Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

18 paź 2008, 16:18

Frydza pisze:czasami Wiki wytrzymie 3 godz czasami dluzej no roznie,ale niestety nocki w nich calej nie przespi!!Ale lepsze to niz nic no nie :ico_oczko:


dokładnie kochana .lepsze to niż nic.....my ostatnio zaniedbałyśmy ćwiczenia Julki przez przedszkole ale musimy się wziąć znów w garść i zacząć robić

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

19 paź 2008, 06:29

dziendoberek
w sobotni poranek
pewnie wszystkie smacznie spicie..ja sie szykuje do szkoly... :ico_noniewiem: ale na szczescie mam tylko do 11:30 a reszta dnia z moimi chlopaczkami,ktorzy jeszcze spia...

pranko nocne wywiseilam i wstawilam drugie,jak wroce powiesze..
rosolek og 30 minut sie gotuje i jak wroce tylko warzywka dogotuje i koniec,bede mogla sie rodzince poswiecic :ico_haha_01:

Frydza super ze Wikunia coraz dluzej w szynach daje rade :ico_brawa_01: bedzie coraz lepiej!!!!!
wiolaw pisze:więc po samochodzie dorwia kolesia
oby !!! niech zaplaci za swoja glupote :ico_puknij:
zeby tylko auto skradzione sie nie okazalo,bo czesto wlasnie zlodzieje w takich przypadkach uciekaja :ico_szoking:

Pozytywka pisze:Natashka, jak TY to wszystko ogarniasz??Własny biznes ,szkoła,Oskarek i cały dom na głowie??
jakos idzie...dom to juz rutyna,biznesik to najwiecej robi T,ja tylko lacznikiem jestem miedzy nami a ksiegowa,czasem gdzies podjade,jakies reklamy dam,ciuchy kupie itd...a szkla-mus to mus :ico_haha_01: jak sie zaczlo trzeba skonczyc

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

19 paź 2008, 08:45

cześć dziewczynki ja też juz od jakiejś odzinki nie spię, cos się mojemu skarbowi poprzestawiało i tak :-D
Natashka przyjemnej nauki :ico_oczko:
Wiola rety, ale miałaś pewnie jesteś do tej pory roztrzęsiona, mam nadzieje że idiotę złapią :ico_zly:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

19 paź 2008, 20:34

Na panienskim bylo zajebiscie :-D :-D z poczatku kazde ino patrzyly na siebie itd,ale po drineczkach zaczelo sie robic wesolo :-D :-D
Pokoj w ktorym byla imprezka byl zarabiscie wystrojony balony,serpentyny,mnostwo swieczek,roze poprostu pieknie,gdy weszla moja kuzynka a miala zawiazane oczy,to po chwili sie rozplakala bo tak cudnie bylo :-D
Byl tort hihi z penisem :ico_oczko: poprostu smiechawa (jak to mowi Madziorka),dostala prezencik,bielizne sexi,kajdanki z futerkiem i trzepaczke tylko wykonczenie to fiucik hihi
O 21.30 usadzilismy ja na krzesle na srodku pokoju a ona :ico_szoking: o co chodzi,a tu zarabista muza taka jakas tajemnicza i wchodzi striptizer :ico_oczko: ubrany super i zaczyna tanczyc,Kasia w szoku,czerwona i skrepowana hihi,i zaczal przy niej tanczyc ,kazal sie rozbierac itd hihi poprost czad :-D balsamowala go,i on udawal ze sie z nia kocha,smiechu bylu duzo poprostu ekstra zabawa,piski,oklaski itd
Mojej kuzynce bylo ciezko no bo nic nie pila bo w ciazy ale sie wczowala i dala rade,ogolnie byla zadowolona i facet jej sie spodobal poprostu trafilismy w jej typ!
Ja sie tak schlalam ze szok (nie pamietam kiedy osatatnio sie tak sciopralam),kac mnie strasznie meczy hihi,dobrze ze bratowa mnie odstawila do domku no bo pewnie gdzies na laweczce bym przycupnela i zasnela hih
Bombe mialam straszna,i krecilo mi sie w glowie normalnie obled!
Za tydzien wesele :-D

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

20 paź 2008, 09:37

dziendoberek

Frydziu to super ze sie swietnie bawilas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: hehe czasem trzeba tak poszalec :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wyobrazqam sobie jaka swietna zabawe mialyscie :-D :-D

Cyn moze jednak dla pewnosci udaj sie do lekarza,bo ja tam nie wiem jak z takimi uczuleniami itd... a zreszta jak cie mocno klulo to tym bardziej idz sprawdz co jest....lepiej chuchac na zimne-ale oczywiscie uszy do gory...


ja chatke wysprzatalam,jeszcze tylko kilka rzeczy z kurzu obetre i pranko na dworku wywiesze bo slonko swieci... :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

20 paź 2008, 10:03

daj znac po wizycie co i jak!koniecznie :ico_haha_02:

moje dziecko wlasnie czesze mi wlosy po umyciu...nawet przyjemnie jest,nie liczac tego ze juz mi polowe wyrwal :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

20 paź 2008, 12:21

Foty

Moja kuzynka przyszla Pani Mloda i kajdanki
Obrazek


EKIPA
Obrazek


Tort
Obrazek


Atrakcja wieczoru :-D
Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

20 paź 2008, 16:30

witam

woow Frydza, to imprezka sie udała nieziemsko , super fotki :ico_oczko:

a ja mam ogromniastego doła , wszystko mi sie wali już nie mam siły nawet opowiadać , bo chyba bym pisała i pisała i pisała ..........
jednym słowem chodze jak bomba zegarowa i niewiadomo kiedy wybuchne :ico_zly:

Awatar użytkownika
gosiula207
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 215
Rejestracja: 22 wrz 2008, 19:52

20 paź 2008, 18:29

lekarze sa rozni:)

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

20 paź 2008, 18:39

Hej dziewczynki, u nas bez zmian, pooda zaczyna dobijać i przez to nic się nie chce, ja juz zyje świetami choć jeszcze dwa miesiące, ale cieszę się bo bede miała przy sobie rodzinkę.

Frydzus, ulalala ale imprezka byla, było gorąco, fajowe fotki :-D
Czy przyszła panna młoda była zadowolona :ico_oczko:
Wiolus kochana, martwimy się o Ciebie...co Cię tak totalnie z nóg zwala, trzymam kciukaski żebys klepiej sie poczuła.
Cyn oby szybko te dolegliwościo fozyczne minęły opbys lepiej sie poczuła.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość