Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

30 paź 2008, 12:30

Cześć,
My dopiero teraz, bo długo spałyśmy dzisiaj, aż do 7:30 :D Potem była moja bratowa, a teraz jest zdun i piec naprawia :-)
Klaudia, na naszym pawlaczu też jest dużo miejsca, więc pewnie Ula też będzie się tam chciała bawić kiedyś :-) Miło jest tak czasem powspominać własne dzieciństwo, czas tak szybko leci, teraz my mamy już małe szkraby, którym tworzymy dzieciństwo.
Agnieszka dzięki raz jeszcze za pomoc przy kombinezonie, jak Cię usłyszałam w telefonie to mnie aż zatkało :ico_haha_01: podjechałam do biedronek dopiero wieczorem, bo wcześniej nie miałam z kim Gabciocha zostawić i u nas też był ten z żyrafką na 86 i niebieski z koparą. Postanowiłąm zaryzykować i kupiłam zielony na 80cm-pani powiedziała, że przetrzyma mi ten niebieski przez pół godziny-żebym mogła wymienić jak zielony będzie mały, ale okazało się, że pasuje :-)
Hehehe, to super, ja też kupiłam Uli na 80, jest jeszcze duży, ale popodwijam jej rękawki i będzie ok, a na dłużej nam starczy, przecież zima się jeszcze nie zaczęła :-)
mariola, to zakupy udane :-) super, przynajmniej masz już problem z głowy :-) a jak na dwoje dzieci, to nie wydałaś aż tak dużo :-)
CleoShe napisał/a:
Iwona, nam możesz powiedzieć :ico_oczko: My przecież Twojej rodzinie nie zdradzimy :ico_haha_01: Fajnie, że lecisz do Polski i jeszcze na 3 miesiące??? Ale chyba tylko z Mają co?


no wlasnie nie moge Mariola tu jest, ale zdradze ze na dlugo lece
A może jakimś szyfrem, żeby Mariola nie zrozumiała, a my będziemy wiedzieć :-D
uśpiłam Gabiego (chyba) czasami mnie tak w dzień wymęczy, że jak wieczorem nie chce zasnąć to mnie szlag trafia :ico_olaboga:
Też tak nieraz mam, wpienia mnie to, zaczynam krzyczeć i nic dobrego z tego nie wychodzi, Jarek wtedy bierze Ulę, a ja idę się uspokoić.
Jutro jade do lekarki po wynik z cytologi ciekawa jestem co mi powie :ico_noniewiem: .
Daj nam znać.
Dziewczyny zdjęcia super zrobiłyście, też mam ten program, ma wiele możliwości i jest prosty w obsłudze.
zostali z gołymi tyłkami... płakać mi się zachciało jak to usłyszałąm-że człowiek człowiekowi coś takiego może zrobić...
Ano niestety, tylko człowiek jest do czegoś takiego zdolny.

Uciekam pranie rozwiesić....
Ach i dużżżżżżżoooo zdrówka dla Martynki :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Ciekawe co u Madzi słychać....

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

30 paź 2008, 12:48

Cześć dziewczyny . Popisałam troszke dziś miałam natchnienie a poza tym dawno nie pisałam tak o wszyskim. Nocka ja cię moge pobudka o 2 a potem o 4:30 i już o 7:30 nie wiem co się dziejje z tym moim bakiem a przeciesz już tak ładnie spała. :ico_puknij: może ta pogoda :ico_noniewiem: leje wieje masakra :ico_olaboga: Jola zazdroszcze wam pogody . No to wkejam posta:
Sto lat dala Martynki :ico_tort:
Renia0601 napisała;
A to mój śpioszek

Zdięcie boskie Arturem fajnie zasnoł mój w dzień to tylko w łóżeczku chyba że na dworku to w wózku oczywiście


pinko napisała:
Ulek dzisiaj nie kąpiemy, bo podejrzanie kaszlała po południu, właśnie Jarek daje jej kaszkę. Dzisiaj dostałam z nestle przesyłkę i w środku była próbka kaszki mleczno-ryżowej po 9 miesiącu 5 owoców, zrobiłam ją na kolację, chyba jej smakuje, mi smakowała i ładny zapach.

Wyobraż sobie że ja też wczoraj dostałam taką paczuszke z nestle i też Kamilek wcinał tą kaszke na kolacje He He :ico_haha_01: , ja ją już wcześniej kupowałam są naprawde dobre jest jeszcze 3 owoce też smaczna.

CleoShe napisała:
To on tak cichutko Ci pobaraszkował po szufladach? heheh.. dobrze, że przypraw się nie objadł Mi to ostatnio z szafki wywalił i zbił przyprawę do kurczaka w słoiczku.. i ogólnie cały czas szafki otwierał. Już mu się to nie uda bo zamontowałam blokady

Też o tym myślałam ale u nas tu w okolicy nie ma takich sklepów musze się wybrać do miasat a terz pogoda jest straszna u nas od 3 dni cały czas pada deszcz i jest zimno. :ico_zly: Więc na razie szafki na sznureczki powiazane ale z szufladami to ciężej .wiec mu pozwalam tam sobie grzebać ma tyle radochy przy tym :ico_haha_02:

Fintifluszka napisała:
Teraz Gabriel płacze na stojaka w łóżeczku-tyle się już z nim naszarpałam, żeby zasnął, że już nie mam cierpliwości-po prostu nie mogę tam do niego iśc, bo zaraz mnie takie nerwy biorą, że szok

Skad ja to znam ale ja mam tak czasem w dzień bo wieczorem to kłade go do wózka chwile posiedzi z nami i zasypia potem przkładam go do łóżeczka, wiem może nie jest to zbyt mądre :ico_puknij: ale cóż wieczorem już nie mam siłłły się z nim szarpac , :ico_noniewiem: pyzatym zauważyłam ze jak na niego nakrzycze :ico_nienie: że nie chce zasypiać to potem on przeżywa przez sen płacze przez sen marudzi . :ico_placzek:

mariola napisała:
ze znizka to zaplacilam 295 wiec buty prawie zadarmo.Jestem szczesliwa ze te zakupy zrobilismy szkoda troche kasy ale wozek sprzedany a ze od dzieci to im sie cos nalezy.

No no to zakupy udane brawa :ico_brawa_01: a co tam” kasa zecz na byta raz jest raz jej nima” no i dobrze dzieciaczkom też się należy!!! :-D

iwona83 napisała:
zobaczcie co zrobiłam

Iwonka to w tym nowym programie super ja wczoraj się troszke bawiłam też wam wkleje!! Obrazek
To Małymisio Kamcio!!
Obrazek
A to moja chrezśnica musze się wam pochwalić ma 16 lat , ale laska co?
A to już ja!
Obrazek
Obrazek


mariola napisała:
a cwicze narazie cos takiego

Też fajowo wyszło !! Ja bardo lubie takimi pierdołam się bawić w ogóle to ja kiedys pracowałam w kwiaciarni no i wiecie jakieś tam stroiki na święta i inne ozdóbki robiłam bukiet wieńce nawet ślubny sama sobie robiłam! Jak znajde gdzieś to wam fkleje fotke!!

CleoShe napisała:
Ale popełniam tym samym błąd bo on nabrał już nawyku zasypiania przy mamie i kiedy miałabym go położyć tak normalnie do łóżeczka kiedy jeszcze jest "przytomny" to miałabym to samo co Ty Justyna. Czasem próbuję go oduczyć i kładę go.. on płacze a ja co jakiś czas chodzę do niego i uspokajam ale koniec końcem kładziemy się oboje na naszym łóżku i trzymam go za rączkę a on wtedy dopiero spokojnie usypia.

No właśnie błąd ale cóż na to się godzimy my mamy aby naszym malcom było jak naj lepiej !!!

Fintifluszka napisała:
poszło... zostali z gołymi tyłkami... płakać mi się zachciało jak to usłyszałąm-że człowiek człowiekowi coś takiego może zrobić...

O boze masakra okradli ich przed samym wyjazdem szooook no nie stety ludzie potrafią być podli !!!!

Jola_85 napisała:
foteliku-bujaki-daje mu butle,chwile pokolysze i spi,albo klade sie kolo niego i przy butli usypia-wiem ze to moj blad,

Kazda z nas ma jkieś sposoby na usypianie i widac nie wszystkie są mądre ale cóż trzeba sobie radzić. Potem będziemy się zastanawiać jak je oduczyć tych nawyków.

[ Dodano: 2008-10-30, 11:52 ]
No to znowu tasiemiec wyszedł!!!!!
pinko, ale widzę ze tobie też taki pościak wyszedł nie za małay fajnie jest co czytac!!!

[ Dodano: 2008-10-30, 11:55 ]
a jeszcze jedno wam wkleje mojej chrześniaczki też zrobione tym programem.Obrazek

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

30 paź 2008, 12:56

wkleje wam zdjecia ale nie zadorej jakosci u nas noc koszmar Julka wrzeszczala obudzila Amelke i od 1 do 3 na rekach
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

30 paź 2008, 13:15

mariola, super kurteczki, a buciki słodkie i naprawdę za takie pieniądze to za darmo

Asikk, no fajny ten program, super zdjęcia a chrześnicę to masz super, z takim wyglądem to Ty już szykuj na wesele :ico_oczko:

Ja dziś cały dzień filmy oglądam z tego braku zajęcia :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

30 paź 2008, 13:23

mariola, ciuszki bomba a te butki jakie słodkie i za taka kase :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Renia0601, bardzo dziekujemy a co do chrzesnicy to tak pewnie nie długo bedzie :ico_puknij:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

30 paź 2008, 13:27

ale z szufladami to ciężej
możesz zwykłego kija przełożyć, u nas tak właśnie to działa.
Kazda z nas ma jkieś sposoby na usypianie i widac nie wszystkie są mądre ale cóż trzeba sobie radzić. Potem będziemy się zastanawiać jak je oduczyć tych nawyków.
Prxzyjdzie taki moment, że nasze maluchy, nie będą potrzebowały takiej bliskości, ale teraz nie potrafię jej tego odmówić. Fakt, ze byłoby super, gdyby umiała sama zasypiać, ale nie za cenę jej wielkiego płaczu, nie potrafię spokojnie słuchać jak płacze i chce do mnie na ręce. A jak ją już biore, to się tak wtula i mocno trzyma.
No to znowu tasiemiec wyszedł!!!!!
pinko, ale widzę ze tobie też taki pościak wyszedł nie za małay fajnie jest co czytac!!!
Ano, jak kazdemu chce odpowiedziec, to tak wychodzi. Zdjęcia Asik super, az tak dobrze tego programu nie wypróbowałam, akle bede musiała pogrzebać.
Mariola, zakupy super, a te nutki są za gumowej podeszwie?

U mnie ciągle zdun jest, a myślałam, że szybko to zrobi, chciałam iść na zakupki, kupić muszę parę rzeczy na obiadek :-( A tu pogoda znowu się popsuła, żeby chociaż nie padało....

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

30 paź 2008, 14:45

Hello dziewczyny ja wlasnie wrocilam z zakupow musialam Maji kupic jakas kurtke i wybralam niebieska z polarem od wewnatrz no i rozowe kozaczki

a moj maz wlasnie piecze dla mnie ciasto ciekawe co z tego wyjdzie tylko nie chce widziec tej kuchni a jutro ma robic paczki tylko ze je juz robi ponad rok

Assik zdjecia super a chrzesnica fajna laska

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

30 paź 2008, 15:22

a moj maz wlasnie piecze dla mnie ciasto ciekawe co z tego wyjdzie tylko nie chce widziec tej kuchni a jutro ma robic paczki tylko ze je juz robi ponad rok
Kochany mąż :-) A co do pączków, dużo przy nich roboty, po roku może je skończy :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-10-30, 15:16 ]
Ulek śpi, a ja zmykam robić obiadek, dzisiaj serwuję takie coś, ponoć jest pyszne: http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis_do_ ... p?id=24200
A co Wy macie dzisiaj na obiadek, może odgapię na kolejne dni :-) ?

[ Dodano: 2008-10-30, 15:50 ]
Mięsko się już piecze, a na tej stronie znalazłam jeszcze fajne przepisy dla bobasów do 1 roku życia i są też dla starszych, poszperajcie, a tu link do przepisów dla maluchów do 1 roku: http://www.gotowanie.wkl.pl/grp_przep.php?grp_prz=77

[ Dodano: 2008-10-30, 16:40 ]
My już po obiadku, pychotka to była, polecam, ja do tego zrobiłam jeszcze sałatkę grecką... mniam mniam :-)

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

30 paź 2008, 18:53

:ico_tort: zdrówka dla Martynki!!!
tutaj w hiszpanii to anwet polak polaka potrafi okrasc
Nie tylko w Hiszpanii tak jest. Niby na obczyźnie rodacy powinni sobie pomagać a jest wręcz odwrotnie.. każdy pod każdym dołki kopie i tylko patrzą jak tu wyje*** na kasę :ico_olaboga: A tych znajomych Justyny pewnie okradli jacyś "życzliwi" ludzie, którzy wiedzieli o ich powrocie do Polski. W głowie takie rzeczy się nie mieszczą :ico_puknij:
Fintifluszka napisał/a:
uśpiłam Gabiego (chyba) czasami mnie tak w dzień wymęczy, że jak wieczorem nie chce zasnąć to mnie szlag trafia :ico_olaboga:

Też tak nieraz mam, wpienia mnie to, zaczynam krzyczeć i nic dobrego z tego nie wychodzi, Jarek wtedy bierze Ulę, a ja idę się uspokoić.
Dobrze wiedzieć, że nie jest się jedyną matką tracącą nerwy przy naszych niewinnych maluszkach.

Asikk, ale masz Misia z Kamilka.. :ico_haha_01: A program rzeczywiście ciekawy i łatwy. Sama się nim troszkę pobawiłam, ale nic nie zmodziłam. Sprawdzałam tylko funkcje.

Mariola, fajne kurteczki dla dziewczynek a te butki po prostu rewelacyjne.
Ooo.. a takie jak Pinko kupiła Uli różowe z H&M są szare dla chłopców i zastanawiałam się czy Norbiemu takie kupić.
Prxzyjdzie taki moment, że nasze maluchy, nie będą potrzebowały takiej bliskości, ale teraz nie potrafię jej tego odmówić. Fakt, ze byłoby super, gdyby umiała sama zasypiać, ale nie za cenę jej wielkiego płaczu, nie potrafię spokojnie słuchać jak płacze i chce do mnie na ręce. A jak ją już biore, to się tak wtula i mocno trzyma.
Oby przeszła im ta potrzeba aż takiej bliskości. Norbi też jak tak płacze to na rączki go biorę i tulę. A jak usypiam go przy sobie to tak słodko mnie za rączkę trzyma i spokojnie usypia wtedy.
W ogóle Norbert to przebudza mi się z płaczem bo smoczka znaleźć nie może i jak wchodzę do pokoju to on siedzi lub stoi w łóżeczku. Pogłaszczę go po głowie, dam smoczka i on od razu sam się kładzie dalej lulki.
ja wlasnie wrocilam z zakupow musialam Maji kupic jakas kurtke i wybralam niebieska z polarem od wewnatrz no i rozowe kozaczki
Wklej fotki.. chętnie zobaczymy :-)
a moj maz wlasnie piecze dla mnie ciasto
:ico_szoking: Facet ciasto piecze..
Mój to przynosi mi gotowe z pracy.. chociaż tyle mam :ico_haha_01:
A co Wy macie dzisiaj na obiadek, może odgapię na kolejne dni :-) ?
Ja dzisiaj kebaba robiłam :ico_haha_02:
A te przepisy dla maluszków rzeczywiście ciekawe.. na pewno skorzystam.

Jutro rano oddajemy lapka znajomemu żeby nam sformatował i windowsa xp wgrał. Powgrywa nam jeszcze programy i wszystko będzie uporządkowane.. Lubię porządek w komputerze :-) Ale dopiero odda nam go w niedzielę wlbo i poniedziałek więc znów kilka dni nie będę zaglądać. Tylko, że jak kilka dni nie piszę tu to przynajmniej zaglądam i czytam Was na bierząco a teraz nawet nie będę czytać.. Nie piszcie dużo :ico_nienie: :-D
A w sobotę ta imprezka.. jutro po stroje jedziemy na miacho.. hehe :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

30 paź 2008, 20:43

W ogóle Norbert to przebudza mi się z płaczem bo smoczka znaleźć nie może i jak wchodzę do pokoju to on siedzi lub stoi w łóżeczku. Pogłaszczę go po głowie, dam smoczka i on od razu sam się kładzie dalej lulki.
U nas jest podobnie, tylko muszę się obok niej położyć, wtedy zarzuca mi jedną rączkę na szyję, drugą łapie moją rękę i zaraz zasypia.
Nie piszcie dużo :ico_nienie: :-D
Hehehehe, a wierzysz w cuda i garbate aniołki? :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Tatuś właśnie kąpie dzidziołaka, zaraz ja ją przejmę i ubiorę i chyba ja dam kaszkę, choć zobaczymy jeszcze, bo muszę do bankomatu podjechać.

[ Dodano: 2008-10-30, 19:45 ]
A w sobotę ta imprezka.. jutro po stroje jedziemy na miacho.. hehe :ico_haha_01:
Super, rób dużo zdjątek :-) żebyśmy potem mogły pooglądać, a dla Norbiego też jakiś strój przewidujesz? :ico_oczko: :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość