NICOLA_1985

24 paź 2008, 11:40

w sobote robimy parapetowke, moze ktoras chetna? zapraszam :ico_haha_01:
no to gdzie ta imprezka??? :ico_brawa_01: :-D :ico_oczko:
Zazdroszczę takich wypadów, my niby mamy na osiedlu znajomych,ale też dzieciatych i to w tym samym wieku dzieci, więc siłą rzeczy nie ma jak się spotkać :ico_placzek:[/quote]
a ja nie mam nikogo z dzieckiem w tym samym wieku raczej albo starsze albo młodszea i tak nie ma czasu sie spotykać.. :ico_placzek:

agnieszka01.04 super fotki Julki, świetne przebranie :ico_brawa_01: wygląda nieziemsko hehe
Rozmawiałam przed chwilą z M i wiecie co powiedziałam mu o tym jak bardzo go kocham i jak strasznie żałuję że czas jaki spędzamy razem wykorzystujemy na bezsensowne kłótnie!! a jak wyjeżdża to o tym zapominam i tak cholernie tęsknię :) Chciałam coś zmienić wiec odrzuciliśmy Nasze stare zdrobnienia i Od dziś już nie jestem Misiem tylko jego NIUNIĄ a On jest moim KOCURKIEM :) takie nic a jednak coś nowego i jakaś odmiana :)
nooo brawo tak trzymaj :ico_brawa_01: widac ze mimo wszystko sie bardzo kochacie :-D super !!
Kiedys zaczełam pisac na wrzesniowym wątku ale jakos tak wyszlo i pojawiam sie teraz-przyjmiecie zblakana duszyczke?? :ico_wstydzioch:
witaj spowrotem kasiorex, a Nikolka prześliczna :ico_brawa_01:
ee co tam haleczki
bez ubranka wystapilam :ico_wstydzioch: hihiee
no super niespodzianka :ico_oczko: a my tu juz se wyobrazalysmy jaka ta haleczka bedzie.. a tu strój Ewy.. uuu :-D

kasiorex
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1275
Rejestracja: 12 gru 2007, 13:22

24 paź 2008, 11:55

witaj spowrotem kasiorex, a Nikolka prześliczna
dziekuje :-)

[ Dodano: 2008-10-24, 11:58 ]
obiadek podszykowany :-) jeszcze tylko mala uspic i chwila przerwy ale jakos ta moja kruszynka nie zabardzo sie rwie do drzemki .Poczytam troche co u was,bo wczoraj przez tego neta nie dalo rady :ico_zly:

[ Dodano: 2008-10-24, 12:00 ]
A zapomnialam: eve81 dziekuje za wpisanie mnie do nowego watku :-D

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

24 paź 2008, 12:07

Kasiorex witam ponownie :ico_brawa_01:

Ja dzis szaleję w domku.Nie wiem czemu ale strasznie denerwuję sie jutrzejszym dniem.Szkoła.Mam zajęcia od 11 do 20.30.Niby nic wielkiego....
Dzis postanowiłam ze nosa z domu nie wytknę tylko posprzątam.Okna już w salonie umyte.Teraz reszta domu.

Rozmawiałam zMiskiem na temat sprzedazy na allegro i on nie za bardzo jest za.Tłumacze durniowi, przedstawiłam suche fakty a on że nie warto sie w to pakować i takie tam
DEBIL :ico_zly: Według niego jesli mam zarobić ok 200 zł miesięcznie to nie ma sensu sie w to pchać.Tylko debil nie rozumie że ja potrzebuje własnej kasy a nie za każdym razem prosić go o marne grosze na cokolwiek.Ku..... czuje sie jakbym miała 10 lat i o wszystko musiała pytać starych.Jak pracowałam to każde z nas miało swoją kaske a teraz ................Musiałam sie wyżalić.

NICOLA_1985

24 paź 2008, 12:10

jakos ta moja kruszynka nie zabardzo sie rwie do drzemki
moja tez sie nie rwała ale ja jestem uparta mamusia :ico_oczko:

mam chwilke wiec zajmę sie teraz wklejeniem fotek a pozniej zabieram sie za sprzatanie.
dobrze ze obiadek mam ze wczoraj, zupke jażynową i został mi sisik leczo - kurczakowy :ico_oczko: ugotuje tylko makaron do tego i gotowe :-)

[ Dodano: 2008-10-24, 12:13 ]
Według niego jesli mam zarobić ok 200 zł miesięcznie to nie ma sensu sie w to pchać.Tylko debil nie rozumie że ja potrzebuje własnej kasy a nie za każdym razem prosić go o marne grosze na cokolwiek.
200zł zawsze coś ja mysle że sie opłaca.. zreszta to ty bedziesz sie tym zajmowac a nie Twój maż pokaż mu tak: :ico_puknij: i tak: :fuckyou: i zajmij się fuchą hehe :ico_oczko: zawsze jakaś kasa Ci się przyda

Judar82
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 29 sie 2008, 13:29

24 paź 2008, 12:25

Jakoś mam mało czasu :/

Szukam pracy... dziś idę na rozmowę :ico_oczko:



Nie będę czytała jednak wszystkich postów.
Zdjęcie postaram się dodać jak najszybciej.




Oby się udało z tą pracą :ico_sorki: :ico_oczko:



Odchudzam się i odchudzam, ale jakoś wielkich zmian nie ma... tylko tyle, co widać na suwaczku i od długiego czasu NIC :ico_noniewiem:

kasiorex
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1275
Rejestracja: 12 gru 2007, 13:22

24 paź 2008, 12:28

Oby się udało z tą pracą
powodzenia i trzymam kciuki

NICOLA_1985

24 paź 2008, 12:38

taki rowerek Karolinka dostała od swojego chrzestnego:
Obrazek
Obrazek

"chatka puchatka" - Karolinka dostała ten domek od drugiego wujka :-)
Obrazek

Mycha moja :-D
Obrazek

Jem sama :-D ale czysta nie?? :ico_oczko:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

a tu już czysciutki golasek :-D
Obrazek

kasiorex
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1275
Rejestracja: 12 gru 2007, 13:22

24 paź 2008, 12:40

Boskie fotki :ico_haha_02: Karolcia cudowna na nich i to samodzielne jedzonko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Judar82
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 29 sie 2008, 13:29

24 paź 2008, 12:41

To ja i Sara w drodze na wakacje (i mykam, bo się spóźnię na rozmowę):

Obrazek

Trochę stare, bo z lipca, ale przynajmniej jest :-D

Chciałam je wstawić w Avatar, ale się nie da :ico_placzek:

NICOLA_1985

24 paź 2008, 12:44

Oby się udało z tą pracą :ico_sorki: :ico_oczko:
no to ja tez trzymam kciuki !
Odchudzam się i odchudzam, ale jakoś wielkich zmian nie ma... tylko tyle, co widać na suwaczku i od długiego czasu NIC :ico_noniewiem:
wiesz jeśli chcesz stracic dużo kilogramów to to się nie stanie ani w miesac ani w kilka miesiecy ale to trzeba troche poczekac..
no a co to za dieta?? i ile chcesz schudnąć?? bo ja nie wiem czy dobrze widze na tym suwaczku? schudłaś 7 kilo i zostało co do schudniecia jeszcze 50?
a i jeszcze jedno czy po za dietą robisz cos jeszcze? ćwiczysz?? biegasz? jakis aerobik? bo wiesz.. sama dieta nie da takich efektow jak połączenie diety z ćwiczeniami.

[ Dodano: 2008-10-24, 12:46 ]
Boskie fotki :ico_haha_02: Karolcia cudowna na nich i to samodzielne jedzonko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dzieki kasiorex :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość