Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

16 paź 2008, 16:55

tez wole sama je sobie ogolić, pewniej będe się czuła :-) Ostatnio goliłam jakoś początkiem września, położyła lusterko na komodzie, mniej więcej wysokość mi paspwała i jakoś poszło, nawet wielkich poprawek nie trzeba było.. Teraz też już bym musiała, bo jakieś długie się zrobiły, a przed porodem to pewnie jeszcze z raz.. Tylko wtedy brzuszek był dużo mniejszy, a mi wydawał się taki ogromny, a teraz nie mam pojęcia jak to będzie, może P mi pomoże, chociaż on zawsze powtarza, że "tam"to on się boi bo jeszcze krzywde zrobi :-D

coś mnie brzuch rozbolał jak na @ i zastanawiam się, czy nie łyknąć no-spy, chociaż może jeszcze poczekam i samo minie.. mały znów ciśnie mi przepone i ciężko mi oddychać.. Z jednej strony chciałabymjuż być po, a z drugiej to się troche boje, nie tyle samego porodu, co tego jak to będzie jak już wrócimy do domu i czy damy sobie rade ze wszystkim..

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

16 paź 2008, 17:05

Aniu wszystkie damy sobie świetnie radę, zobaczysz a Wy to już na bank przecież macie w sobie tyle miłości do synka a tego właśnie on potrzebuje od was najbardziej.

A ja się właśnie dzisiaj goliłam i robię to na siedząco pod prysznicem (mamy takie siedzisko w brodziku) z lusterkiem w jednym ręku a w drugim z maszynką, potem jeszcze poprawki na slepo i jest gładziutko :ico_oczko: Mój mąż też by pewnie się bał że mnie skaleczy :ico_oczko:

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

16 paź 2008, 17:48

O matko, ale jestescie spryciary :) Ja nie goliłam, nie gole i golic nie będę!! hihihihihihi(na szczescie nikt ode mnie tego nie wymagał i nikt mi tego nie robił)
#ania# jak ci dzidzius przepone uciska to znaczy ze jeszcze wysoko, jak zacznie ci sie lepiej oddychac i brzuch sie opusci, to pakuj torbe!! :)
I nie martw sie, na pewno dasz sobie rade!!!

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

16 paź 2008, 18:19

Tak własnie wyczytałam z ta kartą chipową,,,ze w jednych miastach jest ta legitymacja, w innych karta. U mnie akurat karta wiec sie juz nie martwię:)
Co do golenia to mam z tym okorpny problem!!w sumie gole tylko w pachwinach, ale i tak jest to dla mnie nielada wyczyn:)

[ Dodano: 2008-10-16, 19:27 ]
Aha musze sie pochwalić, maz złozył juz wszystkie mebelki do pokoiku Dzidzi i powkłądam sobie wszystkioe ciuszki:)Ale to słodko wygląda:) :ico_brawa_01:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

16 paź 2008, 18:53

Ja sie gole na czuja ze dwa razy w tygodniu :-D

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

16 paź 2008, 19:04

MATKO - co tu dzis taki ruch?? :ico_szoking: ale w koncu cos sie zaczyna dziac :ico_brawa_01:

Oczywiscie za duzo tego wszystkiego zeby teraz nadrobic wszystkie tematy. Z tego co pamietam to odpisze

Motylek22, mnie akurat az tak bardzo nie przeszkadza jak mowia grubasie. Choc raz do mnie maz powiedzial "ale jestes tlusta" ale sie tak przy tym osmialismy bo cala posmarowana bylam oliwka w zelu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

asiula_o, :ico_brawa_01: wyobrazam sobie ta komode... i te ciuszki w srodeczku :ico_brawa_01: poprostu ach i och :ico_brawa_01:

#ania#, jak mnie dotykaja to czuje sie ok jesli sa to osoby mi bliskie, nawet kolezanki. Ale dziwnie bym sie czula jakby mnie obca osoba dotykala. Chyba bym sie odsunela. :ico_puknij: niektorzy ludzie sobie sprawy nie zdaja z tego co czuja inni :ico_puknij:
A co do nianki to rzeczywiscie dobra niania sporo kosztuje. Wiec trzeba by bylo znalezc dobrze platna prace zbey sie oplacalo. Nie wiem czy u nas nie obejdzie sie bez zlobka :ico_olaboga: niuestety. Na dzien dzisiejszy takie rozwiazanie, ale moze za kilka miesiecy wszystko sie zmieni wiec :-) moze wygramy miliony w totka - wtedy wszystkie macie oplacone z gory przeze mnie :ico_brawa_01: hehe. Fajnie tak pomarzyc :-)

antynorma, Po pierwsze witamy i cieszymy sie ze na koncowce jeszcze ktos do nas dolaczyl :ico_brawa_01: po drugie: spirytus w monopolowym?? :ico_szoking: pierwsze slysze!!! Przeciez ten spirytus dla nowordokow do pepuszka jest w buteleczce moze 50ml moze 30ml. W kazdym badz razie niewiele wiekszej niz krople do uczu!!! I to nie jest spirytus salicylowy!!!!!!!!!!!!!! tylko specjalny do pepuszka!!! Ja bede uzywac tego, i moze ten zwykly monopolowy tez by sie nadal ale ja nie skorzystam.

Nie wiem co jeszcze chcialam napisac. Rozgadalyscie sie mamuski dzis ze hoho :ico_brawa_01: ale fajnie ciesze sie. Oby tak czesciej!!!

domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

16 paź 2008, 20:22

ale ruch :ico_szoki :ico_szoking:
dzis miałam pracowity dzien była mam u mnie i posprzatałysmy troche wypastowała mi podłoge sidoluksem jest kochana i uprałysmy fieranki .......

poprosiłam ja zeby mi do szpitala przywiozła bigosu bo bede wygłodzona to powiedziała ze w rzadnym wypadku no faktycznie bo dzisius bedzie miał wzdecia a ja :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
no przecież faktycznie :ico_wstydzioch:

odnosnie pazurkow u nog nie maluje bo założe skarpetki na porod przynajmniej tak bede chciała bo mi nogi zmarzną po tamtym zabiegu tak miałam kolezanka mi poleciał zebym załozyła ... :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-10-16, 20:23 ]
odnosnie legitymaxcji ubezpieczeniowej wazna jest jeden miesiąc....bo sie dowiadywałam

[ Dodano: 2008-10-16, 20:29 ]
odnosnie golenia to tak jaw wy dziewczynki ale ja sie gole tanita w okolicach intymnych a nogi i pachy maszynką no i lusterko hihihi
dziekuje za gratulache od was dla męza ktory zdał prawo jazdy bardzo dziekuje w niedziele jedzie kupowac samochodzik z ratem moim do gliwic na giełde bardzo sie cieszy........nie nowy ale zawsze jakis moze juz w niedziele bede jesdzic i moze pojade do mamy 50 km odemnie jest kawałałek teroche sie boje bo tak daleko niekjeźdze ale moze nie urodze a jak cos to jedziemy na porodowke od razu moze nie .... :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: bo bym chciała zajechac do mamy i wrocic a tym bardziej zobaczyc jak mąz jedzi bo niewidziałam jeszcze no raz podpatrzyłam jak jechał z daleka elką z instruktorem za krzaków jak sie to mowi hihihiihiih

[ Dodano: 2008-10-16, 20:31 ]
Dzis poprasowałaysmy z mama porobilysmy wszustko zrobiała mi sosu z podgrzybkow kazałam mezowi kupi makaron rurki i był sos z makaronem mniam zjadłam tyle ze boże cos mnie brzusio boli za dużo......kłuje mnie w klacie teraz....

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

16 paź 2008, 21:26

o kurcze ale nastukałyście :ico_olaboga: czytałam chyba z pół godziny :-D
nie wiem czy teraz o wszystkim pamiętam, co chciałam napisac, ale spróbuje:

antynorma witamy serdecznie!

co do grubasa to też to coraz częściej słysze i już mnie to denerwuje, na szczęście mój mąż mnie oszczędza :-) ja to naprawde grubas jestem, bo już 22 kg przytyłam, ale trudno - takie uroki mojej ciąży, zbytnio się tym nie przejmuję - jak będę naprawdę chciała to schudne!

co do golenia to ja też z lustereczkiem :-D

chyba mi się brzuszek zaczyna obniżac i mam co raz częściej skurcze, jutro do gin to zobaczymy co powie???

dobra zmykam się umyc i luli!
spokojnej nocy!

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

16 paź 2008, 21:58

betka, dzisiaj faktyczie się rozpisałyśmy, ale co się dziwić, sił co raz mniej to siedzimy z nosem w monitorze :-) Ja właśnie dochodze do siebie po kąpieli w wannie, właściwie to po wychodzeniu z wanny :-) zsapałam się okropnie, chyba to mnie bardziej zmęczyło niż sama kąpiel :-)

domidj, to faktycznie pracowity dzionek :-) ja się zisiaj ograniczyłam do ogarnięcia mieszkanka tak z grubsza, zrobiłam kuczaka na obiad, poleżałam póżniej pojechaliśmy na zakupki i wciągnełam ogromnego kebaba na kolacje, kożystam ile się da, po po porodze szlaban na wszystko, a ja tak lubie na ostro, ale cóż..
Anetka29 mi się chyba też obniża lekko bo co chwila biegam do WC, oddycha mi się w miare dobrze, chociaż nie rewelacyjnie, bo jak czasami Jaś przyciśnie przepone, to nic tylko się dusić..

Jutro jedziemy z P kupić jakąś sensowną kurtke na zime, ciekawe czy coś znajde takiego żeby wyglądać w tym w miare..

[ Dodano: 2008-10-16, 21:59 ]
zapomniałabym.. Dobrej nocki Mamusie, ja zmykam poleżeć, chociaż jak znam życie, to pewnie zajrze jeszcze koło 2-3 w nocy :-))

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

16 paź 2008, 22:09

Ja gram sobie z mężem w heroes :-D

DOBRANOC :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Apropo golenia, ja poprostu lubię być ogolona :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość