Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

17 paź 2008, 15:07

Karola-dobre-OLEWATOR-ha ha,włacze:)
Aniafs-juz w sumie przyzwyczaiłam sie do tesciowki z tym wszystkim ale to jest do czasu kiedy jest cos dla niej kosztem moim(nie o to chodzi ze jestem wredna,tylko teraz jak wszystko mnie juz boli i sama nie daje rady we wszystkim).
Ogolnie on jest bardzo za mna itd ale denerwuje mnie te jej gadanie-ze ona bedzie brała wnusie nad morze,ze bedzie ja rozpieszczac itd
A ta podusia to nawet nie wiem bo wogole nie wiedzialam ze jest takie cos:)
Tosia-a tak wogole to nie wiem czy my kiedykolwiek wygramy z tymi tesciowymi....Bo moj zawsze mowi ze to jego matka. no a ja to co???

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

17 paź 2008, 15:16

Teściów, kochane się nie wybiera, ich się ma... Jacy są, tacy są, ale mężulków brałyśmy sobie z całym ich inwentarzem :-D

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

17 paź 2008, 15:18

a tak wogole to nie wiem czy my kiedykolwiek wygramy z tymi tesciowymi....Bo moj zawsze mowi ze to jego matka. no a ja to co???
uchhhhh, kochana.... moja tesciowka nie zyje od jakis 7 lat, tesc od prawie 4... i nadal mam wrazenie ze sa wazniejsi niz ja... :ico_noniewiem: bo tego wyrzucic nie mozna, bo mamusia zrobila, to jest najlepsze, bo tatus tak mowil... a ja to co, gnoj??? nie moge miec wlasnego stylu, wlasnego zdania??? najgorsze takie mamisynki :ico_nienie: :ico_zly:

jejku, mlody sie przekrecil... w sklepie :ico_olaboga: byla kolejka jak cholera (27 osob przede mna!!!!), doslownie jak na poczcie, co wiecej, z numerkami :ico_haha_01: i maly zdecydowal sie wlasnie w tym sklepie przekrecic, myslalam, ze mi macice wyrwie :ico_chory: :ico_zly: no coz, teraz przynajmniej wiem, ze jest w pionie :ico_haha_01: :ico_oczko: ciekawe, jak dlugo... :ico_noniewiem:

mezu poszedl po mala... :ico_szoking: sam :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: powiedzial, zebym zostala w domu i odpoczywala :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: cos go pewnie swedzi :-D :ico_oczko:

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

17 paź 2008, 15:19

Karolina-no tak-niestety...
Glowa mnie dzisiaj boli,nie wiem czy moze to od pogody...

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

17 paź 2008, 15:23

A!!! Ania, ta podusia jest fajna do fotela, ja tam najbardziej sobie chwale karmienie na lezaco, na boku :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: na siedzaco boli krzyz, dziecko tez ciazy... a na lezaco to sie i napatrzysz na malenstwo, i odpoczywasz przy okazji :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za to fajne maja w tej firmie spiworki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ceny... ech, a co dzis jest tanie??? :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

17 paź 2008, 15:50

Osita-moj tez zawsze robi takie podchody :-D

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

17 paź 2008, 16:41

mezu poszedl po mala... :ico_szoking: sam :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: powiedzial, zebym zostala w domu i odpoczywala :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: cos go pewnie swedzi :-D :ico_oczko:
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Dobre, ale mnie rozbawiłaś :-) A może to tak bezinteresownie :-)

A propos Synka - dobrze, że już wiesz, że jest odpowiednio ułożony; ja nie mam pojęcia jak Weroniczka, bo czuję Ją dosłownie wszędzie. Ale na ostatnim usg lekarz powiedział, że główką do dołu. Tyle, że jeszcze troszkę miejsca miała więc nie wiadomo czy tak nadal jest ułożona.

Co do podusi, to ja się nie skuszę. Helenkę podczas karmienia początkowo trzymałam na kocyku a jak już się przestałam obawiać, że coś Jej mogę zrobić to na rękach :-) Karmiłam na siedząco, bo mi z kolei tak było wygodniej.

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

17 paź 2008, 17:25

cos go pewnie swedzi
Osita, ciekawe co..?? :-D :-D :-D :-D
Magda, z tego co piszesz to nasze teściowe są bardzo podobne, moja też w kółko nawija jak to ona bedzie się Bartkiem opiekowała, że ja się o nic martwić nie muszę...Nalepiej to by mnie wysłała jeszcze w połogu do pracy, małego do siebie i spacerkami do mamy na cycka :ico_olaboga: Może z deka przesadziłam, ale irytują mnie takie gadki... :ico_zly: A i radą słuzy przy każdej okazji, typu "Aniu, nie siadaj z nogą założoną na nodze" :ico_nienie: "
dobra, koniec tematu "Moja teściowa" :ico_oczko:
Co do podusi...fakt tania nie jest, ale ten link to tylko tak dla pokazania. Poleciła mi podobną kolezanka karmiąca. Mówi, że dokucza jej kręgosłup od karmienia malca. Taka 'fasolka" okazał się być najlepszym rozwiązaniem..
Ja nie mam opinii na ten temat :ico_noniewiem: , kazda mama ma własny system karmienia, pozycje w jakiej wygodnie i potrzebne do tego akcesoria. Jednej taka poduszka może być bardzo pomocna, drugiej zbędna. Kwestia indywidualna.

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

17 paź 2008, 18:06

Aniafs-no mnie tez strasznie denerwują te jej gadki:),nawet nie chce teraz myslec jak bedzie przyjezdzac czesto do mnie jak urodze :ico_zly: wrrr.
Zamierzam przez dwa dni lezec i nigdzie nie wychodzic z domu bo boli mnie glowa i podbrzusze.W niedz moj ma wolne to moze gdzies sie rusze-choc nie wiem:)

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

17 paź 2008, 18:14

Leż Madzia, leż jak najwięcej i odpoczywaj. I wykorzystuj na maksa to, że mąż w domu, no wiesz sniadnko do łózka, sprzątanko :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] i 1 gość