doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

14 paź 2008, 20:17

GLIZDUNIA, trzymaj się! ale powiem ci ze strasznie dlugo na wyniki badan musisz czekac u mnie krew i mocz jest na drugi dzien.

[ Dodano: 2008-10-14, 20:20 ]
dobra, ja ide spac.
dobranoc wszystkim :)

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

14 paź 2008, 20:22

Glizdunia trzymaj się!!!!! szybko wracaj do zdrowia!!! buziole!

a ja dziś chyba nie wiem...wyprowadzę się...Hania właśnie ledwo się położyła, to już płacz, bo za cicho w domu i nas nie słyszy...oczywiście jak ja siedze przy kompie, a pan sobie leży to kto musiał wstać? tak, ja...i już mam :ico_zly: i ciągle się zastanawiam, czy to między nami ma jeszcze sens? ja nie potrafię z nim żyć...

idę, dobranoc!

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

14 paź 2008, 20:29

zborra, spokój tylko spokój może cie uratować
ja wiem ze masz nerwa i rozumeim doskonale
bardzo mi przykro ze tak sie u was dzieje

dario moja kochana mysle o tobie i czekam nba jakies wiesci!!!
informuj nas na bieżąco błagam bo ja sie naprawde martwie

no i pozdrów koleżanke
to naprawde jakis znak ze ona akurat teraz przyjechala
widoczbue tak mialo byc

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

14 paź 2008, 20:32

właśnie, Doris ma rację..u nas wyniki są od ręki...okropnie to u Was trwa...

Jagódka...spokój, ja już nie wiem co to jest...nie mam siły, nie wiem jak dotrzeć do J, nie umiem z nim rozmawiać...być...nie wiem jak to wszystko będzie...

pa!

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

14 paź 2008, 20:45

zbora kurna chata wez mu powiedz dosadnie "wezże wstan do tego dziecka bo jestem zmeczona!!"zacznij walic konkretami czego od niego chcesz tak na biezaco, z dosw wiem ze gadki szmatki na temat tego ze mi jest zle i on ma sie poprawic to sa jak kamieniem o sciane i sama widzisz ze na wiele sie nie zdaja, wez go na przetrzymanie, ja nieraz czekałam az A wstanie jak juz miałam nerwa na niego i wstawał bo nie umiał słyszec płaczu Mileny :ico_noniewiem: jakis sposob to jest :ico_noniewiem:

doris to ciesze sie ze sobie wytłumaczyliscie wszystko i teraz juz bedziesz mogła spokojnie :ico_spanko: :-)

glizdunia trzymam kciuki zeby ci jednak nic nie było, jestem z toba cały czas, cholewcia co to moze byc??no i te badania faktycznie strasznie długo beda robic :ico_zly: i ty masz niby cały czas tak siedziec przez te dwa tyg i czekac i sie zle czuc, tak?coz za absurd!!

a ja własnie zjadłam 4 tosy z pasztetem i pomidorem i tak mi zasmakowało ze chyba zrobie se jeszcze 2 i spuchne :ico_noniewiem: :ico_haha_01: nie wiem co mi zas taki apetyt wraca na noc...ale od jutra chwytam basen :ico_sorki: oj potrzebny mi on, potrzebny :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

14 paź 2008, 20:47

zborra, lady dobrze gada
może ty mu zabardzo ogólnikowo tłumaczysz?
musisz mu jasno i na temat

J rusz duper bo dziecko gloden jest a ja zajęta i koniec

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

14 paź 2008, 22:02

taa.....dosadnie...dosadnie to mu nonono w ryj dać mogę dać!
dziewczyny...mi się już zwyczajnie nie chce...zastanawiam się nad nami...niby mi się wydaje, że wszystko mogę, ale jak już jesteśmy w 1pomieszczeniu...to jakoś mnie ta pewność siebie opuszcza...nie tak miało być... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

14 paź 2008, 22:12

zborra, a moze ty za duzo wymagasz od waszego zwiazku?
widać ze baaaaaaaardzo duzo wymagasz od siebie wiec może przenosisz to na zwiazek

wiesz prawda jest taka ze faceci to podgatunek i musisz miec troszke inny stosunek do nich
może on jest onieśmielony tym że ma taką idealną żone
i poprostu jak widzi że i tak zrobi źle to tego nie robi
to bardzo czeste przypadki

nie wiem sama pisze juz wszystkie możliwe rzeczy zebys moze znalazła cos dla siebie
chce ci pomóc bo ty sie niepotrzebnie spalasz a jestes taka fajowa babka

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

15 paź 2008, 00:25

ŁŁŁŁŁOOOO MATKO!!!
PRZECZYTAŁAM
i jak się zapewne domyślacie nie mam siły pisać :ico_olaboga:

ale sie tu działo :ico_szoking:

Zbora ja już nic nie piszę bo większość została tu napisana do Ciebie i ja się z tym wszystkim zgadzam; i może to zboczenie zawodowe, ale jak tak Was obserwuję z tego co piszesz o sobie i J i o różnych sytuacjach to mam wrażenie że nie dacie rady sami z tego wybrnąć, [sorki] kręcicie się w kółko i nic nie wychodzi tak jak byś chciała, bo jak się nie naprawi przyczyny waszych trudności to problemy nie znikną... ja nie chcę Cię dołować broń Boże, ale sama wiesz, że te sposoby które byłaś w stanie to juz wypróbowałaś i nie zadziałały, więc trzeba poszukać innych

Glizdunia rety, kobieto, co to się dzieje :ico_olaboga: nie strasz, pisz szybko jak tylko coś się wyjaśni i tak jak dziewczyny piszą nie dołuj się na zapas, same bóle jeszcze do zakończenia żywota nie prowadzą, może masz anemię lub inne dolegliwości ale wszystko da się leczyć!!!!

Doris no niezła jazda była ... ja też bym po ścianach chodziła ze strachu i złości...

Mati świetny :ico_brawa_01:
Karol wow :ico_szoking: :ico_sorki:

moja to nawet słów żadnych jeszcze nie gada oprócz mama tata baba papa...

no a badanie bo kiedyś lekarka zleciła kontrolnie, w sumie na moją prośbę... bo Iga cały czas się tak dziwnie poci jak śpi, ma całą główkę mokrą i nie jest jej raczej za ciepło... no i tak sprawdzamy czy wszystko oki jest..

no i już nic więcej nie napiszę bo padam.....
:ico_spanko:
dobrejnocki

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

15 paź 2008, 09:20

witajcie kochane dziewczynki
musze wam powiedziec ze chce zebyscie trzymaly kciuki w piatek o 9:30 :-D narazie nie powiem o co chodzi ale baaaaardzo was prosze
wasze wsparcie jest bardzo wazne dla mnie

nocka ok ale pobudka o 7 a ja spiaca strasznie bo dzisiaj taki dzien

idzie druga kupa :ico_haha_01:

dzisiaj na 17 lece na brewki i henne

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości