Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

21 paź 2008, 19:41

Gabi, Emilka to taki cukiereczek.... taka śliczna dziewczynka .....spódniczka - związane włoski ... cudo ... taka lalunia .....

My w czwartek rano idziemy do okulisty ... a pasowanie na ucznia mamy przełożone - niewiadomo na kiedy - bo pani dyrektor sie rozchorowała .... :ico_zly:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

21 paź 2008, 21:04

Witajcie dziewczynki, pamietacie mnie jeszcze? :ico_wstydzioch:
Cos ostatnio nie mam zbyt wiele czasu... Ale obiecuje ze sie poprawie , i bede czesciej pisala :ico_sorki:
Bardzo dziekuje z troske o mnie dziewczynki :ico_buziaczki_big:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

21 paź 2008, 21:05

cześć kobietki, śliczne foteczki, oj śliczna Emi jest.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

21 paź 2008, 22:04

I ja tez jestem ;-)
I moje dzieci juz sobie spia.
Dzisiaj byl fajny dzien ;-) Bylismy na spacerku i pozniej drugi raz nie poszlismy na spacerek ale poszlismy sobie do ogrodka bo tam robilam porzadek z moimi pomidorami niektore pospadaly na ziemie i trzeba bylo pozbierac a niektore juz mozna zjesc :ico_oczko: I ja sie zajmowalam pomidorami a Nicolka sobie latala po ogrodku a Marcusek sobie spal w domku ;-) I moi tescie jechali akurat do lekarza bo tesciu cos tam mial z hemoroidami i zatrzymali sie i tesciowa mowi do Nicolki dzien dobry,hallo a mala stoi chocby obojetnie i nawet nie podeszla do tego plota .. nic.. sama sie zdziwilam bo zawsze na widok babci to Nicolka reaguje inaczej :ico_haha_02: a tym razem bylo jej wszystko jedno ale pomachala im ladnie na pozegnanie i pojechali.. a pozniej mi tesciowka dzwoni ze byla w szoku ze Nicolka taka obojetna stala i niewiedziala czy ma podejsc??? Tak dala do zrozumienia ze chcialaby a sie bala.. przeciez ja ja nie trzymalam.. :ico_haha_02: no ale zdarza sie a mi sie akurat reakcja Nicolki podobala.. :ico_wstydzioch: Ja nie lubie przesady ... a moi tescie maja przesade napisana na czole.. :-D
Pozatym to wszystko Ok.

Gabi Emilka jest sliczna taka fajna dziewczynka,i jakie super foteczki.. az mnie korci dac tez pare foteczek moich dzieci :ico_oczko: .. :ico_wstydzioch: Sliczna laleczka ;-) Ja tez zawsze chcialam miec dziewczynke i chlopczyka i mam i ciesze sie :ico_oczko:

Magdalena juz mialam to wczesniej napisac ze ladnie wyszliscie z mezulkiem na tym zdjeciu ;-)

Mama_Ania ja juz mam soczek z jablek gotwy ;-) Moj maz z tesciami najpierw nazbierali jablek a pozniej je zawiezli do przetworni i juz soczek gotowy mam i jaki jest dobry Nicolce tez smakuje i jaki jest zdrowy :ico_haha_02:

A my juz w piatek w nocy - nad ranem jedziemy sobie na urlopik.. i w piatek bede nas wszystkich pakowac.. i ciesze sie na sama mysl :ico_haha_02:

A teraz te foteczki moich dzieci (nabralam ochoty na pokazanie wam znowu fotek.. :ico_wstydzioch: :ico_sorki: ) :

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Dobrej nocki papa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

22 paź 2008, 09:05

cześć dziewczynki, u mnie ostatnio cos kiepsko z humorkiem i nie miałam weny do pisania, ale już chyba lepiej.
Antoś ostatnio coś uparciuch się zrobił niesamowity, zawsze był uparty no ale teraz juz przechodzi sam siebie :ico_oczko:
No i martwię się bo nie chce bawić się z dziećmi, nie ma coś ochoty chodzi ć na te grupy co z nim chodziłam zawsze...a jak juz jesteśmy to trzyma się mojej spódnicy ani rusz beze mnie....nie wiem...czy top jakiś przełom dwuletniegoi dziecka, czy co...
Muszę poczytać tę książkę "Język dwulatka" może coś wyczytam.

Kristi mo że Nicolka była zmęczona lub zwyczajnie miała gorszy dzień i dlatego nie chciała się przywitac z dziadkami....
Ja Myślę że nie ma co się przejmować, Antoś też ma różne humorki... :-D
Magdalena juz mialam to wczesniej napisac ze ladnie wyszliscie z mezulkiem na tym zdjeciu ;-)
Madziu, jakie ładne zdjęcie z mężusiem :-)
Dzięki dziewczynki :-D

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

22 paź 2008, 14:34

Dzien dobry ;-)
U nas dzisiaj pada deszcz od rana.. i siedziemy niestety w domku.. :-/ No ale jutro ma znowu byc ladna pogoda wiec jak posprzatam mieszkanko to sobie pojdziemy na spacerek :ico_oczko:
Dzisiaj Nicolka nie spala w polodnie i juz spac nie bedzie w dzien.. Za to juz o 19-20 sobie spi ;-) I jak szybko zasypia.. maxymalnie 15 minut i mala spi :ico_szoking:
Ogulnie to wszystko Ok.

Magdalena to bylo tak ze Nicolka pomachala babci na przywitanie i na pozegnanie ale bez takich wiekszych emocjii bez wzruszenia :ico_oczko: A moze to bylo takie niespodziewane i dlatego.. nie przejmuje sie tylko to byla taka inna sytuacja.. normalnie sie Nicolka cieszy na widok babci a tym razem jej to bylo obojetne.. moze wina humorku.. :ico_oczko:
A jak chodzi o Antosia to moze tez jest to taki etap przejsciowy ze tylko mama i mama a z dziecmi sie niechce bawic.. tak mysle ze to przejsciowe :-)
Ja wiem po Nicolce ona zawsze tak lubiala innych ludzi taka otwarta byla i do kazdego zawsze po swojemu zagadala a teraz jak widzi innych ludzi to tak sie delikatnie chowa .. albo specjalnie ich zaczepia a pozniej chowa swoja buzke za mna zeby jej nikt nie widzial.. jest taka teraz zdyscyplinowana jak chodzi o innych ludzi.. Takze to chyba normalne i przejsciowe.. Tak samo podobnie zachowala sie jak widziala wczoraj swoja babcie.. Ale jej to przejdzie :ico_oczko:

A Marcusek kochany moj chlopczyk to sobie tak fajnie radzi w swoim chodziku jak szybko on polapal o co tam chodzi i juz mu niezle wychodzi jezdzenie tym chodzikiem.. I podoba mu sie w nim co tylko :ico_haha_02:
Milego dnia wam zycze papa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

22 paź 2008, 17:03

Magdalena to bylo tak ze Nicolka pomachala babci na przywitanie i na pozegnanie ale bez takich wiekszych emocjii bez wzruszenia :ico_oczko: A moze to bylo takie niespodziewane i dlatego.. nie przejmuje sie tylko to byla taka inna sytuacja.. normalnie sie Nicolka cieszy na widok babci a tym razem jej to bylo obojetne.. moze wina humorku.. :ico_oczko:
Każdy ma pprawo do braku entuzjazmu....nie martw się to nic złego, poprostu może taki miała dzionek :-D

A my wróciliśmy z dworku, bylismy prawie cztery godzinki, super. Antol się wybiegał, wyszalał i padł jak wracalismy , kurcze nio i spi, ale dam mu jeszcze jakieś 10 minut i GO obudzę na jedzonko.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

22 paź 2008, 19:42

Jak sie chce znaleźć dziure w całym, to zawsze sie znajdzie :-)
też jestem takiego zdania ... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

22 paź 2008, 20:41

No wlasnie macie racje kochane,moja tesciowa taka jest dziwna.. z jednej strony ja nawet lubie ale tak musze byc ostrozna..a z drugiej strony nie lubie jej.. bo czepia sie wszystkiego i wtraca mi sie na kazdym kroku.. i jak to mowicie lubi szukac dziury w calym.. nawet dzisiaj byli u nas bo moj synus ma dzisiaj 8 miesiecy i Nicolka nie spala w dzien to juz musiala sie odezwac to znaczy powtorzyc to co powiedzialam zeby Nicolka dala Marcuskowi buziaka na dobranoc .. to tesciowa praktycznie na kazdym kroku sie odzywa i powtarza co ja mowie.. i jak tu uwage jej masz zwrocic?? To mnie irytuje no ale jakos musze to trawic.. :ico_chory:
Pozniej Nicolka ladnie zasnela chociaz z placzem bo wiedziala ze babcia byla w pokoju obok a mala musi spac ale byla zmeczona i to bylo od niej silniejsze :ico_oczko: i juz o 18 45 mala Zasnela.. jutro o 6 00 pewnie bedzie pobudka ;)
A Marcusek to sobie zasnal o 19 50 ;-) Takze godzinka roznicy.. Oh te moje skarbki kochane .. :ico_oczko:
Milej nocki wam zycze i buziaki dla was pa

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

22 paź 2008, 21:37

Gabi, ja też marzyłam o dziewuszce .... dla tych spódniczek - lakierków - koralików - rajtuzków - kokardek - kucyków .... tylko w naszym przypadku - najpierw musze jej te "kołtuny" rozczesać.....chyba obie z córką lubimy co innego .... jutro wezmęją do fryzjerki - niech sie przypatrzy jak dziewczynki powinny wyglądać .....a rano na 9"45 jedziemy do okulistki - oj będzie sie działo ..... :ico_olaboga:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość