asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

10 paź 2008, 21:32

U nas było tak na poczatku,że Antek spał w łóżeczku, póżniej z lenistwa :ico_zly: i wielkiej przyjemności :ico_wstydzioch: spał ze mną. Od dzisiaj zaczynam wdrażać spanie w łóżeczku. Jak na razie śpi ale co będzie dalej :ico_noniewiem: Trzymajcie kciuki, moze sie uda

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

10 paź 2008, 21:33

meggi_24 napisał/a:
A tak poza tym to sobie ostatnio myślała, że nawet fajnie było by mieć teraz drugie dzieciątko.
tez tak sobie mysle :-D
ja bym się nie odważyła! tak chcę i to bardzo drugiego bąbla, ale za jakieś 2-3 lata.
Choc może jakbyśmy już mieli dom, to wtedy myślałabym inaczej, tzn. krótszy byłby ten okres...

eVe, to kiedy się spotkamy, jesteś kobieta pracująca to podaj termin ja się dostosuję :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-10-10, 21:34 ]
Jak na razie śpi ale co będzie dalej :ico_noniewiem: Trzymajcie kciuki, moze sie uda
Trzymamy, będzie dobrze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
eVe80
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 574
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:22

10 paź 2008, 23:44

eVe, to kiedy się spotkamy, jesteś kobieta pracująca to podaj termin ja się dostosuję
no mnie najlepiej pasowałaby jakaś sobota :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

A czemu pytasz o grzyby ? Czy jem ?? Nie wolno jak się karmi ??
Szczerze to nie wiedziałam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: a tak naprawdę to ja jem absolutnie wszystko w tej chwili a Igorowi nic nie jest. A czego jeść nie wolno ??

[ Dodano: 2008-10-10, 23:45 ]
Trzymajcie kciuki, moze sie uda
hehehe kciuki trzymane

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

11 paź 2008, 09:28

A czego jeść nie wolno ??
jesli dziecku nic nie dolega to mozna jesc wszystko.

Mój Pysiu ma bakterie w moczu. Ide zaraz po antybiotyk do apteki :(

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

11 paź 2008, 17:19

ma bakterie w moczu.
ojej a dlaczego, skąd to się wziłło, nerki nie pracują jak trzeba?



Ja jem absolutnie wszystko a Antkowi nic.


Dzisiaj znowu byłam na zakupach po buty i znowu z niczym wróciłam. :ico_olaboga:


nocka była taka ,ze antos ładnie spał w łóżeczku, karmiłam go i znowu do łóżeczka tylko za mało go ubrałam i był chłodny a nie miałam kołderki przyszykowanej więc do mamy pod pierzynkę wrócił :ico_wstydzioch: Dzisiaj będę na chłodek przyszykowana :-D

[ Dodano: 2008-10-11, 17:19 ]
A jutro do Agasza jedziemy, ale super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-10-11, 17:32 ]
Acha :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_tort: :ico_kawusia: :564: ANTOŚ KOŃCZY 6 MIESIĘCY !!!!

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

11 paź 2008, 18:11

...
Ostatnio zmieniony 28 lut 2009, 22:06 przez malgoska, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

11 paź 2008, 19:27

Wszystkiego naj dla 6-cio miesięczniaków :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:
ojej a dlaczego, skąd to się wziłło, nerki nie pracują jak trzeba?
Trudno powiedzieć skąd. Zobaczymy jak to będzie po antybiotyku.
nocka była taka ,ze antos ładnie spał w łóżeczku, karmiłam go i znowu do łóżeczka tylko za mało go ubrałam i był chłodny a nie miałam kołderki przyszykowanej więc do mamy pod pierzynkę wrócił :ico_wstydzioch: Dzisiaj będę na chłodek przyszykowana :-D
A co miał założone?? Wogóle przykrywałaś go czymś??

Mój Pysiak w łóżeczku śpi do pierwszego karmienia. Później juz ze mną. :ico_wstydzioch:
A jutro do Agasza jedziemy,
A więc miłego spotkanka i czekamy na fotki :)
ja bym się nie odważyła! tak chcę i to bardzo drugiego bąbla, ale za jakieś 2-3 lata.
No to tak jak u nas. Za 2-3 latka :)

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

11 paź 2008, 21:55

hej dziewczyny to ja edit :ico_haha_02: wpadlam tylko na sekundke,nie mam teraz dostepu do neta bo spalil mi sie zasilacz w kompie :ico_placzek: nie wiem kiedy zakupie nowy :ico_placzek: buziaczki dla was i dzieciaczkow.u nas wszystko oki,tesknie za wami!!!

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

12 paź 2008, 14:39

Witam!
Dzisiaj Antoś już nie marzł, spał pod swoją dorosłą kołderka :-) Nawet śpi ładnie tylko na tego cyca budzi się co 2 godz ale nie ssie długo tak jakby to nie o głód chodziło. Postanowiłam dać mu wodę jak się przebudzi a co 2 pobudkę cyca zobaczymy jak będzie.

Edit nam też tęskni się do Ciebie !!!

A co miał założone?? Wogóle przykrywałaś go czymś??
pajacyk i przykryty był rożkiem bo ja teraz jako kołderkę na dzień go uzywam. Ale pod prawdziwą kołdrą było ok.

[ Dodano: 2008-10-12, 14:41 ]
Dziewczyny smarujecie czymś maluchy po kąpieli? JA ostatnio zorientowałam się,że od dawna niczego juz nie używam mimo,ze mamy jeszcze oliwki i balsamy. No i chyba na spacerki będzie trzeba zacząć bużkę smarować.

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

12 paź 2008, 17:46

Witam,
ja tylko na chwilę bo chciałam się pożalic. POBILI MI WCZORAJ BRATA :ico_placzek: !! jest w szpitalu. Wczoraj poszedł do klubu razem z kolegami bo dawno razem nie wychodzili, Sebek ma słabą głowę więc dużo mu nie trzeba, chłopcy pili a on poszedł się przewietrzyc, jakiś koleś coś tam przypyskował, ten mu odpowiedział i poszedł dalej, po jakiejśc chwili poczuł uderzenie w plecy i poszedł typowo na twarz bo się nie spodzewał i nie zdążył zareagowac, chciał się odwrócic, ale jeden z nich nogą przytrzymał go a drugu - pojeb - skoczył mu na głowę!! wyobrażacie to sobie, przecież mógł go zabic!! tyle Seba pamięta, potem był nieprzytomny, po jakiejś dłuższej chili jego nieobecności koledzy poszli go szukac, nie mogli go znaleźc w końcu Sebek sam przed nimi jakoś stanął, nie poznali go taką miał twarz spuchniętą i zakrwawioną, zadzwonili po pogotowie i policję. Najlepsze to to, że jak oni tam czekali to laski tych kolesi, jakieś gówniary przyszły i zaczęły pyskowac do mojego brata. Jak przyjechały pały to podjechli i zapytali czy ci kolesie to tacy wdaj w białych czapkach, oni na to że tak i okazało się, że za budynkiem (oni byli z tyłu budynku) od frontu po drugiej stronie ulicy na przystanku oni lali już innego kolesia. Pały podjechały, skroili ich na gorącym uczynku a ci jeszcze grozili przy policji tamtemu, że jak coś powie to oni go znajdą i dokończą... Ponoc oni cały wieczór szukali zaczepki, dużo osób jak wchodziło do klubu to mówiło, ze stoją tam na polu jakcyś dwaj z Oświęcimia i dymią do każdego, a Sebek, sam wypity to łatwy cel... Ja go nie widziałam, ale ma bardzo buzię spuchniętą, mama dziś byłą u lekarza, bo robili mu tomografię, ma połamany bardzo brzydko nos i kości policzkowe, musi jechac do Krakowa do szpitala na operacyjną rekonstrukcję. Jutro będę tam dzwonic i się konsultować oraz ustalac termin operacji.
Biedak nawet jeśc przez to nie może, jak mama tam była to się popłakał bo obiad mu wzięła a on nie mógł zjeśc, da rady tylko pic i to tak, że przechyla głowę i łyka, i tez go boli przy przełykaniu.. ehhh
Wiecie co jak się pierdoli to już na całego.
Przepraszam za słownictwo ale jestem zła, smutna i przybita. Cieżko mi, ale ciesze się też że nie stało się nic bardzo poważnego :506:
a ci kolesie to mają chyba coś z głową, jak tam nic tylko by lali, jeszcze w taki sposób, przecież raz drugi trzeci a za czwartym kogoś zabiją - jak nie szybciej ..
Mój brat będzie im sprawę zakładał, jeden podobno ma zawiasy, ale najgorsze jest to, że nie ma świadków, a Sebek po tym skoku stracił przytomnośc, ale mam nadzieję że się uda tych dupków do więzienia wsadzic!!

[ Dodano: 2008-10-12, 17:47 ]
Dziewczyny smarujecie czymś maluchy po kąpieli? JA ostatnio zorientowałam się,że od dawna niczego juz nie używam mimo,ze mamy jeszcze oliwki i balsamy. No i chyba na spacerki będzie trzeba zacząć bużkę smarować.
ja smaruję zawsze, rano jak wstaje i przemywam mu buzinkę i rączki to też smaruję. No i na spacerki też zawsze smaruję. Tak samo jak i siebie

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości