Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

22 paź 2008, 10:29

hejka
a moja Bianeczka nie spała pół nocy, ciagle płakała, teraz tez musi byc na raczkach, ale chyba odkryłam powód:boli ja ucho, jak lekko naciskam, to płacze, dobrze,ze dzis idzemy do lekarza, mam nadzieje,ze to nie zapalenie ucha...

a na dodatek znow mam problem z okiem, tym, do którego mala kiedys włozyła paluszka :ico_placzek:

kamila_torun pisze:o 22 obudzil sie maly i zasnal dopiero o 1 w nocy. ale zeby bylo fajniej moj stary zasnal a ja bawilam malego, przeciez musi sie wyspac, ja tez musze byc wyspana jak mam funkcjonowac, ale zeby podzielic sie usypianiem to nie ja bym go toche ponosila, to on troche.. i jakos by usnal szybciej


hmm, u mnie dzis to samo, oj,jaki był zły,ze musi wstac do małej, ale ja to nie mam prawa do snu, tak?strasznie mi dzis było przykro

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

22 paź 2008, 10:30

Dona, trzymam kciuki za malenka, daj znac, jak wrocisz od lekarza...

kamila_torun
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1708
Rejestracja: 24 maja 2007, 11:42

22 paź 2008, 10:42

Dona, trzymam kciuki.

mi tez bylo przykro w nocy, zwlaszcza ze moj stary u nikogo nie pracuje ma wlasna firme i rownie dobrze po takiej nocy moglby nigdzie dzis nie jechac, odpoczac sobie a jutro wyjechac, ale co tam nawet o tym nie pomyslal. ja w takich momentach mysle zeby sobi klodke zalozyc zeby nie mial dostepu do seksiku, jakby zasluzyl opieka nad malym to by dostal. faceci mysla ze jak kase zarabiaja to juz mega wyczyn :ico_zly:
co za wyczyn :ico_zly: niech posiedzi 24 z malym, zrobi obiad, w miedzy czasi posprzata na spacer z malym i zobaczymy jaki wtedy bedzie zmeczony.
ok ja rozumiem kazda praca meczy i po niej trzeba odpoczac ale my mamusie nie mamy jak odpoczac, bo nawet nocki zarywamy. ja juz mam takie wory od nieprzesapnych nocy ze szok.
stary wczoraj do mnie jeszcze takim tekstem..to dlaczego jak maly zasypia o 19.30-20 nie idziesz razem z nim spac, bedziesz wtedy wypoczeta? :ico_puknij: :ico_zly: ja na to ze chce miec choc godzinke, 1,5 dla siebie i tylko siebie, chce odpoczac psychicznie, a on ale wtedy jestes nie wyspana. pomyslalam wtedy sobie..bo tak mi pomagasz. moze moj maly nie potrzebuje tego cyca noca? moze wystarczylo by go wziasc na rece ponosic chwile by zasnal i juz.. tyle ze ja na to nie mam sil i daje mu cyca.. moj stary spi wtedy slodko a moglby raz mi cos takiego zaproponowac :ico_zly:

JESTEM DZIS ANTYFACET :ico_zly:

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

22 paź 2008, 10:52

ja dziś tez miałam zlą noc, mała sie budziła często i popłakiwała, ale to mi sie wydaje że cos jej sie snilo, ostatecznie obudzila sie dzis o 7, zwykle budz sie kolo 8-8:30 ale sobie mysle jak ma mi poplakiwac calu ranek przez sen to pomoge jej otworzyc oczka, powiedzialam dzien dobry sloneczko i juz nie spala ale za to juz jest po pierwszej drzemce i ma humorek dobry, mi w prawdzie oczy na zapalki dzialaja ale co tam , trzeba jakos przezyc, w sumie to moj wcale nie pomaga mi przy malej, jestem zwyczajna tego , czasem wezmie na rece czy sie z nia polozy ale w nocy? mowy nie ma zeby byla jakas sila co go zbudzi wiec wcale sie nie wysilam bo i tak nie wstanie a jeszcze opieprzy przez sen i awantura gotowa :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

22 paź 2008, 11:00

kamila_torun, ja juz kiedys mowilam, ze facet to podgatunek... :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

22 paź 2008, 11:23

asiab pisze: budził sie co godz i buczał nad ranem to juz nie wytrzymałam i nakrzyczałam na niego
i tez to się już zdarzylo :ico_wstydzioch:

asiab pisze:Dziewczyny jak jedza wasze maluchy chodzi mi jak czesto ?
u mnie tak to wygląda:
8 cyc
12 zupka - około 150-180ml
15-16 cyc
18-19 deserek 120ml
21 cyc
w miedzyczasie biszkopty lub chrupki lub chlebek

u nas nocka okropna. Mała budziła się często a o 3 juz trafila do mnie i pospała do 6 :ico_sorki: a potem do 7 przewiercila sie co kawałek także spać mi nie dwawła :ico_zly: i też na nią nakrzyczałam i jak ją zkrzyczałam tak sie uspokoiła i poszła spać :ico_noniewiem: i spaliśmy do 8

Joanna24 pisze:Czy któreś Wasze dzieciatko przesypia ładnie noce??
Moja jeszcze ani jednej nocki nie przespala całej. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

22 paź 2008, 11:45

...
Ostatnio zmieniony 26 paź 2008, 22:34 przez mika85, łącznie zmieniany 1 raz.

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

22 paź 2008, 12:48

mika85 pisze:..... a slyszałam ze po urodzeniu dziecka ludzie sie do siebie zblizaja...
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
moze sie zblizaja ale jak dziecko juz troszke starsze grzeczniejsze i przesypia cala noc wtedy my nie jestesmy tak poddenerwowane

[ Dodano: 2008-10-22, 12:52 ]
u nas ciaza nas jeszcze bardziej zblizyla,ale za to po porodziew ta nerwowka placze malej,moje niby wieczne nazkania napewnoo nas nie zblizyly a wrecz odwrotnie czasami mnie wkurza ze moj p mnie momentami nie rozumue

[ Dodano: 2008-10-22, 12:56 ]
moja w nocy tak sie wierci ze potrafi 2 razy pelny obrut w lozeczku zreobic po 360 swtopni a ja sie budze co chwilka i ja przykrywam i poprawiam jak sie w poprzek klinuje,no i w nocy mi sie obudzila na jedzenie o 3 i nie chciala zasac tylko bek tak prawie godzine :ico_zly: i mi tez sie zdaza zaklnac,albo krzyknac,chyba malo komu sie nie zdazy trzeba by stalowe nerwy miac :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-10-22, 12:57 ]
no a u nas po zebach ani sladu :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-10-22, 13:00 ]
u mnie pawel wstaje w nocy ale tylko jak ja grzeje jej mleko,a jak mala tak poprostu sie obudzi i ryczyto juz tylko ja ja usypiam

[ Dodano: 2008-10-22, 13:05 ]
a u nas jest mniej wiecej tak
10 kaszka
14 mleko
18-19 zupa
20.45 mleko po kapaniu przed snem
3 mleko
no i czesto deserek po mleku przed zupa

[ Dodano: 2008-10-22, 13:08 ]
dzewczyny moja mala nawet nie mysli o raczkowaniu,w stawac wez nie wstaje tylko na kolanka kleka :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-10-22, 13:17 ]
przed wczoraj wzielam mala naprzetrzymanie po kapaniu i mleku juz niby zasypiala to polozylam ja do luzeczka a ona sie za chwile odwraca i macha rekami i po chwili bek ale postanowilam ze ja przerzymam i na rece nie wezme zaczelam jej spiewc za reke probowalam glaskac nic ryczala jak szalona tak godzine :ico_szoking: az sie trzesla calai niby jak juz jej smoczka podalam to sie ma chwilunie uspokajala zamykala oczka ale zaraz g wyrzucala i ryk z powrotem,ona poprostu sie nie umie sama uspokoic az po godzinie byla tak wyczerpana dalam jej smoczka i zaczelam jej kolysanke spiewaci sie powoli uspokoila pospiewalam jej z 10 minut i zasnela ,a jak zasypiala to tak lkala ze az cala byla rozdygotana,ale mi jej szkoda bylo ze szik.ale wytrzymalam chociaz juz lzy w oczach mialam

zyrafa
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 24 maja 2007, 12:24

22 paź 2008, 13:22

Dziewczyny, trochę mnie pocieszyłyście bo mój mąż pasuje do waszych opisów i myslałam że jest najgorszym mężem na świecie ale widzę że wszystkie tak macie więc może oni tak mają, bo tak są stworzeni? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-10-22, 13:24 ]
Jeszcze muszę się pochwalić że moja mała od kiedy skończyła 3 miesiące przesypia calą noc, starszy syn też tak miał. Nie wiem od czego to zależy ale naprawdę spi 10 godzin non stop.

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

22 paź 2008, 13:26

zyrafa tylko ci pozazdroscic tych nocek
jednak sa takie dzieci ktore spia cala noc tylko dlaczego moja do nich nie nalezy :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość