Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

12 paź 2008, 17:39

Szkoda Ela,ze takich masz teściów że nawet nie zadzwonią, nie dziwie ci się że masz im to za złe bo mogliby się wnuczka troche pointeresować. Ja się nie zgadzam, z hasłem że dzieci mają sie dostosowac do rodziców, zwłaszcza jak te dzieci już sa dorosłe i mają swoje dzieci.

My własnie wrócilismy z obiadku od moich rodziców, pogoda był sliczna to Tosia szalała na ogrodzie, strasznie jej się podobało drptanie po liściach :-D Teraz spi bo zasneła w samochodzie i udało się ją przenieść bez budzenia a ja próbuje się coś pouczyć, a tak mi się nie chce :ico_placzek:

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

12 paź 2008, 20:09

Pogoda cudowna. Oj zazdroszczę tego dreptania po ogrodzie i liściach. My ciągle w domu, bo boję się jej tego kaszlu. ale z Amelką jakby lepiej. Bardzo dużo znowu zaczęla spać. Czwórka z tyłu wyszla do końca, ale to śmiesznie wygląda, ze z lewej strony ma zęby, a z prawej pusto.
A i w końcu miałam trochę wytchnienia. Przyjechali moi rodzice i bawili się z Amelką dwie godziny, a ja moglam usiąść i spokojnie wypić kawkę. Oj jak tego mi brakowało. Ale tata się śmiał, żebym się nie przyzwyczajała, bo co tydzień to tak nie mogą. Fajnie, choć w końcu dziadek usnął na kanapie, a wnuczka po nim skakała. Amelcia przeszczęśliwa, bo dostała tygryska na biegunach, a ja jeszcze bardziej bo fotelik samochodowy. Super sprawa, bo teraz mój M ją odwozi do żłobka, po czym wraca do domu, zostawia fotelik w garażu i dopiero do pracy. A tak to fajnie, bo będzie mógł normalnie pojechać do pracy, a ja ją odbiorę. Mama rozglądała się też za spacerówką parasolka, bo ta nasza kolumbryna, to istna tragedia. Ech najważniejsze, że jest chyba lepiej, ale do lekarza jutro pójdziemy.
Ale te kupy to są nadal fatalne. Takie wodniste i chyba to nie jest rozwolnienie, bo tak trzy cztery razy na dzień. Nie leje się z niej, a najgorsze, że to moje dziecko nic nie chce jeść. Dzisiaj 6 łyżek krupniku, kromka suchego chleba i połowa monte przez cały dzień. Oj poleci z wagą na bank. :ico_olaboga:
A jak tam KAcperek? Lepiej mu już?

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

12 paź 2008, 22:35

oj dzisiaj to ja mam ochote go gdzies oddac ... pogoda piekna ale my caly dzien w domu goraczki juz nie ma a wysypka tez jeszcze nie wyszla wiec nie wiem co to bylo i dlatego tez mam dylemat czy isc jutro na kontrole czy juz sobie odpuscic i wyjsc normalnie na spacer... kataru i innych obiawow brak 2 kupy raczej rzadkie ale to tez nie rozwolnienie a z jedzeniem tez problem no i jest problem z mlekiem bo wcale nie chce... a tak butle rano i wieczorem to jeszcze moglby wypic...

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

14 paź 2008, 15:09

Ale była przrwa na tt :ico_szoking:

Ciesze sie, że z Ami i Kacperem juz lepiej, jak na mój gust to smiało możecie z nibi już na pole wychodzić.

U mnie dni teraz szybko lecą, po pracy siedze z Tosią, a potem próbuje sie cos uczyć. Teraz mam chwilke bo zasneła, od dwóch dni spi dwa razy dziennie raz przy niani a raz przy mnie :-D oby jej tak na dłużej zostało. Za to niestety spoać chodzi po 22 i wtedy to już jestem tak wymordowana,że szkoda gadać.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

14 paź 2008, 15:13

Hej Dziewczyny!!!! :-D
No to Nma forum zmienili nie do poznania :-D hahahahahaha

Czytałam Was codziennie ale jak juz mialam pisac to cos zawsze sie dzialo...no a czasu jakos w tamtym tyg texz nie bylo....

Mam nadzieje ze dzieciaczki juz zdrowe!!!!!!

Yvone moi tesciowie tacy sami!!!jak Nelcia do nich pojedzie to po powrocie do domu dzwonia jakis tydz a potem znowu jakby wnuczki nie mieli....przykre ale co zrobic...moja mama dzwoni codziennie i gada z Nel....ale szkoda gadac i porownywac bo bez sensu....

W weekend bylismy u mojej Mamy i bylo cudownie!!!Wszystko robila za nas wiec sobie odpoczelismy na maksa.Nawet wstawal do Nel w nocy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: APogoda byla boska!!!!Nel wrocila szczesliwa ze z babcia tak fajnie sie bawila!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Musze pochwalic moje dziecko za to ze jest baaardzo grzeczna ostatnio.Pozwala mi wszytsko w domu zrobic i nie stwarza problemow :ico_brawa_01: Zwlaszcza ze 3ka jej wylazi a ona nawet nie marudzi...

Powiem Wam ze dziwnych sasaidow mam.Nie usmiechna sie, nie powiedza dzien dobry czesc czy pocaluj mnie w d...Mlodzi ludzie w naszym wieku i chodza obrazeni na caly swiat...szkoda zycia na takie podejscie...w zasadzie na spacerze nie mam nawet z kim pogadac bo jak na placu sie do kogos odezwe to to patrza na mnie jak na zjawisko :ico_puknij: co za ludzie....

Adam jedzie w sobote na kongres do wisly.I kupil sobie nowy garnitur w ktorym wyglada...nieziemsko i juz widze te baby sliniace sie na jego widok :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:n ie mamy z kim Nelci zostawic bo pojechalabym z nim...jka mu powiedzialam ze pewnie beda go podrywaly to wzruszyl ramionami i powiedzial ze on jest nie do poderwania :-D ahh chyba taka nutka zazrosci jest zalecana :-D

Jeju jutro musze podac temat pracy mgr a nie mam fioletowego pojecia jaki :ico_puknij: ide glowkowac :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-10-14, 15:18 ]
Ania 22 to pozno...wspolczuje...ja Nel klade o 21 i zasypia bez marudzenia bo juz sie przyzwyczila a jakies 2 tyg jeszcze kladla sie nawet o 23.Zastosowalismy metode super niani :-D .Odkladamy ja do lozeczka i jak tylko wstaje to bez slowa ja kladziemy i tak do skutku.Czasem bywalo ze okolo 200 razy tak wstala :-D .teraz poprostu zasypia bo wie ze nie wezmiemy jej.Tylko nigdy nie wychodzimy z pokoju jak zasypia.

sylwia77
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 21 mar 2007, 22:31

14 paź 2008, 16:07

Hej dziewczyny :-)

Mam nadzieję, że dzieciaczki juz się lepiej czują. :ico_oczko:

Ela co do teściów to ja na moich też nie mogę liczyć. Teściowa tak jak wam pisałam nie zabrała Patryka nigdy na spacer, więc szkoda gadać. Ale po ostatniej awanturze co jej zrobiłam pod koniec sierpnia, wyjechała do pracy do Niemiec i wiecie co nawet nie dzwoni. To już 1,5 miesiąca. Jakoś wcale za nią nie tęsknię, tylko dziwi mnie, że nie chce się dowiedzieć co u Patryka. Przyjedzie w grudniu na święta, nakupuje Patrykowi szmat i myśli, że ja będę happy. Już mi się nie dobrze robi jak pomyślę, że w święta trzeba siedzieć z nimi i zgrywać się jak to wspaniałą rodzinką jesteśmy. Nienawidze takiej sztucznej atmosfery. :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Ale szkoda czasu na pisanie o niej.

Byliśmy w weekend na weselu pod Krakowem. Patryk został z nianią. Pogoda była rewelacyjna, wesele super, na poprawinach bylismy niestety tylko 3 godzinki i musieliśmy wracać. Nawet spaliśmy w niedzielę do 11 co przy Patryku nie byłoby możliwe. Pojeździliśmy quadem po górach, jednym słowem pelen relax bez dziecka. Patryk też bardzo dobrze zniósł, nawet spał niani całą noc bardzo ładnie.
Za dwa tygodnie powtórka tylko teraz w drugą stronę kujawsko-pomorskie. Patryk tym razem z moją mamą zostanie.

Patryś powoli przechodzi na jedno spanie w ciągu dnia, ale wieczorkiem jest strasznie padnięty i strasznie płacze jak go ubieram po kąpaniu. On by chciał się przytulić i od razu zasnąć. Łobuziak kochany :ico_oczko: :ico_oczko:

martuunia1 ja też jestem o mojego m strasznie zazdrosna, bo jakoś tak wyszło, że jestem jego pierwszą i chyba całe życie będę się bała czy nie zechce spróbować jak to z innymi jest. :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

14 paź 2008, 20:21

Super Sylwia, że wam się wyjazd udał. Zazdroszczę, ale tak pozytywnie.
Ja jestem trochę zazdrozna o mojego M, ale na pewno nigdy tego nie pokazałam i nie pokażę.
A my dalej w domu. Wczoraj byliśmy u lekarza i w przyszłym tygodniu do kontroli. To jakaś infekcja wirusowa, która obecnie panuje we Wrocławiu. Najgorsze, że niedoleczone dzieci wracają do pani doktor z zapaleniem oskrzeli. Do końca tygodnia w domu, wietrzyć mieszkanie, ale raczej nie wychodzić na dwór. Amelka osłabiona, do tego ząbkuje i teraz wszystko złapie. Kaszle nadal fatalnie, ale już tylko w nocy, a w ciągu dnia szczęśliwe dziecko. Bawi się i zauważyłam, że mogę prasowac, tylko warunek krzesło przy stole i zabawki i ona obok. Razem też gotujemy obiad, podaje warzywa, ugniata ciasto i wszystkiego chce próbować. Mam nadzieję, że ta paskudna infekcja w końcu minie. I co najlepsze odstawiliśmy ten paskudny eurespal, bo nie było efektu, a dziecko na sam zapach miało uczulenie.
Wczoraj zadzwonili teściowe i pytaniem o Amelkę i przeprosinami, że nie dzwonili :ico_szoking: Oczywiście teściowa jak leczyć i milion dwieście rad, ale powiedziałam, ze dostosuję się przede wszystkim do rad lekarki tutaj, bo ona widziała Amelkę i nie mam powodu jej nie ufać, a przecież nie pójdę do niej i nie powiem, proszę przepisać to i to, bo babcia kazała. W każdym bądź razie ciesze się, ze zadzwonili, bo nie lubię takich napięć i sytuacji. Niby nic się nie dzieje, a człowiek czuje, że coś nie tak. Tak jak Sylwia piszesz atmosfera sztuczna, a tak przynajmniej się wyklarowało. Przeprosili, nie szukali wymówek, że się nie interesowal, obiecali poprawę :ico_oczko: i po sprawie.

sylwia77
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 21 mar 2007, 22:31

14 paź 2008, 21:21

Yvone ja od mojej teściowej nigdy nie usłyszę przepraszam. Także twoja nie jest chyba taka zła, przynajmniej potrafi się przyznać jak coś zrobi nie tak i przeprosić a na to nie każdy potrafi się zdobyć. Moja tylko się obraża jak małe dziecko, jak jej powiem co mi leży na sercu. I jak pisałam nie potrafi nawet zadzwonić przez 1,5 miesiąca, taka ciężko obrażona. Nie dziwcie mi się, więc że się wściekam.

Acha, przed weselem oczywiście zaliczyłam fryzjera i w końcu wyglądam jak człowiek. Mój 4-miesięczny odrost wyglądał fatalnie :ico_haha_01: I kupiłam sobie super eleganckie buty w sklepie MENBUR w Factory i nawet nie były takie drogie. Poprawiłam sobie humorek tak jak Anitka :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

14 paź 2008, 21:22

Yvone widzisz Twoi tesciowie zadzwonili i przeprosili.A moja tesciowa napisala na gg uwaga cutyje: CZY WY W OGOLE WIECIE CZY ZE JA ZYJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I MILION WYKRZYKNIKOW.Mialam jej ochote odpisac kur... nie wiemy ale sie powstrzymalam i nie napisalam nic.Wiecie to jest tak ze zawsze My mamy dzwonic i pytac a zdarza sie ze nawet o Nel nie spyta.A My poprostu czasu nie mamy noi tez wypadaloby sie czasem zainteresowac co u dzieci slychac i u wnuczki zwlaszcza ze sie dopiero przenieslismy do krk, Adam pracuje,ja studiuje i wymieniamy sie w drzwiach Nel bo tak na prawde jestesmy tu sami.Sa dziadkowie ktorzy sa starszymi ludzmi i nie daliby rady zwlaszcza z Nel, moj brat pracuje po 14 godzin, i reszta rodziny to samo, zreszta maja swoje rodziny i obowiazki.Wiec jestesmy zdani na siebie i czy tak trudno zadzwonic i sie spytac czy jest ok?Moja Mama od 2 tyg dzwoni codziennie(bi zwykle ja 1 dnia ona 2go) bo wie ze mamy naprawde malutko czasu i samam mysl o tel to wielki wysilek z tyloma sprawami na glowie...Ogolnie jestem w szoku!!!!


Sylwia super ze odpoczeliscie sobie!Taki wypadzik bez dziecka przydaje sie od czasu do czasu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Zreszta jak Dzidzia jest w dobrych rekach to nawet mozna sie wyluzowac i nie myslec czy wszytsko ok.Wiem to z wlasnego doswiadczenia :ico_oczko:

Kto robi kasze na uht?Ilu procentowe dajecie?

[ Dodano: 2008-10-14, 21:24 ]
Sylwia to moja tez obrazona jest jakis czas niedlugi a potem jakby nigdy nic

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

14 paź 2008, 21:50

witajcie :)
ktos wie o co chodzi bedziemy musialy sie logowac na Na wysokich obcasach i wszystko tworzyc od nowa?
u nas byla to typowa trzydniowka dzisiaj bylam na kontroli Kacper ma chrosty na pleckach i brzuszki i na buzce ale martwi mnie jego marudzenie wiec jutro lapie mocz do kontroli bo jest wrecz koszmarny do tego nic nie je wrzask jest o wszystko po prostu beczy z byle powodu czym mnie wykoancza... zobaczymy moze mu jeszcze do kapletu pecherz dokucza dlatego taki niedobry...
pogoda byla piekna ale my w niedziele jeszcez siedzielismy w domu bo nie bylam pewna co to bylo ale w nocy go wysypalo jedno pocieszenie zaliczone odchaczone...
Sylwia ale zazdroszcze jak ja bym tak chciala odreagowac... a co do zakupow i fryzjera to jest to co tygryski lubia najbardziej co? ja tez sie ostatnio dopiescilam i jest mi z tym dobrze... ale tez mnie czeka fryzjer bo tez juz odrost straszny a bylam na poczatku sierpnia wiec jest koszmarnie...
Martunia ja to cie rozumiem moj prze cale zycie jako ph a mnie zawsze szlak trafial i teraz tez mam napady zazdrosci tyle ze ja to albo mam centralnie w du... albo sie nakrecam... ja mam dla odmiany ze to taki durny wiek Rysiek ma 39 lat wiec nie wiadomo co do glowy wpadnie...
co do dziadkow to mi jest szkoda tego mojego Kacpra bo wiecie to chodzi o to ze dziecko powinno miec takich kochajacych i rozpieszczajacych dziadkow a tu takie czasy ze wszyscy zyja tylko dla siebie to tyczy sie tez Martunia tych sasiadow... u mnie tez szkoda gadac tesciowa 250 kil nawet ostatnio nie dwoni a moja mama sie nabzdyczyla a ja jeszcze bardziej i od mieisaca sie nie widzielismy a dodam ze mamy do siebvie20 kil wiec nie specjalnie daleko teraz jak Kacper byl chory to naeet nie wiedziala a ja nie dzwonilam... generalnie do nonono i tyle...

[ Dodano: 2008-10-14, 21:53 ]
Yvone twoja tesciowa jak najbardziej rozgrzeszona tylko pozazdroscic a mala jak na chore dziecko to zloty dzieciak moj jest tak niedobry ze momentami mysle ze oszaleje...
Peudenc widac ze jestes zajeta ale fajnie ze sobie radzicie...
cos znowy nam frekfencja spada Karoliny i Wisienki nie widac...

[ Dodano: 2008-10-14, 22:12 ]
dopiero zauwazylam juz nas przeniesli i wszystko zostalo bez zmian wiec jest ok...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości