Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

28 paź 2008, 15:12

A wiecie co ja dzisiaj na allegro znalazłam? Body z długim rękawkiem i z golfikiem
Takie samo kupiłam u nas w leclercu jakiś czas temu, 2 sztuki wzięłam i kupię więcej, bo są super i jakościowo dobre i ciepłe i kosztują tylko 9.9, więc się opłaca.
A jeśli chodzi o jedzenie to nasze dzieciaczki chcą próbować jeść to co my bo dlaczego niby miałoby ono jeść co innego a nie chcą swojego bo są sczwane i nie chcą brzuszków zapychać zwykłym nieciekawym jedzonkiem :ico_haha_01:
Dokładnie :-) A skoro, my jemy inne jedzonko niż one, to pewnie nasze jest lepsze :-)

A ja byłam w biedronce i kupiłam kombinezonik dla Uli, zielone były tylko małe rozmiary, więc kupiłam żółty z pomarańczową żyrafką, jest śliczny, cieplusi i kosztował 28 zł. Wzięłam większy rozmiar (80), żeby nam na dłużej starczył :-)

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

28 paź 2008, 17:35

witam was
dziekuje za wsparcie jestescie kochane a co do meza to mialam z nim dzis rozmowe i sam mi powiedzial ze on zamierza ulozyc sobie z kims zycie i jak bedzie sprawa o separacje to on powie ze chce o rozwod,i wogole powiedzial ze jak bede miala leczenie nadzerki to najpierw mam mu przyniesc rachunek i dopiero mi odda kase :ico_zly: A wogole zaproponawal ze on zabierze Julie do siebie co za beszczelny typ :ico_zly: ...Zaufajcie ze teraz czekam z niecierpliwoscia na ta sprawe...
Co do rajstopek to ja kupilam wczoraj w biedronce Mirkowi i Julci takie mega cieple i grube rajstopki po 6,90 jestem bardzo zadowolona...
Mirusiowi kupilam w sobote buciki zimowe-mialam straszny problem bo ma wysokie podbicie,ale wkoncu mu kupilam takie zwykle sniegowce-pozniej cykne fotke to wam wkleje.
poki co uciekam buziaki

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

28 paź 2008, 18:55

Jola nie mam slow co do twojego meza

a u nas wspinaczki ciag dalszy postawilam stoli obok telewizora tak bokiem zeby mi sie majka do dvd nie dobierala to zaczela mi sie po stole wspinac

no i dzisiaj na spacerek poszlysmy pod parasolka bo pada a juz nie szlo z nia w domu wytrzymac

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

28 paź 2008, 20:03

Jola, nie dołuj się, jak będziesz miała zły dzień, to pisz! Po to jesteśmy, żeby się wspierać, co do Twojego chłopa, to mam nadzieję, że kiedyś go ta baba kopnie w tyłek, Julii mu nie dawaj, może będzie chciał przejąć nad nią opiekę....
a u nas wspinaczki ciag dalszy postawilam stoli obok telewizora tak bokiem zeby mi sie majka do dvd nie dobierala to zaczela mi sie po stole wspinac
Hehehehe, spryciula mała :ico_haha_01:

A my w trakcie kąpieli, Ulek z tatą się kąpie, słyszę jakieś śpiewania z tego brodzika... hehehe, woda chlapie na wszystkie strony...

Uciekam, bo zaraz trzeba ją będzie wytrzeć i ubrać i dać kaszkę....
Pewnie już nie zajrzę, bo Hausa ciągle oglądamy, teraz I serię zaczęliśmy.
Buziaki... trzymajcie się.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

28 paź 2008, 20:17

a ja dzisiaj nie kapalam Maji jak tylko zobaczyla ze sie zbieramy do kapania to zaczela plakac wiec ja tylko umylam dostala mleczko i poszla spac

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

28 paź 2008, 20:52

cześć dziewczyny.

Ja już dzisiaj kombinezonu na Gabriela nie dostałam, bo my potrzebujemy 86, a zostały same małe niestety... w ogóle wszystko wykupili-poważnie, po rajstopkach cień nie został, a kosztowały 6.49 dokładnie, nawet te welurowe bibeloty wykupili. Szkoda mi koszmarnie tego kombinezony, bo był fajny i co to za wydatek nie całe 30zł...

Jolka nie oddawaj mu Julii, pewnie chce ją tylko po to, żeby gruchać do nowej dzieciatej laski jakim jest zajebistym tatą :ico_puknij: a z tą nadżerką to pojechał palant po całości... współczuję Ci poważnie. Jak urodziłam dziecko to dopiero sobie zdałam sprawę z tego jak dużo faceci nam zawdzięczają, kiedyś żartowaliśmy z Kubą, że gdyby mnie postawił w takiej sytuacji, że by mnie zostawił i znalazł sobie inną laskę, a ona by próbowała moje dziecko przekupywać fałszywie to bym mu tak uprzykrzyła życie że nie wiedziałby jak się nazywa :ico_nienie: albo jakbym sie kiedyż dowiedziała, że moje dziecko uderzyła to bym się posunęła do rzeczy, których by się nigdy nie spodziewał, nagle z takim szaleństwem w oczach zaczęłam o tym mówić i się zezłościłam-nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, to tak jakby sobie ktoś zaskarbiał moją rodzinę i mój trud, kpił z moich łez z trudów ciąży i porodu... Kuba mnie zaraz uścisnął i się naobiecywał, że aż się popłakał... ostatnio jest z resztą dużo w domu i widzi ile to kosztuje wysiłku...

dzisiaj poszedł do studia impart na rozmowę w sprawie pracy, bo te koncerty dają cholernie niestabilne zarobki-teraz właściwie wcale nie pracuje i jakby nie tatuowanie to nie byłoby w ogóle pieniędzy, a i tak jesteśmy do tyłu i piętrzą nam się wydatki, nie mogę kupić Gabrielowi tego co potrzebne, tylko wiecznie czekam na jakiś zastrzyk gotówki-dlatego też mi tak szkoda tego kombinezonu, teraqz będę na allegro polowała...

idę cos przekąsić i usiądę z Kubą może do jakiegoś filmu...

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

28 paź 2008, 23:58

Witam i ja jestem padnieta ale jutro mam juz wolne.Troche jestem zla bo nie idziemy jednak na sylwestra na sale bo stwierdzilismy ze Amelka jest za mala i za duzo wymagajaca zeby ja zostawic z kims troche mi przykro bo napalilam sie juz.jakos nie mam czasu pisac no siostra Amelka w polsce jezdzi wozkiem i narazie nie placze jest ok nie wiem jak dlugo.Uciekam bo nogi mnie bola ide sie kapac i spac pa

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

29 paź 2008, 08:15

Cześć
Stawiamy :ico_kawa: Nie śpimy z Ulą od 6:30. Nocka nie najgorsza, jedna pobudka około 4.
Ja już dzisiaj kombinezonu na Gabriela nie dostałam, bo my potrzebujemy 86, a zostały same małe niestety.
Jak chcesz, to zobaczę czy u nas w biedronce będą, były duże rozmiary, jakby był, to mogę Ci kupić :-)

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

29 paź 2008, 08:38

cześć dziewczyny.
Jak chcesz, to zobaczę czy u nas w biedronce będą, były duże rozmiary, jakby był, to mogę Ci kupić
Bardzo by było miło z Twojej strony :ico_sorki: my chcieliśmy ten zielony z koparą :ico_oczko: u nas są dwie biedronki i w obu się wszystko rozeszło w 24h :ico_szoking:

idziemy włąśnie na kaszkę

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

29 paź 2008, 09:24

Czesc dziewczyny ale mialam dzisiaj noc Majka spala ze mna w lozku tak plakala ale chyba sie przestraszyla grzmotow nad ranem ja odlozylam do lozeczka i bylo juz ok

Mariola Majka tez juz nie placze w wozku chyba sie im nie podobalo ze nas tyle na nogach idzie a one musza w wozkach siedziec :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-10-29, 08:25 ]
pinko dzieki za :ico_kawa: wlasnie popijam

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość