NICOLA_1985

19 paź 2008, 11:12

witam wszystkie dziewczynki
ja teraz tylko na moment bo wyrzuciłam mojego S na spacer z Karoliną :-) poodpisuje i zmykam robic obiadek.
mamo zuzi gratuluje dwóch 5 - wczesniej widac jakos przeoczyłam :ico_wstydzioch: ale zdolniacha jestes wiedziałam ,że będa piąteczki! :-D
mamozuzi co do obowiazków doowych to u mnie niby tez istnieje podział oczywiscie niezbyt równy bo raczej większosc nalezy do mnie ale mój S i tak sie z tego nie wywiązuje albo jak się wywiązuje to kończy sie to kłutnią.. także nie jestes sama :ico_oczko:

Eska moja Karolina od kąd pamiętam wolała zawsze bardziej towarzystwo mojej rodziny od rodziny mojego S.. może w mojej rodzinie bardziej się z nią wygłupiają a u S są spokojniejsi.. być może o to chodzi.. a im więcej osób znajomych tym lepiej.. Karolina to prawdziwa dusza towarzystwa :ico_oczko: po za tym rzeczywiście częściej bywamy u mnich rodziców i może tam Karolina czuje się lepiej... rodzice S oczywiście nie są w niczym gorsi ale maja inne podejście do dzieci.. Karolina bardzo lubi u nich być ale woli jeśli ma mnie w polu widzenia.. a u mich rodziców jest jej to wyraźnie obojętne..
Eska ja na Twoim miejscu cieszyłabym się wolna chata :ico_oczko: no ale wiadomo, jak jestes przyzwyczajona, ze twój tata zabiera Ci na chwile dziecko i masz troche wolnego czasu dla siebie to teraz jest Ci troche ciężej.. no cóż.. ja mam 24h/dobe Karoline przy sobie.. może raz w tygodniu jak jedziemy do rodziców to mam troche wolnego bo oni sie z nia bawia albo jak wywale mojego S na spacer co nie zdaża się zbyt często.. :ico_oczko:

majandra witaj spowrotem. miło, że jesteś znowu z nami :-D pisz co tam u Ciebie słychać.

Kocura Bura ja też wczoraj wieczorem miałam jakies dziwne problemy z wejsciem na forum ale ostatecznie sie udało... poczytałam ale nie odpisywałam bo liczyłam ze dzisiaj bedzie wiecej czasu no i sie nie przeliczyłam :-)
co do tego szczepienia na ospę to lepiej pogadaj na ten temat z lekarzem co on ci poradzi bo wiesz.. jedni rodzice nie szczepią a inni szczepia.. ja szczepie tylko to co jest w kalendarzu ale pytam czy sa jakies dodatkowe zalecane szczepionki i rozmawiam na ten temat pytam o to czy w konkretnyp przypadku mojej córki taka szczepionka ma sens.. np. pytalam o te pneumokoki na ostatnim szczepieniu i rozmawialam o ewentualnym pojsciu do żłobka ale okazało sie że żłobek odpada więc teraz będzie juz inna rozmowa.

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

19 paź 2008, 12:21

majandra witaj i pisz co u was? wklej jakies nowy Maciusia

NICOLA_22, tak przeczyatlam twojego posta i sobie mysle ze dawno nam Karoli nie pokazywalas :ico_nienie: wrzuc nam jakies aktualne foty!!! :ico_sorki:

eSKa, Olek po prostu czadowy na tych filmikach, jak ladnie sie sam bawi, no a te kroczki to mnie wzruszly , smiga jak torpeda :ico_oczko:
Szymon dalej sie leni i chodzi na 4. aaa i widac u nas juz 2 gorne jedynki :-D

bylismy dzis znow na tym targu niedzielnym ,ale w sumie udalo nam sie kupic tylko antene sat. z uchwytem za 3f :ico_haha_01: w sumie to tylko ten uchwyt nam jest potrzebny bo antene mamy, ale byl komplet wiec wzielismy wszystko, zreszta za ta cene to wiadomo ze sie oplacalo :ico_oczko:
aa i Szymon sie wzbogacil o dwa autka,a ile zabawek na tym targu to oczoplasow mozna dostac i przewaznie wszystkie firmowe, tiny love, playskool, tolo itp. oczywiscie wszystko za prawie darmo :ico_brawa_01: ja juz zabawek za bardzo nie kolekcjonuje bo pozniej nie mam ich gdzie chowac :ico_puknij:

gotuje rosolek dzisiaj a popoludniu ma wpasc znajoma z poprzedniego mieszkania zobaczyc nasze lokum :-D
wczoraj sie dowiedzialam ze ta byla dziewczyna mojego brata niezle tam odstawia im akcje ze sprowadzaniem jakis nowo poznanych facetow z internetu i kazali sie jej wyprowadzic, normalnie nie poznaje dziewczyny! myslalam ze jak my sie wyprowadzimy to juz bedzie spokoj a ona dopiero teraz zaczyna :ico_olaboga:
wspolczuje im mieszkania z nia, ja po ostatniej akcji z nia na starym mieszkaniu nie gadam z nia moja siostra i moj M tez. Masakra normalnie co za tupeciara z niej!

M pojechal do znajomego rozkrecic sruby od anteny i moze dzisiaj bedziemy miec polska tv, trzymajcie kciuki :ico_sorki:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

19 paź 2008, 13:26

I ja sie witam,
No wlasnie Nicola, gdzie fotki Karolci???
Eska, milego dnia!!!
Eve, ale fajnie macie z tymi cenami tam :ico_brawa_01: my dzis jedziemy do Hornbachu bo chce poogladac jakies tapety i farby do dziewczynek nowego pokoju. :ico_brawa_01: Chce aby byl "dziewczecy, ale nie przesadny, mam firanke w ksiezniczki, i dywanik i bordiure na sciane wiec tapete juz jakas jednolita i delikatna. No i biale mebelki mi sie marza :ico_noniewiem: Ale nie wszytko na raz, oczywiscie....

Kocurka, co lekarz to pomysl, dlatego nie lubie chodzi do lekarzy w Pl , kazdy co innego gada i czlowiek nic nie wie....
Tutaj jest spojna filozofia i metody leczenia, wiec nie ma takich dylematow. Tran tutaj tez nie jest bardzo popularny , bardziej w No, gdzie jest podawany juz od 6 tygodnia zycia. Ja przy tranie juz vit. D nie podaje, a przy okazji tran zawiera wit. A ktora bardzo dobrze wplywa na wzrok u dziecka (a ja nosze okulary) oraz stan skory. No i nieocenione wielonienasycone kwasy Omega 3... Ja sama biore je systematycznie caly czas i w ogole sie nie przeziebiam (nie oamietam keidy bylam ostatnio chora, kilka lat temu???), zadnych katarow, kaszlow itp, stan skory mi sie poprawil. No i tfu, tfu poki co Nell tez dobrze go przyjmuje, i Zuzia byla przeziebiona ostatnio i J. a mnie i ja nie zlapalo :ico_brawa_01: Dla mnie to jest srodek-cud :ico_haha_01: Osobiscie baaaardzo polecam!!!!!!! poza tym czytalam ze dziecki Omega 3 dzieci latwiej i szybciej sie ucza (ja tez :-D, wiecie te 2 piateczki hehehe), lepiej spia, jest stosowany przy leczeniu nadpopudliwosci psychoruchowej, i moim zdaniem jest w Polsce bardzo niedoceniany! :ico_noniewiem:
uhhh, znowu sie rozpisalam jak jakis filozof, ;-)

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

19 paź 2008, 16:24

cześć Mamusie :-D
wczoraj mnie nie bylo, bo mialam jakis zapracowany dzień...rano poszlismy z dzieciaczami na basen, potem zakupy, obiad, sprzątanie, kolacja i wiecorem przyszedl znów znajomy do W., a mi przyniósl butelkę martini :ico_brawa_01: no i sobie dwie lampeczki wypilam :-)

Majandra ja też jestem strasznie ciekawa co u Ciebie slychac...pisz jak najwięcej, bo my przecież dlugie pościki lubimy :ico_haha_01: no i fotki :ico_sorki:

Nikola popieram Eve z prośbą o fotkę Karolinki :ico_sorki:

Mamozuzi rozwalilaś mnie tekstem "spadówa gadzie jeden" :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: no oczywiście piąteczek gratuluję :ico_brawa_01: a ja za Twoją radą daję dzieciaczkom tran odkąd przyjechaly do Uk i faktycznie prawie wogóle nie chorują, tylko Daruś byl troche przeziębiony, a Julcia wcale, a zanim go dawalam, Julia byla non stop albo chora albo przeziębiona więc ja uważam, że coś musi w tym być :ico_haha_02:

Eve my też mieliśmy się dziś wybrać na tego typu ryneczek, ale zaspaliśmy w sumie i nam się już nie chcialo :ico_wstydzioch: a zakupu gratuluje :ico_brawa_01: no i trzymam kciuki za tv, bo wiem jak ja się cieszylam jak mi podlaczyli :-D a z tą dziewczyną to dzięki Bogu maci już święty spokój i Was to nie dotyczy :ico_brawa_01:

Eska świetne filmiki :ico_brawa_01: to i ja milego dzionka życzę, jutro nam opowiesz, a może dzisiaj jak Cię skusi :ico_oczko:

no my po obiadku we ...trójkę, bo W. dziś dostal telefon, że za pól godziny ma przyjechać do nowej pracy jak chce, jako kierowca :ico_sorki: bardzo się cieszymy, bo w tej ubojni to bardzo ciężko i pieniądze nie warte takiej pracy, a tu taka niespodzianka :ico_brawa_01: fakt, że nie będzie go znów caly tydzień, ale jeśli taka praca lepsza dla niego to ja jestem za tym żebyrobil to co lubi, a pracują tu, to nie dosyć, że on byl do nixczego, bo pól dnia przespal, a reszte byl nieprzytomny, no i zaczal miec problemy z rękoma, a i mi taki system nie bardzo zaczal odpowiadać, bo musialam byc cicho caly czs żeby go nie budzić, żeby się wyspal i chodzilam jak cień...do d...y tak, nareszcie wszystko wróci do normy :ico_sorki:
w czwartek u Julci w szkole jest bal na Halloween i wcoraj wybrala sobie kostium wampirzycy w sklepie :ico_szoking: i poźniej chodzila w nim pól dnia po domu :ico_szoking:

aha...zapomnialam...
Mamozuzi wczoraj z Darkiem mialam taką samą sytuację jak ostatnio, że zobaczyl Nell i zwariowal normalnie :-D tylko teraz widzial to W też, ale patrz, że ją poznal, przecież to inne zdjęcie już, bylam w szoku normalnie, a jak śmiać mi się chcialo :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

19 paź 2008, 20:17

NICOLA_22 pisze:co do tego szczepienia na ospę to lepiej pogadaj na ten temat z lekarzem co on ci poradzi bo wiesz..
ha! gadałam i powiedziała,że sama mam zdecydować :ico_zly:

Ale mam dziś lenia.... Idę sie kąpać i spać. Jutro 12 godzin....

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

19 paź 2008, 22:18

Wrócilismy, poczytałam Was sobie ale odpisze jutro, dzis marzy mi się tylko prysznic i łóżko .
Buziole dla was :ico_buziaczki_big:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

19 paź 2008, 23:06

Agnieszka, sliczny avatarek no i booskie zdjatko w podpisie. Jaki to program? sorki ze nic wiecej nie napisze, ale pisze lekcje, jak zwykle na ostatnia chwile... eh...
Jutro siedze w domku, tzn zaprowadzam Nell do przedszkola i wracam do domku ale musze byc blisko bo jak bedzie dlugi bek to wracam do niej...
Buziaki, slodkich snow!

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

19 paź 2008, 23:11

Mamozuzi avtarek musialam zmienic, bo przed chwila zobaczylam ze ma go inna dziewczyna, to chyba byla pierwsza :ico_wstydzioch: ale ten tez mi sie podoba, bo uwielbiam sloneczniki :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-10-20, 00:18 ]
a wogóle to Mamozuzi dziékujé :ico_sorki: ten program to corel photo shop pro X2 :-D
a mówsz podoba Ci się fotka to proszę :ico_haha_02:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

no teraz idę się polożyć.....hmmm gdzie ten mój mężuś.... :ico_olaboga:

NICOLA_1985

20 paź 2008, 08:20

witam z rańca dziś pobudka 7.30.. coś wcześnie.... zaraz się zbieram na rehabilitacje więc tylko krótko napisze.
wczoraj zaś sie pożarłam z S i sam sobie obiad zrobił a ja tylko Karolinie rosołek i na spacer a później pojechałam do mamy.. S miał taką niedziele o jakiej zawsze marzy czyli sam dla siebie święty spokuj i najważniejszy BÓG - Komputer tylko do jego dyspozycji.. a po za tym chata wolna bo sie zmyłam zeby mu nie zrobić o tak: :wpale:
nic do niego nie można powiedzieć bo ledwo zacznie się cos mówić i tłumaczyć to już morde drze jak jakis poje**** i dojść do słowa nie da.. to ja już wole się nie odzywać i wyjść bo mogłabym mu powiedzieć coś czego później bede żałować a nie raz aż mnie kusi... no ale dam se spokój bo nie warto.
co do tych zdjec to ja moge powklejac tylko zapomniałam jaki to był program.. któraś z was mi go podawała na wczesniejszym wątku "noworodki i niemowlęta" ale nie pamietam na której to było stronie.. nie wiem czy go znajde bo to było jakieś 4 miesace temu więc troche tych stron musiałabym przeleciec.. może pamietacie jaki to był program??? taki bardzo prosty ale na pewno nie fotosik.. to bylo cos innego
a jak ktoś juz chce pooglądac zdjecia nie czekajac aż wkleje tutaj to zapraszam na mój profil na naszą klase.. tam co chwile wklejam fotki więc są świeże...
no to mykam juz odezwe sie jak wroce z rehabilitacji bo teraz Karolina marudzi a poza tym jestem bez śniadanka

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

20 paź 2008, 10:00

Hej i ja sie witam,

Aga, ale ladne te moje foteczki, dzieki :-) Juz je sobie skopiowalam :-)
Nicola, ten proglam to www.imageshack.us na twoim profilu nie moge obejrzec fotek bo nie mam sie wsrod znajomych a nie nie wiem jak cie znaLESC BO NIE ZNAM TWOJEGO NAZWISKA.
Ktora z dziewczyn ma Cie u siebie to niech powie to cie w ten sposob znajde :-)

A ja siedze i prawie rycze, bo dzis NEll sama zostawilam w przedszkolu. I jakos mi smuuuutno :ico_placzek: no ale tak to zawsze jest ze rodzice placza gorzej od dzieci, z nerwow juz sraczki :ico_wstydzioch: dostalam i zapalilam fajke, buuu :ico_placzek:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość