BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

17 paź 2008, 09:16

Cześć laski!
wiem że ostatnio was zaniedbuję, .ale żeby się wpkupić w łaski zaraz wkleje pare foteczek:)
Frydza niestety brzusia nie zdążyłam zrobić, ale obiecuję że sie postaram :-D
chciałam pochwalić twoje drzewko, boardzo efektowne :ico_brawa_01:

madziorka zawsze jak oglądam Twoje fotki to odniechciewa mi sie wklejać swoich, bo twoje są takie świetne :ico_brawa_01: gratuluję i zazdroszczę :ico_oczko:

edzia gratuluję pasowanej uczennicy :ico_brawa_01:

Kali z kuzynkami
Obrazek
pierwszy konkretny guz :/ mój mąż stwierdził że trzeba to uwiecznić...
Obrazek
tak naśaluje mamę w łazience:P
Obrazek
Obrazek
mój przyjaciel Kędzior :-D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ulubiony kapelutek:)
Obrazek

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

17 paź 2008, 10:47

Witam pochmurno ,okropna pogoda,na 16 ide do fryzjera :-D :-D

MADZIORKA super foty,efektowne jak zwykle poprostu czadowe,a Lelus zadowolony na zjezdzalni :ico_oczko:
Co do remontu to mamusi moj brat i mezulek kladli panele i kafelki na wyrandzie :ico_oczko: ,jeszcze w łazience kasetony i kafelki i finisz :ico_oczko:
Mamusia mieszka caly czas u siebie,nie jest zle :ico_oczko:


BEWU no wkupilas sie w łaski zdjeciami hihi,wpadaj czesciej,KALINKA juz taka duza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: sliczna dziewczynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-10-17, 10:47 ]
BEWU Wiki ma taki sam ulubiony kapelusik hihi,ten sam gust poprostu hihi :-)

[ Dodano: 2008-10-17, 10:48 ]
DZIEKUJE za pochwalki drzewka :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

17 paź 2008, 13:45

hej, dziewczyny zdjęcia Wasze super madziorka i BeWu
Pogoda kiepska, nie chce się nigdzie wyłazić a chciałam dziś też iść do fryzjera, jak Frydza tylko że mnie nie czeka weselicho :ico_placzek: , tylko chcę gdzieś wyjś, poprawić sobie humor, jeszcze skorzystam z solarium, bo dawno nie korzystałam :ico_oczko: kurcze, no bo przecież cały czas rozmyślam i się martwie jak to będzie z moim mężem i rodzicami... :ico_olaboga: a może lepiej odpuścić i będzie jak będzie :ico_noniewiem: nie wiem czy im coś mam mówić czy nie? :ico_puknij:
a tu wkleje zdjęcia z naszego ostatniego spacerku
Obrazek
Obrazek
a tu z chrzestną powygłupiali się u nas na podwórku
Obrazek
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

17 paź 2008, 14:01

agniecha772, swietne foty czyzby Park Chorzowski??Tomus wielki chlopczyk :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i fajny masz kolor wlosow tez kiedys taki mialam :ico_oczko:
A co do rodzicow i mezulka niewiem co ci poradzic,poczekaj moze samo sie to jakos rozwiaze hmmmm

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

17 paź 2008, 14:22

Frydza, dzięki za ten kolor włosów, też właśnie zauważyłam na tym zdjęciu, że ciekawie wygląda, bo jak patrze w lustro, to myślę że już czas farbować...
Mój Tomek się właśnie obudził, Artur dzwonił że będzie później, to pewnie nici z mojego fryzjera! więc sięv wkurzyłam i planuje nie posiedzieć u rodziców 2 dni a 3.no zobacze? bo Artur i tak będzie pracował od 14 to go nie będzie w domu.... jeszcze nie wiem, ale ja przecież ciągle siedzę w domu :ico_placzek: i sprzątam :ico_zly:

[ Dodano: 2008-10-17, 14:23 ]
acha tak Frydza park Chorzowski, przecież ja mieszkam w Chorzowie, aqle właśnie żadko tam jeździmy...

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

17 paź 2008, 14:40

Czesc babuszki!!!
:): JA dzis na maksa skacowana:): Poszalałam wczoraj. Bylocudownie! Najpierw zakupy, a potem szalenstwa u mnie w knajpie- poczatkowa we 2 - z psiapsiola.. przychinskim winku i plotkach.. A Potem dolaczyla masa znajomych ktorzy przypadkiem sie napatoczyli i chlalismy, smialismy sie i bylo cudnie..
Zatoczylam sie wczesnie do domu,po drodze nekajac opowiesciami o zyciu taxowkarzowi :P hehe.. A w domu/... Na tapecie ZĄBKOWANIE. Wyszla nam gorna dwojka,a teraz na wierzchu czworki na dole.. MASAKRA. Raz mi sie plakac chce, ze Miska tak boli,a potem mam ochote go wystawic za okno.. brrr.. Rykliwe pobudki,marudzenie i ogolnie niefajnosci na tapecie.. Dobrze ze chociaz apetyt bez zmian-dzis wykradał nam pora z tostow i wcinal ze smakiem. Jest niesamowity. Wciaga wszystko - jak odkurzacz.Ogorki kiszone,cukinie, wszystkie warzywa,owoce, wszystkie nowosci,dziwnosci.. łącznie z cebula i czosnkiem! I dobrze... Byleby wykluczac slodycze :-)

A dzis Duzy baluje- z chlopakami z liceum.. A ja bede wieczorem sie masowala, balsamowala, tarla sobie stopy i malowala pazury.. A jutro i w niedziele praca.

Nie moge sie doczekac halloween! Stwierdzilismy w knajpie ze tym razem nie bedzie dyn, nietoperzy.. Tylko wszedzie beda obrazy posctaci historycznych, ktore zginelytragicznie. I wynajmujemy charakteryzatora z teatru, ktory maluje na ciałach niesamowicie realistyczne rany, zadrapania, blizny.. No i bedziemy wszyscy pocięci, sikający krwią i poł zywi :): Super!
W domu jednak powycinamy dynie i standartowo udekorujemy chałupke :-)

A poza tym.. wszystkim.. toszlag mnie trafia i cholery dostaje. Szukam na allegro kombinezonuna zime- i kuzwa... Te tanie domnie nie przemawiaja,... A te ze smyka, 5-10-15, wojcik... Toz to szalenstwo! Porąbalo ich!150 zl za uzywanykombinezon, w ktorym dzieciak polata 3 miechy i potem wek. Do nonono.Chcialam dwuczesciowy, ale teraz widze, ze chyba to niewykonalne. Co za nonono. Echh...

Ojj.. LEce na kopytka do Duzego -a wieczorem wkleje jakies fociaki i poodpisuje wam :* Widze ze wszystkie zalatane...

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

17 paź 2008, 19:04

Juli, imprezowiczko super ze tak zajebiscie spedzasz czas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: kaca wspolczuje!!
Oby Misiowi wyszly szybko zabki :ico_sorki: :ico_sorki:
Tylko wszedzie beda obrazy posctaci historycznych, ktore zginelytragicznie. I wynajmujemy charakteryzatora z teatru, ktory maluje na ciałach niesamowicie realistyczne rany, zadrapania, blizny.. No i bedziemy wszyscy pocięci, sikający krwią i poł zywi Super!
ale czad super :-D :-D

[ Dodano: 2008-10-17, 19:05 ]
agniecha772, pewnie jedz do rodzicow odpocznij,bedzie dobrze :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-10-17, 19:07 ]
Juli, obys wreszcie znalazla kombinezon,my mamy Wiki dostala od kogos takze problem z glowy :ico_oczko:

Ja po fryzjerze pasemka braz i blad ogolnie jestem zadowolona :-D :-D jutro imprezka panienski :-D :-D

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

17 paź 2008, 22:13

Witam sie :ico_haha_01: wyprawilam Duzego na impreze, Mis godz temu padł... I jestem sama.
Poklikam, poczytam, przejze allegro i pojde lulu. Bo ostatnio nocki sa do nonono.. a weekend bedzie dla mnie baaardzo pracowity. :ico_noniewiem:
Uff. Latalismy dzis troszke. Rano na rynek, do centrum, boDuzy musial kupic wędke na dorsza :): A ze rzadko jezdzi, to mogl sobie kupic tansza, zeby nie lezal 1000 zl bez sensu w pokrowcu :-D Potem robil kopytka w chatce, a ja poskramialam naszego Gnoma..
Wlasnie. Gnom.. JEst masakra. Nie wiem zupelnie co robic. Zrobil sie tak uparty, tak zlosliwy, histeryczny.. Ze czasami tomam ochote mu przywalic w tyłek. Doprowadza nas do szwskiej pasji i nie da sie go okielznac w zaden sposob!
Jak sie mu cos zabierze, zabroni.. Ryk, histeria, rzucanie sie z piastkami na mnie,lub na podloge.. rzuca zabawkami, rozwala, kopie... No i drze sie, ryczy.. Matko.. Masakra.
Ma jazde z kuchenka-mamyaneks inie da sie zamknac kuchni.. A ten sobie upodobal kuchenke- i odkreca kurki, wlacza plyte-a ze jest ceramiczna to wysarczy pstryk iMaly smazy sobie raczki. I mozna odciagac go siłą, prosba, zainteresowac go czym innym.. Ale i tak - zaraz leci spowrotem. Wrrr. Gowniaz jeden. Czasami toja mam wrazenie ze on kombinuje z premedytacja.. Takie to madre sie zrobilo. Duzy tez juz traci siły i kontrole.. Echh.. rosnie nam- charakterek.. :ico_olaboga:
Teraz spi, ale pewnie przed polnoca juz sie rozwyje i bede latac z nurofenem, mlekiem, sokiem, zelem na zabkowanie, muchomorem z kołysanką... echh... Matko.. ja juz chce zeby on rozumial i gadał.. "Mamusiu - boli mnie zabek,bolibrzuszek, chce isc sam, pobawie sie motorem.. "... itp.. ojjj robi sie coraz trudniej.

A co do kombinezonu - pojechalismy po obiadkudo outletu, blisko nas.. I zaszlam do vero mody, mojej ukochanej. I jak zwykle- masa zajebistych modnych ciuszkow..I wyprzedaz kombinezonow! 39,99zl! Nowe, sliczne.. JEdnoczesciowe- ale i tak super.. I kupilismy- tyle ze ... własnie.. co o tym myslicie...
Niebieskie byly, ale brakowalo rozmiaru na Miska.. Bylyjeszcze tylko brazowe- tzn takie kawowe z malymi wstawkami brudego różu- po bokachi w kapturku... No i kupiłam. Staram sie racjonalnie myslec i nie ulegac schematom.. Ale i tak dziwnie sie czułam kupujac Misiowi rzeczz kolorem, ktory od lat przypisany jest dziewczynkom.
Powiedzcie, jak sie na to zapatrujecie? Mam 5 dni na zwrot towaru i zaczynam rozmyslac, czy to byl dobry zakup?
Echh przebudza sie Młody. Chyba wiecej nie naklikam :/ :ico_zly: wybaczcie ze nie zdazylam odpisac :(

Zdjecia klikane telefonem, wiec wątpliwej jakosci.. Aleee... I tak wklejam:
bujubuju :):
Obrazek
Obrazek
Obrazektp://img222.imageshack.us/img222/dsc03458af5.jpg/1/w519.png[/IMG][/URL]

Nocnikowanie na ekranie- i wydziwianie, coby Młodyusiedział na tyłeczku i zrobił conieco :-)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-10-17, 22:19 ]
Nie no masakra z ta rpzdzielczoscia. Zaraz wkleje foty z mycia zabalków :):

[ Dodano: 2008-10-17, 22:35 ]
Czesto zapominamy otych zabalkach.. Ale jak juz myjemy, to zabawa jest na całego -zwlaszcza z tatą...:
Obrazek
Obrazek
Co za nonono.. imageshack nie działa. To ide spac.

[ Dodano: 2008-10-17, 22:50 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-10-18, 11:22 ]
Ja nie wierze.. Gdzie wy jestescie????
My juz po sniadanku, Duzegozwleklam na kacu i podstawilam mu herbatke mietowa i pyszne tosty... I zaraz ja sie szykuje do pracy, a Ci niech sie bawia :):

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

18 paź 2008, 12:23

Wlasnie. Gnom.. JEst masakra. Nie wiem zupelnie co robic. Zrobil sie tak uparty, tak zlosliwy, histeryczny.. Ze czasami tomam ochote mu przywalic w tyłek. Doprowadza nas do szwskiej pasji i nie da sie go okielznac w zaden sposob!
Jak sie mu cos zabierze, zabroni.. Ryk, histeria, rzucanie sie z piastkami na mnie,lub na podloge.. rzuca zabawkami, rozwala, kopie... No i drze sie, ryczy.. Matko.. Masakra.
Juli moze głupio to zabrzmi, bo oczywiście współczuję, ale miło słyszeć, ze nie jestem sama. U nas to samo dokładnie. Chociaz ostatnio troszkę jakby przystopował. Ale jak juz pisałam jeden dzień lepszy a drugi masakra.
W dodatku ostatnio ma jakąś fazę i nie chce jeść nic co kłade na kanapkę. Wypluwa szynkę, serek i wszystko inne. nie wiem co mu dawac na śniadanie i na kolację?
On najchętniej sam chleb z masłem by jadł.
Ale za to obiadki wcina znakomicie i owocki i warzywka, zupki i mięsko...
No ale przecież śniadania i kolacje też są ważne nie?
A co Wy dajecie? Tylko prosze mi nie pisać, ze jajka i parówki, bo przeciez ile mozna dziecku parówki zapodawać. Zreszta mój też raz zjadł ze smakiem a teraz wypluwa.

Matko.. ja juz chce zeby on rozumial i gadał
Juli ja mówię to samo. Tylko nie jestem pewna, czy jak już to nastąpi to będzie tak super jak sobie wyobrażam. wczoraj oglądałam wywiad u Ewy Drzyzgi z mamami. Jedna z nich mówi, ze wstydzi sie wychodzic z synkiem bo on na wszystkich woła: CIPO, CIPO, TY CIPO, ZOSTAW MNIE CIPO...i tak dalej...
Zastanawiam sie więc czy to gadanie nie odbije nam się jeszcze oranzadką z pierwszej komuni hehe.
Mój Tomek taki sam szatan. Ostatnio ma faze, ze wchodzi na wszystko. Stawia miskę do góry nogami i staje nia niej. Wchodzi na łóżko i biega po nim. A ja czachy w oczach bo przeciez juz raz spadł na głowę. Ale weź mu wytłumacz. Nie słucha.
Powiedzcie, jak sie na to zapatrujecie?
Juli ja widziałam te kombinezony bo sama uwielbiam promocje w Vero Modzie. jest śliczny. ładniejszy niż tech chłopięcy. Ale ja osobiście bym go Tomkowi nie kupiła. Jakos tak ten róż do mnie nie przemawia. Sorki, ale pytałas to odpowiadam szczerze.
Chociaż np Tomek ma piżamkę w kolorowe paseczki i w tym różowe. Ale przy kombinezonie jakoś tak nie bardzo...
Ale oczywiście sama zdecyduj. A moze, jeśli chcesz, zajade u nas do Vero i zobacze czy mają odpowiedni dla Miśka rozmiar? jeśli będzie moge ci kupić i przysłac. Ale to dopiero w poniedziałek bo dzis już raczej nie ram rady.

Sliczne zdjęcia dziewczyny i dzieciaczki słodziutkie. Noi Wy pięknie wyglądacie.

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

18 paź 2008, 12:24

Echhh... Inadal pusto. Ja wywaliłam chłopcow na plac zabaw, a sama zabieram sie za porzadki.. Oczyscilam juz szafe- bo stale bralkuje w niej miejsca.. I sukcesywnie pozbywam sie tego, co juz mi sie nie podoba.. I choc ciuchy wydaja sie blagac o litosc i wygladaja jakby chcialy uciec gdzies... to ja i tak codziennie mam dramat - w co ja sie ubiore... :P Takie typowe... Pewnie to znacie.
Dzis mam dobry humorek :): Mis zbudzil sie w nocy tylko 2 razyi pospal do 9:33.. Wiec wypoczeta i wyspana...
Tylko okres dzis przyszedl.. Co nie sprzyja ciezkiej nocnej pracy.. ufff...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość