Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

08 mar 2008, 18:42

nie było mnie tu tydzień a wy tyle napisałyście że teraz godzinę będę to czytać :ico_oczko:
u nas generalnie wszystko dobrze Łukaszek rośnie jak szalony ciągle tylko stoi i chce już chodzic ale nadal mu nie pozwalam tylko kilkakroczkow chodzik byl by teraz dobry ale nie będę go kupować bo mamy stanowczo za male mieszkanie i nie ma się tu gdzie ruszyć. Ząbków nadal nie widać.
W nocy juz pzrestal jeść :ico_brawa_01: budzi się dopiero o 5 zjada i jeszcze ucina drzemkę :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ivkaJ
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 11 lut 2008, 18:56

08 mar 2008, 19:41

Dzieki za dobre slowo dziewczyny :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
dzis juz mi lepiej. bylam 1,5 godziny na spacerze i wypocilam stresy. Jestem z siebie dumna :-D :-D :-D
Yvone gratuluje udanego dnia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tez musze sobie taki wypad zafundowac :-)

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

08 mar 2008, 20:31

a ja poszlam do sklepu blisko mnie takiego malego marketu, zrobilam male zakupki, a przy kasie niespodzianka :ico_olaboga: nie przyjelo mojej karty :ico_placzek: a nie mialam nic kaski przy sobie, musialam leciec do domu po pieniazki i wrocic :ico_puknij: ale jaki wstyd :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: wprawdzie ten mlody koles przy kasie ze ok zebym sie nie stresowala ale dla mnie to jednak szok :ico_szoking: teraz bede brala albo dwie karty albo kaske, ale wole karte bo nigdy nie wiem co kupie i za ile :ico_olaboga: :ico_olaboga: ale trafilam na pyszny chleb ciemny i zrobilam sobie pycha-mega zdrowa salatke i zjadlam z chlebkiem i juz probuje o tym zapomniec :ico_olaboga:

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

08 mar 2008, 21:29

na wstepie Wszystkiego Naj Kobitki :-D :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_zakochani:
co do zakupów to ja zakupilam u Wisienki wózek teraz czekamy... jak ja tego nie lubie... www.allegro.pl/item322846813_graco_quat ... _2008.html ten pierwszy :-D
ale rzeczy ma naprawde fajne juz bym chyba nie kupila drewnianego luzeczka ale trudno...
Yvonne co do kolezanki to zależy czy to znajoma czy kumpela ... jak tylko znajoma to miej w d... dla mnie dziwne zachowanie ja jak bylam w ciazy to obce dzieci malo mnie interesowaly perspektywa ze za chwilke bede miala swoje...
Kasia3 bede okrutna ale chyba wszystkim to wyjdzie na zdrowie dziecka tylko szkoda bo swoje bedzie pamietac ...
Iwkaj ja tez to czasem mam to takie dni.. zreszta ostatnio to mam wieczne doly mam nadzieje ze to jakies przesialenie ... nic mi sie nie chce a ja jestem wkur.... ca. dziw beze ze oj Rysiek wytrzymuje :ico_szoking:
Jutro mam nadzieje ze bedzie fajna pogoda pojechalibyśmy do parku czy cos w tym rodzaju... zreszta niezabardzo obchodzilam dzien kobiet - mylam okna :ico_oczko: i jutro jedziemy na obiadek i fajnie by bylo sie jeszcze poruszac...

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

09 mar 2008, 10:56

ale popisałyście :ico_szoking:

Karolina bardzo ładne zdjęcia, Amelka to zuch dziewczynka! Co do wozka to ja cię rozumiem, niby też mam całkiem sprawny ale chciałabym na wakacje kupić taką lekka spacerówke cos ię skąłda jak parasolka bo ten mój to jak się go złozy to pół bagaznika zajmuje.

Kasia3 Szkoda, że Keely musiała przezyć taka smierc matki, bo cco by nie powiedzieć to jednal matka, ale ma wielkie szczęście, ze ma jeszcze was. A pewnie wiesz, że już nie trzeba mieć wiz do Kanady :-D , mozna odwiedzać bez problemowo.

Yvone Jesli to tylko znajmoa to rzeczywiście jakas nachalna baba i ja bym ją olała, jeszcze jej coś oddbije i będzie was nawiedzać, po przygodach wisienki mam spatrzony poglą na normalność osób trzecich. Fajnie, że ksiąz wam nie robił problemów ze chrztem, bo wiem że czasami jest niefajnie. My mamy znajomego proboszcza i generalnie od nas nie wymagał żadnych formalności, nawet aktu urodzenia tylko chciał nr dokumentu :-D ale to było we wrzesniu, kupa czasu minęła :-D Za to pogode bedziecie chyba mielli piękną. No i gratuluje udanych zakupów, dobrze jest sie tak czasmi wyrwac i mieć troche czasu dla siebie.

Ivka Ty sie niczym nie przejmuj, ja tez tak mam czesto, Tosia nie umie jeszcze siedzieć i chyba jej daleo do tego i jak czasami czytam forum to tez łapie doła, ale dziewczyny mają racje każde dziecko rozwija się w swoim własnym tempie.

wisienka Jak tam wizyta u tego dietetyka? Masz jakies ciekawe rady?
Zazdroszcze Ci, że Szymuś już mówi mama :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , Tosia ciagle tylko tata i tata, czasmi mi jest przykro bo siedzimy cały dzień razem i tylko tata przyjdzie i ona świata pzoa nim nie widzi.

U nas dziś zapowiada się piekny dzień, a że niedziele to mamy w planie przejść się na rolki :-D , wózek będzie powoził tata bo ja się troche boje, a potem może do jakiejś restauracji wyskoczymy, jedyny problem, że te w Krakowie sa kompletnie nieprzystosowane do wózków bo są zazwyczaj w podziemiach a wind nie ma... ale we dwójke jakoś damy rade.

Ja się ostatnio postanowiłam wziąść za siebie, a głównie za swój brzuch, bo na wadze zostało mi jeszcz 2,5 kg do tej sprzed ciąży, ale mnie w pasie wszystko ciśnie. Koleżanka mi podpowiedziała takowe ćwiczenia:
http://wdziek.info/aerobiczna_6_weidera.html
ponoć skuteczne , rozpisane na 6 tyg, ja sie mecze już tydzień i mam wielką nadzieje, ze to cosik da, bo w kwietniu mam nie dość, że wesele to jeszcze bal absolutoryjny więc miło byłoby się ładnie prezentować.
Od jutro zaczynam kardiologie w szpitalu na drugim końcu miasta :ico_placzek: zapowiada się mega wczesne wstawanie, wrrr
ale co tam udanej niedzieli życze...

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

09 mar 2008, 19:05

Hej Dziewczynki!!!
Ale ja miałam wczoraj dzien, niech to szlag normalnie!!! :ico_zly: Zlapałam gume, potem złapałam policje za przejechanie na czerwonym swietle, potem sie spozniłam (o 5 min) i zamkneli mi sklep przed nosem. A dzis ciag dalszy. Przestawili dzisiaj czas o godznke do przodu a my wstalismy normalnie i przez to nie zdarzymy wszystkich paczek wysłac, bo zaraz zamykaja agencje :ico_zly: Normalnie koszmar jakis!!! :ico_zly:

Ale sa tez dobre rzeczy: Szymkowi wylazła jedynka i teraz juz mu wychodzi druga jedynka. :ico_brawa_01: I nawet tak bardzo nie płacze. Tylko od jakiegos czasu mamy problem z usypianiem. Wczesniej kładlismy go do lozeczka i sam zasypiał, a teraz musi zasypiac z nami i koniec. :ico_szoking: Albo zasypia na rekach albo z nami w lozku i potem go przenosimy. Wczoraj zasnal juz u nas w lozka i obudzil sie podczas przenoszenia i znowu płacz. Moze to przejsciowe, nie wiem. Zeby sie tylko nie przyzwyczail :ico_olaboga:

Pruedence, fajne te cwiczenia, moze sciagne od Ciebie i tez troche pocwicze? :ico_oczko: U dietetyka byłam, nawciskał mi duzo do głowy. Opisze dokładnie nastepnym razem, bo moze bedziecie chciały tez sprobowac takiej diety. Nie jest trudna, ale troche trzeba sie do niej przyzwyczaic, bo ma dziwne zasady... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

09 mar 2008, 20:09

No wisienko widze, że jak pech to pech. Ale :ico_brawa_01: dla Szymusia za jedynki.
Na diete czekam z niecierpliwością.

Nasz dzień minał bardzo przyjemnie tak jak pisałam wybraliśmy się na rolki, było w słoneczku prawie 20 stopni, Tosia spała w wózeczku który pchał tata, tak pojeździlismy 1,5h, a potem wybralismy sie ze znajomymi do restauracji meksykańskiej na obiadek, Tosia była cały czas grzeczniutka.

Niestety wielkimi krokami zbliża sie poniedziałek :ico_placzek: a mnie sie tak nie chce, ale niestety na te zajecia musze iść...

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

09 mar 2008, 23:04

u nas tez udany dzionek bylismy w parku potem podrzuciliśmy mlodego do babci a sami pojechalismy na obiadek... pogoda dopisala nie bylo 20 st i wialo troszeczke ale i tak rewelacja jak na marzec :ico_brawa_01:
u nas tez kryzys ze spaniem dzisiaj z godz. go usypialam wkoncu dalam za wygrana i pojechalismy na spacer Kacper moze przspal 15 min w samochodzie i 30 min u mojej mamy ale o dziwo nie byl nieznosny i wieczorkiem tez czego normalnie nie robie ululałam go bo inaczej sie niedalo...
a oto foteczka z parku [img][img]http://images28.fotosik.pl/173/66ef7a5c01719b69.jpg[/img][/img] [img][img]http://images30.fotosik.pl/173/6bb8eadb65ce5173.jpg[/img][/img] [img][img]http://images31.fotosik.pl/171/ae4600c906a99aa0.jpg[/img][/img]

[ Dodano: 2008-03-09, 22:08 ]
no i moze jeszcze 2 foteczki parkowe :-D
[img][img]http://images24.fotosik.pl/174/1035e3ef8bff5a9a.jpg[/img][/img] [img][img]http://images30.fotosik.pl/173/baa02bcb3a5df7ed.jpg[/img][/img]

[ Dodano: 2008-03-09, 22:12 ]
[img][img]http://images34.fotosik.pl/173/3ce1f468967a5772.jpg[/img][/img]

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

09 mar 2008, 23:40

anitka sliczne fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: naprawde super

ja zalaczam fotke Amelusi w spacerowce i jak sie gosci u naszej znjomej, pozdrowionka dla wszystkich jutro cos skrobne :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

10 mar 2008, 11:03

wisienka a jak sprawa z byłą twojego faceta? temat skończony?
a my musimy wybrać się chyba do lekarza bo mały ma chyba "pieluszkowe zapalenie skóry" ale już tydzień z tym walczę bez efektów więc chyba tzeba zasięgnąć porady fachowca
na swój brzuch to ja też narzekam chociaż nic z tym nie robię :ico_wstydzioch: waga niby wrociła do normy ale obód pasa nie :ico_zly: nie mam jakoś zaparcia żeby ćwiczyć

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość