Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

08 mar 2008, 14:13

Magda Sz. pisze:ja pamietam mialam fenoterol i tez sie czulam zle :ico_olaboga:

Ja teraz też biorę Fenoterol i do tego Isoptin. Teraz się czuję świetnie tzn. bez zmian, ale rok temu kiedy to brałam, to było fatalnie-kołatanie serca straszne. Teraz mój organizm może juz to zna i tak nie reaguje-nie wiem :-)

Awatar użytkownika
eVe80
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 574
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:22

08 mar 2008, 14:32

Witajcie kochane w ten słoneczny dzień

mamamonia z okazji :ico_tort: dużo zdrówka, miłości, spełnienia marzeń i wszystkiego co tylko uznasz za najlepsze dla siebie. :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Ja dzisiaj przechodzę prawdziwą katorgę z dłońmi. Nie mogę wogule złożyć palców w pięść, strasznie boli, do tego macno cierpnie. Muszę zapytać lekarza czy jest na to jakaś tabletka bo nie wytrzymam, już żeby zmienić rodzaj bólu to mam ochotę normalnie gryźć rękę.

Do tego podobnie jak myszka zaczełam znowu wymiotować i od paru dni cokolwiek zjem to po 30 minutach ląduję w kibelku i :587: , wydaje mi się, że jak tak dalej pójdzie to ja już nie przytyję bo nie mam po czym. Chyba mi mały za bardzo na żołądek naciska i dlatego mnie tak zbiera. No masakra dobrze jeszcze 1,5 miesiąca (albo aż).

Przez te moje rewelacje to nawet sprzątać mi się nie chce. Jedyna pociecha taka, że dzisiaj na mieszkanku ma tata mi kuchnie kafelkować, w końcu cosik będzie widać z tego remontu.

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

08 mar 2008, 15:37

eVe80 pisze:Nie mogę wogule złożyć palców w pięść, strasznie boli, do tego macno cierpnie.
dlatego,ze są tak spuchnięte? Dziewczyny współczuje z tymi wymiotami :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

08 mar 2008, 16:16

AgaSza pisze:Mamamonia wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i udanych porodów, zdrowych maluszków i kochających tatuśków dla wszystkich kwietniówek z okazji Dnia Kobiet!
dołanczam do zyczen :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
ja dzis dostalam pałera do sprzatania i wysprzatalam na cacy mieszkanko jeszcze mi tylko ciuszki dzidzi zostaly do prasowania .szczeze powiem ze juz mi sily brakuje ale musze to dzis dokonczyc.nocke mialam fatalna od 2 do 6 tv ogladalam i spac nie moglam potem mnie zmoglo i tak do 10 pospalam .moze jeszcze wieczorkiem podjedziemy do kuzynki bo dzwonila ze ma dla mnie rzeczy dla dzidzi przyszykowane ,musze tylko mojego na mowic a on chyba nie jest chetny dzis na wyjscia. :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-03-08, 15:18 ]
eVe80 pisze:Ja dzisiaj przechodzę prawdziwą katorgę z dłońmi. Nie mogę wogule złożyć palców w pięść, strasznie boli, do tego macno cierpnie
biedaku ty a czemu tak ci sie dzieje????
asika82 pisze:dlatego,ze są tak spuchnięte?
no wlasnie dlatego???

Awatar użytkownika
eVe80
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 574
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:22

08 mar 2008, 16:19

asika82 pisze:dlatego,ze są tak spuchnięte?

nie wogule mi nic nie puchnie, stawy mnie bolą tak, że nie dam rady palców w pięść złożyć. I do tego mi strasznie cierpnie prawa ręka.

Dziewczyny współczuje z tymi wymiotami

No jest to strasznie męczące :-/

[ Dodano: 2008-03-08, 15:21 ]
edit53 pisze:biedaku ty a czemu tak ci sie dzieje????

nie wiem czemu tak jest, kiedyś słyszałam, że to dlatego, że przez ciąże woda w organiźmie źle mi się odkłada. Dobrze, że w poniedziałek ide do mojego lekarza to może mi jakoś pomoże. Do poniedziałku to już chyba wytrzymam.

[ Dodano: 2008-03-08, 15:28 ]
Hmm właśnie oglądam sobie pierwszą stronę i na 7 chłopców tylko 3 dziewczynki, no i jedna niespodzianka. Nawet jakby to była dziewczynka to i tak chłopaki mają bardzo dużą przewagę. Dziwne, zazwyczaj było po równo. I nawet wśród moich znajomych i ludzi ze szkoły rodzenia to przeważnie chłopcy.

asika82 na pierwszej stronie piszesz, że czekasz na Ulę ale pewnie będzie Karol. To imię już jest nie aktualne??

[ Dodano: 2008-03-08, 15:54 ]
http://nasza-klasa.pl/school/163120/1

dopiszcie się jak macie ochotę.

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

08 mar 2008, 18:12

eVe80 pisze:będzie Karol. To imię już jest nie aktualne??
tak kiedys myślelismy,ze moze Karol ale jak już wiedzieliśmy,że chłopaczek będzie to nie braliśmy tego imienia pod uwagę.

[ Dodano: 2008-03-08, 17:14 ]
Eve to może Igorek naciska na jakiś nerw i dlatego tak masz. Magdy Sz. koleżanka też tak miała w ciąży.

[ Dodano: 2008-03-08, 17:16 ]
edit53 pisze:dostalam pałera do sprzatania i wysprzatalam na cacy mieszkanko
oj mi brakuje takiej motywacji a przydałoby się dopieścić domek.

Awatar użytkownika
mamamonia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 13 sie 2007, 12:55

08 mar 2008, 18:27

Cześć Kochane.

Baaardzo dziękuję Wam za życzenia.

Ja dziś byłam z mężusiem na spacerku w parku, bo bardzo przyjemna pogoda, dostałam piękny bukiet tulipanów :ico_brawa_01: Teraz wyciąga mnie po torebkę i na kolację po tajsku, więc zaraz pewnie dam się skusić.

eVe ja tez słyszałam że to od nacisku dzidzi na konkretny nerw... Bidulko, trzymaj się...

Słuchajcie, w końcu wiem co to skurcze, dają się we znaki coraz bardziej. Córcię czuję już tak nisko że jestem w szoku :ico_szoking: Wieczorem aż spanikowałam, bo nie wiedziałam czy to tak może być... Ale widocznie może. Dziwne :ico_olaboga:

Emma
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 07 lis 2007, 11:41

09 mar 2008, 12:06

mamamonia, spóznione życzonka wszystkiego najlepszego, i zdrowego grzecznego bobo!
mamamonia pisze:Słuchajcie, w końcu wiem co to skurcze

bolesne masz czy tylko stawianie brzucha, bo ja to mam bolesne z krzyża rozlewające się na brzuch, nikomu takich nie życzę,m choć te to takie jeszcze do wytrzymania bo trwają ok 10-15 sekund, a przy pierwszym porodzie przez kilkanascie godzin miałam takie ze `100 % siłą non stop,coś okropnego, Ja wytrzymała na ból traciłam przytomność, ukojeniem było dopiero znieczulenie w kregosłup do cc.Ekch.. ile to kobiety muszą znieść...Choć nagroda potem słodka mimo iż wrzeszcząca :-D
edit53 pisze:ja dzis dostalam pałera do sprzatania i wysprzatalam na cacy mieszkanko

Ale ci zazdroszcze, mnie nosi a muszę leżeć.A wczoraj w końcu wymieniła nam, ekipa okno kuchenne, i pyłu wszedzie i dzisiaj moja mamuska lata i myje, a mnie aż szlak trafia bo Ja lubię sprzatać.

Awatar użytkownika
mamamonia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 13 sie 2007, 12:55

09 mar 2008, 12:57

Emma pisze:mamamonia, spóznione życzonka wszystkiego najlepszego, i zdrowego grzecznego bobo!
mamamonia pisze:Słuchajcie, w końcu wiem co to skurcze

bolesne masz czy tylko stawianie brzucha, bo ja to mam bolesne z krzyża rozlewające się na brzuch,


Dzięki. Skurcze bolesne, ale przytomności jeszcze od nich nie tracę... Daję radę, zaciskam zęby, wbijam paznokcie w rękę męża i do przodu. Póki co są rzadko na szczęście.

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

09 mar 2008, 13:26

Witajcie !
No i wiosna zawitała :-D U nas jest pięknie, cieplutko i ptaki śpiewają. Już bym chciała wyjść na spacer z wózkiem a nie z tym tobołkiem na brzuchu :ico_ciezarowka: ale już blizej niż dalej.
Mamamonia jak kolacja, udała się no i czy jest nowa torebka do butków?
Emma zazdroszczę upodobania do sprzątania bo ja tego nie lubię. Lubię natomiast jak jest czyściutko w domku więc sprzątam. A jak Ty się czujesz poza tymi skurczami? Emma macie imię dla synka to wpiszę na pierwszą stronę.

[ Dodano: 2008-03-09, 12:30 ]
Mamamonia no ślicznie Ci z tym wiosennym bukietem! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Szkoda tylko,ze malutkiej bardziej nie widać. Widzę,że też lubisz Zamię. To moje ulubione kwiaty doniczkowe mam już ich 3 i zawsze mam chęć jeszcze kupić jak widzę ładny okaz :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość