Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

28 paź 2008, 14:18

osita, no to pięknie. No ale jak trzeba to trzeba, nawet w szpitalu. Najważniejsze zeby wam nic nie było, całą resztę tzreba przeżyć, chociaż do grudnia.

U mnie dziś schabowe bo nie byłam w sklepie i wyciągnęłam z zamrażarki. Nie czuję się najlepiej no ale to normalne w naszym stanie :ico_oczko:


MAły już marudzi więc będę próbowac go położyć spać. Ostatnio sypia raz dziennie a to jest bardzo męczące :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

28 paź 2008, 14:26

Ostatnio sypia raz dziennie a to jest bardzo męczące :ico_olaboga:
hahhahahaha, poczekaj, bedzie ciekawiej jak w ogole nie bedzie chcial spac w dzien co doprowadzi do tego, ze o godz 16 jest nieznosny, a o 18 za nic w swiecie nie chce isc do lozka :-D
zapomnialam powiedziec - maly nad ranem sie przekrecil... i ulozyl w poprzek :ico_puknij: jak cudownie sie oddychalo pelna piersia :-D mimo, ze boki bolaly. a teraz... znow sie przekrecil tyle ze nie zdazylam zanotowac w ktora strone :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_oczko: poczekam az da kopniaka i bedzie wiadomo :-D

siasia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 17 cze 2008, 15:12

28 paź 2008, 14:50

Jak Wy to robicie ze wiecie jak dzidzia sie przekręca. Ja nie mam pojecia. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

28 paź 2008, 14:53

siasia, ja tez jeszcze tak nie mam pojecia ja czuje tylko jak sie wypina bynajmniej tak mi sie zdaje ....a ty jak odczuwasz ruchy... bo tak wogole to moja bardzo spokojna


a wogole pozwole sobie dzierwczyny pochwalic sie moją lalą:)

Obrazek

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

28 paź 2008, 14:58

Osita, oj kobieto w stanie błogosławionym... :-D Niech może jednak Tobie Juniorek zrobi ten prezent na urodziny, co...? Ciotka Karolina baaaaardzo go prosi... Ciąża ta wyraźnie Tobie nie służy... No wiem, od dawna to wiesz... :ico_haha_01: Niech wyskoczy z Ciebie troszkę szybciej i połowę problemów ze zdrowiem będziesz miała za sobą... Dobrze, że ominęło Ciebie leżenie w szpitalu i "nic nie picie" ... Wróciłabyś do nas znerwicowana na maxa... :ico_szoking: :-D
Evik, Tymek swoim rytmem już zaczyna zarządzać i to dość ostentacyjnie... Choćby z tym spaniem... :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-10-28, 14:01 ]
Siasia, to po prostu czuć... :-D
Milutka, udana sesja :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

28 paź 2008, 15:04

Karolina2411, dziekuje:) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a musze sie cos zapytac bo mala miala na szyi pepowinke ale nie zawinietą tylko przechodzila jej przez szyje i strasznie sie o to boje ale jestem dobrej mysli.... moja mama mowi ze to normlane kazde dziecko przeplata pępowinka

siasia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 17 cze 2008, 15:12

28 paź 2008, 15:07

milutka jakie śliczne zdjecie. Ja ja żałuje ze u nas takie zadupie i nikt nie ma 3D
A ruchy czuje wyraźnie i czuje jak mała sie wypina. Ale też jest spokojna.
Ostatnio miałam taką akcje ze sie mocno wystraszyłam. Przez dwa dni czułam bardzo mało ruchów. Tylko jak sie położyłam i to bardzo słabo. trzeciego dnia nie czułam ruchów wcale do 16 i pojechałam do ginki spanikowana a ginka mi powiedziała że to dlatego ze dzidzia sie przekręcila głową do góry. Ale co sie strachu najadłam to maskra noermalnie.

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

28 paź 2008, 15:10

Osita- kurcze poważnie zagadaj z maleństwem niech się pcha tu do nas trochę szybciej bo mamę wykończy.
Evik- tak jak mówisz wszystko się ułoży. Najpierw była panika że drugie dzieciątko w drodze, teraz jest już dobrze a za 3-4 lata będziesz Bogu dziękowała bo Ci dzieci z pieluch wyrosną i będziecie mieli spokój (no chyba że planujecie trzecie? :ico_haha_02:). A tak pewnie cieżko byłoby się świadomie zdecydować że to własnie teraz przyszła pora na drugiego bobasa. Co do Twojej mamy jestem tego zdania co Ty z dziewczynami, - to Ty wymagałaś troski i opieki ze strony mamy jako jej dziecko, skoro ona Ci jej nie potrafiła bądz nie chciała dać niech teraz nie oczekuje wielkiej więzi i zażyłości :ico_nienie:
Siasia- przyjdzie taki czas że też będziesz wiedziała jak Ci się maleństwo ułożyło
Milutka- :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

28 paź 2008, 15:12

siasia, ja tak samo mam dzis rzadko czulam ruchy kopnela pare razy i sie powypinala i tyle...ale normalnie wczoraj sie wiercila chyba ma swe humorki... ja tez sie bardzo stresuje i tak sam o nbbym ppojechala do lekarza jakbym cos takiego przezyla.... dlatego panikuje jak jej nie czuje.... biore sluchawki i szukam serduszka...ale to juz normalnie chore jest ;/ jeszcze jak zobaczylam tą pępowinke.... to normalnie uwazam bardzo ale przeciez to nie zalezne od nas co moze sie wydarzyc

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

28 paź 2008, 15:13

Milutka- nic się nie martw nasze dzieci jeszcze teraz mają tyle miejsca że się przekręcają i jeszcze nie raz zawinie się i odkręci z pępowiny. Mój był owinięty jak szalikiem, ale teraz już nie jest- zobaczymy jak będzie następnym razem. No i nie stresuj się tak wszystkim, szkoda Klaudusi- przecież ona to wszystko czuje

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość