Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

09 paź 2008, 19:27

KTG nie jest tylko do skurczów, ale i do sprwdzenia tętna dziecka i ruchów. Dlatego mozna je robic bez jakis wiekszych przyczyn. Ja tak przynajmniej mam, bo przeciez nic sie u mnie nie dzieje, a lekarka robi ktg i zauwazyłam ze wszystkim kobietom po jakims tam tygodniu robi

[ Dodano: 2008-10-09, 20:31 ]
Ja piore w Lovelli, a płynu do płukania nie uzywam zadnego. Slicznie pachna ciuszki po tym proszku, tak bardzo delikatnie, a zarazem fajowo:)
Opini na temat tego proszku nie znam...:(

domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

09 paź 2008, 19:37

asiula_o, DZIEKI ASIU na kiedy masz termin ja na 10 listopada jeszcze rowny pelny miesiąc///????

JESTEŚCIE SPAKOWANETZN TORBADZO SZPITALA A WIECIE JAKA POZYCJE ???/ :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-10-09, 19:43 ]
:ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: MACIE CZASAMI DOŁKI JA MAM :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Mieszkamy u tescia bo tesciowej niemam meża mam cudnego ale tesciu mnie dobija ...mowie wam niejestesmy w dobrych stosunkach ... :ico_placzek: :ico_placzek: imieszkamy w małym pokoju a on w duzym niechce sie zamienic i takie tam mozna ksiazke pisac......i mowie wam takie mam przez to załamiki ....powiem wam ze nawet nie ciesze sie dzieckiem przez niego... :ico_placzek: :ico_placzek: dakje nam w kosc bo poprostu pije....

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

09 paź 2008, 19:56

OJ to faktycznie macie nieciekawie....Wiem co to alkohol, mój ojciec pił, ale na szczescie moja mama sie z nim rozwiodła...ale swoje przeszlismy:(Ale głowa do góry Domidj. Moze namówilibyscie go jakos na leczenie?...choc wiem, ze to bardzooo trudne...Trzymam kciuki za Was!!
Ja mam termin na 26 listopad.Torbe mam w wiekszosci spakowaną. Brakuje tylko ciuszków dla Dzidzi, ale juz niedługo wsadzę jak wypiorę. Pozycje to raczej taka jaka narzuci szpital..Choc w pierwszej fazie proodu chciałabym duzo chodzić, bo to podobno przyspiesza poród, bo dziecko naciska na szyjkę..

domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

09 paź 2008, 20:23

asiula_o, odnosnie tescia to asiulka nieda sie go namowic bo niedasie z nim gadac woguleee :ico_placzek:

o kurde termin masz na 26 a masz torbe spakowana to ja jsetem w polu niezle ale tylko jak sie spakuje to wam napisze..

no dziewczynki kochane ponoc z tym chodzeniem to prawda jest ze trzeba duzo chodzic kucać i nawet masowac brodawki i krocze bo to sa unerwione miejsca,mojej kolezanka lekarka kazała chodzic po schodach żeby szybciej urodzic... :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

09 paź 2008, 20:56

hej
jestem dzisiaj nie do życia więc się za bardzo nie rozpisze.
Strasznie źle się czułam cały dzień, teraz już trochę przechodzi, bo trochę pospałam.
Teraz mam potworną zgagę :ico_placzek:

Spokojnej nocy!

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

09 paź 2008, 21:21

domidj, :ico_pocieszyciel: musicie z mezem i rodzina pomyslec nad tesciem. Moge sobie na sczezscie tylko wyobrzic co przechodzisz ale bradzo ci wspolczuje!!! :ico_pocieszyciel:
Ale musisz myslec pozytywnie - o dzidzi przede wszystkim!!! A o pokoj sie nie martw!!! Zmiescicie sie i w malym!!! Troszke pomyslow jak to rozwiazac i poukladacie wszystko tak ze miejsca bedzie wystarczajaco!!! :-) mowie tak dlatego bo mam ciocie ktora w kawalerce mieszkala do niedawna z 3 dzieci. Teraz mieszka z dwojka bo najstraszy ozenil sie :-) takze zostala jest dwojka doroslych (18, 20 lat). Pomiescicie sie!!! :-)

Anetka29, zgaga mnie tez doprowadza do szalenstwa!!! :ico_chory: ale coz zrobic... Ale ja chyba mam po cebulce. Codziennie ja jem, a to na pomidorku, a to w jajecznicy, a to sledzie itd... (przed ciaza nigdy nie mialam zgagi) Dzis nie jadlam i nie meczy. Moze ciebie tez od czegos konkretnego, musisz pomyslec. A moze poprostu cie meczy i nic nie poradzisz. Zoladek jest wyzej jak i wszystkie nasze wnetrznosci wiec po ciazy powinno przejsc!!!

Ja naszykowalam dzis ubranka do szpitala i na wyjscie ze szpitala :ico_brawa_01: A jutro ostatnie prasowanie i koniec :ico_brawa_01: bedziemy czekac do listopada a potem niech sie dzieje wola nieba ... :ico_brawa_01: chcialabym tylko urodzic w listopadzie, mamy termin na 20, ale zeby sie nie przeciagnal wiecej niz 10 dni :ico_sorki:

Dobrej nocki wam zycze mamuski kochane!!! :ico_buziaczki_big:

domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

09 paź 2008, 21:40

betka, jesteś kochana naprawde lepiej sie poczułam czytają twoja wiadomośc naprawde dzieki bardzo mi to pomogło dziekuje ci z całego serca....... :ico_prezent:

[ Dodano: 2008-10-09, 21:44 ]
Anetka29, może troszke ograniczyc cebulcie to niebedziesz miec tej zgagi chociaż troche wiem ze jest zdrowa ale po co masz bidulko tak sie mordowac wiem bo mąz moj ma straszna zgage bardzo czesto i bierze renni ale mi go szkoda bo sie morduje biedny... :ico_placzek:

dzis jakos tak sie tez dziwnie czuje musze sie jeszcze wykąpac bo jutro jade do pracy mam sobie podbic legitymacje ubezpieczenowa bo jest wazna ponoc 1 miesiac....i jeszcze zrobic nadania morfologii i moczu...

[ Dodano: 2008-10-09, 21:45 ]
idziemy sie kąpac z moją kruszynką JULCIA..... :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2008-10-09, 21:48 ]
JESZCZE WAM POWIEM ZE TROCHE BOJE SIE JUZ JEŻDZIC AUTOBUSAMI MAM 30 MIN DO PRACY GZIE MAM PODBIC LEGITKE, MOZE PRZEŻYJE JAKOS NIE JEZDZE BO BOJE SIE ZE URODZE ZOSTAŁO 4 TYGODNIE A PRZECIEZ MOZE BYC WCZESNIEJ O 2 TY.I CO WTEDY JUZ NIEDŁUGO...... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-10-09, 21:49 ]
Awy jeździcie samochodem lub autobusami na dłuższe trasy niz 1 przystanek???? :ico_noniewiem:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

09 paź 2008, 22:01

I z wózeczka nici :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Okazało się że jest czarny a nie grantowy, jak opisane było w aukcji :ico_placzek: A ja nie chce czarnego :ico_placzek: I bolą mnie wszystkie żebra po tym sprzątaniu. Śpijecie dobrze mamuski.
kiss

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

09 paź 2008, 22:08

domidj, ja akurat nie jezdze autobusem - na szczescie mam w posiadaniu autko. Ale teraz juz mi coraz trudniej prowadzic. A jeszcze gorzej wsiadac i wysiadac. Ale autobusem tez jezdzilam czasem i musze powiedziec ze bylo mi zle nawet jak siedzialam i wcale nie bylo tlumu. A bylo tez tak ze bylo OK, zalezy od dnia. Ale teraz jezdze samochodem sama jak musze.
A moze ktos moze podjechac i podbic ci legitymacje??

domidj, cos ci suwaczek szwankuje bo pokazuje ze termin to bardziej na za 2 mieisace a nie za miesiac. ale tak to jest z tymi suwaczkami.

[ Dodano: 2008-10-09, 22:10 ]
blumek, o masz ci los... :ico_sorki: i prosze wiecej odpoczywac!!!
szkoda tylko ze tak latwo sie pisze :ico_sorki: a sama czasem przesadzam i potem to odczuwam :ico_sorki: ach te baby....

domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

09 paź 2008, 23:13

blumek, blumciu nie sprzataj tak bardzo bo bedziesz sie czuł jeszcze gorzej ja zrobiłam wieksze sprzatanko umordowałam sie a poznie boze jak ubolewałam nie manic gorszego niż duzy brzusio i bolące wszystkie kosci i i mięśnie... :ico_placzek: :ico_placzek:

ten moj suwaczek rzeczywiscie cos kiszka chodzi sprobuje go podreperowac zeby oliczał dobrze.... :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-10-09, 23:19 ]
36 tydzien i 4 dni jeszcze :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2008-10-09, 23:20 ]
miesiąc :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2008-10-09, 23:20 ]
:ico_dziecko: :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: koszulaula i 1 gość