Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

09 paź 2008, 13:57

Na skrzynke mailową dostałam kiedys artykuł z Pampersa że dzieci w wieku naszych maluchów maja tki okres, że znów zaczynaja sie budzić w nocy. I nie jest to spowodowane tym że są głodne czy cos im dolega. Po prostu budzą się, zobaczą że nie ma mamy i wiedzą małe cwaniaczki, że jak zawołaja to mama przyjdzie. A wtedy można się bawić. Tak mniej więcej napisali. Coś w tym musi być. :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-10-09, 14:00 ]
http://niemowle.onet.pl/pl_PL/read_article.php?id=1093
Tu jest ten artykuł :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

09 paź 2008, 14:03

Moje dziecie sie obudzilo wlasnie slysze ze sobie melodyjki puszcza

a dzisiaj idziemy na urodzinki do kolegi Majki

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

09 paź 2008, 14:50

Czesc wam z Julka juz lepiej goraczke wieczorem miala prawie 40 stopni a dzisiaj jak reka odjal tylko gardlo ale antybiotyk podaje.Ja w biegam od rana pakuje kupuje i ciagle mysle ze jeszcze cos zapomne maz w pracy wiec reszte zakupow jutro no i kolo 20 odjazd do Pragi.Dziewczyny taka mgla ze z katowic loty byly odwolane ciekawe jak w sobote w pradze. Co do spania to ja teraz meli na noc daje kaszke i potem mleko i spi duzo lepiej chociaz pobudki i tak sa ale...

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

09 paź 2008, 15:23

sabi_k77 pisze:Dziewczyny, kompletnie nie mam pomysłu na obiad, może mnie któraś zainspiruje?Co dziś serwujecie?

Ryż z jabłkami :-)
Pinko to trzymam kciuki za szybkie wynajęcie mieszkanka i sprzedaż mebli brata.

Dzięki
sabi_k77 pisze:Pinko, pisałaś o huggiesach w biedronce po 29,99, nie orientujesz się do kiedy jest ta oferta?

Niestety, nie wiem, dlatego jak zobaczyłam taką cenę, to kupiłam dwie paczki (tyle tylko uniosłam z zakupami), ale może dokupię jeszcze.
iwona83 pisze:jak usnela o 5 to spalysmy do 10 przynajmniej tyle

Tyle dobrze, pewnie jesteś niewyspana.
mz74 pisze:u nas babie lato, sloneczko i cieplutko!! :-D

U nas też, bardzo przyjemnie, więc po drzemce idziemy na spacerek.
ta oderta z pieluchami jest zawsze do wyczerpania zapasów-a one szybko się kończą...

Trzeba brać ile się uniesie :-D
CleoShe pisze:a on sobie śpi.. i wysypia się :ico_placzek: A ja mam być jak robot,któremu nigdy nie siadają baterie i na każde zawołanie muszę się "stawić".. czasem ze zmęczenia to już ręce opadają.

Krótko był kochany ten Twój mężczyzna. Czasem te nasze chłopy nie rozumieją, Oni myślą, że my w domu z dziećmi to nic nie robimy, wylegujemy się, śpimy, a obiadki się same gotują.
CleoShe pisze:I co robicie maluszkom dzisiaj na obiadek?

Ziemniaczek, marchewka, groszek i pierś z indyka i dodatkowo było troszkę pomidorka :-)
kaska28 pisze:Aczkolwiek moja kuzynka tak wychowała męża że przynosił jej w nocy małą do karmienia , czekał aż się naje i odnosił spowrotem do łóżeczka.

Rewelacja :-)
kaska28 pisze:Na skrzynke mailową dostałam kiedys artykuł z Pampersa że dzieci w wieku naszych maluchów maja tki okres, że znów zaczynaja sie budzić w nocy. I nie jest to spowodowane tym że są głodne czy cos im dolega. Po prostu budzą się, zobaczą że nie ma mamy i wiedzą małe cwaniaczki, że jak zawołaja to mama przyjdzie. A wtedy można się bawić. Tak mniej więcej napisali. Coś w tym musi być. :ico_haha_01:

Coś w tym jest, oby tylko szybko im przeszło.

Ula już śpi półtorej godziny, obudziła się jakieś 20 minut temu z płaczem, więc ją jeszcze ululałam. Jak się zbudzi, dam jej ryżyk z jabłuszkiem i idziemy na spacerek
Zmykam, bo się zbudziła :-)

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

09 paź 2008, 15:24

I my się dzisiaj witamy, miałam parę papierokowych załatwień dzisiaj, z biurokracją tak jest i tak jezcze jutro muszę jechać :ico_puknij:

pinko pisze:Może do innego lekarza się przejdźcie, może prywatnie będzie lepiej, bo tak nie powinno być, wydaje mi się, że powinno się zrastać.

no my już u trzech byliśmy a dzisiaj u jeszcze innego i ten wkocu powiedział konkretnie co i jak, wiem chociaż że około półtora miesiąca tosię zrasta i kupiliśmy stabiizator na tą nogę

pinko pisze:Byłam dzisiaj w biedronce i kupiłam dwie paczki huggiesów, bo są po 29.90!!!!

no kurczę dwa razy dzisiaj koło Biedrony prejeżdżałam i nie zajechałam ale jutro nieomieszkam :-D

iwona83 pisze:polska kielbasa az mi sie marzy

to napewno Mariola Wam przywiezie i będziecie jeść codziennie :ico_oczko:

pinko pisze:Muszę się pochwalić, dzisiaj po śniadanku posadziłam Ulę na nocniczek, trochę protestowała, ale zajęłam ją zabawkami i zrobiła ładnie siku i kupkę

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: na początku też zabawiałam bo nie chciał siedzieć
a my wczoraj od godziny 18-tej do 20-tej bez pampersa brykaliśmy i raz wyczułam siku i się nie zsikał przez ten czas w rajstopki, dzisiaj naet majetczki kupilismy ale w dzień tak nie konttroluje i już była awaria więc założyłam pieluchę a le kupka codzienna nocnikowa była :ico_oczko:

A u nas jeśli chodzi o pogodę to jest po prostu bosko, w domu Arturek na krótki rękawek chodzi bo tak słoneczko grzeje. Byliśmy dzisiaj na alutkich zakupachi kupiłam Pysiowi kapcie numer większe bo te już takie w sm raz się robiły i czapę zimową, tak fajnie przylega do buzi i ma uszka :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-10-09, 15:28 ]
aa i co do męża i pomocy to ja naprawdę nie mam co narzekać, jak był malutki to zawsze mi dawał go do karmienia (o noc mi chodzi) a odkładałam ja go chyba (nie pamiętam dokładnie) a później to zawsze wstawał w nocy i on robił mleczko, teraz trochę mniej robi bo i mniej przy nim trzeba bo nocki całe śpi a jak bł sprawny fizycznie to zawsze sam kąpał. A Wy tak tutaj o dziennym zasypianiu pociech to mój i fakt sam zasypia w łóżeczku ale ostatnio to jego zasypianie godzinę trwa (dzisiaj prawie półtora), tylko że nie płacze tylko się przekręca, próbje wstać i takie rzeczy.

[ Dodano: 2008-10-09, 16:09 ]
Mam do Was pytanko, bo chyba widziałyście już tą grę o laptopa na naszej klasie, czy ja mogę Wam wysłać zaproszenia żebyście się zarejestrowały? punktów bym miała za to kilka i Wy też, wystarczy że się zarejestrujecie i raz zagracie w głupawą grę :ico_sorki:

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

09 paź 2008, 16:29

Ja w końcu na obiad zrobiłam makaron z tuńczykiem, który Pinko kiedyś polecała, mniam :ico_haha_01: , a Maja miała dziś warzywka:marchewka,pietruszka,ziemniaczek brokuł i cukinia z masełkiem. Własnie Maciek zabrał ją na spacer, strasznie marudna była, bo śpiaca, więc niech na powietrzu pośpi, bo w końcu pogoda się u nas poprawiła, w południe byłyśmy na huśtawkach to pięknie słonko grzało, a 2 godziny wcześniej padał deszcz...
Zmykam, muszę wykorzystać pusty dom na sprzątanie, bo gości mamy wieczorkiem.Pa

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

09 paź 2008, 16:39

czesc dziewczyny
ja dzis byłam w sadzie w Katowicach bo dostalam wczoraj wezwanie o zaplacenie 600zł za rozprawe o separacje :ico_puknij: ...wiec pojechalam dzisiaj wyjasniac i trafilam na bardzo fajne dwie panie ktore pomogly mi napisac pisma,ze nie mam z czego pokryc kosztow sadowych i bedzie musial placic moj szanowny maz...az mi jakos na duchu sie lzej zrobilo niewiem czemu-balam sie tych kosztow-my chcielismy zrobic separacje za zgoda dwoch stron ale okazalo sie ze tak sie nie da bo mamy maloletnie dzieci.A skoro on mnie tak zalatwil i zachowuje sie jak nonono w stosunku do mnie to dlaczego ja mam placic-o takiego wala!!niech teraz placi jak jest taki madry.Jutro jade do wrozki ciekawa jestem co mi powie.Tymbardziej ze mam 3znane mi osoby ktorym sprawdzily sie jej wrozby hmmm :ico_noniewiem:
A wogole moja mama byla juz u lekarza z wynikami i ma okropne wyniki podobno musi sie wziac za siebie i za swoje zdrowie,schudla strasznie(44kg wazy) i w listopadzie najprawdopodobniej ma jechac do jakiegos osrodka z lekarzami specjalistami ktorzy prowadza zajecia psychologiczene i rozne zeby jak najszybciej wyszla z dołka i sie pozbierala-boze tak strasznie mi jej zal,az placze czasami po katach-jak odejscie drugiego czlowieka i stres z tym zwiazanym moze pokomplikowac zycie :ico_noniewiem: :ico_olaboga: ...
U nas tez byla ta promocja w Biedronce ale niestety sie spoznilam...
A musze sie wam pochwalic,ze Mirek jak chodzi po domu podpierajac sie o co kolowiek to puszcza sie nie raz i udaje mu sie stac samemu i to dosc dlugo :ico_brawa_01:
niestety zebow nadal nie ma i zaczynam sie pomalu tym troszke przejmowac bo nawet nie widac zeby szly-tzn wscieka sie i gryzie wszystko ale nie ma napuchnietych dziaselek ani nic :ico_noniewiem:
Renia mam do ciebie pytanko -w jakim programie obrabiasz fotki?bo strasznie mi sie podoba jak przerobilas fotki co masz na nk.aha zaproszenie mozesz wyslac jak najbardziej :ico_oczko:
Cleo niestety faceci nie licza sie z nami ja juz sie o tym nieraz przekonalam :ico_noniewiem: ,podejrzewam,ze gdyby tak zostawic ich na 3dni z dziecmi a mamy pojechalyby na odpoczynek dopiero doceniliby nasz wysilek...

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

09 paź 2008, 16:58

zaległe życzenia dla Pawełka :ico_brawa_01:

Gabriel śpi, już był taki marudny, że nie wiadomo było co z nim zrobić :ico_olaboga: poszłam do biedronki, ale już po promocji-trudno...

dwa dni temu na lumpach kupiłam Gabiemu firmowe ogrodniczki-jak nowe i bluzę-pierwszy raz mi się tak udało trafić, bo przeważnie nic nie ma... albo ewentualnie jest ale takie, że można by tym podłogę myć...

Pinko brawo dla Ulci :ico_brawa_01: ja też rozmyślam nad nocniczkiem, bo doskonale widzę jak Gabcioch zaczyna kupkę robić, ale ostatnie dni nam rozstroiły system, mam wrażenie, że mu 3 zęby na raz idą, takie ma dziąsła opuchnięte i jeszcze resztki kataru, problemy ze spaniem :ico_olaboga: rollercoaster normalnie...

ostatnio u nas obiady robi Kuba, bo dużo siedzi w domu, dzisiaj sos pieczarkowy zrobił do makaronu i surówkę, a Gabriel 2-gi dzień z rzędu nie chciał obiadku jeść... za to bardzo chętnie ciągnie cyca-może mi laktację pobudzi trochę... no i dużo herbatki pije :ico_noniewiem:

Mi też Kuba czasami zasunie tekstem, żebym coś zrobiła z Gabrielem, bo się wyspać musi, chociaż już dość dawno mu się nie zdarzyło, nawet rano sadza Gbciocha na podłodze i Go obserwuje, a ja sobie drzemie, a jak wrócimy z kaszki to przeważnie też wstaje, zamiast się wylegiwać w łóżku. Jak musi się konieczie wyspać, bo Go jakaś ciężka praca czeka to idzie do "spelunki" jak się Gabik budzi.

dzisiaj przyszło nowe saldo rachunkowe za prą i wyszła niedopłata za zeszłe pół roku, dodali ją do pierwszej faktury i zapłaciłam dzisiaj za prąd 250zł :ico_szoking: ale przynajmniej odbębniliśmy jednym rachunkiem swoją zrzutkę za ten miesiąc :ico_oczko:

mój brat z kolei znowu ma jakieś problemy-On ciągle na antydepresantach jedzie i na terapie chodzi, totalny introwertyk, nic po nim nie widać, a nagle się okazuje, że znowu ma jakieś załamanie- to taki cichy delikatny osobnik... takim ludziom jest kurde ciężko w tym brutalnym świecie

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

09 paź 2008, 18:16

Jola_85 pisze:Renia mam do ciebie pytanko -w jakim programie obrabiasz fotki?bo strasznie mi sie podoba jak przerobilas fotki co masz na nk.

w photoshop'ie, trochęciężki jest do zaznajomienia się ale z poradnikami można coś zdziałać :-) i bardzo dobrze że to on będzie pokrywał koszta sądowe, a co, niech się poczuje jak narozrabiał

Fintifluszka pisze: dzisiaj za prąd 250zł

no to ładnie Wam policzyli :ico_olaboga:

Arturek się właśnie wygłupia z tatusiem a ja szperam sobie n necie, tak bez celu :-D

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

09 paź 2008, 18:35

Jejki niech sie juz ten dzien konczy u nas sie tak rozpadalo ze nigdzie nie wyszlysmy pada wieje nie wiem jak z pieskiem wyjde bo przeciez musze wziasc majke


pozniej kapanie i mam nadzieje ze spanie

Jola i dobrze ze maz pokrywa koszty

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość