Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

15 paź 2008, 09:45

I ja sie melduje :ico_kawa:

[ Dodano: 2008-10-15, 09:55 ]
Robił z Was ktos cos z dyni???Madziorka chyba hmmmm???bo mam dynie i co zrobic ??zupe??dobra jest??

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

15 paź 2008, 09:58

Witam!
Frydza, nie pomogę, bo z dyni nic nie robiłam...
Madzia, zdjęcia fajne, jaki Marcinek duży!
A my chorujemy - Helenka już lepiej, Krzyś się też trzyma ( a tak w ogóle to wczoraj zdjęli mu szwy); ja gorzej - zapalenie gardła, antybiotyk... nie mam siły więcej pisać. Dobrze, że Krzyś w domku, to się naszym Szpakiem-cyrkowcem zajmuje, a ja odpoczywam i staram się wykurować.

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

15 paź 2008, 10:14

JA wlasnie wczoraj pierwszy raz w zyciu robilam zupe z dyni - moj Duzy sie zajadal, Malemu dalam sam przecier i tez sie zachwycal.. A kumpel ktory wpadl sapał az, takie smaczne. A mi -nie smakowalo..
Robilam tak:
cebula w kostke- i dusimy w rondlu, 1kg dyni w kosteczke, bez pestek iskory- i do rondla.. Podlac woda, dodac sol, cukier- iniechsie dusi na papke. Potem dlac litr bulionu warzywnego - moze byc z kostki. Pozniej kostke serka topionego rozpuscic w srodku, dodac chilli, kurkume, kolendre.. Przystroic jogurtem naturalnym i tartym serem. Do tego zaserwowalam grzanki z czosnkiem i bylosuper :-) Zupa prawie sama sie robi.. I jest taka geeesta- przecierowa. No ale warto eksperymentowac :-) Dzialaj Frydza!

Ja wiecej napisze po 12,jjak Mis pojdzie lulu.

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

15 paź 2008, 10:35

Witam i ja no to mamy nowy portal narazie wbiłam w googlach i mi wyskoczyło nie to co chciałam.

Frydza ja robię tylko potworki dla klaudii , no i lubie kompot ale tylko ja więc dla samej jednej nie chce mi się robic.Moja juto ma ślubowanie na ucznia to was fotami pomęczę
Pogoda nie najlepsza nie ma słonka ale też i nie jest zimno wiec jak fąfelek się obudzi to śmigamy dupsko przewietrzyc.
No i idzie nam dolna 2 ,powód braku apetytu i zmierzloty :-)

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

15 paź 2008, 11:35

Frydza ja nic z dyni nie robilam :ico_oczko:
Ja dzisiaj na popoludniu do pracy buuuu
Edytka czekam na foty :)

No i od jutra kurs polroczny :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

15 paź 2008, 12:20

Juli, dzieki dzieki napewno jutro zrobie :-D :-D


edyta29, czekamy na fotki :ico_oczko: i oby zabki szybko wyszly,nam ida dalej 4 na dole i 3!!

No i od jutra kurs polroczny
bedzie dobrze ,szybko zleci Madziu dasz rade :ico_pocieszyciel:

ANIU kochana duzo duzo zdrowka!!

Bylismy na zakupach w Biedronce :-D :-D teraz Wiki kima a ja zabieram sie na obiadek :ico_oczko:
Ostatnio zmieniony 15 paź 2008, 13:07 przez Frydza, łącznie zmieniany 1 raz.

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

15 paź 2008, 13:00

Witam!
kurcze jakaś rozmamłana jestem.... poza tym u nas wszystko ok, byliśmy w niedzielę z Kali w Krakowie i muszę przyznac że troche nam dała popalić hehe ale daliśmy sobie jakoś rady z naszym małym potworkiem

aniu kuruj się szybciutko, kurcze że tez musiało ci się to przytrafić echhh

frydza ja też nie robiłam nic z dyni...

madzia i kamila czadowe fotasy :ico_brawa_01: ależ ci chłopcy rosną! i pięknieją! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

15 paź 2008, 13:50

hej
wpadłam tylko powiedzieć że żyję
ale co to za życie, d poniedziałku mam urlop miał trwać 2 tygodnie a jutro musezę wracać d pracy, piątek ma jeszcze wlny ale w poniedziałek spwrotem do pracy, szef nie daje sam rady a nowy?? n cóż, szkoda gadać. I takim sposbem 2 tygodnie urlopu zmieniły się w 3 dni :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: co zrobić
p[rzyznaję się ze nie nadrobiłam waszych postw bo wogle nie włączam kmpa w domu, dwa ostanie dni były takie piękne że łaziłśmy z Emi gdzie sie tylko dało
w weekend byliśm na urdzinach szefa, było fajnie, wynajął domek nad jeziorem żywieckim
co do schiz łżeczkowych, Frydza pisałaś że to może od nadmiaru wrażeń typu np. TV otóż Emi nie ogląda TV. A schizy nadal trwają. teraz leży jakoś w łóżeczku od 15 minut ale nie chce zasnąć, a wcześniej się darła, strasznie uparta ta nasza Emi
Dobra muszę póki co kończyć bo obiad rbie a na 15 mam do endokrynologa na kontrole, Niestety wyniki znwu pszły w górę wiec wszystko wskazuje na nad czynność :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

15 paź 2008, 15:21

asiula26, ojoj szkoda ze taki niewypał z tym urlopem poprostu pech!!
Powodzenia u lekarza oby bylo ok :ico_sorki: :ico_sorki:
A co do Emi to juz niewiem co jej moze byc,Wiki czasami ma takie schizy ale jakos mijaja!

BeWu, dawaj foty brzusia i to juz :ico_oczko:

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

15 paź 2008, 15:58

hej, Wam, ja też się zamelduję... :ico_oczko:
Najbardziej to pamiętam post edyta29 to że masz pro3blemy z rodzicami. to prawie jak u mnie! Kurcze :ico_placzek: Ja od 2 dni z moim A rozmawiam i on ma dużo żalu do moich rodziców, troche słusznego, mają jedynego wnuka i jedyną córkę a zaangażowania w rodzine nie widać, niewiem sama! Artur wie i rozumie to że to są moi rodzice i nie chce nastawiać mnie przeciwko nim, ale patrząc jego [w miare obiektynego] oczami to wypadają kiepsko. dobra muszę lecieć bo mi Tomek marudzi... pa

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość