Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

25 paź 2008, 22:18

, na pewno znajdziecie sliczny domek...ale Wam zazdroszcze...Galway jest duuuuuużo tańsze niz Dublin....
ja place za dwukojowe teraz 850 euro,ale teraz tyle chat wolnych stoi mam nadzieje znaleźc cos z ogrodkiem w podobnej cenie :ico_noniewiem: :ico_sorki:
dopajać dzieci karmionych piersią,ale co tam mały przynajmniej nie ma większych problemów z kupcią!
tak samo daje malemu koperek bo ludze ze mu pomaga :ico_sorki: juz sama nie wiem czy to wogle dziala
:ico_sorki:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

26 paź 2008, 16:25

witam a co tu dziś tak pusto!? :ico_noniewiem: ja dopiero tez teraz mam chwilke,a no wlaśnie teraz sie dopiero skapneliśmy ze sie cofa zegarki!! :-D
mój mały to chyba złośnik jeden,w dzien pieknie je i spi a wnocy zje i spac cholerka nie chce! dzisiaj w nocy usypiał dwie godziny!!! :ico_szoking: i tak co chwila ja mu dyda i jest ok,czekam- śpi,kłade sie ,dyd mu z buzi wypada i znowu marudzi i tak w kółko przez 2 godziny! oh jaka ja jestem wtedy zła!!! :ico_sorki: pozdrawiam dziewczynki,ide odpoczywać ! :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-10-26, 15:29 ]
adia26 zastanawiam sie tak kochana jak u ciebie musi być gorąco,skoro maluszek jest tak ubrany,u mnie w sypialni gdzie śpi synek jest od 26-28stopni(i jest jak w saunie), malutki jest ubarany w śpioszki skarpetki,i i tak nie raz ma zimne rączki! więc nie wiem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

26 paź 2008, 21:27

zastanawiam sie tak kochana jak u ciebie musi być gorąco,skoro maluszek jest tak ubrany,u mnie w sypialni gdzie śpi synek jest od 26-28stopni(i jest jak w saunie), malutki jest ubarany w śpioszki skarpetki,i i tak nie raz ma zimne rączki! więc nie wiem
u mnie jest tez tak okolo ale owijam go jeszcze szczelnie w kocyk bo sie rozkopuje :-) ale przewaznie klade gow bodziaczku i spioszkach do spania :-D staram sie go nie pregrzewac :ico_sorki: wiec stopniowo zmiejszam temperature w sypialni.

[ Dodano: 2008-10-26, 20:52 ]
dobrej nocki wszystkim :ico_spanko:

[ Dodano: 2008-10-27, 14:14 ]
Dzien dobry :-) gdzie pouciekałyscie :ico_noniewiem: jak maluszki? moj dzis daje mi w kosc spi po 35 minut i marudzi juz sama nie wiem co znim jest i wczoraj tez podobnie :ico_noniewiem: kochane ile wasze tzn. jak dlugo spia wasze maluchy w ciagu dnia tez tgak po godzince czy moze dluzej :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

27 paź 2008, 15:53

witam! moj spi normalnie po 4 nawet 5 godzin,po jedzonku tylko troche sobie pomarudzi,pogada do mnie :ico_oczko: po uśmiecha sie i zasypia i tak spi do kolejnego jedzonka! w nocy tylko długo idzie mu to zasypianie tak standardowo po 2 godziny!!! a tak to jest ok,dziewczyny wklejam fajny link dotyczący karmienia-poczytajcie warto!
http://www.laktacja.pl/index.php?option ... &Itemid=66

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 paź 2008, 16:09

adia26 zastanawiam sie tak kochana jak u ciebie musi być gorąco,skoro maluszek jest tak ubrany,u mnie w sypialni gdzie śpi synek jest od 26-28stopni(i jest jak w saunie), malutki jest ubarany w śpioszki skarpetki,i i tak nie raz ma zimne rączki! więc nie wiem
:ico_szoking: no to kurde Nicolasek ciepla kluseczka :-D ja kupilam specjelnie ten termometr i ciagle patrze zeby w pokoju nie bylo wiecej niz 22 stopnie a w zasadzie 22 to mam tylko jak mala kompie tak to caly czas 20 stopni i mam do spania ma body z krotkim i na to pizamke przykrywam ja tylko kocykiem z dzorkami tych ich wiecie i to tak od urodzenia :ico_oczko:
Agusia nie patrz na raczki bo raczki dziecko ma czesto zimne do gory na pleckach sprawdzaj jak tam jest cieplo to ok :ico_sorki: i niczym sie nie martw :ico_sorki:
Wiecie co moja mala nie dostaje jeszcze nic procz cyca i chyba tak zostanie narazie chociaz ma kolki to teraz tylko ze 3 razy mi jeknie w ciagu dnia :ico_sorki: nocki przesypia juz po 3 h od cyca do cyca i to w swoim lozeczku :ico_sorki: w dzien lubi spac na dworze jak jest tak jak dzis ze pada to wozek i otwieram drzwi i tak sobie nyna :ico_oczko: mamy problemy z kupkami bo 1 dziennie i to czasem przed nia jest ryk ale pieluszka ciepla troszke pomaga :ico_sorki:
pozdrawiam dziewczynki :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

27 paź 2008, 16:45

witajcie kochane u nas wszystko fajnie się układa Antek w nocy smacznie spi budzi się o 3 na cyca a potem dalej spi nawet do 7 więc spokojnie się wysypiam zato w dzień szaleje ocza mu sie nie zamykaja :) i strasznie nie lubi sie myć :ico_placzek:
pozdrawiam i uciekam bo właśnie sie budzi na cyca :-D

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

27 paź 2008, 17:23

nocki przesypia juz po 3 h od cyca do cyca i to w swoim lozeczku w dzien lubi spac na dworze
to super że pomalu sie wszystko normuje! :ico_brawa_01:
[/b]slonko2008[/b] słodki ten twój synuś! :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-10-27, 16:25 ]
lubi spac na dworze
mój też lubi spać na dworku! chyba wszystkie dzieci lubią,a z tym grzaniem to musze chyba jednak zbastować,bo faktycznie mam za ciepło :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-10-27, 16:28 ]
do gory na pleckach sprawdzaj jak tam jest cieplo to ok i niczym sie nie martw
ah no właśnie jestem mamą już 6 letniej córci i nadal się jeszcze ucze,i wielu rzeczy nie wiem!!! :ico_szoking:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

27 paź 2008, 21:20

WITAM A MY BYLISMY DZIS na spacerze 5 min.pojechalismy nad ocean i kurde jak tylko wyszlismy z auta to zaczelo lac :ico_zly: , ja nie wiem moj ma jaks kryzys źle spi jakos niespokojnie i krutko nawet w wozku zaczyna pojekiwac :ico_noniewiem: , no ale dzi szaserwowal mi usmiech pełna buźką :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: az mi łzy pociekły :-D

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

27 paź 2008, 23:39

Witam dosc pozno dzisiaj bo gehenne przeszlam z moja Natalka :ico_placzek: No malo gardla nie zdarla,biedna takie ma kolki ostatnio,ze nie moge na to patrzec.W trakcie jedzenia co drugi lyk krztusi sie i zaczyna krzyczec,a glodna biedna jak nie wiem :ico_placzek: Myslalam ze to moze ten refluks przelyku powoduje zaburzenia w jedzeniu,ale wtedy caly czas bylby problem z przelykaniem a ona nie caly dzien tak ma ,tylko po poludniu i wieczorem.W nocy juz je normalnie i rano tez.Ide jutro mimo wszystko do lekarza powim o tym bo najbardziej mnie to jedzenie martwi :ico_placzek: Wysypke tez ma juz na calej buzce,a ja jem tylko chleb z szynka bo sie boje ze to alergia :ico_placzek: No caly czas sie k********* cos do tego mojego biednego malenstwa przypaleta :ico_placzek:
no ale dzi szaserwowal mi usmiech pełna buźką
Usmiechy sa cudowne,ale jeszcze nie za czesto.Natalka zaczyna gaworzyc sobie pod noskiem, to dopiero mnie powala na kolana normalnie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

28 paź 2008, 09:33

witam!
No caly czas sie k********* cos do tego mojego biednego malenstwa przypaleta
najgorsze właśnie to jak człowiek nie może nic zrobić,a dziecko cierpi! nie martw sie na pewno bedzie dobrze! musi być!
u mnie też cały czas ten katarek,w dzień jest ok,a rano strasznie ma nosek zawalony,wiecie co dobrze ze mam ten odciągacz do kataru-na serio przydatny i jestem zadowolona,bo moge opróżnić nosek i jest ok,a tak jakbym mu pomogła? a w ogóle jak była położna to mówiła mi że albo tą solą albo mlekiem moim :ico_szoking: no byłam w szoku myślalam że może jakoś źle zrozumialam ale nie,bo przeczytałam gdzieś na jakimś forum,że właśnie mleko matki dziala jak krople! więc dziś to wypróbuje! a u nas już pierwszy śnieg! :ico_brawa_01: \nie dużo ale jest a wysoko w górach widze ze wogóle bialo!
pozdrawiam dziewczynki :-)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość