ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

08 paź 2008, 21:07

Ale pusto!!!
My dzis po wizycie na miescie.W Białymstoku był dzis instytut Pampers.Wybrałam sie dzis tam z sąsiadkai zjej córeczką.Czekały tam na nas jeszcze 3 dziewczyny z dzieciakami.Było ciekawie.Rodzice musieli lezec na macie edukacyjnej wieeeeeelkich rozmiarów, wspinać na mega fotel. mozna było posiedzieć na wielkim krześle i pobujać sie na ogromnym koniku.Benkowi najbardziej spodobał się kojec z połkami i ......klimatyzator.Chciał go rozebrac :-D .
Potem jeszcze wybrałam sie do mojej pracy.Dowiedziałam ze zmieniaja lokal i najprawdopodobniej szefowa mnie zwolni.Bedzie powód że niby zamyka sklep.Powiem szczerze zwisa mi to.Jesli mnie zwolni to mam przepracowane u niej ponad 1,5 roku wiec kuroniówka bedzie.Nie wiem tylko czy bedzie zasiłek wychowawczy ?

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

08 paź 2008, 21:27

Cześć!!! Jutro mam wolne!!!! :ico_brawa_01:
Moje dziecię śpi,ale znowu walczyło przed spankiem, pobuczało i padło :-)
Co Wasze dzieci jedzą na obiad? Bo ja nadal gotuję zupkę na dwa dni i robię krem blenderem. Zuzia nie chce jeść z kawałkami :ico_noniewiem: Chociaż doskonale zjada kanapeczki, owocki i i obiadki nasze i wie do czego służą ząbki, tylko na zupki się uparła.

NICOLA_1985

09 paź 2008, 09:09

no to dzisiaj znowu ja pierwsza witam się z rana :-) mam nadzieje, ze dzisiaj bedzie większy ruch na watku.
ulamisiula fajna zabawa chyba była z tym instytutem pampers :ico_brawa_01: ja niestety miałabym dosc daleko zeby jechac bo najblizej do katowic a to i tak z 40 kilometrow minimum.
co do tej pracy to skoro kuroniówka sie nalezy to fajnie :-)
co do urlopu wychowawczego to z tego co wiem to jest bezpłatny i wybiera sie go po urlopie macierzyńskim(płatnym), trzeba złozyc wniosek pisemny u pracodawcy na 2 tyg przed zaplanowanym urlopem wychowawczym i taki urlop może trwac do 3 lat. no i trzeba miec przepracowane 6 miesiecy minimum.

Kocura Bura co do zupek to ja nigdy nie przecierałam blenderem nawet takowego nie mam co najwyżej pogniotłam widelcem wiec Karolina jest przyzwyczajona do niezbyt głatkich konsystencji zup. ja nie robie dla niej nic innego niż my jemy jak na obiad jest jakas zupka np. kalafiorowa to je taka jak my oczywiiscie drugie danie tez jej daje i je to co my, jak ma ochote to zje a jak nie to nie czasem bywa ze nie tknie obiadu w ogóle... albo zje tylko zupke albo tylko drugiego dania troche poskubie.

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

09 paź 2008, 11:17

hej dziewczynki
ja znikam na jakis czas bo nie mam dostepu do neta
od wczoraj juz mieszkamy na swoim
musze pozmieniac wszedzie adres zeby moc zamowic internet
ledwo sie wprowadzilismy a juz przyszedl list ze wlasciciel mieszkania zerwal umowe z agencja i teraz wszelkie pytania i platnosci nalezy konsultowac z nim :ico_olaboga:
doczytalam sie w umowie ze nawet zawieszanie dekoracji musi byc z nim przedyskutowane czy wyraza zgode :ico_szoking:
wszystkie obrazy, lustra, wieszaki leza niezawieszone :ico_placzek:

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

09 paź 2008, 11:21

co do urlopu wychowawczego to z tego co wiem to jest bezpłatny i wybiera sie go po urlopie macierzyńskim(płatnym), trzeba złozyc wniosek pisemny u pracodawcy na 2 tyg przed zaplanowanym urlopem wychowawczym i taki urlop może trwac do 3 lat. no i trzeba miec przepracowane 6 miesiecy minimum.
Nokola ja jestem obecnie na wychowawczym, mam 400 zł zasiłku.Jest tak jak piszesz tylko ja zastanawiam się czy jesli szefowa mnie zwolni to czy nadal bedę dostawać ten zasiłek?

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

09 paź 2008, 11:42

Hej, wiec i ja jestem. Wczoraj mialam jakiegos dola i nie chcialo mi sie pisac, wybaczcie :ico_sorki:

Dzis bylysmy pierwszy dzien w przedszkolu i bylo fajnie. Nell byla wniebozwieta jak zobaczyla tyyyle nowych zabawek. Panie rowniez bo mieli tylko 2 dziewczynki we wszystkich maluchach wiec Nell bedzie 3. Jest jeszcze 1 miejsce wolne wiec tez maja nadzieje na dziewczynke :-)
Bylysmy krotko, bo godzine i jutro tez tak bedzie i caly nastepny tydzien codziennie o godzine wiecej, wiec spox. Ciesze sie :ico_brawa_01:

Nell je wszystko i tez jej nie ucieram, ew. troszke pogniote co wiekszy kawalek. No i twarde bardzo owoce jej tre albo drobno kroje, bo takie twarde moga byc niebezpieczne jak utkna gdzies w przelyku.

Dzis pierwszy raz mala dostala platki owsiane i bardzo jej smakowaly. JA je robie tak: wsypuje 50 g platkow suchych do miseczki, zalewam 100 ml woda, szczypta soli i pol lyzeczki cukru i daje do mikrofali na 1 minute. Po wyciagnieciu dodaje troszke mleka. Malej smakowalo baaardzo :-D

[ Dodano: 2008-10-09, 11:46 ]
eve81,
ale ten koles jakis dziwny, nie? szkoda ze nawet takie pierdoly musicie z nim ustalac :ico_olaboga: My mamy mieszkanie od spoldzielni wiec tez nie mozemy bog wie jakich zmian wprowadzac, ale gwozdzie, tapety itp to nie musimy konsultowac :ico_sorki:
ulamisiula, ja niestety w temacie wychowawczego jestem ciemna , wiec nie pomoge...

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

09 paź 2008, 11:48

Wkleję kilka fotek z wczorajszej wyprawy"
Benek z Mikołajem
Obrazek
Koleżanka na Wieelkim łóżeczku
Obrazek

Benek na krzesle
Obrazek

I w piłeczkach
Obrazek
Obrazek
A to narzeczona i tesciowa Benka :ico_brawa_01:
Obrazek

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

09 paź 2008, 12:15

ulamisiula, fajowe fotki :-) ale wam wesolo bylo :-) A narzeczona pierwsza klasa :-)

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

09 paź 2008, 12:18

ulamisiula, fajowe fotki ale wam wesolo bylo A narzeczona pierwsza klasa
Dziekuję w imieniu Benka! :ico_brawa_01:

Gdy wychodzimy razem na spacer Benek z Amelka siedząc w wózkach trzymają sie za rece lub ze soba rozmawiają.Czesto bawia sie w "akuku".Komicznie to wyglada.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

09 paź 2008, 18:15

ulamisiula, widzę,że sobie "wychowujesz" synową od małęgo :ico_oczko:
Fotki, super! Słyszałam o tym Instytucie Pampersa, ale najbliższy i tak był daleko od nas, więc się smakiem obeszłam.
To muszę troszkę Zuzię przestawić z tymi obiadkami...

Byłyśmy na długim spacerku, super pogoda dziś. Już mi żal,że muszę jutro iść do pracy :ico_placzek:
Skoczyłam sobie też na sklepiki jak mężu wrócił i wróćiłam z dwoma sweterkami- bluzkami :ico_brawa_01: W pracy musimy "dobrze" się prezentować :ico_oczko: Dżiny odpadają, nawet super ładne :ico_placzek:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość