Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

08 paź 2008, 16:59

więc odnieśliśmy sukces! ciekawe ile jeszcze takich nocy mnie czeka...
Agniecha jesteśmy z Ciebie dumne!!!!!
Pięknie sobie poradziłas. I dobrze, ze wybrałas samotna noc. Mój Jarek też nie mógł wytrzymać jak Tomek płakał w nocy. Ale na szczęście szybko dalismy rade. Życze i tobie takiego ekspresu.

Agniecha widzę, ze masz problem z cytowaniem :ico_haha_01:
Więc Ci podpowiem. Jeśli post jest na ostatniej stronie to zaznaczasz tekst i wciskasz ikonke co jest po prawej stronie w rogu, ale tą środkową: cytowanie selektywne. natomiast jeśli chcesz cytować z poprzednich stron musisz najpierw wcisnąć ikonkę cytuj a później wyciąć to czego nie chcesz, zostawiając na początku i na końcu
koniecznie.
Kurcze mam nadzieję, ze zrozumiesz :ico_noniewiem:

Frydza bardzo ładny kolorek, ale ja bym go przełamała jakimś innym, zeby rozweselić. Zółtym albo ciemnym fioletem. Bo mam wrazenie, ze tak trochę zimno się zrobiło. Ale jak Ci sie podoba to olej mnie:)

Juli przeczytałam Cie jednym tchem :-D
Powiem tylko: SUUUUUUPER!!!!
Nie ma jak to kochana osoba. Życ sie od razu chce.
Cieszę sie, ze jestes już po zabiegu i, ze tak gładko poszło. Gorzej brzmiało niż sie okazało. obyś szybciutko wróciła do pełni sił.
Zdjęcia szalone, ale to oczywiste jak taka miłość szalona.

A powiedz mi jakie macie łóżeczko turystyczne? Jakiej firmy? Bo moja kumpela kupiła to sie męczyła z rozkładaniem i do tego ciężkie było.
A jak tak je zachwalasz to sobie pomyslałam, ze jeszcze trochę Tomek pośpi w łózeczku i faktycznie moze warto kupić na wyjazdy? Zreszta na następne dziecko by zostało więc nie szkoda nie?

Jarek na siłowni, Tomek śpi. Nie wiem czy dzis będzie zlocik babsi bo kumpela, u której się spotykamy chora. Musimy sie z resztą zdzwonic i obgadac, czy gdzies wychodzimy czy jak? Bo w domu u nas to nam sie nie chce bo faceci, dzieci... a przecież od tego uciekamy nie?

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

08 paź 2008, 17:35

Dzieki za pochwałki pokoiku :-D jescze zasłonki walne jasniejsze i bedzie gicio :ico_oczko: mi sie podoba zawszer taki kolor chcialam!


AGNIECHA dobrze ze jakos nocka przetrwana bez cyca :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


JULI poprostu super ty znowu taka heppy :-D mezulek wrocil,milosc kwitnie,i po zabiegu ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: fotki boskie!!


KAMILKO my tez mamy łózeczko turystyczne i wszedzie je wozimy na wyprawy i jest gicio takze polecam!

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

08 paź 2008, 17:42

frydza fajny kolorek. ale kamila ma racje zolty by pasowal do rozswietlenia. moje siotry mialy poodbne zestawienie u siebie. i super sie skomponowalo

choc ja bardziej obstaje za swoimi kolorami hihihihihihi
taka monotematyczna jestem. wiem

kamila a propos muzy hehe wlasnie kupilam dzis takie badziewie na halloween hehe godziny horrou, krzykow piskow itd
lelek wsluchany siedzial i komentowal tylko "uuuuuu"
powoli szykuje gadzety na Wielkie PArty za 3 tyg

zastanawiam sie jeszcze nad przebraniem dla siebie.. pewnie taka diablica pasuje mi najlepiej
bo chlopaki to juz postanowione
adas chce byc dracula
a lelka za dynie przebierzemy hihihih

my dzis w szkole bylismy
cudna pogoda
takze powrot na piechote, godzine nam zajal ale o to chodzilo. zeby lelus sie przewietrzyl a mamcia troche zmachala hihi wtedy jest tak jak byc powinno!!!!

potem jeszcze zakupki...

i dotarlismy uffff

lelek poszedl sobie do drugiego pokoju i siedzi ze wspołlokatorami hihi wiec mam luz.. chwilowy...

wlasnie zalilam sie kamili...
nasze blizniaki chyba zabkuja

lelek w niedziele mial marudny dzien
i humorek juz wrocil
ale kupki takie nieladne fuj sie trafiaja dosc czesto
i w nocy jest niespokojny

ale skoro nic mu wiecej nie jest... to chyba od zebow tak??

a jak nie???

eh poradzimy sobie jakos...

Dzis w nocy juz bede miala sisterke u siebie!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

08 paź 2008, 17:48

frydza fajny kolorek. ale kamila ma racje zolty by pasowal do rozswietlenia
moze innym razem tak zrobimy :ico_oczko: teraz juz posprzatane itd
zastanawiam sie jeszcze nad przebraniem dla siebie.. pewnie taka diablica pasuje mi najlepiej
bo chlopaki to juz postanowione
adas chce byc dracula
a lelka za dynie przebierzemy hihihih
no jak Adam dracula to ty wampirka hihi

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

08 paź 2008, 17:50

frydza ale mozesz np zaslony zolte powiesic. ramki na scianie.. i od razu weselej
zreszta napewno sama cos fajnego wymyslisz hihih

bewu jak sie podkurujecie to i wena na pisanie wroci. a tymczasem zdrowka duuzo dla was!!!

jak tam pogoda w PL? nadal szaruga?
bo u nas dzis tak pieknie
slonce od rana
ale sie zgrzalam idac do domu hehe
super!!

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

08 paź 2008, 17:52

madziorka hihi, a to tak pewnie pewnie cosik wykombinuje :-D

A pogoda hmmmm szaro buro :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-10-08, 17:54 ]
Jutro moj mezulek i brat zaczynaja remont u mamuski :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

08 paź 2008, 18:18

Helou.

Nie mam kiedy czytać :ico_placzek: Helenka chora (zapalenie gardła; dostała atybiotyk). Marudzi nasz Szpak przeokrutnie, w nocy co 10-15 min pobudka... Dobrze, że Krzyś w domu... Ma L4 do następnego tygodnia.
Napiszę więcej jak trochę oddechu złapię.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

08 paź 2008, 18:54

Aniu wiem przez co przechodzicie. lelek zapalenie gardla lapal juz 3 razy. zawsze polaczone z zebami a buuu
ale me temperature podwyzszona? bo u nas przy tym bylo marudzenie
nie martw sie antybiotyk szybko zadziala i bedzie lepiej!
dobrze ze nie jestes sama

a ja czekam na adama
powinien byc polgodziny temu ale zadzwonil ze sie godzine spozni wrrrrrrrr

dobrze ze lelek biega po calej gorze jak szalony z przewaga pokoju znajomych
to mam luz

buziaki

[ Dodano: 2008-10-08, 18:56 ]
dla tych niepiekacych...
wiecie ze istnieje przepis na dobra szarlotke z proszku?
tzn miesza sie kasze manne,cukier make i proszek do pieczenia. jablka dodaje i na wierzch maslo
dziwne ale ponoc smaczne i jakie proste
moze adasia zagonie do kuchni
bo mnie nawet najprostszy przepis wkurza ehhehe

ja wole salatkowanie

a mam nowy przepis
wyprobuje na sobote
bedzie imprezka :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

08 paź 2008, 19:47

hi
ja tak na szybciocha

Madziorka pisząc o marnym B nie miałam na myśli tego że rozmiar B jest mały tylko że moje b jesdt już takie marne że za chwile A sie z niego zrobi, a ja zawsze miałlam fajne piersi :ico_oczko:

Fyrdza ten stanik kosztował jedyne 15 zł i kupiłam go w najzwyklejszym butiku pod blokiem
a pokoik bardzo mis ie podoba

Juli ty to teraz prze happy jesteś cieszę sie razem z tobą a 3 tygodnie szybko zlecą, najważniejsze ze wszystko dobrze sie udało

Aniu kochana, współczuję i zdrówka życzę wam wszystkim, Emi też ostatnio chorowała i nocki były nieciekawe więc wiem jak ci musi byc ciężko przy częstych pobudkach, szczególnie teraz

Agniecha gratuluję nocki oby tak dalej

Jeśli kogoś pominęłam to sorki, ale czytałam na szybciocha i tak samo odpisuję, bo Emi ostatnio chodzi przy mojej nodze, a wczoraj wieczorem to tak sie darła że nie chce do spania że aż się zanosiła i dusiła, pierwszy raz nie wiedziałm co mam robić i powiem wam szczerze byłam przerażona, w końcu zasnęła mi na rękach. Mam nadzieję że dziś tak nie będzie.

W pracy Ok, w domu ok.

A teraz ide do tego mojego szkraba sie pobawić,
papa

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

08 paź 2008, 19:55

A jednak wychodzimy. Do kina. Mam godzinkę do wyjścia.

Aniu no to masz szpital w domku. Szybko sie kurujcie. Widze, ze my wszyscy na zmiane chorujemy .

Madziorka u nas od kilku dni pieknie i słonecznie. A jak cieplutko... Nie wiadomo jak sie ubierać, zeby nie zachorować później.
Dopiero zobaczyłam twój post na poprzedniej stronie.
Wiesz u nas z muzyka podobie. Jarek lubi Kazika a ja bardziej T Love. Chociaż Muńkowe seksty razem śpiewamy. Znaczy teksty hihihihi. Głodnemy chleb na myśli?? Ale przecież ja najedzona :-D

Madziorka mam dla Ciebie niespodziankę. Napisałaś o przebraniu to pogrzebałam w płytkach i....

[ Dodano: 2008-10-08, 20:01 ]
SYLWESTER 2004 odkryłam swoja prawdziwa naturę hehehehe:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Nalepszy Sylwester pod słońcem. trwał dwie doby. Zdjęć z drugiego dnia nie wkleje bo są ocenzurowane. Pokażę tylko jedno. Ostatnie... Tak skończyłam.... :-D

Obrazek

MIŁEGO USMIECHANIA!!!!!!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość