siasia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 17 cze 2008, 15:12

29 paź 2008, 12:20

Witam rano. Miałam cudną noc. Wstałam tylko 3 razy siku i potem odrazu zasypiałam i wstałam o 11. Ale fajnie.

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

29 paź 2008, 12:21

JEstem już

Mam niespodziankę bo mąż wrócił z pracy z powodu deszczu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: trochę dziś odsapnę

tosia, było ich kilka na pewno było czekoladowe i chyba toffi, więcej nie pamiętam :ico_sorki: ale kokosik niczego sobie naprawdę no i cenę ma przystępną :-D

Ja włąśnie nie wie wiem co na obiadek zrobić, krokieciki fajny pomysł ale trochę roboty

katia, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kasia1983, wiem coś o tym, zakupy na całego i to ciągle coś. No ale jak teraz kupuję to wiem że junior ponosi więc jakoś to znoszę. ja już buty mu kupiłam w ccc za niecałe 50 zł. bardzo fajne, ocieplane i wysokie. Wyglądają jak na narty. Na allegro zamówiłam dwie pary ocieplanych spodni i bluzki więc wyszło trochę taniej ale i tak mało to nie kosztuje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

29 paź 2008, 12:23

Evik- nie popadnij w bazyliowy nałóg ...jak ja :ico_wstydzioch: Mój M. też ma dzć dziś szybciej przez deszcz :-)
Siasia - oby tak dalej
:ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-10-29, 11:27 ]
A ja co? Przewidywalne......znowu żrę- kisiel z jabłkami o smaku szarlotki - oczywiście cud nowoczesnej kuchni: wsypujesz do kubka, zalewasz i jesz- samo zdrowie :ico_sorki: No ale ze mnie taki chemiczny ali- lubię jeśc, nie lubię gotować i taki to efekt- pewnie świecę w nocy nieziemskim światłem ...

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

29 paź 2008, 12:37

Katia, super wiadomość :ico_brawa_01:
Tosia, rzuciło mi się, rzuciło, przyznaję się bez bicia :-D Dzieci już wczoraj na mnie dziwnie patrzały... :-D
ale kokosik niczego sobie naprawdę no i cenę ma przystępną :-D
Ech, zamieniłabym to z moim winem... Jutro idę na badania... Jak mi tylko hemo skoczyła do góry, wylewam to moje paskudztwo... Nie chce mi się już tego świństwa chlać :ico_zly:
Mój M. też ma dzć dziś szybciej przez deszcz :-)
Mam niespodziankę bo mąż wrócił z pracy z powodu deszczu :ico_brawa_01:
Kurde, dlaczego mojemu na łeb nie pada...? :ico_zly: Ale może pod koniec tygodnia zjedzie, bo mu kruszynka olejem rzyga... :ico_brawa_01:
pewnie świecę w nocy nieziemskim światłem ...
Ha, w razie czego łatwo Cię znajdę, żeby za coś tam do tyłka nakopać :-D

[ Dodano: 2008-10-29, 11:38 ]
Tosia, już wiem za co Tobie nakopać :-D :ico_brawa_01: Za murzyna na pasach... Pojawia się i znika :-D

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

29 paź 2008, 13:01

Hej dziewczyny:)))
Ja tez powoli za Wami nie nadarzam:),jak czasami wstaje i mam zly humor to jak tak Was poczytam to odrazu lepiej :ico_haha_01:
No ładnie mi tu sie rozpijacie :ico_nienie: i kusicie jedzeniem :ico_oczko:
Tak wiec ja dzis bede lezec i lezec :-D ,jedyne co mam zamiar zrobic to poukładac ciuszki dla małej do komody bo sa juz wyprane i wyprasowane.

Miłego dzionka grudniuweczki :-D

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

29 paź 2008, 13:34

Karola- kop, lej i tylko patrz czy równo puchnie
Magda- na mnie tt tak samo działa, pierwsze co robię po pobudce to włączam komputer i gaszę go jak idę spać, a M. wciąż pyta "co Ty tam znowu piszesz?"

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

29 paź 2008, 14:19

A się powtórzę - ALE U WAS FAJNIE !!! :diabel:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

29 paź 2008, 14:31

Asik - wiadomo, bo my jesteśmy fajne, a Ty nasza jesteś- czyli też fajna :-)

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

29 paź 2008, 14:51

Asik - wiadomo, bo my jesteśmy fajne, a Ty nasza jesteś- czyli też fajna :-)
:-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
HIHIHI, glupawka forumowa?? mi dzisiaj babka jak krew pobierala, to tez malo sie nie poplakalam ze smiechu.... glupawka mnie wziela... otoz, mialam isc naczczo. zadzwonilam o 7 w jakich godzinach przyjecia - od 8 do 10.. dziecko panu mezowi wyszykowalam do szkoly, panstwu sniadanie przygotowalam i z bula i woda pobieglam na autobus. o 9 na miejscu, pani mila bardzo dala mi numerek - tylko 60 osob przede mna... drgawki mnie juz braly, pani laskawie pozwolila wode popic ale tak jak po operacji - moczyc usta... :ico_zly: naczekalam sie ponad 2 godziny :ico_zly: wchodze - na 6 stanowisk pracuje JEDNA osoba :ico_szoking: :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory: reszta sobie gada i tylko narzekania na ich ciezki los slychac... a za mna w kolejce jakies 50 osob przynajmniej :ico_noniewiem: no coz, pani krewke pobiera, ja do niej, ze to tragedia po 11 byc o suchym pysku i bez popicia wody a ta... ze PRZECIEZ PANI NIE MUSI BYC NACZCZO I MOGLA PIC DO WOLI :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: no kurcze, zeby nie plakac, zaczelam sie histerycznie smiac. pop..ny kraj :ico_zly:
wyniki za tydzien u endo...
mialam tyle czasu, ze sobie poszlam wizyte u neurologa przy okazji osobiscie zalatwic (no wiecie, baba w ciazy, polamentuje to moze sie zlituja :ico_oczko: ). no i sie zlitowali - powiedzieli ze na ten rok nie ma juz miejsc, zreszta, zgubil im sie (!) kalendarz z zapisami no i zapisuja w takim razie na przyszly rok :ico_haha_01: ale tez nie od razu, bo kalendarza jeszcze nie maja a system sie zawiesil wiec wysla wizyte listem :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: wydaje mi sie, ze czasami zyje w jakims koglu-moglu :ico_haha_01: ale pani przejela sie chyba, bo powiedziala ze z jakas tam jolka pogada i postaraja sie jeszcze zeby lekarz w listopadzie mnie zobaczyl, bo skoro od tego moze zalezec rodzaj porodu... a! pani byla na tyle wszechwiedzaca, ze rzucila mi tekstem: a od kiedy to neurolog wie cos o porodach?? jakby sam rodzil... dyskretnie podsunelam jej mysl, ze kobiety juz sie wyzwolily, niektore nawet dostaly pozwolenie dosiadania do komputera i rozmawiania z petentami :ico_oczko: a jeszcze inne zostaly neurologami i matkami.. :ico_noniewiem:

kurcze! pizza sie pali!!!

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

29 paź 2008, 15:44

Kużde- Osita- że Ty to wszystko jeszcze znosisz to ja nie wiem!!! No ale fakt, co zrobić z drugiej strony, krzykiem i tak pewnie nic nie wskórasz więc ten śmiech to chyba faktycznie ostateczność. :ico_pocieszyciel:
A ja obiadek mam gotowy, mieszkankpo wysprzątane (choć przydałoby się jeszcze podłogę zmyć) i zaraz idę do rodziców:-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość