kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

15 paź 2008, 16:33

Cześć :-D
My właśnie odpoczywmy po szczepieniu, mały dostał dziś trzy zastrzyki, toszkę płakał, ale już jest ok, teraz sobie leży i śpiewa w swoim królestwie, czytaj w kojcu :-D
KASIK - biedna Vikusia, bardzo wam współczuję takich strasznych przeżyć, dobrze że z Viki jest już wszystko ok. A ja pierwszy raz od ciebie słyszę o jakimś kleju na rany :ico_noniewiem: jakaś zacofana jestem, ciekawe czy do PL już dotarło to cudo.
MRÓWECZKA - miłego pobytu w Polsce, a na katar polecam czosnek. Ja robie tak: biorę kilka ząbków cząsnku, tłukę je tłuckiem do kotletów, zawijam w gazę i przypinam Krystianowi na noc do łóżeczka. Czasem jeszcze jak ma nosek zapchany i ciężko mu oddychać, kropię mu poduszkę kroplami eukaliptusowymi i też mu to pomaga.
KOLKA - trzymam kciuki, żebyś dostała tą pracę, a tak wogóle co to za praca? I duże :ico_brawa_01: dla Julki za postawę u fryzjera, na prawdę super Ci dziewczyna rośnie.
CARO - i co tam u lekarza, byłaś?
Pisałyście o jedzeniu w nocy, otóż mój syno lubi sobie zjeść butelkę z kaszką właśnie w nocy. Mnie jakoś to nie stresuje, przy najmniej na razie, ja jak byłam takim maluszkiem ponoć przepadałam za mlekiem, a butelkę jadłam do 5 roku zycia :ico_olaboga: , aż wstyd się przyznać.
Muszę zmykać bo książe mnie woła i to bardzooo głośno... ech

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

15 paź 2008, 22:42

Ja tez daje malemu w nocy mleczko i jakos nie przyszlo mi do glowy,ze to zle :ico_wstydzioch: Daje mu butle przed snem i tak miedzy 5 a 7 rano dostaje druga.Zdarza sie,ze budzie sie na ta druga butelke juz kolo 3 i tez mu daje.Chyba to nic strasznego jak Caro ,jej maz i KAri tak pily i pieknie wyrosli :-)
Jogus-a czemu ta Twoja lekarka tak kaze Ci nie dawac juz w nocy tego mleczka,ze wzgledu na zeby??)

Ja na katar daje kropelki na noc a w ciagu dnia pare razy wpuszczam do noska sol morska i czyszcze nosek Frida.U nas to pomagalo.


Mroweczka-dobrze,ze tylko na tydzien jedziesz bo TY jak juz w tej naszej ojczyznie jestes to jestes odcieta od wirtualnego swiata i my potem tesknimy za Wami.
P.S.Dobrze,ze wymyslili samoloty :)

Kolka-to ja po cichu trzymam kciuki,zeby nie zapeszac.

Caro-Ty sie kochana oszczedzaj,i super,ze masz kochana mame tak blisko.To nieoceniona pomoc,do pozazdroszczenia :ico_wstydzioch:

Kari-musze zapamietac to z tym czosnkiem,nigdy tego nie slyszalam. :ico_szoking:

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

16 paź 2008, 08:43

Hej dziewczyny ja zalatana na maksa , porostu nie mam na nic czasu.
U nas Lenka w żłobku coraz lepiej , ja jestem zadowolona bo Panie sa super jak potrzeba ja ponosić to Pani ją nosi przytulają się , tak sie do Pani przyzwyczaiła , że chodzi za Pania nawet do łazienki , wczoraj byłam świadkiem tego jak Pani ulubiona wyszła z pokoju a ta stała i waliła w drzwi i wołała -,, cioci, cioci oć'' , jak jej Ciocia otworzyła dzrwi to nawet mnie nie zauważyła tak sie cieszyła , że jej jej ulubiona ciocia Asia.
Bardzo ładnie sobie zjada obiadki z dwóch dań , śniadanka także super , tylko rano jest troszkę płaczu , ale podobno potem juz nawet nie woła mamy.
jest tylko jeden problem ja ją budze o 6.30 i ona jest taka nie wyspana , że zasypiam paniom o 10 śpi godzinke ida na spacer wracają zjada miske zupy , i dzie z dziecmi znowu spac i spi 1.5 godziny , potem drugie danie , tak mi jej szkoda buzić oj oj
:ico_olaboga: :ico_olaboga:

Kasi już sobie wyobrażam co musiałas przeżyć , ale niestety te nasze dzieci to są takie wiercipiety , moja wczoraj wylała całe wiadro wody z mopa na moja nowiuska podłogę olejowana ja zamarłam , ale na szczęscie nie ma plamy . uffff
ale nie tylko ty kochana miałas taka chwilę grozy , moi przyjaciele maja ponad roczną dziewczynkę , która uczy sie stawac i rozjechały jej sie nogi i rozwaliła sobie łuk brwiowy zalała sie krwią mysleli ze cos jej sie w oko stało no i tez ma szwy na czółku i jeszcze jakis plaster sciagajacy pewnie cos na podobe waszego ,,kleju'' a na takie rany sa maści wybielajace które podobno u dzieci działaja cuda i po bliznach nie ma sladu .

Za to ja wczoraj umyłam podłoge w łazience i wkładałam Lenke do wanny i si eposlizgnełam i wyryłam sie o wanne całe biodro mam stłuczone i sine , na szczęscie , że jej sie nic nie stało.

Kolka zycze ci kochana aby twój niefart zamienił sie fart pozytywny i żebys to ty dostałą ta pracę .ale wiesz wtedy bedzie problem nie będzie cie tak duzo na TT :ico_placzek:
Moja Lenka tez zaczyna trajkotac coraż to bardziej zrozumiałym jezykiem

Caro kochana uważaj na siebie i sie nie przemeczaj to musisz pamietac tez o swoim drugim maluszku co siedzi wbrzuszku.

Mróweczka udanego pobytu w Polsce

Katrin - ja też daje Lence butle z kaszą na noc , i rano 0 6 drugą i tez nie mam zamiaru z tym kończyć bo pewnie bym sie prędzej ja wykończyła przy karmieniu jej kasza łyżeczka spiacej i marudnej

no to chyba tyle

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

16 paź 2008, 10:28

cześć.
Dziewczyny dzięki za trzymanie kciuków, mam nadzieję, że to coś da. Jestem dziś strasznie znerwicowana przez te czekanie na telefon. Już dawno tak nie czekałam na coś z taką niecierpliwością. Chyba ostatnio przed samym porodem miałam takiego stresa :ico_olaboga: Jak nigdy chodzę wszędzie z telefonem w ręku, śni mi się, że na moje miejsce zatrudnili 20 osób z 21 starających się :ico_puknij: Schizy normalnie. Poszłabym na spacer, żeby to przeczekać, ale jestem zmuszona siedzieć w domu chwilowo. Zróbcie coś, żebym dostała tę robotę Plisssss :ico_sorki: :ico_sorki: :-D I do tego z godziny na godzinę mam coraz czarniejsze przeczucia...
kari
ja też pierwszy raz słyszę o takim zastosowaniu czosnku. Zawsze go pożerałam jak chora byłam, ale wieszać w gazie to nie słyszałam. I pomaga? A jak Twoja praca magisterska?? Do przodu?
bo TY jak juz w tej naszej ojczyźnie jesteś to jestes odcieta od wirtualnego swiata
to tak, jakby Mróweczka na koniec świata wylatywała, a nie do naszej PL :-D :ico_oczko:
Kamelek, widzisz, niepotrzebnie się martwiłaś o Lenkę i jej pobyt w żłobku. Dobrze sobie radzi kobitka :ico_brawa_01: I oby tak dalej! Ja wczoraj też zaliczyłam jazdę w łazience na kafelkach i omal nie wylądowałam w brodziku.
Lecę, bo małej puzzle nie chcą się układać, muszę pomóc :-D

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

16 paź 2008, 11:05

Cześć dziewczyny miałam popisać, ale tylko się melduje.....Kolka trzymam kciuki....biedna Vikulka :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

16 paź 2008, 11:32

caro, a coś się stało?? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-10-16, 14:42 ]
http://www.wrzuta.pl/film/wMAaGlpVAU/
Troszkę gadania mojej Julki. :-D Nie patrzcie na jakość filmu. Trochę tego mało, bo przycina się na widok aparatu :ico_noniewiem:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

16 paź 2008, 19:25

nie nic się nie stało

ja po wizycie, mały naciska mocna na szyjkę-muszę odpoczywać, mam zakażenie-globulki, ciśnienie oczywiscie za duze-to juz sama wiedziałam-zwiększona dawka Dopegytu....najważniejsze,że mały rozwija się dobrze, waży 1761 i ma juz duże jajeczka

ide Julki posluchać

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

16 paź 2008, 21:32

Hej lasunie my po wczasach u moich rodzicow.
ale najpierw musze wsz nadrobic

[ Dodano: 2008-10-16, 22:37 ]
Dziękuje za zyczonka, kochaane jestescie jejku jak ten czas ucieka, 29 latek skonczone.

Kasik duze całuski dla Vikusi, aby sie czólko szybko zagoiło.

caro, a ty nasze słoneczko duzo odpoczywaj, bo jeszcze troszke musisz naszego Filipka ponosić w brzucholku, uwazaj Karolciu na siebie.

Kolka, ogromne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla juleczki, az nie moge sie nadziwić jak ona mówi, jest boska, Kamil wymawia pojedyncze słowa po polskiemy a reszte po chińskiemu, nieraz to mu się buzia nie zamyka.
No i się pochwal co to za praca?
Ja od stycznia tez moze pójde do pracy, narazie złozyłam podanie, szefuncio powiedział ze jak laska odejdzie bo jest w ciązy, to od razu do mnie zadzwonią zobaczymy, poczekamy.

kamelek1, :ico_brawa_01: dla Lenki, i dla Ciebie, teraz bedzie jeszcze lepiej zobaczysz a ja sie mieszka w nowym domku.

Katrin nie wiem czemu ale twoich pstów nie widze i ciagle mi pisze ze jesteś przeze mnie ignorowana nie wiem czemu i nie potrafie tego naprawic aby m widziała twoje posty moze wy laseczki pomozecie.

[ Dodano: 2008-10-16, 22:43 ]
O juz zrobiłam nie wiem dlaczego tak się stało
katrin, Ja też Kamilowi podaje butelke z kaszką ryzową przed snem i między 6 a 7 bo biedak woła amamam mama, to jak tu nie dac dziecku mleczka, a wdodatku moje bobo wazy tylko 10 kg.
kari24, może kiedyś wypróbujemy ten czosnek

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

17 paź 2008, 08:44

Hektorka cześć kochana :-) , mam nadzieję, że tobie też sie uda z pracą, trzymam kciuki

Kolka ja już standardowo nie moge teo odsłuchać, tak jak i ze zdjeciami mam problem, ale pewnie super tam córcia gada, więc i tak :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla niej

zapraszam na kakao :-)

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

17 paź 2008, 09:58

czesc...
Miałam popisać ale wszystko zapomniałam po obejrzeniu Julki..
Kolka .. Ona jest niesamowita!!! normalnie szok.. gada jak 4 latek conajmiej... a ''nonono nonono..bzitko'' jest the best!! :-D Moj Kacper nic nie gada łobuz jeden...
Takie gadatliwe dziecko od razu pokazuje jakie nasze maluchy już są mądre.. Julia wszystko rozumie i odpowiada z sensem .. a te dzieci które nie mówią wydawałoby sie ze jeszcze tego czy innego nie rozumieją bo malutkie a to nie prawda :-D rozumieja wszystko ... Kurcze ja też chce żeby Kacpi już tak nawijał!! :-D Kolka ucałuj od teściowej Julcie ... mocno!!!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość