blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

30 paź 2008, 14:22

wiola85, - no własnie, my się już znamy :ico_brawa_01: No i urodziłam 23go października :ico_brawa_01: A termin miałam z OM na 5go listopada :ico_haha_02: Ale cieszę się, że już nie muszę się kulać z brzuszkiem. Bo coraz trudniej było, choć ja urodziłam w pierwzym dniu 38 tygodnia, wieć praktycznie 3 tygodnie przed terminem. Ale tak mi lekarz wywyróżył, że napewno przed terminem urodze.

betka, - Jak ja mogłabym Was opuścić????? :ico_szoking: Nigdy w zyciu, z wami mi najlepiej. Jakby nie było, zaprzyjaźniłysmy się troszkę :ico_ciezarowka:

katia, - gratulujemy półmetka, no to już z górki :ico_haha_02:

Anetka29, - u mnie też było do tej pory ponuro i pakudnie. Chciałam zacząc w koncu werandowanie Majuni, ale chyba odpuszczę, narazie otworzyłam okno w kuchni a mała śpi w salonie w wózeczku. Ale coś widzę, że się wypogodziło i nawet słonko nieśmialo zagląda.

A ja dziś na szmacie jeżdżę :ico_odkurzanie: :ico_prasowanko: :ico_duzepranko:
W końcu troszkę się wyspałam, bo az do 8.30. Gdyby nie telefon, to jeszcze byśmy wszyscy pospali. Na jutro zosatwie tylko mycie podłóg i klatki, bo w weekend spodziewam się najazdu gości. Nareszcie. Bo do tej pory nikt nas jeszcze nie odwiedził :ico_placzek: Majuni cos dzis oczko zaropialo, myjemy rumiankiem. Moj spioszek grzeczniutki najukochańszy.

I jeszcze jedno. Kobitki, mam do oddania taką herbatką do picia po 36 tygodniu ciąży. Z liści malin i innych ziółek. Podesłała mi to kuzynka z Niemiec, która też ją piła pod koniec ciązy na poleceni lekarzy. Herbatka ma za zadanie zmiękczyć szyjkę macicy i przygotować ją do porodu. Myśle, że to dlatego też miałam w miare lekki porób. Jak by ktoś chciał, chętnie wyśle, bo termin ważności jest do grudnia. A szkoda wywalić.

[ Dodano: 2008-10-30, 13:23 ]
A gdzie nasza ANIA??

domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

30 paź 2008, 14:39

To maliny działaja tak ze lekko sie rodzi??????? czy dobrze zrozumiałam????? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

30 paź 2008, 14:40

Anulka moze sie z mezem jeszcze wita :589: :589: :589: :ico_brawa_01: wczoraj wrocil wiec moze leniuchuja dzis razem, albo wrecz przeciwnie poszli gdzies... :ico_brawa_01:

blumek, a co za gosci sie spodziewasz?? rodzinka przychodzi?? Ja ze znajomymi sie chyba wstrzymam przynajmniej miesiac. Albo dopiero po nowym roku zaprosimy. W styczniu sie przeprowadzamy wiec wolalabym zeby odwiedzali Oliwierka juz na nowym domku :ico_brawa_01: A rodzinka to normalne ze beda przychodzic (mam na mysli rodzicow i rodzenstwo), No i w swieta Oliwierek pozna wiekszosc najblizszej rodziny :ico_brawa_01:
Wiem ze to moze glupie, i sama nie wiem jak sobie z tym poradze, ale dobrze byloby prosic odwiedzajacych zeby myli rece zanim beda dotykac babaska. Nie wiem jak ja bede mowic "umyjcie rece" ale taki okres... jesienno zimowy, chorobska, bakterie itd... :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-10-30, 13:42 ]
blumek, aha dziekuje za propozycje oddania herbatki, ale my mamy cos podobnego :ico_brawa_01: pije i ciagle z nadzieja ze urodze naturalnie... choc pogodzilam sie juz z mysla o cc :ico_placzek:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

30 paź 2008, 15:09

Kobietki jestem i ja nadal 2w1 chociaż w nocy myślałam, że coś się rozkręca, bo jak wstawałam do WC to ledwo się ponosiłam..Ale pospałam troche i przeszło..

Co do witania się z P to jakoś wole poczekać do jutra aż będzie skończone 36 tygodni, bo troche mam stresa, po ostatnich szaleństwach z 1 cm rozwarcia zrobiło się 3cm więc jak teraz poszalejemy to może skoczyć na 5cm a z takim rozwarciem to już do porodu, bo może wdać się zakażenie jakieś.. A ja teraz musze wyleczyć to zapalenie nerwu twarzowego, bo pół twarzy mam jak sparaliżowane.. Właśnie pół nia załatwiałam rehabilitacje i laser na twarz, do tego jeszcze lekarz rodzinny musiał wypisać mi recepte na zastrzyki z wit. B bo one podono usprawniają nerwy jeden zastrzyk mam już za sobą, jutro kolejny i rehabilitacja i tak przez 10 dni.. Mam nadzieje, że mi to minie, bo tragicznie się z tym czuje, uśmiecham się tylko prawą stroną twarzy :-D

Fajnie, że nas tu co raz więcej, witajcie dziewczynki!!! Tak myśle, że wypadałoby założyć nasz listopaowy wątek na niemowlętach, bo jeszcze troche i będziemy się przenosić ze wspólnego terminu, po za tym jedną Mamusie już mamy :-) właśnie Kasiu, ja się pisze na tę herbatke jeśli nadal ją masz :D

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

30 paź 2008, 15:09

o a nam zostalo rowno 3 tygodnie. A za 2,5tyg do szpitala jak nic sie wczesniej nie zacznie :ico_brawa_01:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

30 paź 2008, 15:11

domidj, - Ssuszone liście z malin :)

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

30 paź 2008, 15:12

no i jest chetna na herbatke :ico_brawa_01: fajnie ze mozemy sobie nawet tak pomagac!! Blumek juz nie skorzysta a Ani przyda sie - moze wlasnie ta herbatka tak przyspieszyla wszystko :ico_haha_01: i ania napije sie 2 torebki, porodowka i przesle herbatke do nastepnej :ico_brawa_01: ale by bylo... hehe

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

30 paź 2008, 15:14

#ania#, jasne że mam, nie ma sprawy. Tylko ciekawe, czy zdąży dojść do ciebie zanim się rozpadniesz :ico_haha_01: Napisz mi na PW albo NK adres to wyślę :)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

30 paź 2008, 15:17

betka, właśnie taki mam zamiar, jabym nie zdążyła, albo jakbym jej mało wypiła, to zwyczajnie puszcze ją dalej w obieg :-)

Kasiu juz wysłałam na PW

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

30 paź 2008, 15:23

#ania#, i bedziemy sobie tak paleczke przekazywac :ico_brawa_01: i wszystkie urodzimy w listopadzie :ico_sorki: oby!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość