Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

21 paź 2008, 08:44

I ja sie witam.
Spóźnione życzenie dla Kamilka :ico_tort: Wczoraj Was czytałam a dzis może troszke popiszę :ico_haha_01:

Generalnie nic nowego od piatku. Poza tym że wzięło mnie przeziębienie , mam zawalony nos i paskudny kaszel. Zaczyna mi wychodzić pewnie siedzenie w nieogrzewanym biurze :ico_zly:
Niuśce tez gilaki z nosa wychodzą. Mam nadzieję że nie rozwinie się nic z tego :ico_noniewiem:

Pinko rewelacyjny ten hotelik :ico_brawa_01: I fajnie że wesele się udało. Wielkie brawa dla Uleńki za "tańcowanie" do późna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Marcia oczywiście trzymam dzis kciuki za Ciebie. Mam nadzieję że się uda. Jakby cos to możemy wystawić Ci potwierdzenie posiadanych kwalifikacji, w końcu tyle razy nam doradzałaś :ico_oczko:

Lece troszke popracować :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

21 paź 2008, 08:44

I ja się melduję z ranka.
Wieczorem nawet kompa w domu nie miałam kiedy włączyć.

Marta to bardzo mocno kciuki trzymam żeby Cię przyjęli

Pinko no to ładny bajzel :ico_haha_01:

lece bo mam zajecie

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

21 paź 2008, 09:37

Oj Mary to zdrowiejcie szybciutko. Tak jak pisałam wczesniej my tez się troszkę rozkładamy. Brrr nie lubie jesieni i tych przeziębień :ico_zly:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

21 paź 2008, 10:28

mary, to szybciutko do zdrowia wracajcie!!!!!
marcia_pod trzymamy kciuki napewno dobrze ci pujdzie trzeba być tylko sobą. :ico_haha_01:
Dziekujemy za życzenia.
U nas nocka ok spokojnie z jdną pobudką około 5 rano i potem spał do 8.

Dziewczyny nie wiem co się zemną dzieje jakoś mi ostatnio brak cierpliwości , szybko się denerwuje i krzycze :ico_zly: masakra zawsze miałam mnustwo cierpliwości a teraz szok :ico_szoking: mam już czasam dość tego wszystkiego :ico_placzek: jestem praktycznie sama z dzieckiem bo mój mąż niestety okazla się tatą tylko z nazwy :ico_olaboga: jak o coś go poprosze aby np.mleko zrobił bo ja kąpie małąego albo rozebrał go przed kąpielą bo ja ją przygotowuje to słysze wiecznie JA NIE UMIEM
no mówie wam mam już tego dosyć , wyobraźcie sobie ze nawet fotelik do samochodu musiałam sama montować bo on nie umie :ico_placzek: :ico_placzek:
Ja nie wiem już mamdość kurcze czy to jakaś depresja jesienna czy przesilenei nie wiem sama :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

21 paź 2008, 10:34

hey! zaglądam z strasznym stresem. dzieki że trzymacie za mnie.
już wykąpana, włoski zrobione, delikatny makijaż i jeszcze tylko w ciuszki juz wyprasowane wskoczyć i wio!!!

koło 12 wyjeżdzam juz z domu, bo z tesciowa jeszcze mamy załatwienia, a potem do szpitala na rozmowe, ciekawe co to bedzie? Mam nadzieje ze nie zachacza o jakąś wiedze z kardiologii bo bedzie gleba - duzo mi juz wyleciało z głowy. ale pocieszam sie tym że prezesi firm takich medycznych nie mają pojęcia o medycynie i ze to bedzie rozmowa troche inna.
pewnie beda pytac o poprzednia prace . dlaczego sie zwolniłam czy nie dawałam sobie rady czy z innego powodu, pewnie czy mam dzieci, bo jak sie ma to gorzej troche bo zawsze dziecko może chorowac i wtedy im to nie na ręke. zobaczymy. do karmienia sie na pewno nie przyznam bo tak czy siak praca ma sie zaczać w lutym a do tego czasu myśle ze oduczymy sie od cycusia.

dobra ide i tak mam stresa i pisze chaotycznie. echhhhhhh
trzymajcie. odezwe sie na pewno jak wróce.

pa pa kochane

[ Dodano: 2008-10-21, 10:40 ]
estem praktycznie sama z dzieckiem bo mój mąż niestety okazla się tatą tylko z nazwy :ico_olaboga: jak o coś go poprosze aby np.mleko zrobił bo ja kąpie małąego albo rozebrał go przed kąpielą bo ja ją przygotowuje to słysze wiecznie JA NIE UMIEM
no mówie wam mam już tego dosyć , wyobraźcie sobie ze nawet fotelik do samochodu musiałam sama montować bo on nie umie :ico_placzek: :ico_placzek:
Ja nie wiem już mamdość kurcze czy to jakaś depresja jesienna czy przesilenei nie wiem sama


to mu powiedz żeby sie nauczył i juz i po prostu przed kąpielą daj mu dziecko i powiedz ze ma rozebrac i juz. ja jak mąż przyjeżdza z anglii to mu mówie idz rozebrac Krzysia do kąpieli , on na to nie wiem czy umiem, ja mu mówie idz i spróbuj, jakos sobie poradzisz, dziecko nie jajko nic mu nie zrobisz jak cos to pytaj i juz, i stara sie robic.

musimy dawac zajmowac sie dzieckoiem bo im poźniej sie zacznie tym gorzej jest potem chłopa namówic na opieke nad dzieckiem. postaw jasno ze ma cos tam zrobić i juz. to Wasze wspólne dziecko a nie tylko Twoje i on tez sie musio nim zajmować. a co bedzie tfu tfu jakbys zachotrowała i np musiała polezec kilka dni w szpitalu? co dziecko by chodzilo po domu głodne , zesrane - sorki ze tak brzydko?
no co musi sie nauczyc wszystkiego tak zeby w razie Twojej nieobecnosci umiał sie zajac dzieckiem tak żeby dziecku niczego nie brakowało.

no koniec lece

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

21 paź 2008, 11:17

Hej!!

Dużo zdrówka dla WAS!!! Nie wolno chorować!!! :ico_nienie: :ico_nienie:

Marcia, ja tez trzymam kciuki!!!!! :ico_haha_01:

Moja mama zafundowała Małemu chodzik i teraz biega jej po całym domu..... ale jaki zadowolony, niech sobie troche chłopak pochodzi.... oczywiście nie za długo.
Jak znajdę chwilkę to wkleje Wam fote...

Nie pisałam Wam, że dostaliśmy propozyjce wynajęcia mieszkania od moich szefów, właśnie kupili mieszkanie 2 pokojowe, tak żeby ulokować swoje oszczędności i chcą je wynając..... nam po atrakcyjnej cenie.... mieszkanko jest fajne, tuz obok nas..., ustawne no i duzo wieksze od tego gdzie mieszkamy teraz... mam czas do namyslu bo teraz tam beda robic generalny remont, ale mysle ze jak cena bedzie atrakcyjna to sie przeprowadzimyi Pawelek bedzie miam swoj pokoik :-)

marcia_pod pisze:estem praktycznie sama z dzieckiem bo mój mąż niestety okazla się tatą tylko z nazwy :ico_olaboga: jak o coś go poprosze aby np.mleko zrobił bo ja kąpie małąego albo rozebrał go przed kąpielą bo ja ją przygotowuje to słysze wiecznie JA NIE UMIEM
no mówie wam mam już tego dosyć , wyobraźcie sobie ze nawet fotelik do samochodu musiałam sama montować bo on nie umie :ico_placzek: :ico_placzek:
Ja nie wiem już mamdość kurcze czy to jakaś depresja jesienna czy przesilenei nie wiem sama


No nie zazdroszczę, ale Marta ma rację, trzeb go "zmusić" żeby coś robił, wiadomo najlepiej jest powiedzieć "nie umiem"....
ja patrząc z perspektywy czasu nie zaluje teraz ze moj maz chodzil ze mna do szkoly rodzenia, bo tam wlasnie nauczyli go jak ubierac, kapac, przewijac dziecko i teraz mam problem z glowy i sam bardzo chetnie mi we wszystkim pomaga, mamy takie swoje "rytuały" kto co robi z Pawelkiem jak jestesmy oboje w domu....

Musimy miec wsparcie w naszych mezach, bo inaczej nie da rady!!

U nas piekna pogoda za oknem!!!

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

21 paź 2008, 11:47

Dziewczyny dzięki napewno spróbuje z nim porozmawiać ale taka rozmowa kończy się kutnią bo on ma argumety typu on zarabia a ja wychowuje dziecko koniec kropka no i tyle z gadki ale spróbuje go jakoś namówić aby czasem spróbował Ubrać czy rozebrac Kamilka. Sto krotne dzieki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-10-21, 12:34 ]
[url=http://][url=http://www.glitterfy.com/]Obrazek[/url][/URL]

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

21 paź 2008, 13:18

Cześć dziewczyny, już trzeci dzień czytam i nic nie piszę, więc się włączam :ico_oczko: Marta daj znać szybko jak rozmowa poszła??

[ Dodano: 2008-10-21, 13:24 ]
Asikk... Mój Kuba zawsze mówi "Ty to zrobisz lepiej" a jak jestem już zła i Go o coś proszę, to też mówi, że On zarabia pieniądze, a ja mam się dzieckiem zajmować :ico_puknij: choć ostatnio pojechałam z mamą na zakupy i całkiem sobie chłopcy dobrze poradzili-bo nie trzeba było zmieniać pieluchy, ani przebierać :ico_oczko:

Gosiu to może być gratka z tym mieszkankiem...

my od 3 dni się coś zebrać nie możemy do położenia paneli na korytarzu-folia leży póki co :ico_oczko: no a w przyszłe wakacje czeka nas remont pokoju po moim bracie-teraz to będzie pokój Gabriela, jest duży i dość ciepły

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

21 paź 2008, 13:31

Znów nie zaglądałam kilka dni, ale co usiadłam na kompa to a to zdjęcia zgrywała, a to je przeglądałam i usuwałam, albo net się tak mulił, że siedzieć się nie chciało, a wiadomo dużo czasu to nie ma.

Marcia, fajniutki chłopak z Krzycha i mu super uśmiech.
A do stycznia to już tylko 3 miesiące, szybko zleci i fajnie, że wreszcie mąż wraca na stałe a nie tylko na holiday. Nie będziesz już nam się smucić, że tęsknisz za mężulem :-D

Asikk, niezłe okazy nazbieraliście.Tylko pozazdrościć. Ja nie przepadam za łążeniem i szukaniem grzybów a to przez to, że zazwyczaj jak tak łaziłam za grzybami to tylko marne kurki się trafiały :-D
No i Kamil pewnie miał niezłą zabawę w tej misce :-) i oczywiście sto lat za skończenie 10tego miesiączka :ico_brawa_01:

Iwona, ale masie super widoki w tej Hiszpanii i prawie same słoneczne dni do zazdroszczenia. Oczywiście rewelacyjne fotki a Wasze dziewczynki (Twoje i Marioli) to takie podobne jakby wszystkie siostry rodzone.

marcia_pod pisze:mam stresa strasznego. dzwonili dzis z biura - jutro na rozmowę kwalifikacyjną!!!!

No Marcia dobrze, że się w końcu odezwali. Ciekawe jak Ci pójdzie. Daj znać po rozmowie i oczywiście trzymam kciuki, żeby Cię przyjęli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pinko pisze:niestety w cycusiu mleczka baaaaardzo mało, że nawet laktatorem nic nie wyciągam :ico_noniewiem:

Pewnie Ci szkoda bardzo bo zawsze to taki osobisty kontakt z dzieckiem, ale Ulek już w takim wieku, że co miała dostać wartościowego z mleczka to to otrzymała przez te 9 miesięcy :-) Ciekawe tylko jak jej zasmakuje to nowe mleczko :ico_oczko:

mary pisze:ale neistety pochorowałam się ja i moja rodzinka, Anula wczoraj dostała antybiotyk- ma ponoć zapalenie dróg moczowych i górnych oddechowych biedulka, ale i tak już lepiej z Nią. Przez ostatni tydzień była niesamowicie marudna i płaczliwa- ząbki jej wychodzą, kilka na razcały czas rączka w buzi grzebie.
Ja też mam antybiotyk i też zapalenie górnych dróg oddehcowych- my się tu w rodznce na wzajem zarazamy.

Och i znowu choróbsko.. Kurujcie się szybciutko!!!!!!!!!!

Asikk pisze:Dziewczyny nie wiem co się zemną dzieje jakoś mi ostatnio brak cierpliwości , szybko się denerwuje i krzycze :ico_zly: masakra zawsze miałam mnustwo cierpliwości a teraz szok :ico_szoking: mam już czasam dość tego wszystkiego :ico_placzek: jestem praktycznie sama z dzieckiem bo mój mąż niestety okazla się tatą tylko z nazwy :ico_olaboga: jak o coś go poprosze aby np.mleko zrobił bo ja kąpie małąego albo rozebrał go przed kąpielą bo ja ją przygotowuje to słysze wiecznie JA NIE UMIEM
no mówie wam mam już tego dosyć , wyobraźcie sobie ze nawet fotelik do samochodu musiałam sama montować bo on nie umie :ico_placzek: :ico_placzek:
Ja nie wiem już mamdość kurcze czy to jakaś depresja jesienna czy przesilenei nie wiem sama :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Na pewno powodem m.in. jest jesień, ale rozumiem jak to jest.. sama nie raz szału dostaję jak Norbert marudny a ja mam wszystko na głowie w jednej chwili, a kiedy Rafała o coś proszę to też jakbym mówiła do ściany. Najbardziej wkurzające jest jeszcze to, że tak to tatusiowie chwalą się naokoło jakie to mają wspaniałe dziecko, ale żeby jeszcze coś przy tym dziecku zrobili to gdzie tam :ico_zly: Męska rasa :ico_zly:
Choć ostatnio Rafał poczuwa się i zdarza mu się wykąpać Norberta. Dzisiaj rano kiedy wrócił z pracy wziął go ode mnie i poszedł do livingu. Zrobił mu kaszkę i po jakimś czasi przyszedł bo Norbert nie chciał mu zjeść. Przy mnie od razu zjadł i jeszcze na godzinkę usnęliśmy.
Assik.. wytrwałości życzę. Taka niestety nasza rola, że kiedy ma się mało odpowiedzialnych mężczyzn to wszystko spada na nasze barki :ico_olaboga:
Oczywiście Marcia i Gosia mają rację z tym "wręczeniem" synka mężowi. Bo niby jak inaczej mają się nauczyć? Pewnie by chcieli najpierw dostać szczegółową instrukcję obsługi jak do sprzętu RTV :ico_zly:

mz74 pisze:Nie pisałam Wam, że dostaliśmy propozyjce wynajęcia mieszkania od moich szefów, właśnie kupili mieszkanie 2 pokojowe, tak żeby ulokować swoje oszczędności i chcą je wynając..... nam po atrakcyjnej cenie.... mieszkanko jest fajne, tuz obok nas..., ustawne no i duzo wieksze od tego gdzie mieszkamy teraz... mam czas do namyslu bo teraz tam beda robic generalny remont, ale mysle ze jak cena bedzie atrakcyjna to sie przeprowadzimyi Pawelek bedzie miam swoj pokoik :-)

To super :ico_brawa_01: Jak cenowo będzie odpowiednie to nie ma się co zastanawiać. A to co obecnie macie to też wynajmujecie?

Asikk pisze:taka rozmowa kończy się kutnią bo on ma argumety typu on zarabia a ja wychowuje dziecko koniec kropka


Znam to :-/

Stoi mi tu dziecko nade mną i krzyczy na mnie. Nauczył się, że tylko mama i mama i teraz wszystko płaczem. Jak dziecko oduczyć tego? Pewnie najlepiej zignorowac płacz, ale nie łatwo kiedy maluch płacze i łezki mu po buzi spływają :ico_placzek:

Wczoraj wreszcie kupiłam ten nocnik, ale coś mi się zdaje, że rezultatów nie będzie bop co go wczoraj sadzałam (czy to bez pieluchy czy ubranego) to on w takie przerażenie wpadał, zaczynał płakać i schodził :ico_noniewiem: Dzisiaj rano nie zdąrzyłam "złapać" kupki bo ledwo wstaliśmy a on już walnął. No i teraz coś mi tu już śmierducha bo nie spodziewłąm się drugiej kupy tego dnia (zazwyczaj jedna się zdarza). Lecę sprawdzić co jest cięte. Krzyczy nade mną więc pewnie kupa go szczypie w pośladki.

Zajrze za jakiś czas.

Ahaaa.. i fotki powybierałam więc wkleję następnym razem.

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

21 paź 2008, 13:31

A ja właśnie wciągnęłam kluseczki z okraską twarozkiem i kapustką :ico_haha_01: A co też nam sie w pracy należy no nie :ico_oczko: ??

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość