Awatar użytkownika
ania0709
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1131
Rejestracja: 28 sie 2007, 13:19

23 paź 2008, 20:48

Olkowi samodzielne chodzenie idzie coraz lepiej, ściany są mu już coraz rzadziej potrzebne :ico_haha_01:


U nas niestety z chodzeniem dalej kiepsko. Chodzi tylko przy łóżku ale jak Go wezmę za rączki żeby zrobił kroczek to od razu się zgina i rzuca na kolana. A o chodzeniu samemu to nawet nie marzę. Ale pewnie się w końcu doczekam :ico_noniewiem:

Ja już się kładę bo padam na pysk. Mam nadzieję, że dziś będzie lepiej spał. Tak marzę żeby choć tak 5 godzinek przespać w całości :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

23 paź 2008, 20:54

Aniu no to Maly z Tobá w zmowie? :ico_oczko: a mialam Ci napisać, że fantastyczna fotka w podpisie :ico_brawa_01:

Eska są tylko dwie fotki :-D kupilam jej kiedyś taki brokat z Avonu...kiedy go się duzo nalozy to jet jak taki bialy puder...to wlasnie to ma na buźce :-D

Justynka no to :ico_brawa_01: za odskocznie od rutyny :ico_brawa_01: a fotka w podpisie....uuuuuu....ja się boję robić takie karykatury :ico_szoking: :-) i wiesz z tym placzem....może pierwszy ale nie ostatni raz :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ania0709
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1131
Rejestracja: 28 sie 2007, 13:19

23 paź 2008, 20:54

Justyna_Bochnia, zdjęcie boskie :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Wyglądacie naprawdę ślicznie :-D

Strasznie lubię takie pary jak Ty i Twój "KOCUREK". Nigdy pewnie z Wami nie ma nudno. Widać, że pomimo tych Waszych kłótni co chwile to kochacie się jak nie wiem co :-) .

Miłej nocki życzę

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

23 paź 2008, 21:02

agnieszka01.04, dlaczego się boisz...? Ja już je rozesłałąm rodzicom i Mojemu KOCUROWI tez :D:D i zagroziłam że ma je mieć na tapecie!! hehehe

ania0709, my to jeden wielki Brazylijski serial.

Piszecie o postępach w chodzeniu no to ja sie przyznam że chodzimy do sklepu xczasem na nogach bo Marcelina idzie sama ale to w Wiedniu bo tutaj do sklepu mam z górki i chodnik nie równy więc lepiej rowerek albo wózek :)

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

23 paź 2008, 21:02

ania0709 pisze:Mam nadzieję, że dziś będzie lepiej spał. Tak marzę żeby choć tak 5 godzinek przespać w całości
moje marzenia na dziś są takie same :-) , wczorajsza nocka to jakiś koszmar był, chyba jeszcze nigdy nei musialam tyle razy wstawać do Olka :ico_olaboga:

ania0709 pisze: o chodzeniu samemu to nawet nie marzę. Ale pewnie się w końcu doczekam
zobaczysz że juz niedługo Krystianek da popis swoich umiejętnosci, niech no tylko zajarzy o co w tym chodzeniu chodzi :ico_oczko:

Justyna_Bochnia pisze:powiedziałam mu o tym jak bardzo go kocham i jak strasznie żałuję że czas jaki spędzamy razem wykorzystujemy na bezsensowne kłótnie
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ciężko uwierzyć , ty i takie słowa :-D Żartuje :ico_oczko: A poważnie: TAK TRZYMAJ :ico_brawa_01:

Pośmiałam się z fotki w podpisie, wyglądacie jak jakieś staruszki :-D :-D :-D Fajowe zdjęcie.

Ja zmykam spać bo ziewam jak szalona, jutro do pracy :ico_noniewiem: , jak dobrze ze jutro piąteczek :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-10-23, 21:04 ]
agnieszka01.04 pisze: kupilam jej kiedyś taki brokat z Avonu...kiedy go się duzo nalozy to jet jak taki bialy puder...to wlasnie to ma na buźce
efekt bomba :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

23 paź 2008, 21:09

Justynka sama nie wiem...bo mi sie śnią jakieś glupoty zaraz... :-D mówisz na tapecie ma je mieć :ico_smiechbig: niezle, niezle :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

23 paź 2008, 21:19

agnieszka01.04, Julka wygląda fantastycznie! Nic, tylko się bać :-D

Justyna_Bochnia, zdjęcie suuuper! Tym razem Marcelinka bardziej podobna do Ciebie niż do M. :-D
A jak to zrobiłaś? Może i ja bym spróbowała.
Kurde, no, mój M. to też Kocurek! Ale po tylu latach to już Kocur, hehehe. Najczęściej Kot. Często wymyślamy sobie jakieś przezwiska, jednorazowo i bardzo dziwnie. Niedawno byłam Kurozwękiem (to taka miejscowość, której nie zdążyliśmy odwiedzić w wakacje) :ico_haha_01:

kasiorex
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1275
Rejestracja: 12 gru 2007, 13:22

23 paź 2008, 21:39

Czesc dziewczyny :-) zdobyłam sie wkońcu na odwage zeby napisac -bo ja to taka nieśmiała jestem :ico_wstydzioch: -a tu taka porazka bo net mi strasznie muli udało mi sie tylko nowy suwaczek zrobić.Ale jutro obiecuje wkleic fotki :-) Kiedys zaczełam pisac na wrzesniowym wątku ale jakos tak wyszlo i pojawiam sie teraz-przyjmiecie zblakana duszyczke?? :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
gosiaperelka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 10 mar 2007, 09:55

23 paź 2008, 21:39

Hello, ale napisałyście, heh ledwie przeczytałam. Ja od rana w pracy, dziś ciężki dzień miałam 7 godzin + konsultacje dla uczniów+ zebranie komisji przedmiotowej+konsultacje dla rodziców. Byłam w domu o 18. Pobawiłam się z Lenką godzinkę i o 19 poszła spać. Jutro naszczęscie już o 11.30 będę miała weekend:))).
agnieszka01.04, cudne zdjęcie masz w opisie, takie artystyczne. Jakiego programu użyłaś do tego zdjęcia? Robi wrażenie, jest słodziutkie.
Justyna_Bochnia, ale wygladacie fajnie, tyle że mała wogóle do ciebie nie podobna:) po kim ona ma tak zadarty nosek? chyba po tatusiu.
Ja myślałam że tylko Lenka się tak budzi w nocy. Muszę kilka razy wstawać w nocy i dać jej do picia herbatkę. Mam przyszykowany niekapek w poblizu i jej podaje. Ona zrobi 3 łyki i idzie dalej spać.
Dziękuję za komplementy dla Lenki, jest kochana i naprawdę mi się czasem serce kroi że nie ma taty z prawdziwego zdarzenia. Idę pod prysznic....

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

23 paź 2008, 22:08

dziewczyny gratuluje macie juz nowy wąteczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: pod nami tzn. marowymi tiktaczkami zobaczcie same :-D ,wiec teraz już wybrany moderator przez was może działać ,na początku musi siebie wpisać jako pierwszą na liste,potem kazdą z kolei :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość