Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

16 paź 2008, 19:04

Mnie Antoś jeszcze nie zamęcza gadaniem, ale mam koleżankę która opowiada mi że jej trzyletni synek strasznie Ją zamęcza juz gadaniem i ciągłymi pytaniami O WSZYSTKO :-D

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

16 paź 2008, 21:39

Cześć Kochane!
Kurcze, tyle musiałam nadrobić w czytaniu. Najpierw nie było kiedy zaglądnąć, później zmiana nazwy i zamknięte forum, a teraz ledwie znalazłam hasło...
Iwonka, Zubelku, dawno Was nie bylo, ale nie zapomniałyśmy o Was.
Kristi, Klusek ma 2 zębolki na dole. Wygląda jak króliczek. Kinga miała pierwszy ząb, kiedy skończyła 7 miesięcy.Patryk miał 4 miesiące i 4 dni i wyrosły mu 2 jednocześnie.
My mamy 2 konta w necie i nie wyobrażam sobie innej sytuacji. Ja też szaleję na Allegro i teraz gdyby mi przyszło lecieć z każdym przelewem, czy rachunkiem na pocztę albo do banku, to :ico_olaboga:

Moje maluchy już śpią. Teraz codzienny punkt programu spacerowego to są "kaćki i kaćoly"- czyli wycieczka nad staw z kaczkami i karmienie ich chlebem.
Ja zaczęłam od wczoraj zabierać Kindze po jednej zabawce, za każdą kupkę w pampersa. Może troszkę drastycznie, bo zabieram te najbardziej lubiane...
Mała może mnie zagadać. Gada "jak stara", całymi zdaniami, mądrzy się niesamowicie.
Aaaaaa, dla mnie to forum też będzie zawsze TT.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

17 paź 2008, 07:46

I witam i ja ;-)
Nicolka sobie je sniadanko,a Marcusek juz znowu zasnal.Ja sobie zjem sniadanko z moim mezulkiem ktory przyjdzie okolo 9 00 a pozniej jedzie do dentysty na kontrole ;-) I chyba juz do pracki nie pojdzie wiecej bo jedziemy tez na zakupy moj maz kupi mi dresik zeby miala wygodnie na podroz jak bedziemy jechac za tydzien :ico_oczko:
Pozatym to mnie znowu tescie irytuja.. bo za dlugo sie juz do nich nie odzywamy i juz jest zle.. i sie im to nie podoba.. :ico_olaboga: Albo juz im sie nie podoba ze poszlam na spacer z dziecmi na okolo.. bo droga do tego lasu wiedzie ze musze kolo ich domu przejsc a ja poszlam sobie na okolo i oni widzieli mnie wiec jest powod zeby sie denerwowac i glupie hasla mowic w stylu?? "czy ona juz z nami nie gada"?? A ja specjalnie poszlam na oklo bo w tym lesie bylo super tyle liscie i ile Nicolka miala zabawy i radosci :ico_brawa_01: a mala wiedziala ze idziemy na spacerek a nie do babci i dlatego szlam na okolo.. O rety takie bzdety a ja sie nimi przejmuje..
Tym bardziej tesciowa tez miala wczoraj nie za ciekawy humor bo gadalam z nia przez telefon.. i tak juz jest..
A jak chodzi o mowe to wiecie ze Nicolka nie mowi jeszcze tak duzo i tak dobrze jak wasze dzieci,ale ja sobie czekam cierpliwie az sie mala rozkreci i wtedy mnie tez bedzie zagadywac :-D malutka ma jeszcze czas na zagadywanie mnie ;-)
Pozatym Marcusek ma juz tez dwa zabki ale jeszcze mu ich nie widac ale mu sie ladnie przebily .. dosc pozno dostal zabki ale odrazu ma dwa :ico_oczko: No a Nicolka dostala zabki szybko bo jakos miala 4,5 miesiaca i juz jej wyszedl jednena pozniej sie juz sypaly kolejne :-D a u Marcuska bylo calkiem inaczej :ico_oczko:
Milego dnia wam zycze i do uslyszenia pa

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

17 paź 2008, 10:41

czesc baboski witam i kawe stawiiam wszystkim:) :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

17 paź 2008, 13:20

dołączam się do kawki :-D
Ja się pochwalę,że Gabi już też normalnie z nami rozmawia,mówi zdaniami,z każdym się dogada,no oprócz anglików hehe.Czasem coś nie wyraźnie mówi i nie mogę zrozumieć co chce powiedzieć ale w większości sobie radzi.Najgorzej że wciąż je w nocy kasze,w dzień nie ale w nocy po 2,3 razy wtaję i daję jej butle :ico_olaboga: nie wiem kiedy się wyśpię.Zrobiłam już tak,że przestałam zagęszczać,pierwsza noc ok,obudzila się dostała mleko i więcej się nie obudziła,bo chyba jej się nie opłacało :ico_haha_01: ale kolejne noce były coraz gorsze,płakała w nocy,że boli ją brzuszek,czyli była głodna mimo że zjadła obfita kolacje.Schudła mi przez 2 tygodnie 2 kilogramy.Wróciłam do kaszy bo mi jej szkoda.Już odzyskała kilogram i mam nadzieję że będzie dobrze no ale wstawać muszę niestety.

a co do tt,to ja w adres wprowadzam www.tik-tak.pl i samo przeskakuje bo nie umiem się przyzwyczaić,że to inna nazwa ale ja dopiero sie wczoraj dowiedzialam wiec mam jeszcze czas na przyzwyczajenie sie ;)

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

17 paź 2008, 17:47

Ania gratuluję ząbeczków Patryczka :ico_brawa_01: naprawd szybko mu wyrosły. Mojemu j Antosiowi też w 7 miesiącu wyrósł ząbeczek .
Ojej Kristi TY to się masz z tymi swoimi teściami, naprawdę chyba doszukuja się przoblemów tam gdzie ich nie ma :ico_olaboga:
ale nie przejmuj się , chyba szkoda zdrowia.

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

17 paź 2008, 20:46

witajcie kochane
wiem..zaniwedbuje was strasznie.....przepraszam

ale dzis musialam wejsc i powiedziec wam ze Mati jest już bez smoczka..sam go odrzucił..tak bardzi sie ciesze bo był bardzo od niego uzalezniony

ja jeszcze w dwupaku...Julci sie cos nie spieszy...czuje sie juz bardzo zle i 3 razy jechalismy do szpitala takie mialam skurcze...ale to byl fałszywy alarm
w poniedziałek ide na usg iszpital podejmie decyzke kiedy bede miala cc..i czy w ogóle
w razie czego dma znac Ani smskiem......

buziaki dla was wszystkich

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

17 paź 2008, 21:07

Dobry wieczor ;-)
Z moimi tesciami juz znowu wszystko Ok,mi sie wydaje ze oni tacy sa z nudow.. i to takie chwilowe u nich ale to bardzo irytujace.. no ale jak powiedziala Magdalena naprawde szkoda mojego zdrowia do nich.. a zdrowko potrzebuje bo mam dwoje wspanialych dzieci i chcialabym ich dobrze wychowac.. :ico_oczko: I przy tym wszystkim moja jedna nerka.. kurde mysle o tym czesto ze tylko jedna ja mam.. bo jakos caly czas myslalam ze mam dwie nerki a tu taki szok ze tylko 1 :ico_szoking: :ico_noniewiem: ale jest zdrowa i to wazne jest.. :ico_haha_02:
Pozatym nie uwierzycie ale moje dzieci juz sobie spia.. Nicolka nie spala dzisiaj w ciagu dnia bo jakos nie miala ochoty i Nicolka juz sobie spi od godz. 19 00 :ico_haha_02: A moj slodki Marcusek zasnal jakos o 20 30 takze wieczorek mamy wolny i tylko dla siebie :ico_oczko:
Bylismy dzisiaj tez na zakupach i jedzonka mamy na tydzien a pozniej to tylko kupimy takie luzne rzeczy dla rodziny w Pl tak zwany Gosciniec :ico_haha_02: .
Ciesze sie naprawde ze sobie pojedziemy na urlopik i poodwiedzamy rodzinke w Pl,jestem ciekawa co tam u nich i jak zyja itd.
A dzisiaj mi kupil mezulek dres i bluze na podroz tak jak mowil :ico_oczko: :-)
Zycze wam milej nocki i dobranoc pa

Iza trzymaj sie kochana juz niedlugo i bedzie Julcia na swiecie .. i wszystko bedzie dobrze,i wielkie :ico_brawa_01: dla Matiego za rzucenie smoczka..u nas topotrwa jeszcze .. Nicolka nie umie byc nie umie spac bez smoczka ale mysle ze jest jeszcze mala wiec moze go jeszcze miec :ico_oczko: :ico_haha_02: Pozdrawiamy serdecznie i wszystkiego Najjjj :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

17 paź 2008, 21:12

Gabi, dzieki kochana

Kristi, bawcie sie dobrze na wakacjach w PL..a z tym smoczkiem to mówie ci Kristi my w szoku jestesmy bo ostatnimi czasy mati byl od niego bardzo uzalezniony...wlasciwie ssal go caly dzien i noc...a kazda próba zabrania mu konczyla sie placzem....i przegryzl swoj smoczek nagle powiedzial be..i nie chce juz wcale.....

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

17 paź 2008, 21:14

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wielkie dla matusia za odsmoczkowanie :) jejku wiem ze to moze byc straszne jak bobo caly czas ze smoczkiem ...u nas na szczescie maly nie lubil smoka wiec niezauwazalnie go wyrzycilam ...dobranoc kochane baboski
dziewczyny fajne foty waszych pociech:)

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość