doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

11 paź 2008, 14:28

no my jeszcze nie zalatwimy... styczen, luty chcielismy brac kredyt...

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

11 paź 2008, 15:58

czesc dziewczyny

Moja ciocia pracuje w banku w Gdyni w Millennium i wiem że już od tego poniedziałku nie dają 100% kredytu na mieszkania- tylko 80% , a 20% trzeba miec wlasnego wkladu. Ponoc ludzie sa niezle wkurzeni, poza tym leci w dol zlotowka a umacnia sie waluta obca, ludzie ponoc wycofuja pieniadze z banku, likwiduja lokaty i fundusze inwest. Ciocia mówiła mamie ze jedna babka 3 lata temu wplacila na fundusz 10.000.000zl a teraz ma tylko 600.000zl MASAKRA!!!! Tyle kasy stracic :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Ale ponoc jeszcze w PKo Sa daja 100%- najwazniejsze jest zeby jak najszybciej zlozyc wniosek kredytowy i zeby go puscic do analityka. Ale faktycznie jest zle, nawet bardzo.

Dziewczyny wkleje fotki po slubie, jak sukienke bede miala ubrana i wloski fajnie zrobione. Przygotowania do slubu ruszyly pelna para- Greg i nasze matki wszystko zalatwiaja, ja na ogol spie albo jestem w wc. Raz mam lepsze dni a raz gorsze :ico_szoking:
Jak tylko troszke sie sytuacja u mnie ustabilizuje to wpadne na dluzej

A dziewczyny ktore chca brac kredyt mieszkaniowy niech biora go szybko, bo za miesiac moze byc zapozno. :-D

Milego dnia

[ Dodano: 2008-10-11, 16:29 ]
ObrazekObrazek
Tak będzie wygladać nasza sala slubna- bedzie 120 osob, wiekszosc to rodzina pana mlodego. Bardzo podobaja mi sie rozowe dodatki, ale taki wyplowialy roz. Kwiaty beda tez rozowe i biale- roze biale i rozowe gerbery :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-10-11, 16:36 ]
a tak przystrojone stoly;
ObrazekObrazek

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

11 paź 2008, 17:12

IVI90, sala i przystrojenie stołu rewelka!!!!!!!!!!

no to mnie dzisiaj podlamalyscie tymi kredytami...

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

11 paź 2008, 17:43

Doris ja bym szybku kupowala jakies mieszkanko i chodz od banku do banku- bo moze sa jeszcze jakies banki ktore daja 100% kredytu. Moja kizynka z GDN wlasnie kupila mieszkanko 2 pokoje 33m2 za 190.000 zl w Gdyni w stary bloku i kredyt ma 100%- mieszkanko znalazla rano i szybko pobiegla do banku zlozyc wniosek a reszte papierow skompletowala w ciagu 8 dni, tylko 7 dni musiala czekac na jakis papier ze skarbowki. Ale napisala jakies pisamo w banku ze za 7 dni przyniesie ten papier, bo trzeba na niego czekac. Jej chodzilo o szybkie zarejstrowanie wniosku kredytowego. No ja Ci mowie- rano w gratka.pl zobaczyla ogloszenie i zaraz zaczela dzialac. Teraz czeka na decyzje , ale raczej kredyt dostanie bo jej maz jest oficerem na statku wiec zdolnosc jest i biora kredyt na starych zasadach czyli bez wlasnego wkladu. Popatrz sobie wieczorem na nieruchomosci i moze zacznij od poniedzialku dzialac.
Tu w USA tez nie jest zbyt ciekawie, teraz amerykanie sa kompletnie bezradni oni zyja jak w tranie- normalnie szok.

[ Dodano: 2008-10-11, 18:08 ]
Takie buciki sobie kupilam do slubu;
http://www1.macys.com/catalog/product/i ... ryID=21836

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

11 paź 2008, 18:33

IVI90, nam nie dadza kredytu bo nie mamy odpowiedniej zdolnosci kredytowej...

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

11 paź 2008, 19:16

Doris no to wielka szkoda, ale slyszalam ze rodzice moga podzerowac kredyt mieszkaniowy albo tescie, jak nie ma zdolnosci.

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

11 paź 2008, 19:21

tescie w zyciu nie podzerują, a rodzice pewnie tak, ale to zawsze klopot tak prosic o coś takiego...no coz, poczekamy zobaczymy

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

11 paź 2008, 19:26

Doris moze nie bedzie az tak zle, zawsze pod koniec roku na calym swiecie cos sie psuje w gospodarce. Ale zawsze w styczniu nowego roku wszystko sie uklada, mysle ze wszystko bedzie dobrze.
Poprostu trzeba poczekac i obserwowac cala sytuacje.
Przeciez jak wojska amerykanskie wkroczyly na teren Iraku tez bylo glosno i gwarno ze wszystko wleb strzeli, ze wojna ogarnie caly swiat i ze zywnosc drozeja, waluta spada itp. A po paru miesiacach wszystko sie ulozylo, moze to niezbyt trafny przyklada ale historia wskazuje ze trudny czas trzeba przeczekac a potem pomalu wszystko sie prostuje- prawda.

Awatar użytkownika
biedroneczka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:36

12 paź 2008, 10:13

Witam :ico_haha_02:

Z tego, co podczytałam, to nie tylko my nosimy się z zamiarem kupna mieszkania. U nas to nie pilna sprawa, ale jednak chce się mieć własne gniazdko :ico_haha_02: To prawda że teraz jest kryzysowy okres. Mam nadzieję, że to przejściowe i nie będzie miało zbyt dramatycznych skutków. Mimo wszystko ja obecnie nie zdecydowałabym się wziąć kredyt, bo nigdy nie wiadomo, jak sytuacja się rozwinie.

No faktycznie pare dni popracowałam. Wczoraj i dziś za to odsypiałam wczesne wstawanie :ico_oczko: No ale za to wczoraj były miłe zakupy :-D Mam nowe buty i kupiłam fajny garnek z wkładem do gotowania makaronu i gotowania na parze. Jeśli coś takiego by się Wam przydało, to polecam odwiedzić biedronkę :ico_oczko: Koszt tylko 50zł, wydaje mi się, że cena baaardzo przystępna.

[ Dodano: 2008-10-12, 10:14 ]
IVI90 sala przepięknie się prezentuje :ico_brawa_01: A kiedy będziesz ślubować?

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

12 paź 2008, 10:23

Mam nadzieję, że to przejściowe i nie będzie miało zbyt dramatycznych skutków.
obawiam sie ze analiza techniczna ma przewage nad nadzieja i kryzys przejsciowy nie jest, potrwa pewnie jeszcze przynajmniej rok i bedzie sie odbijac.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość