doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

15 paź 2008, 10:44

jagodka24, bede trzymac kciuki w piatek o 9.30 - pewnie bede wracac z pravcy, ale o co chodzi?? ty nas tu w takiej tajemnicy nie trzymaj!!!

ja dzisiaj po pracy jestem wykonczona... ale poszlam spac wczoraj o 20.30... wiec nie jest zle =D wyspałam się w miare

glizdunia mysle o tobie caly czas!!! daj znac co i jak!!!

zbora kochana, moze faktycznie powinniscie skorzystac z kogos pomocy... ty taka fajna babka jestes, a tak sie meczysz!

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

15 paź 2008, 10:59

hejka z rana...jestem dzis wyspana...nad ranem mam klopoty ze snem bo w brzuchu wszystko wiruje i sie ugniata i lezec sie nie da....ale dzis kimalysmy do 9.00 :ico_szoking: zjadlam jako takie sniadanko i mam chwilke by do Was napisac....

no wyniki niby dlugo...znaczy sie one beda na dniach ale lekarz ma tydzien zeby je oblukac bo one do mojej lekarki przychodza od razu a wizyte mi oni umowili na za 2 tyg. i to niby swietnie-tak mowiaze termin odpowiedni....wiec czekam.....i oszczedzam sie jak moge...i diete staram sie trzymac zeby nie pogarszac :ico_noniewiem: pobolewalo mnie juz dluuugo jak pamietacie ale myslalam ze moze faktycznie psychika dzialala-a jednak nie....w tym tyg. bole sie nasilily i to w roznych czesciach ciala....co mnie juz powalilo z nog....i do pracy sie nie wybieram bo nie dalabym rady....a n jutro mamy w planach zakupy i nie mam pojecia jak ja to przetrwam-bo i checi odeszly przez te dziury w dobrym samopoczucie :ico_noniewiem:

Jagodka,no teraz to mnie zaciekawilas na maxa!!!czy to nowa praca M.?czy moze Twoja?a moze jeszcze cos lepszego? :-D bede 3mac kciuki!!!!i dzieki za troske....

Sikorko,no Karolek tym zdaniem powalil mnie na kolana :ico_sorki: :-D :ico_brawa_01:

Zborra,szkoda mi Ciebie ze tak sie meczysz.....i szukasz wyjscia i zlotego srodka ktory chyba nie istnieje :ico_noniewiem: ....ja mysle jak A. ze skoro sami tyle czasu sobie z tym nie radzicie to konieczna jest pomoc kogos z zewnatrz....no ale skoro Ty nie chcesz takiej pomocy to juz Twoj wybor nie?nik Cie nie zmusi tylko szkoda zebys za kilka lat miala zalowac ze jednak nie zrobilas wszystkiego co sie dalo by ratowac ten zwiazek na czas :ico_noniewiem:

Anza,no to oby wyniki byly dobre....ja na moje sie boje strasznie no ale ja juz cykor nałogowy jestem wiec nic dziwnego :ico_haha_01:

poza tym ze jestem w zlej formie to u nas swietnie...mam kolezanke ,dziedzimy calymi dniami na kanapie i plotkujemy :ico_haha_01: wszystkie stare czasy juz powspominane a smiejemy sie do lez...i to mi pomaga nie myslec non stop...Maya tez zadowolona z goscia,ma jakby kolezanke do zabawy :ico_haha_01:
zjadlam sniadanie i zoladek znow nawala na maxa wrrrrjuz lepiej chyba glodnym chodzic..... :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-10-15, 11:01 ]
Doris,dzieki za wsparcie...a Ty tam chyba niezle tony przerzucasz w tej pracy...ale i tak fajnie ze sie wyrabiasz i masz dzien caly na odpoczynek...jak mozna to odpoczynkiem nazwac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

15 paź 2008, 11:20

GLIZDUNIA, pamietaj ze my tu jestesmy i czekamy niecierpliwie
trzymam kciuki

[ Dodano: 2008-10-15, 11:22 ]
a tu moja mega gwiazda

Obrazek
Obrazek

a tu w parku lapiemy ostatnie promienie słoneczka

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

15 paź 2008, 11:27

Jagodka,mala jest przesliczna!!!powiedzialabym mega slicznota!!!bardzo w moim typie :-D :ico_oczko: .....juz bylam szybsza i oblukalam zdjecia na NK :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

15 paź 2008, 11:28

dzieki kochana

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

15 paź 2008, 12:23

jagodka24, ja tez widzialam foty juz na nk :-D

GLIZDUNIA, trzymaj się! ja wierze ze bedzie dobrze

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

15 paź 2008, 13:03

Witam się i ja.

Wiktor śpi więc mam chwilę.

jagódka będę trzymać kciuki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

15 paź 2008, 13:51

jagodka24, ale Jagódka jest piękna!!!!! Urocza, śliczna i brak mi już przymiotników!!!! A Ty jesteś tajemnicza, ale niech tak będzie w piątek bedę ściskać kciuki i myśleć o Tobie, o Was.

GLIZDUNIA, słońce Ty moje, tak mi Cię szkoda, oby jak najszybciej się wyjaśniło co Ci jest i jakieś leki się znalazły. Dobrze, że masz tą koleżankę, trzymaj ją jak najdłużej u siebie.

A u mnie dzień jak codzień, Karol śpi, ja obiad gotuję - dziś faszerowana papryka :-D juz pachnie w całym domu i jakoś po weekendzie w szkole z babeczkami to mnie ta codzienność strasznie męczy. Jakaś taka znudzona się czuję.

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

15 paź 2008, 13:56

Sikorka, bo szkoła rozleniwia od prozy dnia codziennego :-D

kamizela, fota Wiktorka w Twoim podpisie jest czadowa!!!

musze sie wam pochwalic :-D wystawilam pierwsza swoją aukcje na allegro :-D ciesze sie z tego powodu jak male dziecko :P

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

15 paź 2008, 14:00

witam sie i ja - ja na szkoleniu :-D ciii - udaje, że pracuje na komputerze i wlazłam na chwile :-D
zbora- oddech i odpusc sobie ustawianie zwiazku - daj sobie odpoczac i jemu - nic na siłe nie zdziałasz .. poczekacie i sie ułozy - ale kochana wrzuc na luuuz
jagodka- mała jest śliczna!!!!!!!!!!!!!! cudna dziewczynka sie z niej robi
glizdunia- trzymam kciuki - na moje oko- to ty chyba masz wrzody ...bedzie dobrze!!!
sikorka- no powaliłas mnie z Karolem - tak ładnie mówi ???
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dobra musze konczyc.. bo zaczynaja warczec na mnie :-D do ..

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość