Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

10 mar 2008, 08:40

Witam w poniedziałkowy poranek
Wyjazd do Polanicy nam się udał, wrocilismy w sobote wieczorem, niestety fotek nie porobiłam, moze nastepnym razem. Wczoraj Ula byla caly dzien marudna i placzliwa... nie wiem czemu :ico_olaboga: Po poludniu mielismy gosci, moj brat z zona i dzieciakami, ktorzy jeszcze malej nie widzieli.

Marcia, Twoje fotki sa super, Krzys chyba byl szczesliwy, tyle swiezego powietrza i takie widoki. :-)

Fintifluszka pisze:Która z was dziewczyny w ogóle jeszcze piersią karmi??

Ja ciągle karmie, pokarmu chyba starcza, bo mala przybiera dosc dobrze. czasem, najczęściej po nocy mam twardawe piersi, ale Ula szybko mi je "zmiękcza".
Fintifluszka pisze:Kuba nie wraca coś i się martwię-nie lubię jak wyjeżdża motocyklem w trasę i nie ma go tak długo... Jak jedzie autem to jestem spokojniejsza...

Fakt, ze auto bezpieczniejsze, ale jak moj Jarek wyjezdza poza miasto, gdzieś dalej, to sie tez zawsze bardzo denerwuje i kaze mu dzwonic jak dojedzie na miejsce.
Mam nadzieje, ze Kuba cały i zdrowy wrócił do domku :-)

Jak u Was jest z chrzcinami, my robimy 20.04. co potrzeba, gdzie tanio kupic cos ladnego dla maluszka?
Pozdrawiam, milego dnia

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

10 mar 2008, 10:16

Czesc dziewczyny Marcia i pinko fajnie ze sie wam wyjazdy udaly

a moja majeczka wczoraj poznala dziadka :ico_haha_01: moj maz wczoraj dzwonil do tesciowej i sie okazalo ze tesciu dostal trase na hiszpanie a nie chcieli do nas dzwonic zeby malej nie ciagnac bo musielismy jechac prawie 500km ale maz zalatwil sobie wolne i pojechalismy dziadkowi niespodzianke zrobic dziadek z wrazenia az sie poplakal a majeczka podroz zniosla dzielnie prawie caly czas spala tylko jak wracalismy musialam ja wziasc na rece az zasnela

dzisiaj idziemy na szczepienia

pinko pisze:Jak u Was jest z chrzcinami, my robimy 20.04. co potrzeba, gdzie tanio kupic cos ladnego dla maluszka?


ja tez bede chrzcila w kwietniu

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

10 mar 2008, 11:36

Fajnie Pinko że i Tobie udał się wyjazd.

My Norberta będziemy chrzcić dopiero w przyszłym roku. Myśleliśmy, żeby teraz w maju, ale u mnie w parafii nie dadzą nam bo nie mamy jeszcze ślubu; a chcielibyśmy u mnie, w Warszawie. Do przyszłego roku będziemy odkładać pieniądze i wtedy zrobimy ślub i chrzciny razem.

pinko pisze:gdzie tanio kupic cos ladnego dla maluszka?

Myślę, że może nawet na Allegro? :ico_noniewiem: Na pewno coś będzie.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

10 mar 2008, 11:48

Kuba wrócił wczoraj wkrótce po tym jak wysłałam posta-zmarznięty na kość :ico_oczko:

Ja się waham-nie wiem czy w ogóle będziemy chrzcili Gabriela, a jeśli tak to albo w maju/czerwcu lub właśnie dopiero jak sami się pobierzemy, a nie wiem jeszcze kiedy to nastąpi-być może w przyszłym roku...

Przychodzi dzisiaj do nas teściowa z koleżanką, która pracuje w firmie szyjącej ciuszki dla bobasków-ja mówię jaki rozmiar mi potrzebny, a Ona przynosi pakę z której sobie wybieram nowiutkie ubranka spod igły-za grosze
No i na spacer oczywiście, bo pogoda dzisiaj znowu przepiękna :ico_brawa_01:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

10 mar 2008, 11:53

My już po chrzcie.Co do karmienia to ja karmie cały czas .Czasami mam takie puste ale Amelka nawet z pustych cos wyciąga ha ha .Dzisiaj jade do gin. bo jeszcze nie byłam po porodzie.Iwona super myślałyśmy z mamą jak Maja zniesie trase.

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

10 mar 2008, 12:24

Fintifluszka pisze:Marcia, Krzyś na każdym zdjęciu ma rękawiczki... drapie się jeszcze, czy zakładasz, żeby łapki nie marzły??


tak drapie sie - nie wiem czemu - nawet zaraz po obcięciu pazurków(dokładnie to robię) to i tak sie czasem zadrapie, a poza tym jeszcze chłodnawo bywa wiec i cieplej mu w rączki, ale teraz jak sie juz cieplej zrobi to mu nie bedę juz zakładać.


Fintifluszka pisze:Która z was dziewczyny w ogóle jeszcze piersią karmi??


ja karmię ciągle jeszcze sama piersia, czasem mu herbatki koperkowej dam. chce karmic piersia nawet do roku gdzies jak mi sie uda - to zdrowe dla dziecka i mamnadzieje ze dzieki temu nie bedzie mi chorował.

pinko pisze:Jak u Was jest z chrzcinami, my robimy 20.04. co potrzeba, gdzie tanio kupic cos ladnego dla maluszka?


ja mam sliczna specjalna do chrztu kurteczke ze śpiworkiem która można poźniej tez wykorzystac, chce ją sprzedac na allegro własnie!

Ja dzis furke do prasowania mam po tym weekendzie, ale to nic wypoczeta jestem wiec chyba pójdzie szybko.


tez sie wybieram później na spacerek bo pieknie jest i nawet nie wieje.


uciekam narazie

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

10 mar 2008, 13:06

Cześć dziewczyny :-)
my też spędziliśmy weekend poza domem,byliśmy u moich rodziców na wsi,pogoda nam dopisała,Majeczka pospała na świeżym powietrzu,my też odpoczęliśmy.Maja była u dziadków już trzeci raz,bardzo jej tam spasowało.śpi tam w nocy bardzo ładnie,lepiej niż w domku,widać górskie powietrze jej służy :-)
A tak sobie odpoczywaliśmy :-) :
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

10 mar 2008, 13:22

Dziewczyny fajne zdjecia z weekendu

my juz po szczepieniu zrezygnowalam z tej szczepionki na rotawirusy jedynie ta prevenar nie wiem na co ona jest ale kosztowala 75e :ico_szoking:

majeczka teraz spi na balkonie a ja musze sprzatac bo dzisiaj mam gosci przyjezda do nas ksiadz z dziewczynami ktore w tamtym roku studiowaly w hiszpanii i teraz przyjechaly nas odwiedzic

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

10 mar 2008, 14:13

Fintifluszka pisze:Która z was dziewczyny w ogóle jeszcze piersią karmi??

Ja też cały czas karmię piersią,sporadycznie Maja dostaje herbatkę koperkową,ale to tylko w sytuacjach awaryjnych i to już w ostateczności

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

10 mar 2008, 15:35

Obrazek
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość