Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

08 mar 2008, 20:23

Jagna30,
gratuluję :ico_ciezarowka:

Gie,
maleństwo cudne i najważniejsze ze wszystko jest dobrze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

08 mar 2008, 21:48

Gie, Witam,focia sliczna najwazniejsze ze dzidzia zdrowa :ico_haha_01:

22540MONIKA, Dzieki!!! :-D

Teraz wpadne do was w piatek po usg,pochwalic sie :-D :-D :-D
Pozdrawiam :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
micia26
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 12 paź 2007, 12:41

09 mar 2008, 08:31

Gie, dzidzia już duża a najważniejsze że zdrowa szkoda ze nie pokazała co ma między nóżkami :-)

Jagna30, Czekamy na relacje z USG z niecierpliwością :-)

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

09 mar 2008, 08:37

Jagna30, dzięki :-) Twoja dzidzia też napewno będzie śliczna, bez względu na płeć :-) i oczywiście czekamy na wieści z USG :-D

Gie, cudowny prezent na dzień kobiet, śliczne zdjęcia. Napewno jeszcze się dowiesz czy dziewczynka czy chłopiec, dłużej będzie niespodzianka :-)

A my po Dniu Kobiet, bukiet kwiatów w wazonie, rodzinka jeszcze śpi, jedynie Maleństwo wierci się w brzuszku. A mnie dopada wilczy głód, ostatnio jem po kilka śniadań, bo nie mogę doczekać sie obiadu, o morderczo późnych kolacjach nie wspominając. Pozdrawiam serdecznie wszystkie ciężaróweczki :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2008-03-10, 18:44 ]
Hej dziewczynki ! Jakos tu pusto :ico_noniewiem: jak się czujecie? Ile centymetrów w brzuszkach? JaK tam Wasze wagi, skoczyły?

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

11 mar 2008, 08:50

Cześc laski :)

Przepraszam, że wczoraj nie zajrzałam, ale zawalili nas wczoraj robotą, jak nigdy!!!

I poodbno jeszcze część zostawili na dzisiaj, więc nie wiem czy uda mi się nadrobić zaległości... :ico_placzek: Nie wiem co się ostatnio dzieje w tej pracy... eehh...

Wpadłam na szybko, żeby Wam pokazać jeszcze kilka fotek z sobotniego usg, nie są zbyt dobrej jakości, bo pstrykałam zdjęcia z tv, ale może coś zobaczycie:

najpierw twarzyczka naszej dzidzi, wyłaniająca się spomiędzy ścian macicy :)

Obrazek

teraz prawa noga i stópka :)

Obrazek

dzidzia leżąca na brzuszku, zwrócona troszkę w lewą stronę, z lewą rączką przy buzi

Obrazek

piękny kręgosłupik maleństwa i żeberka :)

Obrazek

dzidzia z rączką między nóżkami :)

Obrazek

śpiąca dzidzia...

Obrazek

i dzidzia z dołu:

Obrazek

życzę miłego dzionka i będe się starała zaglądać, chociaż nie wiem czy praca mi pozowli... :)

całuski :)

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

11 mar 2008, 08:59

Gie, rewelacyjne zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nie przemęczaj się w tej pracy zanadto :ico_nienie:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

13 mar 2008, 16:11

Gie, Łobuzie Ty jeden!!!!! czemu tego cudnego zdjecia z brzucholkiem nie dalas na UM????? jak slicznie wydladasz!!!! :ico_brawa_01: i brzuchacz dorodny!!!!! :ico_brawa_01: dla wszystkich brzuszkow duze brawa :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

14 mar 2008, 22:38

A wiec jestem :-D Bylam dzisiaj na USG wlasciwie to mialam przeczucie,ze dzidzia sie nie pokaze :ico_placzek: ale pani doktor szukala,,klejnotow,, chyba z 20 min :ico_haha_01: nie widziala tam nigdzie ptaszka :-D Prawdopodobnie spodziewam sie coruni :-D Moj maz od samego poczatku mowi mi ze to corka...kupil juz nawet rozowe buciki :ico_haha_02: od siostry dostalam rozowe skarpetki... :ico_oczko:...jak mowia do trzech razy sztuka :ico_haha_01: byc moze nam sie udalo :-D :-D :-D :-D :-D :-D Jestem jednak zawiedziona,bo mialam wszystko nagrane na plytce...okazalo sie jednak ze jakis plik jest uszkodzony i tak moi synowie nie widzieli dzidzi w brzuszku.

Pozdrawiam Was kobitki do nastepnego razu :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

15 mar 2008, 19:25

Witam was serdecznie i juz tlumaacze sie z mojej nieobecnosci.Wczesniej niz planowane pojechalam do Polski. I nie mialam do dzis dostepu do netu.
Najpierw witam nowa kolezanke i gratuluje :ico_ciezarowka:
Gie zdjecia rewelacyjne :ico_brawa_01: Ja po powrocie po swietach ide do gina wiec moze tez mi juz powie czy bedzie chlopczyk czy dziewczynka chcialabym chlopca ale zobaczymy.Jak narazie duzo nie przytylam czego nie widac po moim brzuchu ktory rosnie jak szalony :-D

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

17 mar 2008, 10:25

sensibel pisze:Jagna30, jasne, że przyjmiemy! :ico_ciezarowka: ogromne gratulacje, że się udało :-)

Ostatnio wspominałam, że chyba odczuwam ruchy - czuję, i to już ponad tydzień, dzidzia kręci się jak szalona, szczególnie wieczorkiem :-D

Byłam wczoraj u lekarza z tymi bólami głowy, i troche mnie podłamał. Podejrzewa, że mogę mieć nadcisnienie ciążowe. Narazie mam mierzyć sobie ciśnienie przy tych silnych bólach i wtedy już będzie wiadomo. Mam nadzieję, że już więcej mi się nie przydarzą... Ogólnie kiepsko się czuję. Gin stwierdził, że pewnie będzie chłopak, z Zuzią wcale nie czułam, że jestem w ciąży.
Pozdrawiam serdecznie wszystkie cieżaróweczki :ico_buziaczki_big:


Sensibel ja też miałam paranoiczne bóle głowy prowadzące czasem do omdlęć. Powiedziałam swojemu lekarzowi a on że to minie za jakiś czas i faktycznie minęło.jestem teraz w 17 tc i tylko czasami boli mnie głowa - tak więc głowa do góry i trzymam kciuki.

[ Dodano: 2008-03-17, 09:29 ]
Jagna30, gorące gratulację :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja też bym chciała mieć córunie z tym że to moje pierwsze dziecko.

Gie, ekstra fotki - zapierają dech w piersiach :ico_haha_02:

Ja po świętach idę do lekarza i mam nadzieję że mi już powie co będzie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: - kurczę naprawdę chciałabym wiedzieć :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-03-17, 09:30 ]
No a ja jeszcze nie czuję ruchów :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], KylieTab i 1 gość