Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

07 paź 2008, 22:31

edyta o matko!! straszne! daj znac czy wszystko ok z Wiki?

Lelka wzielam na rowerek, bo juz oboje mielismy dosyc domu hehe
a ten zasypial na siedzaco. glowke kladl na kierownicy i odlatywal :ico_szoking:
a ze byla dopiero 17ta to musialam go ozywic
i oczywiscie rozbrykal sie na calego hehe
w domu jak ma nas oboje to ciagnie nas za rece i musimy z znim siedziec . on sie wyglupia a my mamy podziwiac hihi rozkoszny malec
i co chwile jedno z nas buziaka dostaje
a potem wraca do zabawy
tanczy spiewa i takie tam odprawia hihi

ostatnio ma faze na zegary
jak tylko uslyszy gdzie jest tik-tak to zaraz oglada sciany i szuka
juz w PL byl zafascynowany zegarami hihi


dobra zmykam na winko
mezus serwuje
buziaki i milej nocki

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

07 paź 2008, 23:28

cześć. Ja wieczorową porą,odbębniłam moje seriale i teraz chwile tu i zmykam, bo dziś może być przełomowa noc, aż się sama boje, nie dam Tomkowi cycka, już nawet koszule zapiełam pod szyje, żeby nie złapał...
edyta odezwij się jak tam Twoja malutka?
frydza rzeczywiście pochwal się swoim odświeżonym mieszkaniem,
madziorka Ty to tych nocy zarwiesz! :ico_oczko: , ja zarywam, bo mnie Tomek budzi... :ico_oczko: :ico_haha_02:
No dobra spadam, bo nie wiadomo jak dziś będzie...bo dziś obmyśliłam sobie plan, że jak się Tomek obudzi to go wezme do siebie, ale spróbuję go utulać [co pewnie będzie trudne bez cyca] i tak pare nocy może się nauczy że w nocy się nie ciumka! dobranoc...

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

08 paź 2008, 00:28

agniecha powodzenia
ja odzwyczajalam w ten sposob ze na pierwsza pobudke podawalam lelkowi butelke
na druga cyca
ale juz po 3 nocach na cyca sie nie budzil
a i szybko z butelki tez zrezygnowal w nocy
mam nadzieje, ze u ciebie rownie szybko pojdzie

jeszcze raz powodzenia

dobranoc wszystkim
ja jeszcze na drugim forum poklikam i uciekam papa

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

08 paź 2008, 08:12

Witam!
kurcze jakos nie miałąm ostatnio weny, ale podczytuję Was często mniej więcej wiem co się dzieje :-D

asiula cudna sukienka!

madziorka lelek w nowej fryzurce przystojniacha że hoho

edzia ale musiałąs się zdenerwować, napisz koniecznienie jak tam Wiki

a my sobie ostatnio troszke chorujemy :ico_chory:
przeziębiłysmy się z Kali, ale już jest lepiej

co do zimowej garderoby to my mamy już wszystko oprócz czapki

Madzia i Juli dlaczego nie odpowiedziałyście na moje zaproszenie na nk??? :ico_placzek:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

08 paź 2008, 10:34

Witam na szybciocha.
Tomek usnął więc mam chwilke, ale musze ogarnać chatke, siebie i obiad przygotować a garów mam z wczoraj całą kuchnię.

Wczoraj wieczorkiem romantiko wieczorek z mężulkiem. Zrobiłam kalmary w cieście i do tego grzane winko. Odkurzyłam swoja seksi bielizne i..... było miło :ico_wstydzioch: :-D .

Madziorka buciki zielone, ale nie takie typowo. To ciemna zieleń oliwkowa. Jak będe miała chwilke to pstryknę fotke.
Co do muzyki to mu z Jarkiem jesteśmy dość wszechstronni. Jarek mnie zaszczepił Depechem bo w młodości był grandżowcem. Uwielbiamy też pearl Jam m. im.
A z nowoczesnych muzyków chcielibyśmy pojechac na koncert Madonny, Robiego Wiliamsa czy np Dido.

Edyta jak Wiki. Nie ma opuchlizny?

Frydza jestem ciekawa jak efekty malowania. Na pewno ładnie.

Basiu dużo zdrówka. A co słychać? Nie chce ci się pisać?

Agniecha twój Tomek jest przeslicznym chłopcem. Świetny bączek:)
Jak nocka. Na pewnonie łątwo odstawić od cyca, ale uda się prędzej czy później. A zastapiłas cycka butlą??
U nas było tak jak u Madziorki. Na początku butla za cycka, a jakis czas później nie chciał juz wcale.

Dobra zmykam na razie bo znów nic nie zrobię.

Ach jeszcze wam jedno powiem.
Wczoraj Jarek do mnie wypalił:
No wiesz skoro tak dobrze jest między nami i sie dogadujemy to musze Ci powiedzieć, że przemyslałem tą twoją pracę. No i doszedłem do wniosku, ze nie musisz na razie szukac. Szkoda mi Tomka jednak zostawiać. To takie ważne dla niego mieć mamę przy sobie w tych najmłodszych latach. Nie szukaj nic na siłę. Jak coś się przytrafi to pomyslimy, a na razie wychowuj naszego synka....
(no comment :-D )

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

08 paź 2008, 10:48

Kamilko cieszę sie że układa Ci się z Jarkiem :ico_brawa_01: no i fajnie że temat pracy macie już soba, przynajmniej na jakiś czas :ico_oczko: hehe
u nas wszystko ok, poza tym przeziębieniem, może przez to trochę nie chce mi się pisać, bo jestem jakaś taka ospała.... ale myśle o was codziennie i zaglądam w wolnej chwili żeby sobie troszke poczytać
mam nadzieje że niebawem wróce do formy :ico_oczko:

ach zapomniałabym napisać: zazdroszczę ci tego koncertu....

[ Dodano: 2008-10-08, 11:11 ]
http://www.petetere.de/chiemsee.html
to był mój ostatni duży koncert na jakim byłam....
mam nadzieję że jeszcze uda mi się jechać na podobna imprezkę... może z Kali.. hehe fajnie by było

[ Dodano: 2008-10-08, 11:12 ]
kurcze nie mieliśmy jeszcse wtedy cyfrówki, ale może uda mi się kiedys cos przeskanowac to wam pokażę

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

08 paź 2008, 12:17

Witam psiapsiolki :-D Wiki zasnela,mieszkanko prawie ogarniete :ico_oczko: zaraz zrzuce foty to Wam pokaze maly pokoj :-D a duzy pokoj jeszcze nie skonczony bo bedzie jeszcze drzewko namalowane to wtedy pstrykne i pokaze :-)
Ale mielismy noc ,Wiki o 2 sie obudzila tak krzyczala plakała łzy jej strasznie lecialy nie umielismy jej uspokoic,wybudzalam ja na sile bo moze jakis koszmar czy co???
Wkoncu przebralismy jej pampersika i dalismy syropek przeciwbolowy i zasnela ojoj biedna niunia!!


AGNIECHA jak tam nocka bez cyca???


KAMILKO super ze Wam sie tak dobrze uklada oby tak zostalo :ico_sorki: :ico_sorki:
Jarek nie kaze ci isc do pracy no sukces hihi


BEWU dawaj jakies foty brzuchalka juz juz,i duzo zdrowka :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-10-08, 12:32 ]
FOTKI MALY POKOJ

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

08 paź 2008, 13:09

No witajcie, noc mineła świetnie, myślałam że będzie gorzej, o 24 się obudził pierwszy raz i wziełam go do siebie, dałam mu butelke, miał herbatke, ale on chciał cyca. ale może mu się pić chciało, troche się napił... ale się kręcił wrzeszczał, płakał, ryczał, bo mama nie chciała dać cyca, kurcze już myślałam że mnie złamie, ale pomyślałam trzeźwo, nic mu się nie dzieje, on chce wymuśić to do czego jest przyzwyczajony, robię to teraz bno mój Artur ma na noc, bo on by tego nie zniósł... noi tak powrzeszczał pół godziny i zasnął, i drugi raz o 4:30 ale już mnie było płaczu, powiedziałam że cyca nie ma, trzeba spać... :ico_oczko: noi jakoś zasnoł, A jeszcze chciał o 7:15 to już się poodpinałam i dałam, ale się cieszył,bo to rano, to niech ma...więc odnieśliśmy sukces! ciekawe ile jeszcze takich nocy mnie czeka...
Frydza pokój śliczny...

indigo
Wczoraj Jarek do mnie wypalił:
No wiesz skoro tak dobrze jest między nami i sie dogadujemy to musze Ci powiedzieć, że przemyslałem tą twoją pracę. No i doszedłem do wniosku, ze nie musisz na razie szukac. Szkoda mi Tomka jednak zostawiać. To takie ważne dla niego mieć mamę przy sobie w tych najmłodszych latach. Nie szukaj nic na siłę. Jak coś się przytrafi to pomyslimy, a na razie wychowuj naszego synka....
super że Twój mąż tak powiedział

bewu ja też męcze się z mega katarem, od poniedziałku,moi chłopcy na szczęście zdrowi!dobra lece bo Tomek już się obudził...

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

08 paź 2008, 14:53

Czeeeesc!!!
Ale sie za wami stesknilam. Dzis pierwszyraz zerknelam na kompa... Moi chlopcy pojechali do hurtowni moto po czescido motorku, a ja mam chwilke dla siebie! O 18 mamy gosci, wiec zaraz bede sie krzatala..ale poki co...
Jak Duzy wrocil to byla eurofia.. Pozniej - podwoch dniach spakowalismy sie i pojechalismy na weekend do jego mamy, do Mławy. Piatek spalismy u niej, zjezdzilismy tam rodzinke i polazilismypomiescie.. Bylismy na kasztanach. A w sobote z rana- po cudownej nocce - wyjechalismy z dziadkiem Krzysia na grzyby.. Cudownie! Zrelaksowalismysie,troche podmarzlismy.. W efekcie byly dwa wiadra i usmiechniete geby :D Pozniej obiad, zabawa, ciacho i zostawilismy Misia- a sami wyruszylismy doWawy na jedną nocke. I bylo cudownie!!!!Pozwiedzalismy wszystko, porobilismy sobie mnostwo fotek, jedlismy pyszne rzeczyu chinczyka.. mniam.. Kupilam matrioszki :D na punkcie ktorych mam bzika..
A wieczorem wskoczylismy do kumpla, u ktorego mielismy spac, ktory jest kucharzem.. I na wieczor, po wyszykowaniu sie, podjechalismy na Srodmiescie i troche pobalowalismy :): Cudo... A rano - Kumpel stanal na wysokosci zadania- i prtzygotował nam wyboooorne sniadanie :): i zrobil najpyszniejsze omlety jakie jadlam!Bylymieciutkie, puchate i rozplywaly sie w ustach. mmmmmm...
Pozniej jeszcze spacerek postarowce, wycieczka do Łazienek, turlanie sie w lisciach, zbieranie kasztanow, karmienie rybi wiewiorek.. A pozniej na obiad do tesciowej,pakowanie iz Misiolem do domku.
A w pn do szpitala- zabieg. Szybko poszło. Gładko. Pospalam sobie spacznie, a pozniej juz nic nie bolało. I nadal nic nie boli.Czuje sie swietnie- fakt, ze mam drobne plamienie, ale nic nie boli!!! Super! Operpował mnie moj lekarz,wiec wiedzialam ze jestem w dobrych rekach. Iwszystko by bylo super, gdyby nie fakt, ze nie moge sie kochac z Duzym do okresu ;( Czyli prawie 3 tygodnie.. Echhh... nonono..
Wiadomo- radzic sobie mozna inaczej.. Ale sex,jak sex-dobry
na wszystko :):

Do niedzieli sie byczymy - leniuchujemy - jezdzimy po parkach, robimy zakupy i jemy pysznosci :): A od poniedzialkuwracam do pracy. Teraz tez Duzy ogarnia temat pracy tutaj - uzgadnia zasady... No inajprawdopodobniej bedziemy juz w komplecie caly czas. A jesli nie- toz tamtej firmy wysylaja goza miesiac do Indii.. Zobaczymy jak to bedzie :): Ale nastawiamy sie pozytywnie!

Poza tym wszystko dobrze. Tesknie juz za praca i moja zaloga :] Duzy jest cudowny i opiekuje sie i mna i Misiemjak tylko mozna najlepiej.. No i oby tak dalej.

A jesli chodzi o wyjazdy- to reaz w koncu skonczyly sie klopoty ze spaniem Misia!!! Kupilismy super lozeczko turystyczne i raz,ze rozklada sie w 3 minutki.. To Mis spi tak samo sliocznie jak w domu- butla, woda,smok w dziob,buziak i spi.. Cudowny wynalazek! Nie ma jhuz horroru spania z nami,nie zasypia 3 h.. Achhh.. Juz planujemykolejne wycieczki, nie tylko do tesciowej :):

Przepraszam ze nie czytalam,ale za duzo zostalodonadrobienia. Bede teraz czesciej wpadac Kochane. Caluje- ide poodkurzac i zrobic cos na obiadek, bo lenie sie i lenie :)
A! I jeszcze zdjecia:

Jesien w Łazienkach:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

08 paź 2008, 16:58

juli cudownie czyta sie twoje posty.
a ten szczegolnie... taki pozytywny,, widac ze az kipisz szczesciem... i niech juz tak zostanie
basta!!!

a ja nie lubie grzybobrania.. lasu. jakas dziwna jestem
ale cisza mnie przeraza
za to adas to taki "wiesniak"

witam i pozostale kolezanki hihi w dobrych humorach hihi

kamila to sie zgralysmy z tym winkiem wczorajszym :ico_wstydzioch:
tez sobie o przyszlosci pogadalismy hihi
malo mamy czasu ostatnio na takie rozmowy.. albo ja forum albo adas fifa
a do tego lelek. hih
ale faajnie jest
na madonne to tez bym sie chetnie wywbrala
a polskiej muzy nie lubisz?
moj mezulek to fan kultu.. to prawda.. maja swoj kimat
a ja T love zawsze lubilam

no do sexu polecam portishead... wiem spokojne. ale jak pobudza zmysly
tym mnie adam zauroczyl kilkanascie lat temu
do tego cohena zapodawal i bregovica (zanim jeszcze poznal go caly swiat z kajah) hihi


choc ostatanio nie jestem na biezaco i slucham wszystkiego hihiih

musze isc
potem dokoncze
Ostatnio zmieniony 08 paź 2008, 17:02 przez madziorka hihi, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości