: oby pomogła i żeby mama jak najmniej cierpiała
musi być dobrze

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

07 paź 2008, 22:39

:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość