Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

24 paź 2008, 17:01

Kasiek fajnie ze maz wraca :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Paulina dobrze ze mezu bedzie mogl u rodziny chociaz spac,zawsze to jakos tak przyjemniej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja zalamana..obchodzilam dzis sklepow pelno...i wszystkie kurtki co widzialam dla malego nie podobaly mi sie.... a te najbrzydsze to juz w ogole kosztowaly po 150-190zl :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
na rynku w miare widzialam 2 kurtki,ale nie rewelacyjne ech..juz sama nie wiem..chyba jeszcze jutro z rana pojezdze ,moze cos wypatrze..buty fajne widzialam ale rozmiaru nie bylo,bylo tylko 22 i 25 czyli ani 23 ani 24 jak an Oskara nie bylo :ico_zly:
ale to byl tylko jeden sklep z butami dla niego
a czapke moze tez kupie..chyba ta co Paulina w zeszlym roku dla Kacperka bo dzis widzialam,fantastyczna jest :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

24 paź 2008, 19:59

my siedzieliśmy dzis w domu
Kacprowi rozłożyłam garaż z wadera,co dostał go od nas pod choinkę,wcześneij nie umiał sie nim bawić a potem jakos nie było okazji zeby rozłożyć
ale zachwycony jest nim a jak świetnie sie nim bawi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

zamówiłąm rękawiczki dla Kacpra,mam nadzieje ze dobre bedą,niedrogie nawet,z przesyłka 10 zł i skórka odwewn strony podszyte więc moze nie przemokną

kusi mnie drugi komplet z allegro dla Kacpra i tak chcialam kupić jesczze jeden na zmiane,a u nas juz raczej nic nowego nie będzie,tylko czekam na wymiary dokładne
zakochalam sie w nim
Obrazek

Nat tak to jest,jak cos fajnego to rozmiaru nie ma,jak jest rozmiar to albo cena z kosmosu albo nie podoba sie :ico_olaboga:
przeginają z tymi cenami :ico_zly:

[ Dodano: 2008-10-24, 20:00 ]
a mój małż bedzie za jakieś pół godz chyba :-D

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

25 paź 2008, 10:37

hello
u nas nocka ok , kuba poszedł wczoraj spać po shreku 2 bo oglądali z tatusiem :ico_zly:

dziś idziemy na 5-te urodziny do mojej kuzynki synka :ico_tort: kupiliśmy przebranie spider man w h&m ciekawe czy będzie zadowolony :ico_noniewiem: :ico_sorki:

u nas słoneczko ale zimno na dworze :ico_oczko: a moje dziecko nie chce iść na spacer mnie boli brzuch bo dostałam @ nie chce mi się nic :ico_olaboga: :ico_puknij:

[ Dodano: 2008-10-25, 10:39 ]
Natashka, ceny faktycznie szok
my kupiliśmy kurtkę kubusiowi w h&m za 69 zł sama aż byłam w szoku i ją wieliśmy teraz mi się wydaję że jest troszkę przyduża :ico_noniewiem:

kasiekk
super że mężu już jest i ten komplecik extra :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

25 paź 2008, 11:15

Hej
U nas pobudka o 7.30 :ico_brawa_01: na dworze zimno jak nie wiem co :ico_zly:

Natka no czapka jest super jeszcze całą zime na pewno w niej przechodzi tylko na zmiane będę musiała mu cos kupic bo ta z zeszłego roku za mała jest

Mężulek zadowolony a babcia jeszcze bardziej bo ma bliska osobe przy sobie :ico_brawa_01: no ale nikt jej nie kazał sie wyprowadzać ponad 200 km od swoich najbliższych :ico_oczko:

kurcze pomagałam naszemu pracownikowi przenosic kartony z meblami i złamałam 3 tipsy :ico_zly:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

25 paź 2008, 15:48

witam
Dziś wstalismy po 7,Kacper po nas,szybko posprzątaliśmy i pojechaliśmy na zakupy do miasta obok,tzn jakieś 20 km od nas
Meżu kupił sobie buty i kurtkę,ja sobie buty a Kacprowi drugi komplet czapke z szalikiem (fajne grube brązowo beżowe),osobno jeszcze 1 rekawiczki i spodnie ocieplane,takie jakby bojówki
tego kompletu nie zamawiam bo mniejszy jest za mały a ten wiekszy będzie chyba za duży bo różnica jest 4 cm,a to duzo jak na czapkę,wolę nie ryzykować
wczoraj przyszły pieniądze z podatku to moglismy troche poszaleć a reszta na czarna godzine :-D

Kacper śpi,chyba niedługo wstanie i pojedziemy jeszcze po spożywke i do dziadków

miłego popołudnia

Patka bawcie sie dobrze

Awatar użytkownika
martka78
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1575
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:45

25 paź 2008, 16:12

dzieńdoberek. Widzę,że Wy juz po zakupkach a ja dopiero skończyłam sprzątać :ico_olaboga: Też muszę sie na zakupki wybrać .Muszę sobie sporo rzeczy kupić .Kurtkę, buty , jakąś czapkę i szalik i jeszcze pare innych rzeczy.Mateuszowi kurtę i buty na zimę i czapke z szalikiem i rękawiczkami .Maja jedyna ma wszystko na zimę ....chcę jej tylko kupić jakiś nowy komplet z czapką :-) No i małż też musi sobie kupić kurtkę i buty .Więc sporo wydatków nas czeka w przyszłym miesiącu :ico_szoking: ZEBY tylko zima była ,żeby te wszystkie rzeczy sie przydały :ico_noniewiem: iżeby można było na śniegu poszaleć :-) a nie tak jak w tamtym roku :ico_zly:
Zaraz małż z pracy przyjedzie ipewnie znowu nie bede mogła sie do kompa dopchać :ico_zly:

Awatar użytkownika
halszka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 12 lis 2007, 20:41

26 paź 2008, 01:19

o chryste, mój syn nie śpi od dwóch godzin i bardzo podoba mu się leżenie przy mnie, na boku i patrzenie w monitor. a jak przyciemniłam obraz, żeby go nie raziło, to się rozpłakał :ico_szoking:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

26 paź 2008, 08:16

cześć :-D
jak tam po zmianie czasu ,mój kubuś nie dał się nabrać i nie spał dłużej :ico_oczko: tzn wstaliśmy o 6 :ico_puknij:

halszka, witaj , to ci syncio informatyk rośnie :ico_oczko:

martka78, udanych zakupów

a zima ba być podobno więc trzeba trzymać kciuki żeby ze śniegiem :ico_sorki:

kasiekk :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za zakupki

na urodzinkach było bardzo fajnie ,kubuś się wyszalał z innymi dziećmi :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

26 paź 2008, 08:25

dziendoberek
ja wczoraj pospalam do 8 i T tkze,wstalismy razem i zczelismy sie krzatac po domu..dzionek taki sobie wczoraj..praktycznie osobno go spedzilismy bo do poludnia T bawil sie w wymiane opon w samochodach i myciem ich,a ja w domku a potem na 15 jechalam do kolezanki prace z nia pisac..wrocilam o 18 ..T i malego nie bylo bo u tesciowki byli..po 19 wrocili dopiero.. :ico_noniewiem:

dzis wstalam sobie o 7..wyspana jak nigdy..chlopacy jeszcze spia :-D
ja dopijam kawusie i mysle czy isc na 9 na ten kurs na przewodnika czy nie..okropnie mi sie nie chce...
ciekawe ile ma trwac...jakby tak z 3 godiznki to jeszcze ale jak dluzej to nie chce mi sie...mam dylemat hehe

z zakupami u nas tez daleko w polu..T musi kupic sobie wszystko..dla Oskara tez wszystko a dla siebie musze kupic kurtke no i moze jakies plaskie butki bo w sumie mam 2 pary ale na obcasie :ico_haha_01: ..moze takie al'a oficerki sobie kupie..zobaczymy..
o własnie moze dzis moich chlopakow zabiore na zakupy..a kurs odpuszcze :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
halszka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 12 lis 2007, 20:41

26 paź 2008, 11:20

taa, nie wiem po kim to ma.
w ogóle mój syn ma ostatnio ciche dni i prawie w ogóle nie płacze :ico_noniewiem:
aż nie wiem czy to dobrze, czy nie za bardzo. jęczy tylko jak chce jeść, czy się zasikał.
nawet byłam u lekarza, czy coś z gardłem mu się nie dzieje, ale podobno nie :ico_noniewiem:
zima będzie, tak mówią górale. a ja góralka więc się słuchać :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości