Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

13 paź 2008, 10:06

Witam i ja .... mam dziś jednodniowy urlop ... :-D .....

ubłagałam Malwinkę by pokazała jak robi swoje sztuszki .... co prawda nie robiła tego "na żywioł".... ale udało się "na prośbę mamy" ...więc

UWAGA !!!!!!! I PROSZĘ O GROMKIE BRAWA - JEŻELI SIĘ PODOBAŁO :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-10-13, 10:10 ]
a oto moja młodsza pociecha ..... TYM RAZEM NA NOGACH .... :ico_haha_02:

Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 13 paź 2008, 10:15 przez Aginka, łącznie zmieniany 3 razy.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

13 paź 2008, 10:11

O rety, no niezle ale z Malwiny akrobatka :ico_haha_01: :ico_oczko: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

13 paź 2008, 10:17

O rety, no niezle ale z Malwiny akrobatka
Z NIEJ jest akrobatka nie tylko jeżeli chodzi o ćwiczenia ... ogólnie strasznie daje fajnie daje czadu .... :-)

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

14 paź 2008, 14:26

...no i nasze forum zmieniło nazwę... :/

ale chyba tamta była fajniejsza... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

14 paź 2008, 15:26

Hej hej ;-)
I ja tez jestem.. juz forum dziala na szczescie :-D
Ale jak chodzi o zmiane nazwy.. hmm.. tez mi sie podobala bardziej ta stara nazwa tak ladnie tik-tak.. a teraz na obcasach.. dziwnie troszke.. :ico_noniewiem: :ico_haha_01:
Pozatym u nas Ok,mamy ostatnio Piekna pogode i dzisiaj zaliczylismy super spacerek taki jesienny.. pokaze wam pare fotek :ico_oczko: A Nicolka sobie spi a Marcusek sie bawi.. :ico_oczko: :ico_haha_02:
Milego dnia wam zycze i do uslyszenia ;-)

Aginka super Malwinka jest wygimnastykowana :ico_brawa_01: jestem w szoku ze taka mala 2 latka i juz pierwsze proby stawania na glowie :ico_brawa_01: Super.. :ico_oczko:

A teraz te spacerowe fotki :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

14 paź 2008, 16:50

a dla mnie to zawsze już zostanie jako Tik Tak :-D

[ Dodano: 2008-10-14, 16:58 ]
Aginka super Malwinka jest wygimnastykowana jestem w szoku ze taka mala 2 latka i juz pierwsze proby stawania na glowie Super..
he ... Malwinka staje na rękach ... na głowie też próbowała ... ale mówi "nie bede - bo mnie gowa boji" - i całe szczęście ..... - ale jak będzie odstawiała swoje "show' - porpbię jej zdjęcia - bo potrafi o wiele więcej ..... :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

14 paź 2008, 18:15

Aginka mialam na mysli stawanie na rekach.. :ico_wstydzioch: :-D Myslalam o rekach a napisalam glowa... No to czekamy na wiecej fotek ale najpierw niech troche Malwinka urosnie ;-) Mojej Nicolce to sie ostatnio zapodobaly bardzo Fikolki z moja pomoca oczywiscie ;-)

A my juz zaliczylismy dzisiaj dwa spacerki.. bylo super a pogoda dzisiaj wyjatkowa.. bylam w samej koszulce na dworze.. :ico_szoking: bo w sweterku bylo za mi za cieplo ;-)

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

14 paź 2008, 18:36

Aginka mialam na mysli stawanie na rekach.. Myslalam o rekach a napisalam glowa... No to czekamy na wiecej fotek ale najpierw niech troche Malwinka urosnie
Nawet nie wiesz jak truchlałam na poczatku gdy tak robiła... ale teraz juz ... luz .... nie moge jej zabronic ... bo to i tak nic nie daje v...

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

14 paź 2008, 23:50

a dla mnie to zawsze już zostanie jako Tik Tak :-D
Ojj dla mnie też Aginko.
Kristi fajne foteczki, ale Nicolka siilna :ico_brawa_01:
Gabi mi tez narazie ta nowa nazwa forum kojarzy się z gazetą...ale to pewnie kwestia czasu...ta nazwa może jest bardziej "kobieca" niz tik tak :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

15 paź 2008, 13:22

Dzien dobry ;-)
U nas dzisiaj znowu piekna pogoda,jak zawsze nie za zimno nie za cieplo jest gdzies okolo 21 stopni :ico_oczko: I na spacerku do polodnia nie bylismy bo umylam w calym domu Okna i pozniej uspalam dzieci i pojdziemy na spacerek jak sie obudza pojdziemy sobie do lasu tam tak fajnie Nicolka patykiem liscie zamiata :ico_oczko: i ile przy tym ma radosci a las mamy niedaleko a tam tyle lisci jest .. :ico_szoking:
Pozatym to wszystko fajnie,ale mam czyste okna.. a jutro sprzatam cale mieszkanko ;-> Pozatym jeszcze tylko tydzien no z malutkim hakiem(25.10-piatek ) i jedziemy na urlopik do Pl,wyjezdzamy gdzies kolo 3 00 nad ranem takze to juz niedlugo..
Milego dnia wam zycze i fajnie ze wam sie podobaly zdjecia z naszego jesiennego spacerku :ico_oczko:
A mojemu synusiowi to juz sie zabek przebil i ma takiego ladnego jednego narazie na dole :ico_brawa_01: :ico_haha_02: Ciesze sie :ico_haha_02: A Marcusek to sie zaczyna duzo smiac na glos nie zebym go rozsmieszala on tak sam od siebie sie duzo smieje :ico_oczko: A Nicolka to wszystkich juz nasladuje i powtarza :-D :ico_brawa_01: nieraz to mnie tym rozsmiesza :ico_haha_02:
A teraz uciekam bo musze do obiadku przygotowac i jeszcze na korytarzu umyc okno i w lazience :ico_oczko: Buziaki dla was papa

Aginka wierze ze mialas stresa jak Malwinka takie proby robi stawiania na rekach.. ja tez bym to przezywala.. ale widac dziecko same sobie nic nie zrobi.. sama niewiem.. ale zabronic jej nie mozna?? :ico_oczko: :ico_haha_02: tylko trzeba jakos asekurowac :ico_oczko:
ta nazwa może jest bardziej "kobieca" niz tik tak
Tez tak mysle ze jest bardziej kobieca i pasuje do kobiet bardziej ale dla mnie tez to bedzie Tik-taczek zawsze :ico_oczko:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość