Awatar użytkownika
biedroneczka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:36

17 paź 2008, 16:04

Witam :ico_haha_02:

No ja też jakoś zalatana jestem. O pogodzie dzisiejszej nie wspomnę :ico_noniewiem:

Natashka no ja też jestem ciekawa tych Twoich tortów :-D

Na weekend będę miała gości z noclegiem, więc się trochę przygotowuję. Ale cieszę się na te odwiedziny :ico_haha_02:

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

17 paź 2008, 18:37

hejo :-)

poszłam dziś z Dominiką do alergolog (innej niż zwykle) i..
stwierdziła że wydaje jej się że to typowa alergia na pokarm.. ale nie wiadomo na co. Będziemy szukać.
Na razie mam jej podawać wszystko oprócz najmocniejszych alergenów (nabiał, cytrusy, ryby, miód itd itd itd), ale moge jej wprowadzić przetworzony nabiał, czyli jogurty i serki :-D :-D boże moje dziecko jeszcze nigdy nie jadało takich rzeczy i pewnie padnie ze szczęścia :-D

nie moge jej podawać jajek.. chyba że przepiórcze -> i takie też już jutro zakupie :-D
to samo z kurczakiem -> do odstawienia

hmmm no i dostaliśmy leki na odczulenie aż na pół roku... 2 razy dziennie ma je brać :ico_noniewiem: matko jak ja zmusze moje dziecko żeby brała 2 leki codziennie i to 2 razy :ico_noniewiem: i co lepsza aż pół roku...



natashka normalnie wyobraziłam sobie tą twoją hodowle w buzi :ico_haha_01: :ico_haha_01: i prawie padłam heheh :ico_haha_01: :ico_haha_01: aleś mnie rozśmieszyła tymi słowami :-)

biedroneczko a któż to cie odwiedzi? :-D

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

17 paź 2008, 20:49

hmmm no i dostaliśmy leki na odczulenie aż na pół roku... 2 razy dziennie ma je brać matko jak ja zmusze moje dziecko żeby brała 2 leki codziennie i to 2 razy i co lepsza aż pół roku...
Mi Lenka ładnie brała leki az do momentu jak bylysmy w lipcu w szpitalu. Teraz jedyny sposob to podac na lyzeczce jak cos robi. Spróbuj, jezeli nie bedzie chciala brac normalnie. A pod jaka postacia te leki??

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

18 paź 2008, 14:44

A pod jaka postacia te leki??
na szczęście to syropek, ale doczytałam że moge go podawać w jedzeniu i piciu więc może jakoś przejdzie :-D

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

18 paź 2008, 19:05

mikusia, to luzik, a jak sie nie uda to sprobuj moja metoda. mi nawet jedzenie przez jakis czas nie pomagało.

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

18 paź 2008, 19:10

no od poniedziałku zaczne :-) musze się psychicznie do tego przygotować :ico_haha_01:


a my dziś byliśmy na sali zabaw dla dzieci i mała się wyszalała :-D

a poza tym to stanęła mi na mojego palca i znó to samo.. boli jak choler** :ico_placzek: mam ten sam ból jak wtedy co wylądowałam z palcem w szpitalu.. ja nie wiem czy mi się ten krwiak wchłonie jak ja ani nie leże ani nie trzymam nogi do góry... no nie mam czasu przy dziecku :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

19 paź 2008, 07:14

Mikusia ta moja hodowla to chyba wielka jakas :ico_haha_01: bo mecza mnie strasznie..ale juz jutro sie dowiem co hoduje ehehe

zapomnialam o zdjeciach :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: pokaze jutro bo zaraz do szkoly ide..kurde gapa ze mnie jak cholerka :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

19 paź 2008, 20:40

Natashka, a jak tak czekam i czekam n te foty!!! ale wybacze ci to pod warunkiem, ze jutro pochwalisz sie!!

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

20 paź 2008, 10:06

hejka z ranka

ja juz w calym domu podlogi pomylam,jeszcze tylko kurze obiadek i koniec..pranko ide zaraz na dwor powiesic i potem wstawie drugie,poki slonko jet trzeba korzystac..pozniej wieczorme taka pachnaca dworm posciel sie nalozy az milo bedzie

za ok pol godzinki malego klade spac wioec wtedy zdjecia pokaze...bo na razie czesze mi wlosy po umyciu..musze przyznac ze milo,nie liczac faktu ze juz polowy wlosow nie mam hehe

kurcze poszaleli w szkole z wszystkimi pracami itd....z kazdego przedmiotu prawie cos do zrobienia w domu mamy :ico_puknij: a do tego trzeba licencjat pisac...
chyba jednak nie bede pilnowac zadnego dziecka bo sie po prostu nie wyrobie z tym.... :ico_noniewiem: ale lipa..a myslalam ze ten rok bedzie luzniejszy a okazal sie najgorszy z wszystkich :ico_puknij:

[ Dodano: 2008-10-20, 11:09 ]
no wiec to jest tegoroczny tort Oskara,tzn byl :ico_haha_01:
jak widac rózne stadia robienia toru..zdjecia nie najlepsze bo z telefonu ale nie wiem co sie stalo z tymi z aparatu :ico_puknij:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-10-20, 11:10 ]
a to jeszcze drugi taki sam prawie tort w trakcie robienia,ale mial troche inne kolory,ale niestety nie mam zdjecia jak wygladal gdy juz byl gotowy :ico_noniewiem:
Obrazek
Obrazek

zaraz poszukam plyt ze zdjeciami z zeszlego roku z tortem ciezarowka

[ Dodano: 2008-10-20, 11:21 ]
a to zeszloroczna ciezarowka..taka troche na odwal bo nie mialam jakiegos pomyslu na nia..ale jak juz bede robila ciezarowke tort kiedy indziej to juz wiem jak bedzie wygladala :ico_haha_01: Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

a ze wzgledu na to ze moj tata ,T i ja mamy urodziny tego samego dnia,7 grudnia to juz amm pomysl na tort dla moich mezczyzn :ico_haha_01: ..kobiecy biust..ale w przybraniu :ico_oczko: ciekawe jak wyjdzie

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

20 paź 2008, 12:27

czesc
bzlam na usg w piatek i wszystko ok na maj 2009 wrzucilam fotke mojego dziecka. Przepraszam ze tak w biegu ale mam malo casu bo w sobote mam slub, buyiam was wszystkie.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość