Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

23 paź 2008, 14:28

Moja pierdoła dopiero niedawno poszła spać :ico_olaboga:

19 zł za rękawiczki :ico_szoking: oni chyba poszaleli :ico_szoking: ja w zeszłym roku kupiłam w biedronce takie grube narciarskie za 10 zł, są super i nic sie z nimi nie dzieje
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Pelka cwaniak mały hihi
Przed chwilą wstawiłam :ico_duzepranko: z Kacpra kurtkami

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

23 paź 2008, 14:33

mój jeszcze śpi,ale zaraz chyba wstanie
wypogodziło sie,tzn nie pada,nawet słońce świeci ,choc teraz zaszło,ale zimno
pewnie jak będziemy mieli wyjsć to zacznie padać,zawsze tak jest :ico_zly:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

23 paź 2008, 17:48

hejka
ja zaraz ide Oskara kapac...
teraz wcina kisiel i wypoczywa po swoich szalenstwach i tancach...

Oskar tez cwaniak bo np jak mu czegos zabronie albo jak np wie ze cos nabroil i zaraz bede krzyczec to od razu podchodzi i przytula sie i mowi "kocham mamusia badzoo" :ico_haha_01: tak samo jak widzi ze smutna jestem albo placze to od razu tez to mowi..wie jak rozmiekczyc serudcho mamine

i ten czort coraz wiecej zlych rzeczxy powtarza ajka go prosze aby powtarzal wuierszyk to mu sie nie chce a jak cholera powiedzialm to on pierwszy do powtorki :ico_noniewiem: i chodzi i gada chojeja,albo mowi tez fak..padaj czyli spadaj,ale zawsze potem sciemnia ze mowi cos innego bo wie ze zaraz bedzie reprymenda :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

23 paź 2008, 22:00

cwane dzieciaki
Kacper mówi kucybyku czyli skurczybyku
powtarza czasem chojeja tak samo,albo mówi dam nonono czyli dam w nonono
a jak płaczę,co ostatnio mi sie czesto zdarzało mimo że próbowałam przy nim wytrzymać,ale nie umiałam,to pytał czemu płaczę i po chusteczke od razu leciał a potem mnie wycierał i mówił ze mnie kocha :-)
kupiłam dziś szalik a nawet dwa,jeszcze rękawiczki,uwierzycie ze nie ma na niego rękawic w amieście i niewiadomo czy jeszcze bedą :ico_olaboga: :ico_zly:

[ Dodano: 2008-10-23, 22:05 ]
a tak to w sumie nie powtarza takich rzeczy,chyba że kiedyś jak pusci wiązanke tego co usłyszał juz to :ico_olaboga:
mój tato sporo klnie,choc próbuje panować nad tym co mówi,ale nie zawsze mu wychodzi
w sumie ja aniołkiem też nie jestem,ale bez przesady
a uczycie dzieci modlenia sie?
Kacper umie sam sie przeżegnać i codzień wieczorem prosi bozie o zdrówko dla babci Jenki (Irenki),Kacperka i wszystkich w rodzinie :-)

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

24 paź 2008, 08:00

Kasiu nie ucze Oskara jeszcze jak ma sie modlic..w sumie ze mnie i z T dobrego przykladu nie ma... ja za czesto do kosciola nie chodze.. w ogole tacy z nas wierzacy co nic..tyle ze wszystkie obrzedy obchodzimy i swieta..jakos tak wyszlo... :ico_wstydzioch:
:ico_wstydzioch:

kiedys jak bylam mlodsza to co tydzien w kosciele bylam z mama i wszystko co sie tego tyczylo..ajso tak po smierci mamy sie to wszystko skonczylo..byc moze dlatego ze moj tata jest raczej anty kosciolowi... ale z drugiej strony ja tez nie odczowam takiej potrzeby aby sie modlic i do kosciola chodzic... czasem sie zdarzy jak juz ejst zle ze sobie "pogadam" z "najwyzszym" :ico_wstydzioch: ale to zazwyczaj jak jakis kryzys mam...
no niestety ze mnie dobrego przykladu moje dziecie pod tym wzgledem nie bedzie bralo...
choc jak bedzie w okresie szkoly to sie postaram spelniac swoj rodzicielksi obowiazek "koscielny"


w oogle to dziendoberek...

na 10 jade do ortodonty aby mi "druty " ponaciagal i pewnie znowu kilka dni beda bolaly zeby...ale musze przyznac ze juz amm 2,5 miesiaca a zab ktory byl cofniety jest prawie calkiem wyrownany z innymi :ico_szoking: :ico_haha_02:

Oskar wstal o 7 ,bylam na dole zegnac T i gadalismy i slysze z gory,"mama,tata jeśtem juś" :ico_haha_01:
pozniej jak usiadlam wypic kawe podchodzi do mnie taki smutny i mowi glaskajac sie po twarzy :Okar nie kluje, tata kluje" :ico_haha_01: potem mnie poglaskal i zadowolony mowi "mama nie kluje" :ico_haha_01:
T sie nie golil juz dlugo i ma sporo zarostu wiec wczorajw uieczorem byla cala debata i szkolenie malego odnosnie wlosow na twarzy hehe

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

24 paź 2008, 08:24

hej
od rana piękna pogoda od rana :-D
wstaliśmy przed 8 :ico_brawa_01:
kubus też jeszcze się nie modli :ico_wstydzioch: do kościoła też często nie chodzi bo na 14 dla przedszkolaków jeszcze śpi a na innych nie wytrzymuje a dla mnie to bez sensu żebym go trzymała na siłę więc daję narazie spokój ,jak nie będzie spał to będziemy chodzic na tą dla przedszkolaków
ja chodzę do kościoła teraz rzadziej bo szkoła :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

24 paź 2008, 08:31

u nas tez pogoda sliczna..znowu blekitne niebo...

ja maluje sie i szykuje powoli do wyjscia bo przed 10 musze wyjsc z domu...
teraz wypijam druga kawke..bo znowu czuje ze dzis ciezki dzien bedzie pod wzgledem sennosci :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-10-24, 08:34 ]
no pogoda piekna ale na termometrze tylko 3 stopnie..brrrrrrrrrrrrrrrrrrr


Patka u nas nawet takiej mszy dla przedszkolakow nie ma..jest tylko ogolna dla dzieci o 15

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

24 paź 2008, 09:20

witam
jeśli chodzi o chodzenie do kościoła to ja tez różnie,prawde mówiąc zaczełam teraz jak mama zachorowała chodzić co sobote na niedzielną mszę a wcześniej to tez wstyd sie przyznać :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
przed ślubem chodziliśmy regularnie jakis czas,a potem :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:
KAcpra nawet nie zabieram bo kościół by rozniósł,myslę że bez sensu iść z nim na mszę i latać za nim po kościele,chwile i będzie starszy to wtedy będziemy z nim chodzic
u nas tez nie ma mszy dla przedszkolaków :ico_noniewiem:

wpadłam na chwilke bo kurze akurat ścierałam z biurka :-D i ide kończyc,jeszcze kuchnia mi została i łazienka
potem jak zaśnie pierdoła to zajrzę znowu

u nas 0 st i słońce

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

24 paź 2008, 09:58

Witajcie
Pobudka po 7 :ico_spanko: u na s7 stopni i słoneczko swieci :ico_brawa_01:
Z Kacprem tez nie chodze do kościoła bo on najzwyczajniej w życiu kościoła sie boi, ryczy jak opętany. A u siostry na ślubie pół mszy sie darł, że on chce do mamy a ja jako świadek nie bardzo mogłam go wziąć więc M musial z nim wyjść.

M dzwonił, że jest na budowie 16 km od Katowic i przez te 3 tygodnie bedzie spał u swojej babci która w Katowicach mieszka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

24 paź 2008, 13:12

jestem już
Kacper śpi
obiad ugotowany,mam wolne :ico_oczko:
dzis małż przyjeżdża :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość