Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

16 paź 2008, 21:04

Nie no pojemnik na 180 zuzytych pieluch to grubo przesadzone. :ico_puknij: Uważam że to strata kasy , a u mnie w dodatku miejsca mało więc już w ogóle bez sensu

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

16 paź 2008, 21:40

No ja tez nie miałam pojecia o takich pojemnikach...I nie mam zamiaru kupowac bo bez sensu....
A co sadzicie o tym kocyku???http://www.allegro.pl/item461527187_now ... 0x110.html

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

16 paź 2008, 21:49

Madzia, sliczny kocyk, bardzo mi się podoba. Ja uszyłam dwa sama, scislej dałam krawcowej do obrobienia brzegów już wycięte fragmenty polaru. Może nie będą zbyt praktyczne, bo są białe. Myslę, żeby dokupić jeszcze jeden, te które znalazłaś są super.

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

16 paź 2008, 21:52

Ania-kolezanka co ma juz dziecko mi doradzila,podobno fajny,taki milusi,ciepły,do łozeczka i do wózka.Chyba zamowie:)

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

16 paź 2008, 22:01

Osita, nadal zajmujesz się uaktualnianiem listy?
no nie wiem... :ico_oczko:
[center]Obrazek

Anitka_0202 - 3 grudnia :ico_nienie:
Obrazek
Obrazek


Ania1980 - 6 grudnia czeka na Weronikę Annę

Obrazek
Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazek

Nikuśka 6 grudnia :ico_nienie:
Obrazek

Osita - 6 grudnia osita@onet.eu
Obrazek
Obrazek

Kasiulek247 - 13 grudnia czeka na Helenkę
Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Pontoniczek - 13 grudnia :ico_nienie:
Obrazek

Kasia1983 - 17 grudnia czeka na Piotra
Obrazek
Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Caro - 20 grudnia czeka na Filipa raksa25@wp.pl
Obrazek
Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Evik.kp - 20 grudnia ewunia.kp@wp.pl
Obrazek
Obrazek

Tosia - 21 grudnia czarosia@wp.pl
Obrazek
Obrazek

orzeszkowa - 21 grudnia
Obrazek
Obrazek

Justyneczka - 21 grudnia czeka na Olafa
Obrazek
Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazek

Aniafs - 24 grudnia czeka na Bartłomieja
Obrazek
Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Karolina2411 - 25 grudnia czeka na Konstantego karolina.porwit@wp.pl
Obrazek
Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Andzia_1978 - 29 grudnia :ico_nienie:
Obrazek

Magda83 - 29 grudniaczeka na Laurę
Obrazek
Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Siasia - 30 grudnia
Obrazek
Obrazek

[/center]

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

16 paź 2008, 22:07

http://www.allegro.pl/item461073654_koc ... t_tlo.html
taki mamy kocyk i jest super. My mamy niebieski- kolor antka :ico_oczko:

Tosia ja sama kompletowałam sobie pościel z Mamo tato, masz wtedy co na prawdę chcesz.

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

16 paź 2008, 22:21

ja mam kocyk po carmen, byl niebieski :ico_haha_01: w takim stylu, polecam :ico_sorki:
Obrazek
jest na zasadzie malego spiworka...
Obrazek
nie wiem, ile teraz kosztuja (na ryneczku kupuje :ico_oczko: ) ale ja zaplacilam 6€. teraz pewnie z 10. ale to i tak niedrogo w stosunku do cen w pl... a jest b. cieply... polecam sie :ico_oczko:

a te buciki z lidla... te z tylu, bezowe, to miod dla moich oczu :ico_oczko: jesli tylko rozy nie ma... maly ma kurtki bezowe ocieplane, bezowa czapeczke a bucikow do tego nie ma. cena: 3€...
Obrazek

jesli chodzi o kosz na pieluchy... ja sie zastanawialam przy malej, czy nie kupic malego kosza na smieci (takiego z pedalem) zeby wlasnie stal kolo lozeczka. pieluchy i tak kazda z osobna zawiazywalam w worki (reklamowki). smieci wyrzucam na biezaco, a jak i byla potrzeba, to sie z jedna baba lecialo na zewnatrz :ico_haha_01: tak wiec dla mnie to taka nowobogacka chyba moda te pojemniki... worki, powiedzmy, jeszcze w miare normalna cene maja (350 szt za ok 25 zl, czyli ok 7 groszy sztuka). ale i tak to bez sensu troche dla mnie...
caro, brawa dla Filipka za piekne dojrzewanie :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a ty nogi sciskaj i nie pozwalaj mu za zbytnie naciskanie na szyjke :ico_oczko:
kasiulek247, a u ciebie... jejku, nie wiem, co powiedziec. moze tylko tyle, ze ja tez mialam takie skorcze jak szlam rodzic i.. w koncu cc bylo, bo to byly skorcze do niczego nie prowadzace. mam nadzieje, ze u ciebie to tylko przepowiadajace... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: wiesz, nastepnym razem krzycz ze boli, ze skurcze, ze bog wie co... niech sprawdza!!! jesli trzeba klamac, to sie klamie. jak bedziesz miala opieke dla corki to od razu jedz do lekarza i nie zastanawiaj sie czy cos sie dzieje czy nie - powiedz ze wydaje ci sie ze masz te skurcze, ze nie czujesz dziecka... itp itd.. zrobia ci wtedy ktg, przynajmniej tak inne dziewczyny z wysp mialy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

16 paź 2008, 23:17

dzeki wszystkim osita no raczej nie wypale z tym ze dziecka nie czuje bo moja mala to diabelek wcielony ona non stop sie rusza juz nie jedno krotnie zastanawialam sie czy ona wogole spi a jak juz to kiedy brzucho mi non stop faluje jak nie kopie to box cwiczy albo sie prezy obraca to zas czkawke ma takze caly czas w ruchu ...laseczki mam pytanko jak u was z plawami bo ja juz nie pamietam czy w tym blogoslawionym okresie nasilone uplawy o kolorze raczej ala mlecznym to normalnosc czy nie bardzo no i ostatnbio jakos mi sie nasilily tz kilka razy wymieniam wkladke a czasem musze kilka razy bielizne ale to przez nie fortunny zakup wkladek..ojoj ja to mam dylematy a ciaza ponoc to nie choroba a objawow spedzajacych sen z powiek co nie miara...i co bysmy zrobily bez internetu

[ Dodano: 2008-10-17, 00:23 ]
butki superasne ale czy nadaja sie dla noworodka??a w przyszla zime to juz moze chodzic wiec nie bardzo z ta miekka podeszwa a tym bardziej ze pomiedzy zimami wogole u ciebie w upaly odpada musisz sie zorientowac czy ma sens ten zakup...malusi bedzie w wozeczku przez ta zime wiec nawet nie bedzie widac czy ma buty czy nie...sliczne sa to fakt sama bym sie napalila na te rozowe ...:)

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

17 paź 2008, 01:05

Wow... Ale popisałyście... :ico_haha_02:
Wklejam tylko zdjęcie tej mojej szopki i idę dalej spać... Rozpisze się z rana, jak dzieci do szkół wygonię... :ico_haha_01:

Ludziki w tej szopce w całości są wykonane na drutach, nawet kij pastuszka... Jeden miał nawet latarnię, ale mi się gdzieś zapodziała :ico_zly: Dorobię i wtedy wstawię świeżynkę :ico_haha_02:
Obrazek
W zdrowiu i w głębokim śnie życzę wszystkim dobrej nocy :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

17 paź 2008, 08:30

Wow, Karolina!!!!!!!!Jestem pod wrażeniem!!!Cudo!

kasiulek, ja upławów w ogóle nie mam w tej ciąży, przy Helence odrobinę, ale już nie pamiętam jakiego koloru były.

Kocyki śliczne, ja mam po Helence, bo sama Jej kupiłam plus dostała kilka w prezencie. Ale i tak Weroniczka ma swój nowiutki - kupiłam w rosmanie - w sierpniu była fajna promocja. Kocyk jest taki milutki, mięciutki. W sam raz do wózka na zimę :-)

Osita, buciki fajne, może zapoluję hihi. Ale jeśli już to na te beżowe, bo w ramach protestu przeciw różowi kupiłam Weroniczce beżowy kombinezonik :-) Dzięki za uaktualnienie listy; musiałam coś chyba źle napisać, bo chcemy dać naszej córeczce na imię WERONIKA a nie Wiki :-)

Oki, zmykam zrobić sobie kawkę; zapraszam jeśli macie ochotę :ico_kawa: Mój mąż, a raczej jego zwłoki leżą w sypialni, bo wczoraj miał imprezę z okazji awansu dwóch kumpli. Wrócił o całkiem przyzwoitej porze w stanie całkiem nieprzyzwoitym. No ale jako kochająca żona wspaniałomyślnie wybaczyłam, bo taki stan zdarza Mu się niezwykle rzadko. Poza tym teraz będzie dla mnie jeszcze bardziej kochany żeby mi wynagrodzić ów stan hihi :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość